fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Niezgoda blisko transferu do Rosji?

Wiśnia, źródło: Twitter.com

W najbliższym oknie transferowym Jarosław Niezgoda może odejść z Legii do jednego z klubów rosyjskich - podał na Twitterze dobrze poinformowany Janekx89. W tym sezonie napastnik jest najlepszym strzelcem drużyny, mając na koncie 11 goli w 18 spotkaniach. O jego możliwym odejściu mówiło się już kilka tygodni temu. Wtedy zainteresowanie Niezgodą wyrażał ponoć turecki Besiktas.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

+dodaj komentarz
Vuko WON - 08.12.2019 / 20:32, *.vectranet.pl

Minimum 10 mln ojro netto.
Choć znając pudla 3 mln mu wystarczą!

odpowiedz
Amir(L) - 08.12.2019 / 21:00, *.play-internet.pl

@Vuko WON: za 2 tez pójdzie takie czasy. Pudel robi jednak te biznesy:(

odpowiedz
Bik - 08.12.2019 / 21:05, *.tpnet.pl

@Amir(L): Biznesy dla niego,bo na pewno nie dla Legii.

odpowiedz
jasio865@wp.pl - 08.12.2019 / 15:48, *.play-internet.pl

"Fajnie" ,"pięknie",powiem więcej "fantastycznie"!!!!!Tak oto buduje ,przepraszam,"buduje "się drużunę!!!!o nic więcej nie chodzi tylko o kasę właścicielowi!!!jeśli mówi co innego to po prostu bzdury opowiada!!!Nam kibicom opowiada!!!co który kopnie lepiej piłke to dosprzedarzy!!!tu nie chodzi prezesowi o żaden wynik sportowy tylko o zarobek ,oczywiście ten duży!!!w nosie ma jakąś ligę mistrzów,europejską czy nawet mistrzostwo kraju!!!liczy sie tylko to ,co w kieszeni!!!!nie liczą się kibice i ich radość z sukcesów TYLKO KASA!!! a przecież prezes zarobiłby na reklamach ,sponsorach!!!ale po co???tak oto prywatna własność ma wpływ na "myślenie'!!!Panie Mioduski !!można spzredać od razu wyszystkich,jest druga drużyna ,z pewnością ogra ligę!! tylko jak????

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 08.12.2019 / 12:48, *.amazonaws.com

A moze sprzedac debila Mioduskiego Ruskim. Sam go zawioze !!!!!

odpowiedz
Jan Paweł Gaweł - 08.12.2019 / 02:44, *.chello.pl

Nie informujmy może o poczynaniach pseudorekina rynku piłkarskiego gołodupca Dariusza M. , a szczególnie jak zagai w sprawie pucharów , MP i PP około maja... Płyńmy sobie aż ktoś normalny kupi ten klub. Przestańcie się ekscytować uczniakiem bo to żałosne

odpowiedz
ghik - 08.12.2019 / 13:10, *.tpnet.pl

Je*any sabotażysta...

odpowiedz
skrzat - 07.12.2019 / 20:46, *.cyfrowypolsat.pl

no to zostanie nam kante i ten łamaga sanogo.swietnie prezesie.znajac zycie to puszcza go za max 3mln.

odpowiedz
ptrks65 - 07.12.2019 / 12:31, *.t-mobile.pl

MIODUSKI POWIEDZIAŁ KIEDYŚ ŻE NIEZGODA ZOSTANIE SPRZEDANY ZA 10 MILIONÓW EURO ZOBACZYMY

odpowiedz
dino - 07.12.2019 / 14:34, *.vtelecom.pl

@ptrks65:
Mioduski wiele rzeczy powiedział, które nie są zgodne z rzeczywistością

odpowiedz
jayjayPL - 07.12.2019 / 12:04, *.net.pl

kiedy w koncu zmieni sie polityka tego - podobno powaznego klubu - ktory by utrzymac pewien poziom sportowy musi wyprzedawac najlepszych zawodnikow? Futbol nawet na srednim poziomie sportowym to przede wszystkim sukces sportowy. Taka Sparta Praga w sezonie 2015/2016 cwiercfinal Ligi Europy, sezon pozniej 1/16 a w swojej historii 10x grala w Lidze Mistrzow. Kiedy bedziemy opierali sile tego klubu na pracowitosci pilkarzy a nie polaczkowym wyprzedaniu do innych klubow za smieszne pieniadze? Halo, pilkarska Europa ucieka! Trzeba zmienic mentalnosc bo nic sie nie zmieni w naszej pilce klubowej.

