Gol z Pogonią był dla niego ostatnim w Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer last minute

Kulenović sprzedany do Dinama!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W ostatnich godzinach letniego okienka transferowego Sandro Kulenović zmienił barwy klubowe. Chorwat wrócił do klubu, z którego trafił na Łazienkowską. Dinamo Zagrzeb zapłaciło Legii 2 mln euro i sporo bonusów.

- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie podczas tych lat w Legii. Ogromne podziękowania dla każdego trenera, każdego członka drużyny i wszystkich ludzi w klubie za wszystko. to była wielka przyjemność i spędziliśmy razem wiele pięknych chwil, teraz nadszedł czas na nowy rozdział w mojej karierze. Zawsze podejrzewałem, że pewnego dnia zrealizuję swoje chłopięce marzenie i wybiegnę na stadion Maksimira w koszulce Dinama. Czuję się znakomicie wiedząc, że to marzenie jest bliskie ziszczenia - powiedział Kulenović po podpisaniu umowy.

Kulenović był zawodnikiem Legii nieco ponad 3 trzy lata. Napastnik grał zarówno w rezerwach stołecznego klubu, jak i w pierwszym zespole. Przebywał na wypożyczeniu w Juventusie. Od początku uznawany był za wielki talent, jednak wydaje się, że na Łazienkowskiej zabrakło kogoś, kto poprowadziłby karierą piłkarza w odpowiedni sposób. W sumie rozegrał w Legii 36 meczów i zdobył w nich 6 goli.

Dziękujemy Sandro i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Trzy lata Kulenovicia


Kulenović trafił do Legii ze szkółki Dinama Zagrzeb razem z Tinem Maticiem w 2016 roku. Fakt pojawienia się w Warszawie młodzieżowego reprezentanta Chorwacji był bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Kulenović już wtedy był wyróżniającym się piłkarzem, który w juniorskiej piłce zdobywał wiele bramek w sezonie. W Legii miał okrzepnąć, wypromować się, a następnie zostać sprzedanym za naprawdę duże pieniądze. Nie jest tajemnicą, że wychowankowie Dinama są bardzo atrakcyjnymi piłkarzami na futbolowym rynku. Kulenović był ostrożnie wprowadzany do zespołu. Po transferze został włączony do kadry rezerw, z którymi trenował wraz ze wspomnianym Maticiem. Wejście miał bardzo udane. Strzelił siedem goli w dziewięciu spotkaniach, a w tym przeciwko Realowi Madryt w młodzieżowej Lidze Mistrzów. Potem szło mu już nieco gorzej i ogółem swój pierwszy sezon w seniorskiej piłce zakończył z dorobkiem 10 trafień w 32 występach.

Wypożyczenie

Kolejny sezon był następnym ważnym krokiem w karierze Chorwata. Całe rozgrywki spędził na wypożyczeniu w drużynie Juventusu, grającej w Primaverze (U-19). Fakt zainteresowania się włoskim potentatem młodym graczem Legii potwierdza, że dostrzeżono w nim talent, chociaż na pewno swoje zrobił również kraj jego pochodzenia, z którym wiążą się skojarzenia o przyszłych piłkarskich gwiazdach. Nie bez przyczyny był to okres, kiedy na rosłego napastnika mówiło się, że zostanie w swojej ojczyźnie nowym Mario Mandżukiciem. Na treningach Juventusu miał zresztą okazję spotkać i ćwiczyć ze swoim rodakiem. Pobyt we Włoszech Kulenović zakończył z 6 bramkami w 19 pojedynkach. Po zakończeniu sezonu wrócił jednak do Polski. Miał nadzieję, że dobra gra w rezerwach utytułowanego klubu pozwoli mu przebić się do pierwszej drużyny Legii.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Debiut

I tak faktycznie się stało. Napastnik został włączony do pierwszej drużyny, a na swój debiut nie musiał długo czekać. Trener Dean Klafurić dał mu zagrać w spotkaniu przeciwko Cork City. Następnie Kulenović podpisał nowy trzyletni kontrakt z klubem, co tylko potwierdziło, że w Warszawie wierzą jego talent. Potem długo nie podnosił się z ławki. Dopiero zmiana szkoleniowca i pojawienie się Ricardo Sa Pinto nieco zmieniło jego sytuację. Chorwat zaczął powoli wkraczać w świat dorosłej piłki. Grał końcówki ligowych meczów, a swojego pierwszego gola strzelił w starciu przeciwko Jagiellonii, kiedy w ostatnich minutach zagwarantował swojej drużynie remis. Końcówka roku także należała do niego. Zdobywał bramki w dwóch meczach z rzędu - z Piastem i Zagłębiem Sosnowiec, co było dla niego dobrym prognostykiem przed zbliżającym się 2019 rokiem.

Niestety, po przerwie zimowej jego sytuacja uległa pogorszeniu. Pojawiał się głównie na końcówki meczów, w których nie potrafił wpisać się na listę strzelców. Jedynego gola zdobył wtedy przeciwko Arce Gdynia, czym zresztą przyczynił się do wywiezienia z nad morza trzech punktów.

Aktualny sezon

Obecny sezon miał być dla niego czymś zupełnie nowym. Aleksandar Vuković postanowił, że to Chorwat będzie jego drugim wyborem w ataku. Kulenović początkowo przegrywał rywalizację z Vamarą Sanogo, lecz po odniesieniu przez niego kontuzji wskoczył do pierwszej jedenastki. Szybko udowodnił, że była to dobra decyzja. W pierwszych dwóch spotkaniach, które rozpoczął od pierwszej minuty, zdobył dwa gole. Niestety, ale jak się później okazało były to dla niego ostatnie trafienia dla stołecznego klubu. Wszystko zaczęło się psuć od pierwszego meczu z KuPS. Legia wprawdzie wygrała, ale na boisku nie zachwyciła. Głosy krytyki dosięgnęły także Kulenovicia. W rewanżu było jeszcze gorzej. Legia zremisowała po bardzo słabym meczu, a Chorwat oprócz słabej gry na swoje konto dopisał niewykorzystany rzut karny.

Wydaje się, że był to odpowiedni moment, aby dać mu odpocząć i dojść do formy. Tym bardziej, że na rezerwie cały czas do dyspozycji szkoleniowca był Carlitos, którego występów domagali się kibice Legii. Kulenović grał jednak w większości spotkań od pierwszej minuty, a presję która ciąży na 19-latku widać było na nim niemal na każdym kroku. W swoich akcjach stał się przewidywalny, miał problemy z przyjmowaniem piłki oraz wykańczaniem akcji. Trener jednak usilnie na niego stawiał, mając chyba nadzieję, że on wreszcie się przełamie. Niestety, tymi decyzjami podsycał frustrację wśród kibiców, co w ostateczności spowodowało, że Kulenović stał się ofiarą w tej całej sytuacji. Osiem kolejnych występów bez wpisania się na listę strzelców jest dla napastnika bardzo dużym ciosem.

Chorwat mógł odejść z Legii już kilka tygodni temu. Głośno było o zainteresowaniu jego osobą angielskiego Barnsley, które gotowe było wyłożyć za niego 2 mln euro. Oferta ta została odrzucona, ponieważ sądzono, że dobry występy w lidze oraz Lidze Europy byłby przepustką do jeszcze lepszych ofert. Niewykluczone, że to właśnie był jeden z powodów, dla których piłkarz tak często pojawiał się na murawie. Ostatecznie po fiasku na awansu do fazy grupowej LE Legia musiała szukać oszczędności i możliwości szybkiego zarobku. Padło na sprzedaż Kulenovicia, który wrócił tam, skąd wypłynął na szerokie piłkarskie wody.

Statystyki Kulenovicia w Legii

fot. Hagi / Legionisci.comfot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (194)

+dodaj komentarz
bolo - 06.09.2019 / 23:49, *.net.pl

Coraz bardziej nabieram przekonania że Legia jest , dla Mioduskiego , pralnią lewej kasy.

odpowiedz
bbk - 05.09.2019 / 14:04, *.amazonaws.com

najlepsze info jakie otrzymalem w ostatnim czasie
uff

odpowiedz
zsh - 05.09.2019 / 11:02, *.net.pl

Bóg istnieje

odpowiedz
gela - 05.09.2019 / 10:25, *.korbank.pl

Serb wyjaśnił też, dlaczego Carlitos nie zagrał w rewanżowym meczu z Rangersami. Wpływ na to miało zamieszanie transferowe wokół Hiszpana.

