Rok 2010 sparing Legionovia - Legia - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia Warszawa 1-2 Legionovia Legionowo

Woytek, źródło: Legia Warszawa

W sobotnie południe drużyna Legii na głównej płycie stadionu przy Łazienkowskiej 3 rozegrała sparingowy mecz z Legionovią Legionowo, która po 17. kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w II lidze. Spotkanie było zamknięte dla publiczności i mediów - wyłączność do relacjonowania miała jedynie oficjalna strona klubu.

Goście objęli prowadzenie w 29. minucie po tym jak Eryk Więdłocha wykorzystał sytuację sam na sam z Radosławem Cierzniakiem. W 71. w polu karnym sfaulował Luis Rocha, a jedenastkę na bramkę zamienił Luka Janković. W doliczonym czasie gry legioniści zdobyli honorową bramkę. Jej autorem był Szymon Włodarczyk.



Sparing: Legia Warszawa 1-2 (0-1) Legionovia Legionowo
0-1 - 29' Eryk Więdłocha
0-2 - 71' Luka Janković (karny)
1-2 - 92' Szymon Włodarczyk

Legia: Radosław Cierzniak (46' Wojciech Muzyk) - Paweł Stolarski, Igor Lewczuk (46' Inaki Astiz), William Remy (75' Kacper Kostorz), Luis Rocha - Paweł Wszołek (46' Salvador Agra), Mateusz Wieteska (46' Ariel Mosór), Mateusz Praszelik, Luquinhas (46' Łukasz Łakomy), Kacper Kostorz (65' Radosław Cielemęcki) - Jarosław Niezgoda (46' Szymon Włodarczyk)

Rezerwa: Nikodem Niski

Legionovia: Paweł Błesznowski - Rafał Zembrowski, Bartosz Waleńcik, Jonatan Straus, Luka Janković, Konrad Zaklika, Adam Imiela, Mateusz Małek, Eryk Więdłocha, Kacper Będzieszak, Daniel Pietraszkiewicz
Rezerwa: Jakub Stefaniak, Arkadiusz Gajewski, Piotr Maślanka, Ensar Hajrović, Stanisław Wawrzynowicz, Bartosz Gołaszewski, Maciej Sobota, Turkowski, Dąbrowski

żółta kartka: Cielemęcki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
gazza - 18.11.2019 / 17:54, *.inetia.pl

A to zdjęcie na górze - Ten z prawej to nie Radovic ???

odpowiedz
gazza - 18.11.2019 / 19:44, *.inetia.pl

@gazza:
Sory - Dopiero teraz doczytałem że to fota z 2010 roku !
Wstyd że nie macie zdjęć ze sparingu !

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 19.11.2019 / 09:44, *.legionisci.com

@gazza: czytałeś, czytałeś i jednak nie doczytałeś artykułu w całości, a piszesz o jakimś wstydzie. Poważny jesteś?

odpowiedz
BRL - 19.11.2019 / 14:59, *.tktelekom.pl

@Woytek (Legionisci.com): hohoho, jaki Panicz się tu oburzył.

odpowiedz
Felek - 18.11.2019 / 15:12, *.netfala.pl

Trochę wstyd przegrać z ostatnią drużyną II ligi. Rozumiem, że to sparing ale Legii nie przystoi taki wynik z takim przeciwnikiem.

odpowiedz
Dresinio - 18.11.2019 / 14:59, *.t-mobile.pl

Dobrze , że gramy w ekstraklasie.. strach pomyśleć na, którym miejscu bylibyśmy grając w 2lidze

odpowiedz
Gienek - 18.11.2019 / 09:08, *.netfala.pl

Widzę ciemność, ciemność widzę!

odpowiedz
Afro - 18.11.2019 / 08:56, *.chello.pl

A teraz mądrości: muszą poćwiczyć szybsze strzały. Chłopka z Legionovii nie czekał tylko uderzał, nasi najpierw 3 zwody a'la Rado albo nonszalanckie uderzenie na odwal się (nie wiem, czy im się nie chciało czy nie umieli). Jak powiedział Lewy "musimy być bardziej bezwzględni, szczególnie, że przeciwnik nic nie grał".

odpowiedz
PLK - 17.11.2019 / 23:40, *.cyfrowypolsat.pl

Spoko!!! Odbijemy w Szczecinie!!!

odpowiedz
Tagi - 17.11.2019 / 21:07, *.vectranet.pl

Rocha powinien być odstawiony na stałe od pierwszej osiemnastki.

odpowiedz
Togi - 18.11.2019 / 12:47, *.vectranet.pl

@Tagi: bardzo perspektywiczny piłkarz tylko dać szansę

odpowiedz
pol - 17.11.2019 / 16:24, *.chello.pl

pinokio.................kaleczniaku

odpowiedz
mrsn - 18.11.2019 / 11:44, *.orange.pl

@pol: idź do mamusi po smoczek

odpowiedz
Won vuko! - 16.11.2019 / 19:37, *.t-mobile.pl

Szanuję tę porażkę

odpowiedz
AKSAM - 17.11.2019 / 13:41, *.vectranet.pl

@Won vuko!:
Leżę kwiczę:)

odpowiedz
vuko OUT - 16.11.2019 / 19:15, *.vectranet.pl

toż to zacny wynik panie vuko

odpowiedz
Rafalek - 16.11.2019 / 18:27, *.inetia.pl

Ten bramkarz Legionowii naprawdę kozak. Szkoda ze nie młody, bo jest starszy od skórzanych pieniędzy, ale pare lat temu na pewno sprawdziłby się w 100 %. Fryzurka tez charakterystyczna niczym Artur Boruc. Pozdro.

