fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Możliwe odejście Kulenovicia. Oferta dla Nagya

Redakcja

Ostatnie godziny okienka transferowego przy Łazienkowskiej mogą być pracowite. Jednak bardziej należy spodziewać się odejść z klubu niż transferów do klubu. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego Legia otrzymała ofertę z Videotonu na Dominika Nagya. Węgrzy są skłonni zapłacić za pomocnika 1,5 mln euro i dorzucić bonusy, ale sam zawodnik nie chce wracać do kraju.

Bardziej prawdopodobną opcją jest natomiast odejście Sandro Kulenovicia. Trwają w tej sprawie rozmowy z Dinamem Zagrzeb. Młodego Chorwata prawdopodobnie zabraknie w składzie w dzisiejszym starciu z Rakowem Częstochowa.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
żal - 02.09.2019 / 13:23, *.chello.pl

Buhahahaha! To aż zbyt piękne żeby było możliwe. Tylko dlaczego dopiero teraz a nie przed meczem z Glasgow? Stracili znacznie więcej niż zysk z tego transferu...

odpowiedz
Kosachicago - 02.09.2019 / 00:41, *.amazonaws.com

Sprzedawac oddawac poki jest okazja

odpowiedz
Otto - 01.09.2019 / 23:07, *.chello.pl

lol promowali Kulenovicia na siłę w eliminacjach żeby go opchnąć za 10 mln EUR, ciekawe ile za niego zaoferowało Dinamo. 1 mln?

odpowiedz
1916 - 01.09.2019 / 23:52, *.virginm.net

@Otto: do tego poswiecili awans do LE zeby tego drewniaka promowac, zarobek z awansu przeszedl kolo nosa,a za drewno wezma grosze....polak (czyt.miodek) biznes robic potrafi.....

odpowiedz
Kruk - 01.09.2019 / 23:01, *.zebra.lt

Obu sprzedac od razu, ale w umowie zastrzec procent od kolejnego transferu. W obu przypadkach mamy conajmniej innych równorzędnych zawodnikow Polaków. Zaden z nich grac jak Vadis pewnie nigdy nie bedzie, wiec mala strata.

odpowiedz
Winyl - 01.09.2019 / 22:16, *.mm.pl

Obu bym pogonił:)

odpowiedz
L Kibic L - 01.09.2019 / 22:00, *.t-mobile.pl

Tak tak, ile trzeba dopłacić żeby Kulecośtam wzięli?

odpowiedz
Simon - 01.09.2019 / 21:02, *.plus.pl

Teraz już wyraźnie widać, że uporczywe wystawianie Kulenovicia było działaniem na szkodę klubu.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.09.2019 / 20:12, *.inetia.pl

Albo jednak dobrze, że Kule negocjuje ten transfer, bo jest 2 - 0 po bramach jakich Chorwat nigdy w życiu nie strzelił.

odpowiedz
jarekk - 01.09.2019 / 19:24, *.metrointernet.pl

Rozrywkowy Dominik nie chce odejść z Wawki bo ma tu najlepsze imprezki. Tam jest mniejsze miasto i bardziej będzie pilnowany.
A drewniak, no cóż, szkoda że tak późno. Straty są już nie do odrobienia.

odpowiedz
B72 - 01.09.2019 / 23:35, *.co.uk

@jarekk: nie wiem jakie ma kolega wspomnienia z Budapesztu ale to naprawde dobre miejsce do zabawy........

odpowiedz
Siwy - 02.09.2019 / 13:31, *.plus.pl

@B72: Videoton nie jest klubem z Budapesztu...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.09.2019 / 18:30, *.inetia.pl

Teraz już nie warto go sprzedawać. Nic ciekawego do wygrania w tym sezonie już nie ma. Niech sobie biega w ataku i cieszy się z bramek kolegów.

odpowiedz
Sebol - 01.09.2019 / 18:29, *.vectranet.pl

A niech idzie jak najszybciej.Nie wiem jak inni ale ja osobiście nie będę za tym drewniakiem płakał.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 01.09.2019 / 18:28, *.plus.pl

Panie Tomaszu zapraszasz Pan na grilla będąc na końcu świata wiedząc że i tak nikt kto teraz jest w Polsce nie pojawi się......

odpowiedz
Duchu - 01.09.2019 / 18:03, *.centertel.pl

Dajcie spokój Naszemu Węgrowi.

odpowiedz
fgdjtec - 01.09.2019 / 17:54, *.artexim.pl-81-219-240-2

ja pier...dlaczego nie przed dwumeczem z Glasgow...Vuko bedzie udawał że brak Kulenovica to kwestia transferu

odpowiedz
zenek - 01.09.2019 / 17:42, *.centertel.pl

rychło k...a w czas

odpowiedz
Rafix - 01.09.2019 / 17:36, *.centertel.pl

Po co walczyć o awans, lepiej w eliminacjach wypromować drewno i kasa również bedzie się zgadzała. Czekam jeszcze na transfer Majeckiego, wtedy będzie nawet nadwyżka.