- Chciałem wystawić Carlitosa od pierwszej minuty na mecz z ŁKS-em. Powiedział mi wtedy, że byłoby lepiej, gdyby nie zagrał, bo ma sprawy związane z transferem. Po dwóch dniach okazało się, że nigdzie nie odchodzi. I w takiej sytuacji przed rewanżem miałem odstawić napastników, którzy grali wcześniej, a wystawić Carlitosa? Nie byłem zirytowany, ale ustosunkowałem się do tego, co się działo. Carlitos nie trenował przez trzy dni, myślał o transferze, więc nie miał prawa być brany pod uwagę przy ustalaniu składu choćby ze zwykłej sprawiedliwości wobec innych - podkreśla Vuković.

Czytaj więcej na:
https://www.meczyki.pl/newsy/legia-warszawa-aleksandar-vukovic-wyjasnil-dlaczego-odstawil-carlitosa-nie-mial-prawa-zagrac-z-rangersami/122075-n

odpowiedz
Sasza - 05.09.2019 / 10:17, *.net.pl

Krzyż na drogę.

odpowiedz
Domelsocho - 04.09.2019 / 18:49, *.play-internet.pl

Wreszcie ktoś go zabrał kompletne zero

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 04.09.2019 / 17:48, *.jmdi.pl

Może należałoby zadać pytanie ile kasy dostał vuko za wypromowanie kulenowicza

odpowiedz
Roman - 04.09.2019 / 17:05, *.plus.pl

A nie mówiłem? :P

odpowiedz
sx - 04.09.2019 / 15:49, *.mm.pl

W końcu pozbyliśmy się tego drewniaka. Skoda, że tak późno, ale lepsze to niż wcale. Zdecydowanie jeden z najgorszych kopaczy w ostatnich latach, na siłę wystawiany w 1szym składzie. Swoją drogą, to Dinamo może niedługo się czuć jak my po pamiętnym transferze podobnych lotów, rosyjskiej "gwiazdy" Romana O.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 04.09.2019 / 17:04, *.jmdi.pl

@sx: zobaczysz to drewno w LM

odpowiedz
Simon - 04.09.2019 / 11:34, *.telnaptelecom.pl

Towar z wystawy sprzedany, Legia poza pucharami, świetny biznes !

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.09.2019 / 08:53, *.chello.pl

Szanowni Koledzy (i Koleżanki) po Szalu: spójrzmy na sytuację bez emocji. Kulenovic nie jest materialem na piłkarza. Przede wszystkim on nie ma koordynacji ruchowej. Na wstępnym etapie kariery zaniedbano ogólnorozwojówkę. Nie umie biegać, nie ma przyspieszenia, ma jedynie wzrost. Z wyskokiem średnio. Technika b.słaba: kiepskie przyjęcie, kompletny brak dryblingu, gra z opuszczoną głową - niewiele widzi na boisku.. Operuje tylko jedną nogą. Strzału nie uświadczysz. Ani z bliska, ani z dystansu. Zobaczcie jak zachowuje się na boisku Karbownik, jak Praszelik. Bo Niezgoda to dla Kulo profesor. Dobrze że odszedł i niech mu sie dzieje.

odpowiedz
hrabia pruski - 04.09.2019 / 07:34, *.vectranet.pl

i tylko Legii żal..

odpowiedz
Raf - 03.09.2019 / 23:49, *.243.76

Przeszedł do lepszej ligi zdecydowanie lepszego klubu zaliczył awans sportowy sukces dla niego

odpowiedz
mariusz - 03.09.2019 / 23:17, *.vectranet.pl

vuko dopiął swego wypromował sprzedał i jest git.Tylko my kibice musimy cierpieć za te decyzje vukovica ze nie grał carlitos

odpowiedz
AAA - 03.09.2019 / 22:05, *.centertel.pl

Nareszcie ktos wzial za darmo to cos. Zespol Tartaku Zagrzeb napewno bedzie zadowolony bedą piłowac wyniki ha ha ha ha

odpowiedz
eN - 03.09.2019 / 19:58, *.as9105.com

Nobel z ekonomi i lania wody komu udało się wcisnąć taki transfer

odpowiedz
Lee - 04.09.2019 / 16:27, *.246.2

@eN: W Legii mają doświadczenie w tym temacie, 2 razy sprzedali Borysiuka i to był wyczyn, w porównaniu z tamtym wirtuozem ten wynalazek to była łatwizna :)

odpowiedz
Kris - 03.09.2019 / 19:23, *.plus.pl

dzieki Bogu

odpowiedz
Kasztelan - 03.09.2019 / 18:54, *.inetia.pl

Tak właśnie robi się interes na piłce kosztem kibiców...
Bo wystawianie jego w pucharach miało jeden cel...
Dla mnie jako kibice to cios w policzek !
Za awans Legia dostała by o wiele więcej ale Mioduski wolał te marne 2 mln za transfer...
Dalej chodzcie na stadion , loczek się ucieszy...Na pewno !
A wiecie to co honor i szacunek ???
Popatrzcie w lustro i co widzicie ??? Frajerów...

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.09.2019 / 20:01, *.cyfrowypolsat.pl

@Kasztelan: może ty widzisz w lustrze frajera. Ja w moim widzę wiernego kibola!

odpowiedz
adz - 03.09.2019 / 20:16, *.jmdi.pl

@Kasztelan: sprawdź najpierw co to znaczy frajer dzieciaku

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.09.2019 / 22:00, *.cyfrowypolsat.pl

@Adam: to po co wchodzisz na to forum? Po co pozujesz na kibica Legii? Loży szyderców na Żylecie nie potrzebujemy - czmychaj na K6 tam będziesz miał spokój na uprawianie swojej filozofii...

odpowiedz
Darek - 03.09.2019 / 18:32, *.t-ipconnect.de

Dobra wiadomość.Juz byl spalony w Legii. Jarek zaczal zdobywac gole wiec i tak juz by nie pogral.Kasa pojdzie oczywiscie na łatanie dziury budzetowej.
Zobaczymy za kilka lat co z niego wyrosnie.

odpowiedz
#Berek - 03.09.2019 / 18:05, *.plus.pl

Szkoda takiej perełki. Sandra wracaj szybko!!!

odpowiedz
M - 03.09.2019 / 17:47, *.chello.pl

Vuković się pewnie popłacze...

odpowiedz
uffffffffffff - 03.09.2019 / 17:40, *.centertel.pl

Do Carlitosa to on ma jak stąd do Wyszkowa

odpowiedz
blee - 03.09.2019 / 17:38, *.chello.pl

Nareszcie. Nareszcie. Nareszcie.

odpowiedz
lol - 03.09.2019 / 16:58, *.tele2.se

nie wiem czy wystawianie Kulavego nie było taktyczną zagrywka włsciciela klubu. Mozliwe ze transfer był wczesniej na rzeczy i chcieli podpompowac cene tylko Kulavy nic nie strzelil i lipa

odpowiedz
D - 03.09.2019 / 18:18, *.145.73

@lol: hahahaha serio?;)..wszyscy to wiedzieli miesiac temu...
Ale loczek byl chciwy i nie ma kasy z LE a kulawy odszedl za grosze

odpowiedz
Zenek - 03.09.2019 / 16:12, *.centertel.pl

Rychło k... a w czas ale dobre i to

odpowiedz
Ziooom - 03.09.2019 / 15:05, *.tpnet.pl

Ufffff...

odpowiedz
SEBO(L) - 03.09.2019 / 14:18, *.centertel.pl

1600000 € ,ewentualnie +900000 w bonusach. Taki to deal ...

odpowiedz
Nikodem - 03.09.2019 / 13:48, *.centertel.pl

Pan Mioduski to ma jednak łeb do interesów,nie chciał sprzedac drewniaka do Barnsley za 2,7 miliona to sprzedał do Dinama za 2, interes życia normalnie.

odpowiedz
zdegustowany - 03.09.2019 / 15:57, *.chello.pl

@Nikodem: Czasem warto czytać newsy! Pisano,że Kukenovic NIE CHCIAŁ iść do Barnsley.Przecież nie jest niewolnikiem i miał prawo odmówić transferu! Podobnie zrobił Carliotos,nie chciał odejść do Arabów,mimo,że klub bardzo chce go sprzedać!
Niektórzy lubią pisać na tym forum,szkoda tylko,że nie wiedzą co i po co....

odpowiedz
Fliper88 - 03.09.2019 / 17:58, *.play-internet.pl

@zdegustowany: dokładnie poza tym jest jeszcze zapisany procent od następnego transferu a czuje ze dalej pójdzie za dobry hajs wkurzał mnie nie milosiernie ale wydaje mi że że dinamie do lepiej pokierują, niestety jak nie strzelasz musisz usiąść na ławce i poukładać bałagan w głowie, 8 meczów bez bramki?! To i tak z sercem pełnym wiary po 5 powinien usiąść na ławce!