odpowiedz
Waldek - 16.11.2019 / 18:42, *.inetia.pl

@Rafalek: to prawda, oglądam go regularnie w lidze i jest wyróżniającym zawodnikiem. Co prawda grał w Polonii, wiec plamy na honorze nie zmaże nigdy, nawet jeśli było to po alkoholu. Tak czy siak, jest kozakiem lepszym niż Majecki

odpowiedz
autor - 16.11.2019 / 21:31, *.vectranet.pl

@Waldek: co za pier...lenie :D

odpowiedz
kalosz - 16.11.2019 / 17:13, *.mm.pl

chodzi i sposób gry,zaangazowanie,walke ...jak dl amnie kopanina,ale legionowvia z taką grąmogągrac w ekstraklasie....zadna róznicamiedzy ekstra a 2 liga.... jedyna róznica to budzety,alepieniądze nie graja tylko ludzie...

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 16.11.2019 / 16:47, *.centertel.pl

Ludzie przecież chłopaki nie grali pewnie nawet na 50% nikt nie chciał złapać kontuzji sparing w ramach mikrocyklu treningowego jakby to był mecz o stawkę skonczyloby sie wyższym wynikiem niż z wisla pomyślcie zanim zaczniecie płakać i stekac dla mnie mogą każdy sparing przegrać byleby w lidze i pucharach wygrywali.

odpowiedz
Eri - 17.11.2019 / 08:40, *.orange.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): Dokladnie! Zdrówko mordeczko

odpowiedz
Zbych - 17.11.2019 / 20:49, *.vectranet.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): No dokładnie. Pokazali takie zaangażowanie w pucharach jak dziś

odpowiedz
Zlb82 - 18.11.2019 / 12:29, *.t-mobile.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): Zgadza się!!! Lecz placzki zawsze będą płakać!! Pozdro dla normalnych.L.M.

odpowiedz
BRL - 19.11.2019 / 15:01, *.tktelekom.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): a Legionovia nie ryzykowała kontuzji?

odpowiedz
Zyziol - 19.11.2019 / 20:33, *.vectranet.pl

@Zlb82: jakie kur... paczki, zrozum chłopie, że czy grali na 30 lub 50% to i tak powinni wygrać, a jeśli nawet tak zrobilili to w chu... lecą i mają w dupie ciebie i mnie

odpowiedz
Rozbawiony - 16.11.2019 / 16:24, *.t-mobile.pl

Opanujcie swoje nerwy,to tylko treningowy sprawdzian!Szkoda wypisywać lamenty.

odpowiedz
Luk - 16.11.2019 / 15:57, *.vodafone.cz

Mamy mocna lawke rezerwowych... nie ma co .

odpowiedz
Rocha out - 16.11.2019 / 15:51, *.192.123

Koleś ma slaba psychike.

odpowiedz
Książę Nocy - 16.11.2019 / 15:21, *.inetia.pl

Ale jak to? Co? Podstawowym składem? Jak...?

odpowiedz
Ogryzek - 16.11.2019 / 16:14, *.tpnet.pl

@Książę Nocy: Większość zawodników pojechało na zgrupowania swoich kadr.

odpowiedz
Pl - 16.11.2019 / 15:19, *.net.pl

Zimny prysznic. Może się przyda...lepiej w sparingu niż o punkty

odpowiedz
MAKEN - 16.11.2019 / 14:50, *.252.7

Niby sparing, a jednak pokazuje fatalny stan całej rzeszy zmienników oraz graczy z pierwszej 11 Legii. Wszołek były reprezentant. A Legionovia to ogon II ligi. I proszę ograli Lęgię. Golym okiem widać, że Legia nie ma dopasowanych graczy do poszczególnych formacji. Rezerwowi nie są spasowani niczym klocki Lego. A przecież przy Ł3 pracuje tylu fachowców. A gdzie to jest ? 1 do 2 z Legionovią ? Wstyd.

odpowiedz
Bartek - 16.11.2019 / 13:58, *.gda.pl

Rocha tradycyjnie.. jak dla mnie do odpalenia jak najszybciej, tykająca bomba

odpowiedz
Czarny76 - 16.11.2019 / 16:22, *.183.67

@Bartek: Zgadzam się z Tobą w 100%

odpowiedz
Elquatro - 16.11.2019 / 17:23, *.chello.pl

@Czarny76: dobrze sie dogadujecie

odpowiedz
Tomasz - 16.11.2019 / 19:49, *.inetia.pl

@Elquatro: Lubią się dosyć mocno

odpowiedz