fot. Michał Firszt Fotografia / Judo Legia Warszawa
REKLAMA

5 medali legionistów w Czechach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Judocy Legii Warszawa wywalczyli pięć medali podczas międzynarodowych zawodów 28. Grand Prix w Czechach - dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy. Złote medale wywalczyły Natalia Raczyńska oraz Roksana Czerwińska-Kowar, srebrne Barbara Twarowska i Aleksandra Jaromin, brąz Emilia Bielawska. Ponadto na miejscu siódmym rywalizację zakończył Ryszard Sienkiewicz.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Warsaw fans - 17.09.2019 / 08:04, *.amazonaws.com

Brawo młodzi Legioniści!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.