odpowiedz
kiki - 03.09.2019 / 13:34, *.chello.pl

dobry biznes, bo strata kazdego innego zawodnika bylaby odczuwalna nie liczac (Kuli i Rochy i Ch. Philipsa)

odpowiedz
singspiel - 03.09.2019 / 13:42, *.atman.pl

@kiki: Agry. Rocha potrafi coś tam kopnąć

odpowiedz
Hura!! - 03.09.2019 / 12:47, *.amazonaws.com

No i to jest dobra wiadomość!!

odpowiedz
* - 03.09.2019 / 12:42, *.metrolink.pl

To nie jego wina, że treneiro go wystawiał. Po prostu się nie sprawdził. Z drugiej strony to loczek ekspert od zarabiania kasy pokazał jak można zarobić na kulawym. Latem podobno chcieli go na Wyspy za 2,7 mln euro, a teraz wzięli do Zagrzebia za 2 mln. Po prostu pokazał jak w dwa miesiące nie zarobić 700 tys. Tylko gratulować,

odpowiedz
Wiśnia - 03.09.2019 / 12:28, *.play-internet.pl

Przeciez ten typek, to byl.ogór stulecia.

odpowiedz
Donsimone77 - 03.09.2019 / 12:24, *.t-mobile.pl

Pytanie tylko ile zarobi na nim Dinamo za 2-3 lata- 8-15 mln Euro? Jeśli tak to sztab trenerski Legii powinien szukać nowego zajęcia. Na lokalnym podwórku Niezgoda i Carlitos powinni wystarczyć do MP. Szkoda że zabrakło cierpliwości i większej rozwagi w podejściu do rozwoju tego chłopaka. A i ostatni komentarz- fajnie byłoby mieć u siebie gracza który marzył kiedyś o grze w Legii- jak na razie wyrobnicy....

odpowiedz
,m.city - 03.09.2019 / 15:47, *.com.pl

@Donsimone77: w punkt!

odpowiedz
spasiony - 03.09.2019 / 12:15, *.123.82

Swoja droga jestem bardzo ciekaw czy w Dinamie uda im sie cos z Sandro wyheblowac. Jesli tak, to bedzie kolejny dowod na totalne dyletanctwo wlodarzy Legii. W swym nieudacznictwie niczym nie odbiegaja od powszechnego dziadostwa polskiej pilki i zadne dyplomy z Harwardu czy innego Oxfordu tu nie pomoga.

W ostatnich meczach Kule ewidentnie sie spalil. Treneiro wystawia mlokosa w ataku, oczekuje, ze bedzie pierwszym obronca podczas gdy kibice zupelnie slusznie domagaja sie bramek... nawet najlepsi napastnicy swiata jesli cisna wysoko pressingiem maja zazwyczaj kogos z przodu do pomocy. Byl juz tak spiety i pod takim cisnieniem, ze nie byl w stanie przyjac pilki, skoczyc wysoko, kopnac mocno na bramke. Nie podolal bo nie byl jeszcze gotowy na ten poziom rywalizacji. Pytanie: czego przez te trzy lata go w Legii nauczono? Czy sie rozwinal pilkarsko? W jakim elemencie rzemiosla sie poprawil? Pamietajcie, ze przychodzil tu jako mlody gosciu wiec czas na nauke jeszcze byl. Ale w sumie jak mial sie rozwijac jak w klubie od trzech lat nie ma trenera?

Wkurzaja mnie teksty niektorych kolegow typu: niech se idze do tego Dinama, ale ulga itp. K...wa mac, "te" Dinamo gra w lidze mistrzow!!! Sprowadzaja sobie ogoreczka za 2 banki euro! Ktos mi przypomni kiedy Legia sprowadzila pilkarza za takie pieniadze? A, sory, nigdy... Jak trzeba sprzedac to na widok takiego siana wlodarze maja juz mokro.

Podsumowujac: nie potrafimy wychowac pilkarzy, nie potrafimy rozwijac talentow (czekam kiedy Nagy odejdzie za milion), nie potrafimy sprzedawac za normalne pieniadze i nie potrafimy ani nie mozemy kupowac. Nie potrafimy zarzadzac klubem. A mowiac najprosciej, nie potrafimy grac w pilke. Jak tak dalej pojdzie w pucharach europejskich bedziemy zaczynac od pre-eliminacji zeby sie zakwalifikowac do eliminacji. I to nie jest zart.

odpowiedz
lolek - 03.09.2019 / 12:09, *.206.94

Poświęcili awans do fazy grupowej LE, by opchnąć 19 letniego grajka....... typowe polskie frajerstwo i krótkowzroczność.....

odpowiedz
:d - 03.09.2019 / 13:33, *.orange.pl

@lolek: A potem budzik zadzwonił, ubrałeś sandały i poszedłeś na pks do Warszawy.

odpowiedz
R - 03.09.2019 / 18:23, *.145.73

@:d:
Po co sie napinasz,gosc napisal prawde, 99 procent kibicow tak uwaza

odpowiedz
Kipkorir - 03.09.2019 / 12:08, *.chello.pl

Najlepsza wiadomość tego półrocza! A ci co za nim płaczą, to pewno te elementy, które wystawiały mu więcej niż 1 w ocenach za mecze :)

odpowiedz
Lol - 03.09.2019 / 21:35, *.chello.pl

@Kipkorir: zacznij myśleć i szerzej latrzeć na rzeczy zamiast nazywać ludzi elementami, debilu

odpowiedz
KibicL - 03.09.2019 / 12:02, *.plus.pl

Teraz już wiecie dlaczego z uporem maniaka wystawiany był w wyjściowym składzie? Szkoda tylko, że nie dwa miesiące wcześniej. Może wtedy byłaby LM? On powinien grać w drugiej drużynie lub wychodzić w pierwszej jak wynik jest pewny skoro ktoś uważa że to talent. Ja osobiście nie widzę u niego papierów na wielkie granie ale czas pokaże jak będzie.

odpowiedz
Widelec - 03.09.2019 / 11:49, *.com.pl

Po co on był wystawiany cały czas w podstawowej 11 jak i tak było wiadomo że go sprzedadzą???Przez ten czas jakiś inny napastnik mógł się zgrywać z drużyną,działania "trenera" i prezesa są dla mnie niezrozumiałe,ktoś w ogóle myśli w tym Klubie?Dla mnie to robota głupiego

odpowiedz
Juri - 03.09.2019 / 11:48, *.centertel.pl

Życzę szczęścia Sandro.

odpowiedz
(L)Sandomierz - 03.09.2019 / 11:35, *.jerzostrada.pl

Powodzenia Sandro!!Pokaż się w Lidze Mistrzów!!

odpowiedz
kader - 03.09.2019 / 12:20, *.ip-point.pl

@(L)Sandomierz: ta.. jak sie ma dwie lewe nogi chyba

odpowiedz
Do wszystkich gamoni co na niego gwizdali - 03.09.2019 / 11:11, *.tpnet.pl

Nie jesteście normalnymi ludźmi. Chłopak zawsze walczył i dużo biegał a wy na niego gwizdaliscie. Nigdy nie przeszedł obok meczu. Jeszcze ta podnieta ze go sprzedali. Dla mnie nie jesteście kibicami Legii. Zreszta ci co na niego gwizdali chodzą tylko na takie mecze jak z rangersami dlatego dobrze ze teraz wszystko będzie na swoim miejscu. Gamonie zostaną w domu pod kołderką a kibice będą na stadionie. Powodzenia Sandro. Niestety w Legii nie da się zrobić kariery dlatego dobrze ze odchodzisz.

odpowiedz
(L)oco - 03.09.2019 / 11:14, *.play-internet.pl

@Do wszystkich gamoni co na niego gwizdali: A potem bedziesz plakal ze stadion wypelniony w 1/3. Vuko zrobil krzywde Kulawemu ciagle go wystawiajac jak gosc byl kompletnie bez formy

odpowiedz
L - 03.09.2019 / 11:19, *.tpnet.pl

@(L)oco: a co ty kur.a mnie znasz???? Wole jak jest 1/3 stadionu niż jak jakieś gamonie co są pierwszy raz na meczu wygwizdują młodego chłopaka od nas.

odpowiedz
Fer - 03.09.2019 / 11:21, *.play-internet.pl

@(L)oco: Dokładnie o to chodzi to nie wina kulenovicia ze jest słaby i bez formy a slaby jest bo te sytuacje co mial w wszystkich meczach LE wołają o pomste do nieba.
W Dynamo nie zagra ani jednego meczu w pucharach chyba ze w pucharze chorwacji zagra gora 8 meczy w sezonie bo tak wlasnie wpuszcza sie mlodego zawodnika a nie stawia sie na niego po 90 min co 3 dni jak widac ze se z tym nie radzi.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 03.09.2019 / 11:44, *.play-internet.pl