odpowiedz
lol - 06.12.2019 / 20:20, *.eidsiva.net

kasa potrzebna. Budzet sie nie zamyka - trzeba sprzedawac.

odpowiedz
Tamiza - 06.12.2019 / 15:22, *.centertel.pl

Nie idzie, piłkarz ze szkła, póki go chcą. Pewnie będzie jak z Jędzą - sprzedadzą za 3 mln żeby za rok odkupić za 1 mln...

odpowiedz
Franz Zmuda - 06.12.2019 / 13:37, *.212.44

Podobno przychodzi jakiś bramkoszczelny Awgańczyk co grał w Holandii a teraz jest królem strzelców w naszej pierwszej lidze . Gra w Olimpii Grudziądz. W debiucie strzelił hattrika .

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.12.2019 / 14:20, *.play-internet.pl

@Franz Zmuda : Rozumiem,że Twój nick nie jest przypadkowy,gdyż i Ty i Franciszek Smuda równie hoooyowo mówicie po Polsku?."AWGAŃCZYK-A gdzie ten AWGANISTAN LEŻY?.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.12.2019 / 14:23, *.play-internet.pl

@Franz Zmuda : A-jeszcze "bramkoszczelny".Znaczy się,że bramek nie przepuszcza?.Reforma szkolnictwa potrzebna od zaraz,bo tak kaleczyć język ojczysty,to normalnie wstyd i hańba.

odpowiedz
Swojak(L) - 06.12.2019 / 19:46, *.centertel.pl

@Franz Zmuda : ehhh,adekwatny komentarz do tego to taki oceniający grę.wodorosty dno i kilka metrów mułu u Franza Zmudy jeśli chodzi o podstawy pisowni naszego ojczystego języka.Nie zdziwiłbym się gdyby tego kolegi posłuchać wymowy,to przy przecinku wciągał by sycząco powietrze jak to miał zwyczaj czynić p.Smuda.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 07.12.2019 / 18:25, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: dajcie chłopakowi spokój nie każdy jest z Warszawy

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.12.2019 / 19:04, *.play-internet.pl

@Adamowicz ale nie paweł: Niewielu jest z Warszawy-tak bym raczej powiedział.

odpowiedz
Ciekawski - 07.12.2019 / 22:00, *.elartnet.pl

@Franz Zmuda : Dam ci leszczu milion dolarów, jak mi odpowiesz, co to jest "Awgańczyk"

odpowiedz
Bubu - 08.12.2019 / 20:03, *.vectranet.pl

@Franz Zmuda : Może to jakiś mudżahedin

odpowiedz
xax121 - 06.12.2019 / 12:25, *.tpnet.pl

za 4 mln juro niech idzie, jeszcze go podrzucić prywatnym samolotem w wyvbrane miejsce.
Ludzie on ma 25 lat prwie, wątłe zdrowie, nic tylko odpukać by teraz nic sobie nie zrobił. Natomiast co do wyprzedaży to poza Niezgodą, odejściem Phillipsa , bo koniec kontraktu i pożegnaniem Nagy za 1 mln jutro nikogo więcej nie sprzedadzą z tych niechcianych. Bo i chętnych brak, a tym tu za dobrze.
Pozbylismy się dobrego napastnika Carlitosa jak na nasze warunki i teraz co my kupimy? Szrot typu Eduardo czy Obradinovic? Oby mieli kogoś naprawdę dobrego i bramkostrzelnego, bo zostać tylko z Kante to masakra.

odpowiedz
Simon - 06.12.2019 / 12:08, *.telnaptelecom.pl

To zostanie nam do strzelania tylko Kante, który raz hat-trick, raz pudło z 3 metrów... I będziemy znowu walczyć w Europie jak równy z równym z drużynami z krajów wielkości wsi.

