Michalina Wierzba, młoda pięcioboistka Legii Warszawa
REKLAMA

Wyniki legionistów w memoriale Majewskiego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Oktawia Nowacka obecny sezon zakończyła udanym udziałem w międzynarodowym turnieju szermierczym w czeskiej Pradze - legionistka zajęła pierwsze miejsce, za które otrzymała okazały puchar. W Drzonkowie odbył się Memoriał Zbigniewa Majewskiego w pięcioboju, w którym startowali zawodnicy z dziewięciu krajów, w tym kilkoro reprezentantów naszego klubu. Wśród mężczyzn, Daniel Ławrynowicz po walce do końca o podium, sklasyfikowany został na miejscu czwartym. Daniel uzyskał drugi wynik w jeździectwie (300 punktów) oraz drugi w biegu ze strzelaniem (10:57,55). W rywalizacji szermierczej wygrał 32 pojedynki, zajmując szóste miejsce w tej konkurencji, a na pływalni z czasem 2:07,68 min. był 12.

Wśród kobiet, najlepiej zaprezentowała się Michalina Wierzba, która zajęła miejsce siódme, a w kat. U-19 była druga. Pola Wolska w klasyfikacji generalnej była 22, zaś w kat. U-17 zajęła miejsce szóste. Pochodzący z Białorusi, Kiryl Baranouski, zajął miejsce 15 oraz trzecie w U-19.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.