@Do wszystkich gamoni co na niego gwizdali:
Efekty jego pracy bylo widac w tym sezonie: moze I robil cos w obronie, ale w ataku NIC. Mecze z nim to remis max. Powinien grac w rezerwach zanim sie okaze ze umie robic to z czego jest rozliczany, z GOLI.
Dobrze, ze Niezgoda gra, on strzela gole a my WYGRYWAMY.
Ale sa I tacy, Jak pewnie Ty, co go rozliczaja, ze nie robi nic w obronie. Lol.

odpowiedz
xyz - 03.09.2019 / 13:58, *.centertel.pl

@Do wszystkich gamoni co na niego gwizdali: Gdyby to był talent, to z Juventusu, by do nas nie wrócił. Poznali się, że to drewno i go oddali, a tam chyba fachowcy pracują lepsi niż u nas. On musi mieć jakieś "plecy" gdzieś wysoko, bo jak można za takiego człapaka zapłacić 2 bańki euro.
Ps a wygwizdany to był na meczu z grekami, bo go Pinokio zdjął z boiska, a na tym meczu było 13tys ludzi, to raczej byli to "wierni" kibice, na rangersach grał cały mecz więc jak pikniki mieli go wygwizdać?

odpowiedz
zaba285 - 03.09.2019 / 11:10, *.lukman.pl

nareszcie. najgorszy napastnik w historii Legii. niech sobie odpala w tym Dinamie czy gdziekolwiek indziej, nie będę czuł żalu.

to nie wina Vukovica, że on grał. prezes kazał to grał, trzeba było spróbować bo jakby jakimś cudem strzelił ze 2 bramki w eliminacjach LE to by go wypromowali jak Szymańskiego

odpowiedz
eth - 03.09.2019 / 11:05, *.tpnet.pl

Teraz Vuko powinien mieć wytłumaczenie na wypadek braku mistrzostwa. W końcu to najlepszy zawodnik Legii, jedyny który "nie przegrał z Rangersami", bez którego Legia nie ma jak odnosić sukcesów - np. sukcesu pokonania Atromitosu z silnej ligi greckiej :) Vuko powinien razem z nim iść do CRO.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 03.09.2019 / 10:47, *.plus.pl

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I co z tego że gdzieś indziej odpali!!!!! 10000000000% pewność że w Legii nigdy by tego nie zrobił.NIGDY, bo przede wszystkim Jemu tutaj nie chciało się i pozorował grę. Jedna z decyzji Vukovicia osłabiająca drużynę zniknęła.Trzeba mieć teraz nadzieję że Vuković w inny sposób nie będzie osłabiał składu.

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 03.09.2019 / 10:42, *.tpnet.pl

Widocznie 2mln ojro +dodatki są więcej warte niż awans do Ligi Europy. Szkoda. Nasza piłka już niestety taka jest ze to prezesi żądza szatnią i składem by dany zawodnik zaliczał dużo męczy. Szkoda że poziom tych piłkarzy jest marny. Ale to co zrobił Kurzawa to już się w głowie nie mieści.

odpowiedz
Jacek - 03.09.2019 / 10:31, *.centertel.pl

Kulenovic gral tak jak umial. A ze wiele nie umie to tak to wszystko wychodzilo. Mimo tego trzeba uczciwie stwierdzic,ze walczyl na boisku. Moze gdyby nie tracil sil jako defensywny napastnik, to korzysc w przodzie z jego gry jakas by byla. Wielka szkoda, ze nie zabiera ze sobą swojego promotora pajaca pinokia. To on pogrązyl Legie i skazal ją na kopanine w eklapie. Zamiast walczyc w elicie pozbawil Legie szans na pokazanie sie w Europie i zarobienie przyzwoitych pieniedzy.

odpowiedz
Micha(L) - 03.09.2019 / 10:18, *.tpnet.pl

kasa Misiu, kasa...;) grał w pierwszym składzie bo ..... musiał - podbijali cenę.... awans do LE był drugorzędnym celem:(

odpowiedz
KulaUnogi - 03.09.2019 / 09:52, *.netcom.no

Tak chcieli podbic jego cene majac nadzieje ze trafi coś ze szkotami ze awans przej@@li....BRAWO PUDEL !!!

odpowiedz
Zdzicho - 03.09.2019 / 11:58, *.centertel.pl

@KulaUnogi: to tylkl pokazuje jak jest zarzadzany nasz klub.

odpowiedz
seba8102 - 03.09.2019 / 09:52, *.futuro.pl

No w końcu!!!

odpowiedz
kibic(L) - 03.09.2019 / 09:49, *.bertelsmann.pl

Niestety jego transfer podyktowany jest dziurą w budżecie... Bardzo niedobrze. O ile byłem pierwszym krytykującym Vukovica za to, że spala chłopaka i z uporem maniaka wystawia go w pierwszym składzie, pomijając Carlitosa i Niezgodę to uważam, że przy odpowiednim wprowadzaniu do gry, dawaniu mu szans za 2-3 lata mógłby z Kulenovica być kawał napastnika. Dlaczego? Bo jest młody, silny, ma charakter - sam Vukovic chwalił go za ciężką pracę. Takie podejście jest już naprawdę mocnym argumentem za tym, że chłopak wkrótce odpali. Niestety bezsensowna polityka klubu pokazuje, że tam nic nie funkcjonuje a brak kasy powoduje taki nerwowe ruchy. Z kontraktów powinni zejść Kante i Sanogo. Pozbywanie się Kulenovica to głupota i podsumowanie niekompetencji ludzi pracujących w klubie.

odpowiedz
AliMario - 03.09.2019 / 09:42, *.tpnet.pl

Bardzo dobry deal dla wszystkich, szkoda że kosztem dwu meczu z Rangers.

odpowiedz
tekken (L) - 03.09.2019 / 09:37, *.chello.pl

Ok. Jest szansa,ze odpaliłby za 3-4 lata. Jak poprawi przyjecie to będą z niego ludzie.

odpowiedz
xD - 03.09.2019 / 09:35, *.centertel.pl

I znając życie to tam będzie strzelać jak na zawołanie...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 03.09.2019 / 09:32, *.btcentralplus.com

2 MLN JURO + SPORO BONUSOW..........WTF !!!!!!!!!!!!! Ciekawe gdzie zlodziej Mioduski te kase przeleje ??........

odpowiedz
:d - 03.09.2019 / 13:36, *.orange.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: a co cie to interesuje, jego biznes

odpowiedz
Pablo777 - 03.09.2019 / 09:27, *.tpnet.pl

Świetny, rzetelny artykuł

odpowiedz
Piter - 03.09.2019 / 09:22, *.net.pl

Pożegnanie z klasą, czego nie można powiedzieć o pseudo kibicach...

odpowiedz
Paweł - 03.09.2019 / 09:43, *.75.34

@Piter: A za co mu mamy dziękować - że miał problemy do trafienia w bramkę, albo że walił prosto w bramkarza ?

odpowiedz
Kwas70 - 03.09.2019 / 09:18, *.tele2.se

Hyba sie poplacze lzami:-)))))))

odpowiedz
adas - 03.09.2019 / 09:14, *.mm.pl

no i teraz kto napastnikiem bedzie ??
Carlitos ława
Niezgoda jeszcze nie przekonał trenera

i jak tu żyć ;-)

odpowiedz
Gienek - 03.09.2019 / 09:02, *.netfala.pl

Dobra wiadomość. Szkoda, że wcześniej do tego nie doszło...

odpowiedz
aaa - 03.09.2019 / 08:48, *.orange.pl

i dobrze zobaczymy jak sobie poradzi w nowym klubie i okaże się kto u nas był w błędzie - trener czy kibice .

odpowiedz
eLpolo - 03.09.2019 / 08:45, *.137.74

Tylu z was tak biadoli, że nie będzie LE, ale chyba nikt nie napisał co mogło by się stać gdyby przyszło nam rozegrać dodatkowe sześć meczów na jesieni w systemie co 3 dni ! Skład mamy jaki mamy, widać było jak rezerwowi męczyli się nawet z ŁKS. Niestety zapomnijmy o czasach z przed 3-4 lat jak dominowaliśmy i tylko Poznań w zasadzie z nami konkurował. Albo my zjechaliśmy w dół, albo reszta nas dogoniła (raczej to pierwsze) ale jest obecnie 10-11 zespołów które na równi powalczą o pierwszą 8 , a 5 gra na wyrównanym poziomie o mistrza. Oczywiście na wiosnę by już nas nie było w pucharach, ale czy możliwa by była pogoń za czołówką.

odpowiedz
(L)oco - 03.09.2019 / 08:52, *.play-internet.pl

@eLpolo: Ale kibice wlasnie wola mecze z Porto czy Feyenordem niz z Rakowem albo Puszcza (z calym szacunkiem dla nich). Europejskie puchary sa najwazniejsze

odpowiedz
dat - 03.09.2019 / 15:27, *.orange.pl

@eLpolo: typowe myslenie defensywne , L ma największy budżet bazę , tereny wszystko mają i mają WYGRYWAĆ !!!