odpowiedz
Autor - 07.12.2019 / 11:42, *.vectranet.pl

@Simon: nie będzie LM ani LE.

odpowiedz
kaszex79 - 06.12.2019 / 10:33, *.net.pl

Niezgoda w Hiszpanii, możliwy kierunek Real Madryt

odpowiedz
Rafał - 06.12.2019 / 10:30, *.144.254

To będzie wręcz sabotaż jak Jarek odejdzie.Wiosną pewnie Darek bedzie strzelał bramki!

odpowiedz
Jarek Zostań! - 06.12.2019 / 04:04, *.188.223

Jarosław!Poczekaj!Najpierw!Mistrz!Pot3m!Rossiya!

odpowiedz
Żmija - 06.12.2019 / 09:14, *.t-mobile.pl

@Jarek Zostań!: wiek ma już odpowiedni do transferu a jego zdrowie to wielka niewiadoma. Dodatkowo ruscy płacą kwoty na jakie na zachodzie nie ma co liczyć... To jest juz ten czas żeby odszedł...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.12.2019 / 22:22, *.play-internet.pl

Aaaaaaaaaaa......piłkarza sprzedam.I tak to bedzie wyglądało co okienko transferowe,aż do czasu powstania.........akademii.A wszyscy ci,co w swojej naiwności uważają,że akademia będzie dla Legii jakimś początkiem drogi do panowania w eksraklasie,oraz w Europie,szybko się rozczarują,gdy Mioduski zrzuci maskę "lekko zagubionego idealisty,którego otoczyła zgraja niekompetentnych doradców"i nagle okaże się,że gość doskonale sobie radzi w biznesie,sprzedając swoich piłkarzy dzięki "oknu wystawowemu o nazwie Legia",oczywiście nie inwestując w rozwój klubu.Wspomnicie moje słowa.Z fartem.

odpowiedz
Paul Visco - 06.12.2019 / 09:14, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: Geniusz !! , wszystko to prawda , ALE . Każdy klub jest biznesem , każdy chce zarabiać . Każdy klub traktuje jako inwestycję . Każdy zarabia sprzedając piłkarzy . Wyobraź sobie jednak , że sprzedaje ich za grosze w piłkarskim świecie . Każdy wie że sukces klubu powoduję skok wartości zawodników . Prostszymi słowa , gdy Legia będzie odnosić sukces to klub zarobi więcej i nigdy nie będzie tak że właściciel będzie dokładał w nieskończoność . Nie liczą Szymańskiego to sprzedają tych co musza sprzedać , bądź tych co są wypromowani (potem siedzą na ławie i wracają do polskiej ligi , najczęściej też na ławę )

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.12.2019 / 10:48, *.play-internet.pl

@Paul Visco: I co z tego,że Twój komentarz jest dość celny,skoro ma się nijak do Legijno-Mioduskiej wizji prowadzenia klubu?.Prawda jest taka,że dla Mioduskiego,a także dla co poniektórych "Santo Subito" Leśnodorskiego,Legia jest maszynką do zarabiania pieniędzy( a może i do ich ukrywania przed fiskusem),z tym że B.L. chciał grać Va bank,w myśl zasady-"Kto nie ryzykuje,ten nie pije szampana",dzięki temu przewinęło się przez Legię kilku naprawdę solidnych piłkarzy,co prawda generującymi duże koszty utrzymania,ale i dającym.duże szanse na coroczne występy jak nie w L.M.to przynajmniej w L.E.Mioduski natomiast wychodzi z założenia,że cyt.Jak ktoś myśli,że potęgę klubu buduje się poprzez inwestowanie dużych pieniędzy,to jest błędzie",co oznacza,że cały biznes ma się opierać na zasadzie" mało wydać,albo i nic,a i zarobić nie za wiele-aby było na plusie".Tak więc na jakąś zmianę prowadzenia klubu przez Mioduskiego raczej nie liczę,natomiast przygotowuję się do sytuacji,że staliśmy się ligowym średniakiem,co z każdym może tak wygrać,jak i przegrać,a w roli faworyta jesteśmy tylko u bukmachera.Z fartem.

