fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzja Portugalczyka

Sześć miesięcy bez Cafu!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Niestety potwierdziły się złe informacje - portugalski pomocnik Legii, Cafu, zerwał więzadło krzyżowe przednie - poinformowała rzecznik prasowa klubu, Izabela Kruk. Zawodnik, który w obecnym sezonie w barwach Legii rozegrał 9 spotkań, będzie musiał pauzować przez około sześć miesięcy. Cafu doznał urazu w 20. minucie niedzielnego meczu z Cracovią, podczas którego po jednym ze wślizgów w okolicy pola karnego naszej drużyny, musiał opuścić boisko.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
Vuko out - 27.09.2019 / 12:33, *.111.166

@Jjj: dokładnie! Nie dość że celowo kontuzjował Cafu to jeszcze pajac!

odpowiedz
Plaskacz - 26.09.2019 / 00:44, *.chello.pl

Bardzo zła wiadomość. Zdrowia chłopie i wracaj jak najszybciej!!!

odpowiedz
Vuko won! - 25.09.2019 / 12:12, *.vectranet.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie trenerzyny

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.09.2019 / 09:49, *.com.pl

Tragedia zawodnika, ale dla Legii to małe zmartwienie. Może nawet Chris dostanie swoją szansę. Konkurencja jest tak duża, a dyspozycja przypadkowa, że łatwo będzie zastąpić nawet podstawowego gracza. Może Karbownik będzie jeszcze więcej grał. Oby.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.09.2019 / 09:46, *.com.pl

@Ja:

Furman to zawodnik, który atakuje z piłką. Tacy gracze w środku pola to największy skarb.

odpowiedz
kibic emeryt - 25.09.2019 / 08:54, *.tpnet.pl

Dla Legi to fatalna wiadomość . Dla Vukovica bardzo dobra bo będzie mógł wystawiać koleżkę Antolića którego foruje i wystawia na siłę nawet kosztem bocznego pomocnika mimo że w ofensywie wyglądamy bardzo kiepsko .Dzisiaj pewnie znowu będzie kombinował ze składem ale mam nadzieje że jednak awansujemy . Chociaż wszystko jest możliwe .

odpowiedz
Luis - 25.09.2019 / 07:59, *.plus.pl

@Vuko out:
O czym Ty w ogóle mowisz

odpowiedz
Tomek 82 - 25.09.2019 / 07:38, *.play-internet.pl

@Rozbawiony: ortopeda bo na leczenie głowy już za późno,kumasz?

odpowiedz
Jjj - 25.09.2019 / 00:16, *.play-internet.pl

@Vuko out:
Vukovic to pakac jakich malo bylo u nas, niech sp... z bogusiem gts ratowac

odpowiedz
Balde - 25.09.2019 / 00:11, *.178.78

@Mrok:
Mroku, chyba naturalne jest że w razie kontuzji człeka z pierwszej 11 wchodzi piłkarz 2 wyboru. Jodła w tym sezonie był dalej od składu od Antolicia. Remy będzie w rezerwie. W dwójce akurat na tej pozycji mamy 2 doświadczonych graczy :). Myślę że pani Stenia może być spokojna i może nadal tańczyć z mopem;).

odpowiedz
Balde - 24.09.2019 / 23:59, *.178.78

@Rozbawiony:
Na głowę za późno, ratujmy chociaż nogi;)

odpowiedz
2pet - 24.09.2019 / 23:09, *.tpnet.pl

@MAKEN : gra i to w pierwszym składzie dwójki ;)

odpowiedz
MAKEN - 24.09.2019 / 21:20, *.252.7

@Zyx: Ty natomiast utrzymywalbyś sztab suto wynagradzanych działaczy, którzy drogo kupują, tanio sprzedają. A jak kupują i sprzedają to ręce opadają. I nie myśl, bo to przekracza twoje zdolności perfekcyjne. Ponadto rolniku słabsze kluby w Europie od Legii mają zawodników rezerwowych na wysokim poziomie. ALE wówczas kluby grają w pucharach. A my tkwimy w ogórkowej lidze. :)

odpowiedz
Vuko out - 24.09.2019 / 19:45, *.coucou-networks.fr

@BieLecki: idiota nic nie powie. Normalny trener ma plan B a Vuko nie. Wyobraz sobie co by ten amator opowiadał gdyby kontuzje złapał jeszce Jędrzejczyk, Martins, Gwilia, Niezgoda I Vesović. Ten bałwan by brak planu I strategi usprawiedliwiał kontuzjami! Wuefista I amator kompletny.

