REKLAMA

Dwa medale na MŚ Masters

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Z dwoma medalami wracają z Mistrzostwa Świata Masters w Marrakeszu judocy Legii Warszawa. Złoty medal wywalczył Krzysztof Wiłkomirski (kat. -73 kg), który pokonał w finale Rosjanina, Rustama Faizrahmanowa. Brąz zdobył Marcin Rejniak (-66kg), pokonując w decydującej walce Algierczyka, Ahmeda Rerrerfiego. Miejsce piąte w swojej kategorii zajął Roman Janiszewski (-100kg), przegrywając walkę o brąz z Niemcem, Manuelem Viehwegem.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
KAMYK - 15.10.2019 / 14:36, *.centertel.pl

Brawo chłopaki

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.