odpowiedz
Książę Nocy - 05.12.2019 / 21:23, *.inetia.pl

Nic nie zostanie z tej drużyny w Lutym. I będzie wyścig żółwi aż do rundy mistrzowskiej i cykl powtórzy się od nowa. Przecież to jest oczywiste, za rządów pajaca od Kulczyka.

odpowiedz
oLaf - 05.12.2019 / 22:41, *.vectranet.pl

@Książę Nocy: errata: nie "cykl" tylko "cyrk" ! ; P

odpowiedz
Ibis - 05.12.2019 / 23:15, *.chello.pl

@oLaf: a jednak [cykl] w rozumieniu drenażu i sprzedaży z pierwszej drużyny tych najwartościowszych (czyt.: do spieniężenia). Miodowa maszynka działa już bardzo skutecznie, aż strach pomyśleć, co będzie gdy akademia szeroko otworzy swoje podwoje...

odpowiedz
Heniek - 05.12.2019 / 20:58, *.chello.pl

Szklanego Jarka nie ma co żałować. Może pograc jeszcze tydzień albo dwa lata, ruletka. Daja kasę to brać i niech chłopak idzie.

odpowiedz
Ojciec roberta gumnego - 05.12.2019 / 20:52, *.play-internet.pl

Nie rozumiem dlaczego janekx to niby wiarygodne źródło. Typ to anonim i słusznie już raz go wyjaśnił ojciec roberta gumnego (jak ktoś nie zna sytuacji to zapraszam na yt). Jak dla mnie to zwykła plota jakich wiele ;)

odpowiedz
Kle - 05.12.2019 / 22:28, *.centertel.pl

@Ojciec roberta gumnego: Jacku Gumny, ojcze, kierwa, Roberta Gumnego, a teraz dlaczego synek nie wyjechał, odszczekasz zatem i wejdziesz do wujka do wanny? ;)

odpowiedz
Lol - 05.12.2019 / 19:35, *.telkab.pl

Co Wy tak płaczecie? Niedawno jak był kontuzjowany to go za czapke gruszek sprzedawaliscie...dla Niezgody to najwyzszy czas...wiek dobry,zdrowy i jest w formie czas isc w swiat...teraz kolej na następnego młodego...żeby poszedł droga..tak Niezgody...

odpowiedz
Gepetto - 05.12.2019 / 19:32, *.chello.pl

Piłkarz widmo Obradovic jeden z najwyższych kontraktów w Legii 400 000 euro. Trzeba kogoś sprzedać żeby było na wypłatę. Przyjdzie ten cały Hay... z Grudziądza i będzie, że obserwowany od 50 lat 101% DNA Legii i wszystkie parametry pod grę w Legii pasują. Jedyny napastnik w klubie ... teraz system 1-6-4-0 z dwoma defensywnymi pomocnikami...

odpowiedz
Wolfik - 05.12.2019 / 19:09, *.mm.pl

Strata Niezgody byłaby trudna do zastąpienia. Jeśli klubowi zależy na odzyskaniu mistrzostwa absolutnie nie powinni wyrazić zgody na odejście Jarka zimą. Ale jak Polak zobaczy ojro....

odpowiedz
Książę Nocy - 05.12.2019 / 21:32, *.inetia.pl

@Wolfik: Musiałeś oczywiście przy*ebać Polsce, co? Zakompleksiony tumanie, zobacz jak zachowuje się twoja zachodnia Europa.. ligi narodów, eliminacje do eliminacji, co rok nowy turniej.. nie ma to oczywiście nic wspólnego z ojro..

odpowiedz
Wolfik - 06.12.2019 / 12:38, *.mm.pl

@Książę Nocy: Gdybyś był łaskawy częściej wchodzić na to forum zrozumiałbyś podtekst tej wypowiedzi i do kogo jest skierowany. Nie chce mi się nawet odpowiadać, bo nie rozmawiam z idiotami.

odpowiedz
antytrener - 05.12.2019 / 18:24, *.tpnet.pl

Ale za to Carlitos i Kuchy wracajął.