Młodym dać szansé, niech się ogrywają i
Kulenović out.

odpowiedz
Vuko out - 24.09.2019 / 19:36, *.coucou-networks.fr

@Kibic Legii od kiedy Jezul latal w sandalkach i krotkich spodenkach:
Vuko out, Antolić out, Kulenović out, Mioduch out.
Dawać Błaszczykowskiego

odpowiedz
Vuko out - 24.09.2019 / 19:33, *.coucou-networks.fr

@Bemowo L: czekałem na ten komentarz.
Cafu złapał kontuzję bo Vuković
- źle przygotował drużynę do sezonu
- wybrał złą taktykę
- za szybko biegł przeciwnikiem
- jest wuefistą amatorem

Vuko out, dość tego! Mioduski I Kulenović won! Cieszę się że są jeszcze kibice ktorzy mają otwarte oczy I myślą racjonalnie jak ja!

odpowiedz
Kibic Legii od kiedy Jezul latal w sandalkach i krotkich spodenkach - 24.09.2019 / 19:28, *.bredband2.com

No to sie teraz vukovic cieszy i zaciera rece bo bedzie mogl bez stresu wystawiac swojego ulubienca nr 2, Antolica.

odpowiedz
Elquatro - 24.09.2019 / 18:59, *.chello.pl

@Warszawiak 1234: mimo że rudy ale jest gość!

odpowiedz
Arek - 24.09.2019 / 18:41, *.tpnet.pl

@Wolfik: prawda jest taka, że i na te 7 meczów będzie ciężko. Krzyżowe łatwo zerwać, ale potem buja się z tym długo. Nie zostaje nic innego, jak życzyć zdrowia, zdrowia, zdrowia.

odpowiedz
Mrok - 24.09.2019 / 18:41, *.gov.pl

@Balde: Antolic jest piłkarzem drugiego wyboru wy tą pozycję, Remi kiedyś podobno grał jako pomocnik. U nas robi nominalnie za obrońcę ale skoro planujemy jednak nim zastąpić ubytek z ofensywy a większość z piszących tu osób uważa to za normalną kandydaturę to równie dobrze można rozważać kogoś z rezerw, z biura albo panią Stenię - nominalnie sprzątaczkę. Nie zdziwię się.

odpowiedz
Zyx - 24.09.2019 / 17:17, *.icpnet.pl

@MAKEN : tak, Ty na ich miejscu zostałbyś na ławce rezerwowych za dobrą kasę, ktora dostawali, a jako zarządca klubu na bank chciałbyś utrzymywać drogich rezerwowych. Pomysl chłopie, to nie boli.

odpowiedz
Ja - 24.09.2019 / 16:38, *.sekocin.pl

Co wy z tym Furmanem na (L)egię jest za słaby niech sobie gwiazdorzy w płocku.Powolny i bez techniki jedyny atut to stałe fragmenty gry.

odpowiedz
MAKEN - 24.09.2019 / 16:27, *.252.7

A Chris Philipps jeszcze gra w rezerwach ? Czy już wybył ?

odpowiedz
MAKEN - 24.09.2019 / 16:23, *.252.7

A Kopczyński i Jodłowiec oddani za czapki gruszek. No, widać rękę zawodowców odpowiedzialnych - za ciężkie pieniądze - za klubową kadrę.

odpowiedz
Bemowo L - 24.09.2019 / 15:31, *.vectranet.pl

Vuko WON

odpowiedz
Kris - 24.09.2019 / 15:08, *.plus.pl

@(L)ukasd12: Też tak myślę

odpowiedz
Roma - 24.09.2019 / 14:47, *.plus.pl

Cafu - trzymaj się, łatwo mnie będzie, ale kibice są z Tobą ( przynajmniej ja ).

odpowiedz
Wolfik - 24.09.2019 / 13:55, *.mm.pl

Bardzo zła wiadomość. Jedna z cięższych kontuzji, niestety. Oby na dodatkowe 7 meczów się wyleczył, wcześniej jakoś tego nie widzę.

odpowiedz
Rozbawiony - 24.09.2019 / 13:39, *.t-mobile.pl

@Balde: dlaczego ortopeda?Chyba raczej psychiatra.