odpowiedz
Grzegorz - 03.09.2019 / 08:34, *.play-internet.pl

Vivo w bonusów lub do szatni teraz zaczną się konkretne mecze i będzie aut

odpowiedz
K(L)AKIER - 03.09.2019 / 08:32, *.inetia.pl

Dinamo taka kuźnia talentów a przekonali się do niego dopiero jak pograł w Legii.Miodek trochę w tym sezonie dziurę załatał, Majeckiego niech potrzyma jeszcze z rok i za 10 mln euro pójdzie gdzieś, tak samo mógł zrobić z szymanskim, ale co jak nie ma kasy to musi na pniu sprzedawać.

odpowiedz
Pol - 03.09.2019 / 08:27, *.106.218

Nareszcie.
To tez sztuka. Sprzedać takie wiecznie niespełnione drewno za 2 mln.

odpowiedz
DZIK - 03.09.2019 / 08:23, *.214.242

Pozbyto się Kulo u nogi ;-)

uffff

odpowiedz
Bie(L)any - 03.09.2019 / 08:23, *.lsas.aero

Jeszcze żeby udało im się wepchnąć jego mentora vuko może nie do sztabu szkoleniowego, bo za duży cymbał, ale jako klauna do robienia atmosfery w szatni.....

odpowiedz
Seeb - 03.09.2019 / 08:48, *.debnet.pl

@Bie(L)any: Dobre to :) :)

odpowiedz
Vukowić - 03.09.2019 / 08:16, *.telkab.pl

Sandro, why?

odpowiedz
Rado - 03.09.2019 / 08:11, *.tpnet.pl

Super informacja z rana ! Jedziemy dalej :)

odpowiedz
tomiacab - 03.09.2019 / 08:11, *.234.212

Odpali w Dinamo bo to jeszcze dzieciak jest i ważne dla niego po takiej krytyce będzie samo to, że ktoś powie mi witaj w domu. Bedzie tam nowym obiektem dla sztabu, więc trochę pochuchają na niego, trochę podmuchają, pogłaszczą po główce i coś może ruszy.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 03.09.2019 / 07:57, *.landirenzo.pl

Boże... nareszcieeee !!!!!!! chyba się dziś upiję !!!! poszła w pizzz... ta melepeta w końcu !!!

odpowiedz
Javan - 03.09.2019 / 08:36, *.chello.pl

@Robert Szenfeld : a ty wygralbys z nim pojedynek jakikolwiek? I kto tu jest melepeta

odpowiedz
Salvador GCW - 03.09.2019 / 09:22, *.chello.pl

@Javan: Ja bym wygral kazda gorna pilke z nim bo mam 196cm pojedynki szybkosciowe też bym wygrał. A o pojedynku sam na sam nawet nie wspomnę. Super info ale szkoda że tak późno więc podejrzewam że te wystawianie kulavego w ataku to było specjalnie by go wypromować i sprzedać właśnie do Dinama. Kuźwa Miodek coś ty zrobił z Moim Ukochanym Klubem???

odpowiedz
Robert Szenfeld - 03.09.2019 / 15:03, *.landirenzo.pl

@Javan: i z tą melepetą i z Toba sam sobie poradzę ... a zresztą nie .. skoro go bronisz , to znaczy że albo jesteś niewidomy albo głupi, a ja ułomnych omijam .

odpowiedz
SzB - 03.09.2019 / 07:49, *.play-internet.pl

Czy tu piszą ludzie z objawami schizofrenii? Jeszcze wczoraj modlitwy żeby sobie poszedł, dziś placz, że się odblokuje w nowej drużynie i pódzie dalej za grube miliony. Jak narazie to jakie widzicie przesłanki aby za te miliony miał gdzieś iść ? Jak narazie to tak jak ktoś poniżej zauważył, to chłopak jest symbolem kłamstwa w klubie, gdzie opowiadali jakieś bajki, a jego na siłę próbowali w każdym meczu aby tylko wypchnąć. Zrobili strzał w kolano drużynie, a chłopakowi krzywdę. Odpali gdzie indziej to odpali, trudno, ale bez histerii. Tutaj jak jeszcze trochę poćwiczyłby go Vukovic, to spaliłby się zupełnie i przyjmował kolejne porcje krytyki związanej z rosnącą frustracją wszystkich wokół. Jak dla mnie bardzo dobra decyzja o jego odejściu, może wreszcie się coś oczyści choć trochę.

odpowiedz
sprite - 03.09.2019 / 07:42, *.play-internet.pl

Jeszcze tylko loczek i będzie pozamiatane

odpowiedz
dino - 03.09.2019 / 07:54, *.vectranet.pl

@sprite:
Lesny go kupil za czapke sluwek ten sprzedal za 2 mln

odpowiedz
Bóg jest z nami! - 03.09.2019 / 07:41, *.chello.pl

2 banie za drewno i źródło naszych frustracji to super wynik. Paszoł dziadu i niech Warszawa o tobie jak najszybciej zapomni. Wygrałeś plebiscyt na najgorszego napadziora Legii. Nawet Oreszczuk był lepszy.

odpowiedz
Brus - 03.09.2019 / 07:23, *.chello.pl

Tam odpali wrotki, a Dinamo sprzeda dalej za 20mln :)

odpowiedz
Tomek - 03.09.2019 / 08:00, *.113.189

@Brus: Tam to może nawet tańczyć na rurce w klubie go-go. Na całe szczęście w Legii go już nie ma

odpowiedz
lucho_83 - 03.09.2019 / 07:19, *.chello.pl

Wcale się nie zdziwię, jeżeli w Dinamo się ogarnie. U nas się totalnie zamulił...

odpowiedz
:D - 03.09.2019 / 07:10, *.orange.pl

W Polsce nie ma ani myśli szkoleniowej, ani fachowców ani szacunku do piłkarzy. Wy wymagacie a sami sramy sobie do gniazda.

odpowiedz
Orson - 03.09.2019 / 07:07, *.chello.pl

Otwieramy szampany!! :)

odpowiedz
Legionowo - 03.09.2019 / 06:58, *.orange.pl

Mimo że grał średnio to i tak ma fajnie bo zagra sobie w Lidze Mistrzów a nie będzie patrzył na tą marną Polską ligę gdzie to połowa piłkarzy jest drewnianych.

odpowiedz
Vuko - 03.09.2019 / 11:53, *.ravand.ca

@Legionowo : Taaa, zagra sobie w lidze mstrzów, na fortepianie.

odpowiedz
gazza - 03.09.2019 / 06:57, *.inetia.pl

I stał się cud ...!!! Ktoś kupił drewnianego zawodnika...!
Czy ktoś wie ile Legia za niego zapłaciła i ile straciła ???

odpowiedz
UKRS - 03.09.2019 / 07:45, *.play-internet.pl

@gazza: zapłaciła 70 000 A sprzedała za 2 000 000

odpowiedz
Fleszu - 03.09.2019 / 07:53, *.play-internet.pl

@gazza: Legia zapłaciła tylko ekwiwalent za wyszkolenie w sumie 70k€. Wiec zarobiła sporo a jeszcze może wiece

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.09.2019 / 06:56, *.inetia.pl

Jakie bonusy? 50% następnego transferu? Bo jak nie to trzeba było poczekać i dawać na wschód za 3 razy tyle zimą, albo nie oddawać wcale i zrobić z niego piłkarza.

odpowiedz
Kokos - 03.09.2019 / 08:19, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: buhahahahaha

odpowiedz
Pacho - 03.09.2019 / 06:41, *.2.20

Z tekstu wynika że podziękował wszystkim tylko nie kibicom.

odpowiedz
Xd - 03.09.2019 / 06:58, *.tpnet.pl

@Pacho a dlaczego miał dziękować kibicą za wygwizdywanie

odpowiedz
Pepe - 03.09.2019 / 06:59, *.chello.pl

@Pacho:
Dziwi Cię to? Podziękował wszystkim, którzy ciągnęli go za uszy, żeby tylko na nim cokolwiek zarobić. Szkoda, że nikomu nie przyszło do głowy, że wywalczenie awansu do LE dałoby większe przychody niż sprzedaż tego drewniaka.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 03.09.2019 / 06:38, *.centertel.pl

Obys juz więcej nie zagrał w Legii drewniaku, super ze juz nie będziemy musieli cie oglądać szkoda tylko że tak pozno...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.09.2019 / 06:33, *.chello.pl