odpowiedz
dab - 05.12.2019 / 18:05, *.vectranet.pl

idz tu turków

odpowiedz
Gizior - 05.12.2019 / 17:57, *.alfa-system.net

Jak czytam że nie ma co płakać to az nie wierzę że ktoś jest tak głupi... Kto będzie strzelał bramko? Pozbylismy się za śmieszne pieniądze carlitosa i kulenovica a do tego niezgoda założę się że odejdzie też za 3mln euro max bo oczywiście tak szanujemy się i naszych piłkarzy... Będziemy grać teraz non stop kante albo kupimy jakis wynalazek tani... Bo nie wierzę w przyjście nikolica...

odpowiedz
WETERAN - 06.12.2019 / 09:55, *.chello.pl

@Gizior: Co ty pleciesz o szanowaniu się? Możemy się wyceniać na setki milionów, a piłkarz jest tyle wart, ile za niego zapłacą. Jak każdy inny towar na rynku. Niezgoda strzela bramki, ale nie gra... Kante - gra dla drużyny i strzela. W miejsce Jarosława wejdzie Rosołek. A może jeszcze ktoś inny.

odpowiedz
Szczota - 06.12.2019 / 13:49, *.play-internet.pl

@WETERAN: jest jeszcze Sanogo.

odpowiedz
MAKEN - 05.12.2019 / 17:50, *.252.7

Nie ma co rozpaczać. Niezgoda strzela bramki, ale i wiecznie leczy kontuzje. Drugi Włodarczyk, czyli ,,Człowiek ze szkła".

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.12.2019 / 17:37, *.chello.pl

Koniecznie sprzedać. Przecież dla Obradovica nie może zabraknąć! Agra też wyciąga rękę. Dobrze, że Phillips dostanie tylko w grudniu. Żyjemy, dobra nasza.

odpowiedz
Kucharski Radosław - 05.12.2019 / 17:29, *.chello.pl

Spokojnie mordeczki, przyjdzie Felix z piasta. Jestem hardkorem, wiem co robie.

odpowiedz
Elquatro - 05.12.2019 / 17:24, *.chello.pl

Kucharski to chyba na taczce chce się przejechać

odpowiedz
Kuba - 05.12.2019 / 17:23, *.t-mobile.pl

Przychodzą do nas jak do sklepu!
Czy zawodnicy mają charakter, żeby odmówić intratnej propozycji? Powiedzieć: NIE, chcę grać w Legii, to dla mnie honor reprezentować Warszawę, nie obchodzą mnie wasze pieniądze. Czy są tacy?

odpowiedz
SNS - 05.12.2019 / 17:27, *.play-internet.pl

@Kuba: Czy nam się to podoba, czy nie, zawodnicy w klubie PRACUJĄ. Czy Ty nie zmienił byś pracy na DUŻO lepiej płatną bo to dla Ciebie sprawa honoru zostać u tego samego pracodawcy?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.12.2019 / 17:35, *.247.46

@SNS: Jak by mi prezes nie pozwolił i kazał wypełnić kontrakt, to nie miałbym nic do powiedzenia.

odpowiedz
Alan - 05.12.2019 / 17:22, *.t-mobile.pl

Rumak jako trener na chwile obecną nie istnieje ale jedno trzeba mu oddać ..... trafił chlopaczyna z tym wschodem i naszymi zawodnikami oj trafił. .

odpowiedz
Franco - 05.12.2019 / 20:17, *.plus.pl

@Alan: Nasi idą na wschód i grają. Inni idą na zachód i siedzą.

odpowiedz
Kik - 05.12.2019 / 17:17, *.play-internet.pl

Pewnie,j##ać wyniki,tylko $$$...

odpowiedz
Jacq - 05.12.2019 / 17:14, *.play-internet.pl

Wszystkich sprzedać! Mioduski sam chyba będzie grał...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.12.2019 / 17:32, *.247.212

@Jacq: Najlepiej byłoby sprzedać pudla, ale za niego nikt złamanego grosz nie da. Na razie trwa wyprzedaż sreber po Leśnym. Ciekawe co będzie jak się skończą?

