fot. Sekcja Gimnastyki Artystycznej Legii Warszawa
REKLAMA

Legia organizuje międzynarodowy turniej Mazovia Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższy weekend w hali GOSiR w Starych Babicach sekcja gimnastyki artystycznej Legii Warszawa zorganizuje międzynarodowy turniej Mazovia Cup, w którym weźmie udział ponad 250 gimnastyczek z dwunastu krajów. Wśród juniorek i seniorek na Mazovia Cup zobaczymy uczestniczki i finalistki mistrzostw Europy, świata oraz mistrzostw panamerykańskich. Uroczyste rozpoczęcie zawodów w sobotę, 30 listopada o 13:45.

Gościem specjalnym turnieju będzie Natalia Kulig, do niedawna zawodniczka kadry narodowej. Ze specjalnym pokazem wystąpi jedna z najlepszych gimnastyczek świata, Alina Harnasko z Białorusi. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
reggi1916 - 26.11.2019 / 16:31, *.plus.pl

Coroczna impreza komercyjno - towarzyska organizowana przez RG Legia, jakich setki w kraju. Rozreklamowane na maxa z zerową rangą sportowej.

odpowiedz
Leniek - 26.11.2019 / 07:53, *.79.31

A gdzie to będzie????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.