Kaos, kaos, kaos - jak powiadał trener Smuda. Najpierw promuje się gościa aż do urzygu, by potem jednym pstryknięciem odpalić. Przeto nie pytam, czy leci z nami pilot, tylko czy mamy na pokładzie chociaż przytomną stewardessę.

odpowiedz
Muchito - 03.09.2019 / 06:28, *.centertel.pl

Już nie płaczcie tak za nim. Bez przesady. Czy odpali to zobaczymy. U nas nie odpalił w czym wina Vuko i jego samego. Grał w każdym meczu od początku, miał karnego, po którym powiedział że to loteria. Taki dziwny tok myślenia...
Czasami tak jest że w jednym klubie nic Ci nie idzie, a w innym rozwijasz sie. Jestem ciekaw czy taki Lewandowski zrobiłby karierę na miarę tego co zdobył gdyby u nas został, bo Legia to specyficzny klub, specyficzne miejsce...na koniec Nenad Bielica w Lechu nic nie osiągnął, a teraz w Dinamie Zagrzeb awansował do LM

odpowiedz
Szymek - 03.09.2019 / 06:25, *.play-internet.pl

Najlepszy transfer tego lata oby jak najmniej takich grajków w Naszej lidze !!!

odpowiedz
jo - 03.09.2019 / 06:21, *.tpnet.pl

I tym się różni Legia od Dinama... Oni grają w tym sezonie w LM i są w stanie kupić zawodnika za 2 mln € a my szukamy zawodników, którzy mają się u nas odbudować i są za darmo lub za grosze. Sportowy zjazd jaki zafundował nam obecny właściciel pozwala z dużym niepokojem oczekiwać końca sezonu i wstydliwych eliminacji w lipcu bez kontynuacji w sierpniu...

odpowiedz
Świstak666 - 03.09.2019 / 06:00, *.chello.pl

Szkoda, w Legii zrobiono mu krzywdę, tam odpali...ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ;) Może Rosołek dostanie jakieś szanse kiedy Niezgoda się potłucze.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 03.09.2019 / 05:42, *.play-internet.pl

Może i talent, może i odpali czego mu bardzo życzę. Może i dziwnie to wszystko wyglądało.

Ale jednego jestem pewien, pośrednio dzięki niemu widać było ile hejtu wylewa się wśród "kibiców" Legii na własny klub gdy nie idzie...

Nie krytyki, uzasadnionej, często ostrej.

Zwykłych bluzgów.

To, że hasło "Cała Legia zawsze razem" to tylko puste słowa wiedziałem już dawno. To widać sporadycznie na trybunach, zetknąłem się z tym nawet na meczu wyjazdowym. Ale tu, na forach Legii było (jest) jak w rynsztoku mentalnym.
Jak to dobrze, że 95% z was jest tylko tu.


PS. MIODUSKI OUT!!!

odpowiedz
:D - 03.09.2019 / 07:14, *.orange.pl

@Tomek Mokotów : Najpierw piszesz bardzo dobry komentarz a na koniec okraszasz go zwykłym tzw. hejtem Mioduski out.

Wole Mioduskiego który widać że kocha Legie i chce dla niej jak najlepiej (może nie zawsze mu to wychodzi) niż innych pajacy którzy dla kasy wyje..ą po kolei wszystkich łącznie z piłkarzami. Gdyby Leśny nie odszedł nie było by problemów finansowych.

odpowiedz
tomiacab - 03.09.2019 / 08:05, *.234.212

@:D: buahaha najbardziej podoba mi się ten tekst jak Pan mioduski kocha Legię:) Ogonie jestem przeciwny zadawaniu prac domowych w szkołach, ale jak czytam takie komentarze, to zmieniam zdanie.

odpowiedz
:D - 03.09.2019 / 11:25, *.orange.pl

@tomiacab: A sory on jej nienawidzi :D dlatego wykupił tych dwóch jełopów co wsadzili 3 miliony a musiał im wybeceleować 40. Ah ta miłość Leśnego nie zna ceny :D Skoro tak skrupulatnie odrabiasz lekcje to pewnie wiesz nawet o co poszedł konflikt...na pewno nie o pieniądze :D przecież biznes to nie chłodna kalkulacja a uczucia :D zawsze można mieć takiego uczuciowego kibola drugiego misia....

odpowiedz
Wolfik - 03.09.2019 / 20:28, *.mm.pl

@Tomek Mokotów : Masz całkowitą rację co do sytuacji z Sandro. Moim zdaniem nie był gotowy na występy w pierwszej drużynie w pełnym wymiarze czasowym, ale taka była decyzja trenera. Wiadomo było też, że przy braku awansu do LE trzeba będzie kadrę odchudzić. Ciekaw jestem co wyciśnie z niego Bjelica.

Swoją drogą... osoby trenerów pracujących w polskich klubach to dobry temat na róznego rodzaje rozprawy doktorskie. Facet który pracował w Lechu i w zasadzie wszystko przegrywał, teraz awansował ze swoim zespołem do LM. Może zatem Bjelica nie był taki zły? Może to prezesi polskich klubów oraz materiał z którym pracują są do dupy? Ciekaw jestem Twojej opinii w tej kwestii.

odpowiedz
VukoO - 03.09.2019 / 05:38, *.t-mobile.pl

O to jest dzień, o to jest dzień, który dał nam Pan,cieszmy się nim cieszmy się nim i radujmy się.

odpowiedz
Hiszpan - 03.09.2019 / 05:35, *.t-mobile.pl

Świetna informacja. Jeszcze tylko krótki wpis że Vukovic wyzywajacy kibiców od idiotow poszedł do City w nagrodę za promowanie Sandro 4 co prawda napastnika świata ale Lewy już wie co to czeka i wracamy do normalności.

odpowiedz
Kiwi - 03.09.2019 / 05:35, *.com.pl

Hurra w końcu.

odpowiedz
(L)1916(L) - 03.09.2019 / 04:29, *.tpnet.pl

Nie którzy z Was uważaj, że Sandro trafi do dobrego klubu. Ok. Dlaczego u nas nie pokazał tego talentu? Z jakiej to przyczyny nie ma go w Juve?
Jeżeli odpali to dobrze. U nas tego nie zrobił

odpowiedz
oLaf - 03.09.2019 / 03:08, *.rr.com

to jest taktyka Miodka: wystawiac drewniaka w el. LE czyli nie zakwalifikowac sie przez to do fzy grupowej i stracic 10 mln Euro po czym .... sprzedac za 2 mln Euro tegoz drewnika.... rece opadaja jaka filozofia.

Zamiast grac Carlitosem czesciej i Niezgoda a Kulenovica trzymac na lawce i wpuszczac jak sie bronimy i za 1-2 lata (jak sie juz nauczy strzelac bramki) to puscic go za 6 mln Euro (bo facet cos tam bedzie gral w koncu) to nie - przegrywamy wszystko ....

odpowiedz
A skąd ty te 10 ml euro wyczarowałeś - 03.09.2019 / 04:32, *.optonline.net

@oLaf: ?

odpowiedz
oLaf - 03.09.2019 / 06:24, *.rr.com

@A skąd ty te 10 ml euro wyczarowałeś : najpierw premia za wygrana z Glasgow, potem premia za awans do grupy, potem na 6 meczy mozna zgarnac dodatkowe premie za remis lub wygrana, potem za wyjscie z grupy dodatkowa kasa, ponadto kasa za bilety , za reklamy, prawa telewizyjne?, sprzedaz popcornu ; )) itp. razem w LM mozna dostac 130 mln zl a w LE chyba ok. 40 mln zl (pewien nie jestem , ale premie z Uefa wzrosly w tym roku) + jakiegos drewniaka by sie drozej opchnelo ; )))

odpowiedz
Andre (L) - 03.09.2019 / 08:53, *.centertel.pl

@oLaf: Carlitos pokazał z Dundelange jak się rozbija bank i strzela bramki leszczom...

odpowiedz
żal - 03.09.2019 / 02:47, *.chello.pl

Widać jak na dłoni że bezsensowne stawianie na Kulavego jednak miało swój podtekst. Normalnie jak napastnik nie strzela długo to zostaje usadowiony na ławce. A tu nie. Dalej jest wystawiany. Tylko Mioduski nie wziął pod uwagę że odpadając z LE tracą znacznie znacznie więcej pieniędzy niż na samym transferze tego paralityka. O punktach w rankingu (bez cennych) już nawet nie wspomnę. Pluje jemu i trenejrosabotażyście w twarz i nigdy im tego nie zapomnę. Że poświęcili dobro klubu dla transferu Kulanovicza z którego pozyskano marne grosze w stosunku do tego co można było zyskać w razie awansu. Dziękuję dobranoc.

odpowiedz
Uuyyaa - 03.09.2019 / 02:11, *.voo.be

Chciwy( czytaj szopen vel pudelek) dwa razy traci

odpowiedz
wawa - 03.09.2019 / 02:07, *.com.pl

A nie chcą jeszcze za darmo Vuko do podawania piłek?

