fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na legijny ambulans dla szpitala dziecięcego zakończona!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z grupy Dobrzy Ludzie od początku roku 2019 prowadzili zbiórkę pieniędzy na zakup legijnego ambulansu dla Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ przy ulicy Mikołaja Kopernika, którego koszt to ponad 80 tysięcy złotych. Dzisiaj dzięki Waszej ofiarności, udało się zebrać odpowiednie środki i zakończyć zbiórkę. "Jeżeli ktoś ma jeszcze chęci dołożyć swoją cegiełkę, to zebrane środki przeznaczymy na zakup noworocznych prezentów dla dzieci przebywających w szpitalu. Pięknie dziękujemy wszystkim darczyńcom! Mamy nadzieję, że jak najszybciej uda nam się załatwić wszystkie formalności i przekazać ambulans" - poinformowali Dobrzy Ludzie.

Przypomnijmy, że w połowie roku 2018, fani Legii zebrali środki na zakup nowoczesnej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Arek - 26.11.2019 / 22:35, *.tpnet.pl

Grubo. Druga bryka jest! Nie ma słów na to, co robicie.

odpowiedz
Dario - 26.11.2019 / 22:05, *.stansat.pl

w 2018 to była typowa karetka wyposażona we wszystko co powinno miec mieć takie auto, a teraz pieniądze zebrane zatały na ambulans zwykły do przewozu chorych na badania itd. Niewiem jak bedzie on wuglądał , ale poprzedni to była osobówka pick up

odpowiedz
grzesiu1916 - 26.11.2019 / 20:41, *.centertel.pl

BRAWO LEGIA

MAM NADZIEJĘ ŻE DAREK MIODUSKI RÓWNIEŻ SIĘ DORZUCIŁ !

odpowiedz
Bartuś - 26.11.2019 / 20:23, *.tpnet.pl

Jak myślicie fajne czy nie

odpowiedz
Maniek - 26.11.2019 / 17:37, *.chello.pl

Szacun panowie,szacun. Gratulacje!

odpowiedz
Wawa - 26.11.2019 / 15:01, *.tpnet.pl

Gratulacje!
Tak z ciekawości co to za ambulans za 80tys? Teraz tyle to byle jaka osobówka kosztuje.

odpowiedz
S - 26.11.2019 / 19:10, *.virginm.net

@Wawa: dokladnie,tez sie zastanawiam, bo ten z 2018 dla CZD chyba kosztowal 350tys.
Moze to jakis uzywany z innego krajuzl7b 80tys to kwota ktora brakowala i ktora kibice uzbierali a reszte pokryli jacys sponsorzy.

odpowiedz
lll - 27.11.2019 / 07:58, *.play-internet.pl

@Wawa: to jest małe auto do przewozu dzieci, ambulans to chyba zła nazwa, stąd cena. Coś w stylu doblo czy berlingo.

odpowiedz
Krzysiek - 26.11.2019 / 05:45, *.centertel.pl

Piękna inicjatywa.

odpowiedz
Kozioł - 25.11.2019 / 23:41, *.t-mobile.pl

Gratulacje dla wszystkich darczyńców!!!

odpowiedz