REKLAMA

Dwa medale na MP młodzików

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Judocy Legii z bardzo dobrej strony pokazali się podczas Mistrzostw Polski młodzików, które odbyły się w Jastrzębiu Zdroju. Złoty medal zdobył Michał Wąsikowski, w kategorii wagowej -73 kg. Brązowy medal MP młodzików w kategorii -81kg wywalczył Jakub Kielesiński. Trenerami legionistów są Ewa i Radosław Gaczyńscy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 21.10.2019 / 10:37, *.amazonaws.com

Gratulacje! Cała Legia zawsze razem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.