REKLAMA

Nabory do legijnej sekcji judo

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę, 7 września odbędzie się dzień otwarty w sekcji judo Legii na warszawskim Ursynowie dla dzieci w wieku 4-9 lat. Bezpłatne, pokazowe zajęcia odbywać się będą w hali sportowej przy ulicy Koncertowej 4 przy Szkole Podstawowej nr 303. Dzieci w wieku 4-5 lat zapraszamy w godzinach 14:00 - 14:40, dzieci w wieku 5-6 lat od 14:50 do 15:30, a 7-9-latków od 15:30 do 16:20. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy mailowe na info@judo.legia.com.

Od września sekcja judo Legii prowadzić będzie również zajęcia w Legionowie, przy ulicy Chrobrego 50b. Więcej informacji uzyskać można tutaj.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.