Gutkowski brązowym medalistą MP

Łukasz Gutkowski zdobył brązowy medal na mistrzostwach Polski w pięcioboju nowoczesnym (oraz srebrny w kat. młodzieżowców), które odbyły się w Drzonkowie. Legionista zajął 9. miejsce w szermierce, piąte w pływaniu, 4 w jeździectwie oraz drugie w laser-run. Łączny wynik Gutkowskiego to 1433 punkty, o pięć mniej od drugiego Kamila Kasperczaka (ZKS Drzonków) i 10 mniej od zwycięzcy, Sebastiana Stasiaka z UKS-u Żoliborz. Drugi z legionistów startujących w MP, Daniel Ławrynowicz był dziewiąty.

Dominika Karolak została sklasyfikowana dopiero na 19. pozycji, bowiem startowała jedynie w dwóch pierwszych konkurencjach - w szermierce była 9., w pływaniu 13. W jeździe konnej legionistka zanotowała upadek z konia i nie przystąpiła do biegu ze strzelaniem.

W rywalizacji sztafet mieszanych, Gutkowski wraz z Karolak uplasowali się na miejscu szóstym.