odpowiedz
jiki - 06.12.2019 / 17:46, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Derby Warszawy.I to wcale nie dlatego,że KSP awansuje...

odpowiedz
Gregor - 05.12.2019 / 16:58, *.plus.pl

Co tam będzie robił, piłki podawał

odpowiedz
Lukasz323 - 05.12.2019 / 16:51, *.plus.pl

Witam,hmmmm....tak mysle dla kogo robia miejsce?Nikolic,Ofoe(nie ta pozycja)Sa.
Pewnie Kapustka na odbudowanie sie.Pozdrawiam

odpowiedz
Daniel1916 - 05.12.2019 / 17:03, *.tpnet.pl

@Lukasz323: Bardziej prawdopodobne jest sprowadzenie Gytkjaera czy Haydary

odpowiedz
Darek - 05.12.2019 / 16:51, *.t-ipconnect.de

Co okienko transferowe jest to samo.Najlepsi są sprzedawani a w ich miejsce przychodza jakies Agry,Rochy i inne Obradovicie.Druzyna zarabia kilka milionów euro co okienko z transferów a klubowa kasa jak była pusta tak jest pusta.Nie ma stabilizacji w druzynie.Najpierw sprzedaje sie najlepszych a później zwala wine za brak wynikow na trenera.Później jak trybuny mają dość slabej gry zwalnia się trenara który jest zwyklym kozłem ofiarnym.
Sprowadza sie piłkarzy bez klubu co w europie nic nie znaczą.W konsekwencji tych ruchów transferowych druzyna trzy lata nie potrafi zakwalifikować się nawet do ligi europy.
W druzynie nie ma nawet pilkarzy sredniej klasy europejskiej.
Klub se stolicy Polski nie ma rocznie 1-2 miliona euro chociaz na jednego dobrego pilkarza,ktory podniósł by jakosc w druzynie.Przeciez to jakas 1/30 budżetu klubu.
Ale wydac te same pieniądze na Agre,Roche czy Obradovicia to pieniadze są.
Dlatego tak Jarosław karne strzela.By podbic jego statystyki,wypromowac i sprzedac.
Czekamy na kolejnego asa ktory tu przyjdzie za Jarosława.

odpowiedz
grzesiek - 05.12.2019 / 17:16, *.centertel.pl

@Darek :

odpowiedz
grzesiek - 05.12.2019 / 17:20, *.centertel.pl

@Darek : Aż żal na to patrzeć jak właściciel zarabia na transferach i wpływom meczowych nie dając nam kibicom nic w zamian.

Zamiast próbować się wepchać do elity i do LM to naśladujemy kluby luksemburskie grające amatorami licząc na łud szczęścia i awans do Ligi Europy.

odpowiedz
Smyjo - 05.12.2019 / 16:41, *.centertel.pl

Sprzedać póki nie kontuzjowany .

odpowiedz
Kumaty. - 05.12.2019 / 16:40, *.tpnet.pl

Niezgoda out, Orlando Sa in.

odpowiedz
Arek - 05.12.2019 / 18:12, *.tpnet.pl

@Kumaty.: baranka w ścianę proponuję. Tylko porządnego, może pomoże.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 05.12.2019 / 16:36, *.t-mobile.pl

Tylko nie On !!!!!!!

odpowiedz
lob - 05.12.2019 / 16:22, *.chello.pl

Wszystkich co "prosto" kopią sprzedać !!!!!!!!!!
A innych nie chcą np. Obradovica, Agrę, Roche, Nagya ???

odpowiedz
pablo - 05.12.2019 / 16:22, *.chello.pl

I co jeszcze?! Sprzedać wszystkich k....

odpowiedz
Pio - 05.12.2019 / 16:32, *.chello.pl

@pablo: Andrzeju.nie denerwuj sie

odpowiedz
Elquatro - 05.12.2019 / 17:19, *.chello.pl

@Pio: Pablo to Paweł a nie Andrzej!

odpowiedz
Arek - 05.12.2019 / 18:14, *.tpnet.pl

@Elquatro: pio to Janusz.

odpowiedz