odpowiedz
Jerz z Potoku - 03.09.2019 / 02:02, *.chello.pl

Koledzy, sądzę że nie tylko o kasę tu chodzi, ale również o skandaliczne potraktowanie kibiców i sympatyków Legii. Skoro parol transferowy "był zagięty" na tą "gwiazdeczkę", to po cóż Vuko cynicznie kłamał w temacie konieczności wystawiania SK w składzie wyjściowym Legii, w najważniejszych, decydujących meczach dot. ew. awansu naszej drużyny do fazy gr. LE. Prezes dekady - wespół w zespół - z ww. kandydatem na super dyspozycyjnego szkoleniowca, świadomie poświęcili nasze kibicowskie marzenia, aby z rzeczonego transferu "wyciągnąć", jak najwięcej. Nasze święte oburzenie z tyt. flekowania Carlitosa i początkowo Jarka Niegody nabiera zupełnie innych, obrzydliwych podtekstów. Otóż owym pankom prawdopodobnie zależy jedynie na wielkość kasy z tyt. dokonywanej wyprzedaży naszych obecnych kolejnych piłkarzy .
Ps.: młodych kibiców (internautów) Legii, którzy dali się zwieść miodowemu korporacyjnemu otumanieniu, szczerze przestrzegam przed brnięciem w tą beznadzieję pr-owską i brakiem własnego zdania. Koledzy, tylko Wasze własne zdanie może nas/Was uchronić lub przynajmniej ograniczyć przed tym, co obecnie "funduje" nam p. Mioduski i jego podkomendni !!!
Zamiast serdeczności - na pohybel.....

odpowiedz
skrzat - 03.09.2019 / 05:28, *.centertel.pl

@Jerz z Potoku: też tak uważam.gwizdy kibiców przypieczętowały jego los.wszystko wina vuko.piatek jak nie strzela sadza się go na ławce i czeka aż się odblokuje.to samo vuko powinien zrobić i wpuszczać go od 60/70 minuty.jego atutem jest młodość może się jeszcze rozwinie....

odpowiedz
Lesny Dziadek - 03.09.2019 / 05:36, *.play-internet.pl

@Jerz z Potoku: Jestes optymista sadzac, ze oni w ogole, chocby przez ulamek sekundy mysla o kibicach. Poza tym klamstwo na klamstwie i klamstwem pogania. Cytujac klasyka o prezesie klubu Tecza ,,Ten czlowiek w zyciu slowa prawdy nie powiedzial..."

odpowiedz
Ginpasterz - 03.09.2019 / 06:39, *.198.105

@Jerz z Potoku: W pełni zgoda ale grał po to żeby strzelić jakimś cudem gola. Wtedy koszt transferu byłby wyższy, a tak mamy skromne 2 mln, coś jak Piast z ostatniego transferu. Niestety, żeby zarobić trzeba zainwestować i trochę zaryzykować (tak mogło być po awansie do LE) ale w naszym klubie nie. Tutaj trzeba wyrwać za darmo zawodnika żeby na nim zarobić po roku może dwóch. Tym sposobem jesteśmy na poziomie Malty, Andory i Gibraltaru a europejskie puchary do obejrzenia w TV.

odpowiedz
eLpolo - 03.09.2019 / 08:24, *.137.74

@Jerz z Potoku: Jak sobie wyobrażasz komunikat , że zawodnik jest wystawiony bo chcemy go sprzedać ? Jak mi odpowiesz jak to można przekazać w mediach , lub jak podasz przykład że ktoś tak na świecie wcześniej zrobił to stawiam dobrą wódkę :)

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 03.09.2019 / 22:37, *.chello.pl

@eLpolo:
Kolego, nie odwracaj kota ogonem, a to dlatego, że:
1) osobiście nie postulowałem i nie oczekiwałem komunikatu do mediów nt. chęci sprzedaży SK przez Legię. To toporny upór trenera w wystawianiu ww. w wyjściowej jedenastce był najbardziej czytelnym komunikatem i to nie tylko dla mediów. A Twoja sugestia w tym temacie jest jedynie czystym wymysł autorskim lub kiepską próba zdezawuowania mojego wpisu;
2) skoro sformułowałeś tak przewrotne pytanie, na które praktycznie nie ma dobrej odpowiedzi, to zrewanżuję się Tobie w podobny sposób odpowiadając pytaniem na "pytanie": w którym markowym europejskim klubie świadomie ogranicza się szansę na awans do fazy gr. LE, li tylko za cenę wylansowania (wytransferowania) jednego młodzieńca wartego ok. 2-3 mln € ? Tą "zyskowną operację" można było przeprowadzić na kilka dni przed rewanżem ze Szkotami odsprzedając Anglikom rzeczoną "gwiazdeczkę" na korzystniejszych warunkach i co NAJWAŻNIEJSZE - nie osłabiając potencjału ofensywnego Legii. Ale cóż, chciwość prezesa dekady wzięła górę nad zdrowym rozsądkiem ! A może ten fakt zabolał ambicjonalnie najbardziej, tzw. obecny legijny establishment ? Przecież, to już trzeci rok upływa, jak legijni miodowi włodarze repetują pierwszy semestr na tym samym nieprofesjonalnym poziomie ? Ten fakt może mocno sfrustrować, nawet tych najbardziej odpornych na wiedzę użytkową.
3) pozostają przy swoim pierwotnie zaprezentowanym zdaniu, zdaję sobie sprawę, że właśnie tracę niepowtarzalną szansę skosztowania dobrej wódeczki - mniema - w miłym towarzystwie. Ale cóż, pryncypia pryncypiami, a w dodatku przestrzeganymi przez smakosza dobrego piwa...
Kibicowskie (%) serdeczności

odpowiedz
Radom L - 03.09.2019 / 01:55, *.com.pl

ufff
ale zaraz jarosław spieprzy na tradycyjne L4

odpowiedz
Rafał N. - 03.09.2019 / 01:40, *.t-mobile.pl

Coś się zaczyna i coś się kończy... Dzięki za wszystkie dobre chwile w Legii ;-) Trzymaj się Sandro, powodzenia! :-)

odpowiedz
Typ - 03.09.2019 / 01:20, *.play-internet.pl

A za dwa lata sprzedany do Realu za 25 mln€ a Polaczek sie cieszy

odpowiedz
Pippi - 03.09.2019 / 06:41, *.163.133

@Typ: Chyba do Realu Murcia

odpowiedz
Alex Bielany - 03.09.2019 / 07:41, *.chello.pl

@Typ: czyli 5mln dodatkowo dla nas, biznes zycia Legia zrobila, nie ma opcji, zeby ten ogor osiagnal u nas wartosc 25 mln
Jezeli w wieku 19 lat biega jak garbaty łoś to pozniej nie bedzie gazela
Niby chorwaci maja tylu super napastinkow? Really a niby kogo oprocz starego dziada Mandzukicia? Bez kitu, dzieki Bogu pogonili te Kukle w piz.....

odpowiedz
Jajaja - 03.09.2019 / 00:46, *.chello.pl

Dlaczego?!?!!?..... Dlaczego dopiero teraz....

odpowiedz
Alex Bielany - 03.09.2019 / 00:44, *.chello.pl

Nie rozumiem tej logiki, Vukovic go jak syna, postawil na niego caly swoj dorobek i szacunek, na ktory pracowal latami , wiedzac ze to jeszcze w sumie dziecko i liczac nie wiadomo na jakiejs podstawie , ze zwojuje z nim Europe, trzeba bylo opchnac go do Barnsley i grac Carlitosem i Niezgoda z Rangersami, Carlitosem na 10, Jackie’s na 9 i koorva gorzej by nie bylo jak jest, a nie byloby tyle kwasu

odpowiedz
Piknik(L) - 03.09.2019 / 00:41, *.centertel.pl

No i niedługo obudzimy się z ręką w nocniku. Sandro zagra w LM , odpali w Dinamie i za dwa lata Chorwaci sprzedadzą go do Włoch albo Niemiec za jakieś 10-15 mln EUR, a my zostaniemy ze szklanym Jarkiem , który za miesiąc albo i dwa tygodnie złapie kontuzje eliminująca go na rok..

odpowiedz
Prawda Was wyzwoli - 03.09.2019 / 11:22, *.moypark.com

@Piknik(L): to wtedy 20% dla (L). interes zycia zrobili. dodatkowe 2-3 miliony za takiego ogora? majstersztyk

odpowiedz
Ja - 03.09.2019 / 00:34, *.play-internet.pl

Powodzenia Sandro. Wspominaj Warszawę pod kątem dobrych chwil i pamiętaj, że Legia to nie tylko kretyni, którzy Cię wtedy wygwizdali. Zdrówka i kariery.