odpowiedz
kalosz - 01.09.2019 / 17:19, *.mm.pl

skoro i tak juz po pucharach to sprzedac-póki chcajeszczeich brac.... zastąpic ich mlodymi...niech siezgrywają wszyscy na kolejny sezon.... w piłce pieniądze nie graja tylko .zawodnicy z ambicja i ciezka praca.......

odpowiedz
Litosci - 01.09.2019 / 18:26, *.148.177

@kalosz: "zastąpic ich mlodymi..." jak młodymi? 15 lat? Wtedy będzie ta sama śpiewka, "młodym dać szansę". To co? 10 latkowie? Ludzie opamiętania. Mamy 20 letniego napastnika a Ty chcesz go zastępować młodymi żeby się ogrywali. Już szkoda tego słuchać. Gra najmłodszy a wciąż za stary...

odpowiedz
Yama - 01.09.2019 / 17:03, *.centertel.pl

Sprzedać go, ale zapewnić sobie duży procent z następnego transferu, być może tam wystrzeli.

odpowiedz
Kulenović won - 01.09.2019 / 16:38, *.centertel.pl

Odwioze za darmo tego drewniaka na lotnisko nawet bylebym juz nie musiał oglądać tego partacza w Legii.

odpowiedz
syjon85 - 01.09.2019 / 15:41, *.play-internet.pl

Sandro kiedyś odpali, ale nie wiem czy jeszcze w Legii. Dominik to dobry zawodnik, który potrafi zrobić różnicę, jednak chyba wszyscy oczekiwali od Niego więcej jakości
Dzisiaj pewnie od początku Jarek z przodu i może znajdzie się kilka minut dla Naszego niechcianego Hiszpana

Cała Legia Zawsze Razem ...

odpowiedz
Franco - 01.09.2019 / 18:21, *.plus.pl

@syjon85: To że nie strzela to kwestia defensywnej taktyki a raczej braku grań a na napastników. Przy takim ustawieniu to ibrahimowicz gówno by strzelił. Niestety kunenowic zbiera hejt nie za siebie.

odpowiedz
P. - 01.09.2019 / 15:37, *.orange.pl

Kulenovic odejdzie i odpali na tyle ze Dinamo sprzeda go zakrocie !!

odpowiedz
Nagy jeszcze odpali - 01.09.2019 / 15:30, *.tpnet.pl

Moim zdaniem trzeba zatrzymać nagy'a bo chłopak pokazał już nie raz (chociażby jesień 2018) że potrafi być motorem napędowym naszej drużyny. Teraz to sztab szkoleniowy musi mu poukładać w głowie żeby wszedł na wyższy poziom i utrzymał dobrą formę. Tak powinniśmy zrobić ale mamy prezesa niezrównoważonego psychicznie który jak śpi to śnią mu się banknoty więc wszystko jest możliwe.

odpowiedz
WuPe - 01.09.2019 / 17:57, *.centertel.pl

@Nagy jeszcze odpali: to lala, wielokrotnie to udowadniał. Skandaliczny mecz z Finani na wyjeździe, tego kibic Legii zapomnieć nie powinien - nie widziałeś?

odpowiedz
Hiszpan - 01.09.2019 / 15:23, *.play-internet.pl

Nagy super cena za takiego grajek. Za kulawego dopłacić 1 mln EURO i zakaz wjazdu do Polski . Opylic to w pakiecie z vukovicem nieudacznikom roku. Stawiał na lamage co nie ma siły dokopać zza pola karnego.

odpowiedz
Wielki strateg - 01.09.2019 / 15:15, *.co.nz

A w ataku prosto z ławki zagra Saganowski, bo przecież Carlitos tez odchodzi...

odpowiedz
Perkoz - 01.09.2019 / 15:02, *.vectranet.pl

No to teraz się zacznie darmowa promocja w wydaniu kudłatego. Rozdać, sprzedać i spuścić do 1 ligi! Legia tonie, ale jak widać kumatym to nie przeszkadza...

odpowiedz
eth - 01.09.2019 / 14:59, *.t-mobile.pl

Rychło, k..., w czas.

odpowiedz
bart - 01.09.2019 / 14:50, *.vectranet.pl

Co ten mioduski zrobił z Legii!!

odpowiedz
tym - 01.09.2019 / 14:32, *.22.8

dominika sprzedac i brac polaka wszolka

odpowiedz
krys008 - 01.09.2019 / 14:30, *.t-mobile.pl

Dominik zawodnik z potencjałem, ale jeździec bez głowy. Za takie pieniądze nie ma się nad czym zastanawiać. Dziękujemy i żegnamy.

odpowiedz
K(L)AKIER - 01.09.2019 / 14:29, *.tpnet.pl

Najlepsza wiadomość od czwartku, niech jedzie....może za parę lat coś z niego będzie, ale na chwilę obecną to dno

odpowiedz
Kuba - 01.09.2019 / 14:26, *.plus.pl

Wreszcie zagramy w jedenastu, coś pięknego. Ciekawe czy Vuko będzie z kwiatami na lotnisku.

odpowiedz
Junior - 01.09.2019 / 14:17, *.t-mobile.pl

Ale wielka strata jak kulawego nie ma w składzie

odpowiedz