Gutkowski brązowym medalistą MP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Łukasz Gutkowski zdobył brązowy medal na mistrzostwach Polski w pięcioboju nowoczesnym (oraz srebrny w kat. młodzieżowców), które odbyły się w Drzonkowie. Legionista zajął 9. miejsce w szermierce, piąte w pływaniu, 4 w jeździectwie oraz drugie w laser-run. Łączny wynik Gutkowskiego to 1433 punkty, o pięć mniej od drugiego Kamila Kasperczaka (ZKS Drzonków) i 10 mniej od zwycięzcy, Sebastiana Stasiaka z UKS-u Żoliborz. Drugi z legionistów startujących w MP, Daniel Ławrynowicz był dziewiąty.

Dominika Karolak została sklasyfikowana dopiero na 19. pozycji, bowiem startowała jedynie w dwóch pierwszych konkurencjach - w szermierce była 9., w pływaniu 13. W jeździe konnej legionistka zanotowała upadek z konia i nie przystąpiła do biegu ze strzelaniem.

W rywalizacji sztafet mieszanych, Gutkowski wraz z Karolak uplasowali się na miejscu szóstym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
wwwojtecky (L) - 29.09.2019 / 12:08, *.55.95

Gratulacje! Bardzo dobry wynik!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.