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 24.09.2019 / 13:12, *.chello.pl

Oby Furman zameldowal sie na Gwiazdke z eLka na koszulce.

odpowiedz
Gizior - 24.09.2019 / 12:45, *.t-mobile.pl

Szkoda cafu bo to dobry grajek ale możne przynajmniej teraz vuko nie będzie kombinował z grą cała czworka naraz.. Ale cafu szkoda!

odpowiedz
Rafał - 24.09.2019 / 12:42, *.tpnet.pl

@Perkoz: MOŻE NA INNE MECZE PATRZYMY

odpowiedz
Rafał - 24.09.2019 / 12:40, *.tpnet.pl

NIE DZIWI MNIE TO , ZNAM TO :(

odpowiedz
Sputnik 44 - 24.09.2019 / 12:31, *.t-mobile.pl

@(L)ukasd12: dobry pomysł, ale niestety przesądzone jest, że do końca rundy swoją grą będzie nas czarował Domagoj....

odpowiedz
Rado - 24.09.2019 / 12:21, *.play-internet.pl

Furman w zimę.

odpowiedz
Rafix - 24.09.2019 / 12:18, *.chello.pl

@Antek: Gwilia na swojej 10 i Wszolek na swoim prawym skrzydle i niech wkoncu Vuko skończy z roszadami pozycji.
Miał wcześniej swoich nauczycieli co robili roszady pozycji i byly problemy. Patrz Kucharz ktory grał co mecz na innej pozycji. Niech każdy na swojej pozycji wyuczy się kilku schematów i bedzie dobrze, ale u nas trenerzy lubią kombinować.

odpowiedz
Adam - 24.09.2019 / 12:15, *.chello.pl

@Bubu: wracaj na konwiktorską polonisto

odpowiedz
Balde - 24.09.2019 / 12:12, *.centertel.pl

@Mrok:
Ja wiem, że życie w ciemności upośledza, ale może informacja o Remim i Antoliciu lekko Ci rozjaśni Ci obraz.

odpowiedz
Bubu - 24.09.2019 / 12:11, *.vectranet.pl

Na LM sie wyleczy ,haaaa

odpowiedz
Balde - 24.09.2019 / 12:08, *.centertel.pl

@meretz:
Tobie tylko lekarz ortopeda.

odpowiedz
Balde - 24.09.2019 / 12:06, *.centertel.pl

@Ding: Racja, a kadra rozumnego klubu powinna liczyć 40 osób.
Jodła dostał szansę przepracowania okresu przygotowawczego, zagrał troszkę minut i mimo sporej sympatii z mojej strony do niego, zawiódł. Nie pokazał, że mu zależy.
Wolę aby na zmianę wchodził jakiś młodzian niż emeryt.

odpowiedz
mareczek - 24.09.2019 / 11:56, *.amazonaws.com

@bolik: Remy woli bardziej uczeszczac do lokali z kobietami lekkich obczyjaów niż na treningi. Pozdrawiam

odpowiedz
Perkoz - 24.09.2019 / 11:49, *.play-internet.pl

Dobrze że mamy Wszołka! A ten Cafu to pajac i tyle, wślizgi to trzeba umieć robić...

odpowiedz
meretz - 24.09.2019 / 11:41, *.3s.pl

@BieLecki: Wtedy już nawet arbitrzy nie pomogą :(

odpowiedz
BieLecki - 24.09.2019 / 11:34, *.tpnet.pl

Jeszcze brakuje, zeby Niezgoda złapał kontuzje to zobaczymy co wtedy nauczyciel wf-u powie...

odpowiedz
tomiacab - 24.09.2019 / 11:28, *.233.45

@benq76: to nie kontuzja przeciążeniowa. Gdybyś oglądał uważnie mecz to widziałbyś, że doszło do skręcenia kolana

odpowiedz
Darek - 24.09.2019 / 11:28, *.cyfrowypolsat.pl

Bedzie wzmocnieniem na runde mistrzowska.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 24.09.2019 / 11:21, *.play-internet.pl

@meretz: marny placzku polaczku.

