REKLAMA

8 medali legionistek w Szamotułach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W weekend w Szamotułach odbyły się międzynarodowe zawody gimnastyki artystycznej "Poznańskie Koziołki", w których udział wzięły zawodniczki Legii. Marcelina Plona (rocznik 2012) zdobyła złoto, Dominika Włodarczyk (2007) srebro, a Kalina Szydlak (2010) brąz. Szósta w wieloboku była Hanna Kulawiak (2007). Legionistki zdobyły także pięć medali za układy z przyborami - Amelia Moneta (2007) złoto (skakanka), Dominika Włodarczyk srebro (piłka) i brąz (maczugi), Hanna Kulawiak złoto (obręcz) i Zofia Dec (2008) złoto (skakanka).
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.