odpowiedz
Pit - 03.09.2019 / 09:45, *.net.pl

@Ja: wydaje mi się,że kretyni nie gwizdali bo są.....kretynami.

odpowiedz
Ja - 03.09.2019 / 10:49, *.play-internet.pl

@Pit : zamilcz człowieku, błagam Cię. Miałbyś trochę pojęcia o futbolu, to byś wiedział, że wygwizdanie 19 latka jako jedynego z drużyny przy korzystnym wyniku i to na początku sezonu to objaw głupoty i frustracji. Apropos - zacznij wraz z resztą narzekaczy szukać następnego wroga w drużynie, w końcu życie nie znosi próżni.

odpowiedz
Duff21 - 03.09.2019 / 00:32, *.chello.pl

Otwieramy szampana :)

odpowiedz
singspiel - 03.09.2019 / 00:37, *.centertel.pl

@Duff21: rozlałem burbona. jest okazja

odpowiedz
aigeL - 03.09.2019 / 00:29, *.play-internet.pl

Piękny wieczór nie będę musiał oglądać tego drewna w koszulce Legii!!!!!

odpowiedz
seba - 03.09.2019 / 00:28, *.orange.pl

A co z Cartitosem ? Zostaje ? :)

odpowiedz
srakovic - 03.09.2019 / 00:23, *.orange.pl

Dajcie te 2 miliony zeby wzieli Vuko

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.09.2019 / 00:23, *.play-internet.pl

Skoro za takie (bez)talencie ktoś jest w stanie zapłacić 2 mln Euro,to nasz Mioduski ze swoimi transferami za 300.000 Euro jest,o czym już dawno pisałem,baaaaardzo ubogim krewnym i w prawdziwym świecie futbolu nie ma czego szukać.Szkoda tylko,że zajął się"inwestowaniem" w nasz klub,a nie np w jakiś zakład szewski,albo stolarski,bo teraz sport ogólnie to zabawka dla naprawdę bogatych ludzi,a nie dziadów,co miliona Euro na piłkarza nie wyda.

odpowiedz
TAK TYLKO - 03.09.2019 / 00:20, *.tpnet.pl

Z A W O D N I C Y za DARMO
1.Lazar Markovic 2.Wilfried Bony 3.Bakary Sako 4.Mouez Hassen 5.Fábio Coentrão 6.Giulio Donati 7.Isaac Donkor 8.José Mauri 9.Pawel Wszolek 10.Lewis Holtby 11.Yuki Kobayashi 12.Andrea Bertolacci 13.Claudio Marchisio 14.Fredy Guarín 15.Dawid Kort 16.Tomasz Kuszczak KTÓRY PRZYDAŁBY SIE

odpowiedz
Lesny Dziadek - 03.09.2019 / 05:41, *.play-internet.pl

@TAK TYLKO : Jest tylko jedno ale...Dzepetto nie stac nawet na waciki dla tych i innych graczy....Wiem, ze chcialbys...Ty chcialbys, ja chcialbym, czesc kibicow tez chce dobrze dla klubu. Ale pora sie obudzic...I niestety bedzie to bolesne, bo reka juz nie tylko w nocniku, ale w szalecie...

odpowiedz
bolo - 03.09.2019 / 00:13, *.net.pl

Facet do jak najszybszego zapomnienia.Nic Legii nie dał a szans dostał aż za dużo. Żegnam . Jeszcze tylko Serb zwany niesłusznie trenerem.

odpowiedz
Greg - 03.09.2019 / 00:04, *.optonline.net

W sumie sympatyczny gostek, ale niestety nie ma takiej pozycji na boisku. Ze swoją wrodzoną niemrawością kariery wielkiej nie zrobi, ani to walczak, ani szykościowiec, czy zadaniowiec, technika podwórkowa, zmysł strzelecki nocnego stróża pilnującego dziury w ziemi, więc w Legii nie było już sensu go dłużej trzymać i dalej wąchać w szatni jego smrodów, bo takich moża znaleźć na orlikach. Tak czy owak trzeba uznać to za dobry i rozsądny ruch i nie zdziwię się, jak za parę lat wróci do jakiejś Legnicy albo innego Olsztyna, czy też Pruszkowa, no chyba że wybierze KTS Weszło.

odpowiedz
1916 - 02.09.2019 / 23:47, *.virginm.net

Trzebq go bylo opchnac do barnsley za 2mln, i awansowac carlitosem do LE i bys mial kudlaty 7mln na koncie a nie 2mln....ty durniu

odpowiedz
kamyk - 02.09.2019 / 23:47, *.play-internet.pl


Super prezent na moje urodziny ,rewelka....

odpowiedz
A.K. - 02.09.2019 / 23:46, *.243.173

Co za wysyp zjebów na tym forum. Powodzenia Kulo!

odpowiedz
tommy - 02.09.2019 / 23:50, *.tpnet.pl

@A.K.: znaczy kogos z rodziny rozpoznales?

odpowiedz
Luk - 03.09.2019 / 00:08, *.tpnet.pl

@tommy: ta, kilku andrzejów i januszów...

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 02.09.2019 / 23:46, *.inetia.pl

Parę meczy za późno! Kiedyś może będą z niego ludzie ale Legia nie może czekać w nieskończoność aż wypali. Zeby nie zacny trenejro co się w nim zakochał to by nawet nie miał szans pokazać się od pierwszych minut. Żegnaj ty diamencie idź szlifowac się dalej.

odpowiedz
Er - 02.09.2019 / 23:42, *.chello.pl

Cuda jednak się zdarzają.

odpowiedz
Markus Merk - 03.09.2019 / 00:16, *.play-internet.pl

@Er: Rzeczywiście, to, że się urodziłeś, to już jest cud.

odpowiedz
PGZ - 03.09.2019 / 00:19, *.chello.pl

@Markus Merk: zjeżdżaj na Konwiktorską

odpowiedz
B77 - 02.09.2019 / 23:42, *.a1.net

Przynajmniej zrobi karierę, w Legii to nie możliwe. I zobaczycie ze nie długo pójdzie do bogatego klubu na zachodzie

odpowiedz
L - 02.09.2019 / 23:46, *.play-internet.pl

@B77: niestety masz racje

odpowiedz
Manekin - 02.09.2019 / 23:53, *.play-internet.pl

@B77: do dupy

odpowiedz
Greg - 03.09.2019 / 09:10, *.centertel.pl

@B77: mozliwe ale to tylko i wylacznie wina Vuko ze go przepalil.

odpowiedz
lenio - 02.09.2019 / 23:39, *.79.31

nareszcie będziemy grać w 11,szkoda że tak póżno ale lepiej póżno niż w...…...e

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 02.09.2019 / 23:37, *.plus.pl

Nasze największe wzmocnienie w tym okienku, świetna wiadomość.

odpowiedz
Hehe - 02.09.2019 / 23:36, *.play-internet.pl

A to co wy sobą prezentuje ie

odpowiedz
Ewelina - 02.09.2019 / 23:34, *.play-internet.pl

Kapitalna wiadomość. Wreszcie zaczniemy grać w 11.

odpowiedz
Hurrrrrra - 02.09.2019 / 23:32, *.virginm.net

Nie płacz Vuko nie płacz!
Oto jest dzień który dał nam......

odpowiedz
Luk - 02.09.2019 / 23:30, *.orange.pl

Moje modły zostały wysłuchane

odpowiedz
Erik - 02.09.2019 / 23:30, *.play-internet.pl

Nie zdziwie się jak tam odpali u bjelicy. Mimo ostatniej słabszej formy, powodzenia Sandro i dzięki!

odpowiedz
Enrique - 02.09.2019 / 23:30, *.t-mobile.pl

Super. Poproszę numer konta bankowego klubu dorzucę jeszcze 100

odpowiedz
All inclusive - 02.09.2019 / 23:29, *.net.pl

Vuko w pakiecie !!!

odpowiedz
Edek - 02.09.2019 / 23:29, *.chello.pl

O kilka dni za późno

odpowiedz
Kristof - 02.09.2019 / 23:28, *.stepco.nl

Niestety ale o miesiac za pozno.Bez niego moze by Legia grala w grupie Ligi Europy.A tak co mecz Legia grala w dziesieciu.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 02.09.2019 / 23:28, *.play-internet.pl

Deal ostatniego 5 lecia..

odpowiedz
rudy102204 - 02.09.2019 / 23:28, *.centertel.pl

NARESZCIE, moze zrobi kariere, moze nie ale ważne ze na tej ziemi juz go nie ma ... Najlepsze info dnia mozna isc spac ... AMEN

odpowiedz
Piotr - 02.09.2019 / 23:27, *.t-mobile.pl

Allllleluja

odpowiedz