odpowiedz
benq76 - 24.09.2019 / 11:04, *.tpnet.pl

czy przypadkiem ten Nasz piłkarz nie ma dużej nadwagii.... kazdy kilogram nadprogramowy jest zabójstwem dla więzadeł, stawów skokowych, kolan ....ps.szybkiego powrotu.....

odpowiedz
Lesny Dziadek - 24.09.2019 / 10:31, *.play-internet.pl

@(L)ukasd12: O to, to. Pamietam jak walil bramy w sparingach. Ma dobra technike uzytkowa, przeglad pola, strzal i potrafi walczyc w defensywie. Od roku pisze, ze szkoda marnowac jego potencjal na stoperze. Tylko, czy ktos to dostrzeze...

odpowiedz
Yorick - 24.09.2019 / 10:26, *.cuni.cz

@(L)ukasd12:
Też o tym myślałem. Remy ma dużo atutów, np. gra głową i siła chyba jeszcze lepsze niż Cafu. Niezłe długie podania. Niestety ma wielką wadę, nonszalancja w grze. Vuko musiałby mu powiedzieć: "William! Stoisz tu, czyścisz i oddajesz piłkę bez ryzyka!"

odpowiedz
Ding - 24.09.2019 / 10:23, *.play-internet.pl

Ważne, że ktoś rozumny Jodłowca sprzedał

odpowiedz
lucho_83 - 24.09.2019 / 10:17, *.chello.pl

No i po sezonie...:-(

odpowiedz
Pio - 24.09.2019 / 10:09, *.play-internet.pl

Jakie 6 miesięcy?! 9 na bank a więc do czerwca

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.09.2019 / 10:03, *.chello.pl

Ciekawi mnie, czy jest to pierwsza, czy też kolejna tego rodzaju kontuzja tego piłkarza. Z wiarygodnych źródeł wiem, że ortopedzi zajmujący się leczeniem tego rodzaju schorzeń, mają bardzo krytyczną opinię o leczeniu futbolistów. Ponoć zbyt szybko starają się wrócić do gry, skracają okres rekonwalescencji co sprzyja kolejnym kontuzjom. Zalecany, właściwy okres odbudowy po zerwaniu więzadeł to rok! Brzmi strasznie, ale daje szansę na całkowite wyzdrowienie i brak recydywy.

odpowiedz
Antek - 24.09.2019 / 09:32, *.omega-pharma.pl

@Rafix: A może Gwilia na swojej pozycji i Wszołek na 10 ?

odpowiedz
Juri - 24.09.2019 / 09:30, *.inetia.pl

Szkoda,grajek co grał do przodu.

odpowiedz
(L)ukasd12 - 24.09.2019 / 09:27, *.play-internet.pl

Kontuzja Cafu to szansa dla Remyego na DP bo na stoperze na razie nie ma szans na granie. Można go teraz sprawdzić ma tej pozycji w najbliższym meczu i jak wypali to niech gra z Lechią!
Będzie dobrze!

odpowiedz
Rafix - 24.09.2019 / 09:23, *.chello.pl

@Zenek : A może Remy obok Martinsa, ktory grałby wyżej.

odpowiedz
Zły krasnolud - 24.09.2019 / 09:20, *.233.45

Przynajmniej nie będzie przynosił wstydu swoim zachowaniem

odpowiedz
Mrok - 24.09.2019 / 09:19, *.gov.pl

To może teraz na jego miejscu zagra idiota który podjął decyzję o sprzedaniu Jodłowca?

odpowiedz
Leon - 24.09.2019 / 09:07, *.gov.pl

QRWA!

odpowiedz
meretz - 24.09.2019 / 09:07, *.3s.pl

I bardzo, kurka wodna dobrze!

odpowiedz
beefcake - 24.09.2019 / 08:58, *.elsta.net

Dramat! :/

odpowiedz
bolik - 24.09.2019 / 08:40, *.lublin.eu

Wie ktoś co się dzieje z Remym? Może zagrał by jak DP

odpowiedz
Zenek - 24.09.2019 / 08:36, *.centertel.pl

Czyli do wiosny Antolic w pierwszym składzie, k... a ja pie.... ę!

odpowiedz
Kendzirko - 24.09.2019 / 08:31, *.orange.pl

Antolić lubi to

odpowiedz