Powstanie mural Kazimierza Deyny!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj o godzinie 18:00 w sali marmurowej w Pałacu Kultury i Nauki na pl. Defilad ogłoszone zostały wyniki głosowania warszawiaków na projekty miejskie i dzielnicowe. Od kilku tygodni legioniści lobbowali za powstaniem muralu Kazimierza Deyny na warszawskiej Ochocie i ostatecznie, udało się uzyskać wystarczającą liczbę głosów! To oznacza, że powstanie sporych rozmiarów mural poświęcony największemu piłkarzowi Legii w historii! W imieniu pomysłodawcy akcji, dziękujemy wszystkim zaangażowanym w promowanie tej inicjatywy.

W sumie z 1425 projektów poddanych po głosowanie realizowanych będzie 414.

Projekt zgłoszony kibica Legii wygrał na Ochocie w kategorii sport, a w sumie w tej dzielnicy zajął 6. miejsce z sumą 1557 głosów.

Wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu serdecznie dziękujemy!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Brawo B - 06.10.2019 / 13:56, *.t-mobile.pl

!!!

odpowiedz
gazza - 04.10.2019 / 18:46, *.inetia.pl

Też głosowałem ale jest mi wstyd że ten mural powstał z takiej akcji zamiast z całkowitego dofinansowania przez kibiców Legii !!!

odpowiedz
tomiacab - 04.10.2019 / 21:13, *.virginm.net

@gazza: Dlaczego wstyd? Są akcje finansowane z pieniedzy kibiców, takie jak murale ale też inne ,z których korzyści czerpie społeczność. Tu było głosowanie i wykorzystaliśmy swoją siłę przebicia. Czy to jest powód do wstydu? Idąc dalej swoim tokiem myślenia, znaczy, ze wstydzisz się, ze głosowałeś. Ja czuję lekki niesmak z innego powodu. Akcja była mocno nagłośniona wśród kibiców (L), a 1557 głosów to wynik bardzo słaby.

odpowiedz
(L) - 06.10.2019 / 10:12, *.20.2

@tomiacab: nie było łatwo tak po prostu zagłosować. Ja kilka razy próbowałem i dałem spokój, sposób głosowania był jakiś porąbany.

odpowiedz
oLaf - 04.10.2019 / 17:52, *.vectranet.pl

ha , super, to jedna z niewiele akcji gdzie się podpisałem i wygraliśmy! : ) Fajnie : )

Proponuję kolejną: pomnik Brychczego przed Legią, bo Miodek to nigdy z własnych pieniędzy (czyli Legii) go nie postawi!

odpowiedz
@Kamil - 04.10.2019 / 14:52, *.plus.pl

Skąd info, że tablica na 100lecie odzyskania niepodległości przez Polskę miała być na początku roku? Ktoś wie co się dzieje w tym temacie?

Mural z Kaką to piękna inicjatywa Legionistów! Brawa!!

odpowiedz
. - 04.10.2019 / 13:38, *.t-mobile.pl

Z dopiskiem Legia grać .. !!

odpowiedz
Ding - 04.10.2019 / 12:49, *.play-internet.pl

"W sumie z 1425 projektów poddanych po głosowanie realizowanych będzie 414." Zazdroszczę Redakcji optymizmu...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 04.10.2019 / 07:48, *.play-internet.pl

W ktorym miejscu bedzie? Oby Jak najbardziej eksponowany!

odpowiedz
Kwas70 - 05.10.2019 / 18:58, *.oktv.se

@Czwarty Pasek Na Dresie: Opaczewska 8 :-)))

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.10.2019 / 10:56, *.play-internet.pl

@Kwas70: Sam jesteś z Opaczewskiej 8.

odpowiedz
Kamil - 03.10.2019 / 23:53, *.plus.pl

Więcej taki akcji. Zaje.... pomysł mieli :-) ciekawe kiedy bedzie tablica z nazwiskami kibicow ktora miala byc na poczatku roku..

odpowiedz
tomiacab - 04.10.2019 / 21:14, *.virginm.net

@Kamil: to akurat akcja miodoustego, więc nie liczyłbym na to, ze złamie swoje zasady i dotrzyma raz słowa.

odpowiedz
Dor - 03.10.2019 / 21:20, *.mm.pl

Mocno Legia brawo udało się

odpowiedz
Witamina1916 - 03.10.2019 / 19:46, *.tpnet.pl

Aby więcej takich akcji !, razem bracia możemy wiele , MOCNO LEGIA

odpowiedz