fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

+ Zbiórka na oprawy!

NS: Oprawa na wszystkie trybuny

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Przed sobotnim meczem z Lechem, który z trybun stadionu przy Łazienkowskiej 3 obejrzy blisko komplet fanów Nieznani Sprawcy wystosowali ważny komunikat dotyczący oprawy, która zostanie zaprezentowana na wszystkich trybunach. Ponadto ultrasi przeprowadzą zbiórkę na kolejne prezentacje.

Komunikat Nieznanych Sprawców:

Na meczu z Lechem zaprezentujemy oprawę, która obejmie wszystkie trybuny. Główna część wyjątkowo zostanie zaprezentowana na trybunie wschodniej. Więcej szczegółów i instrukcji co robić, otrzymacie oczywiście na stadionie.

Chcieliśmy serdecznie prosić wszystkich wybierających się na to spotkanie o wyrozumiałość i pomoc, aby wszystko wyszło, jak na kibiców na Legii Warszawa przystało.

Wielokrotnie mogliśmy na Was liczyć, mamy nadzieję, że tak samo będzie już za dwa dni!

Wszystko wskazuje na to, że trybuny będą wypełnione do ostatniego miejsca. Wiecie co to oznacza. Wiecie co razem potrafimy zrobić mając do dyspozycji taki potencjał. Widzimy się w sobotę i robimy ogień! Dla Legii Warszawa!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.