Oktawia Nowacka (pierwsza z lewej) z brązowym medalem Wojskowych Igrzysk Sportowych CISM w drużynie

Nowacka 15. na Igrzyskach CISM. Brąz w drużynie

Podczas Wojskowych Igrzysk Sportowych CISM w chińskim Wuhan, pięcioboistka Legii, Oktawia Nowacka zajęła 15. miejsce w konkursie indywidualnym oraz brązowy medal w drużynie, z Anną Maliszewską i Natalią Dominiak. Legionistka doskonale zaprezentowała się w kwalifikacjach do finału, uzyskując najlepszy wynik. W finale Nowacka zajęła 10. miejsce w konkursie szermierczym, który rozpoczęła słabo, ale ostatecznie uzyskała dodatni bilans (+5). W pływaniu uzyskała szósty wynik (2:13.41 min.), w jeździectwie zdobyła 287 punktów i po trzech konkurencjach plasowała się na miejscu szóstym. W biegu ze strzelaniem nasza pięcioboistka napotkała na problemy techniczne, tj. jej tarcza nie rejestrowała wszystkich strzałów, co spowodowało jej spadek w klasyfikacji generalnej na 15. miejsce.

W klasyfikacji drużynowej, Polki w składzie Oktawia Nowacka, Anna Maliszewska i Natalia Dominiak zajęły miejsce trzecie i odebrały brązowe medale.