REKLAMA

Charytatywny koncert na 15-lecie NS-ów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę, 28 marca Nieznani Sprawcy organizują charytatywny koncert, który odbędzie się w ramach obchodów 15-lecia legijnej grupy ultras. Wszystkie środki, które zebrane zostaną podczas imprezy, zostaną przeznaczone na operację rekonstrukcji ucha i kanału słuchowego Zuzi - córki kibica Legii, na którą fundusze zbierane były również przy okazji wyjazdu do Wrocławia. Impreza urodzinowa NS-ów odbędzie się w Małej Warszawie przy ulicy Otwockiej 14 i rozpocznie się o 19:16. Zagrają m.in. Kaczy HG, Dixon37, Małach/Rufuz, Napalm Grupa i Lewy Brd. Informację o biletach na to wydarzenie podamy wkrótce.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Oczko Wyszków - 19.01.2020 / 15:44, *.tpnet.pl

Wyszków 100% Legia! Wjeżdżamy hiteeeerm!

odpowiedz
Oczy zielone - 19.01.2020 / 14:45, *.vectranet.pl

Zenek tylko Zenek!

odpowiedz
Dziapa - 18.01.2020 / 18:43, *.tpnet.pl

Na pewno będę . Pozdrowienia z Dolnego Śląska :)))

odpowiedz
Tak to widzę - 18.01.2020 / 18:31, *.chello.pl

Powiem tak: Leśny to był gość. Taki że jakby Jarosław odszedl to by nam wykombinował drugiego. Bo wie jak nam sie fajnie skandowalo Ja ro sław!!!

odpowiedz
olo - 20.01.2020 / 08:40, *.centertel.pl

@Tak to widzę :

Najgłupszy ironiczny okrzyk jaki się pojawił na Ł3 w ostatnich latach.
Na miejscu Niezgody czuł bym się wyszydzany.
Oczywiście to moje prywatne zdanie, bo dużo osób ma prawo myśleć inaczej.

odpowiedz
KL - 22.01.2020 / 01:09, *.orange.pl

@olo: mysle,ze czul sie dumnie. Gorzej jakby krzyczeli Donald ;)

odpowiedz
Tak było - 18.01.2020 / 14:05, *.chello.pl

@1916: srockowego, to nie lata 90, hehe a to tera modne. Szkoda ze lady pank nie bedzie. Kiefys grali na wsi jakiejs, miejscowi poczestowali ich bimberkiem borysewicz nawalony jak messerszmit nie mogl grać, tekstu zapomniał

odpowiedz
Norbi - 18.01.2020 / 17:57, *.centertel.pl

@Tak było : nie na wsi tylko na dniach Tarnobrzega i później przeprosił i zagrał za free jak wytrzezwiał:)))

odpowiedz
Tak było - 18.01.2020 / 18:41, *.chello.pl

@Norbi : hehe dobre, czyli tam też

odpowiedz
1916 - 18.01.2020 / 11:25, *.centertel.pl

Zawsze to musi byc rap? Nie mozecie zrobic rockowego koncertu? Lub polaczyc to. Nie kazdy z kibicow slucha tego gatunku

odpowiedz
Trec - 18.01.2020 / 15:21, *.play-internet.pl

@1916: zawsze

odpowiedz
pnk - 19.01.2020 / 12:28, *.chello.pl

@1916: True

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.01.2020 / 02:36, *.204.86

Taka impreza to tylko na Ł3!Mr Mioduski zapytaj Żony ?!Super sprawa!

odpowiedz
eLo - 18.01.2020 / 15:20, *.play-internet.pl

@News⚽️Legia: czubku jeden bierz proszki

odpowiedz
:) - 18.01.2020 / 18:33, *.chello.pl

@eLo: Mr mioduski hehe dobry czub

odpowiedz
:) - 18.01.2020 / 22:31, *.chello.pl

@News⚽️Legia: bedziesz?!

odpowiedz
Mr Mioduski - 19.01.2020 / 03:43, *.193.51

@:) : to pozytywny przedsiébiorczy czub?

odpowiedz
Władeczek - 18.01.2020 / 00:01, *.play-internet.pl

Chetnie bym poszedł ale co to faken za gwiazdy beda występować? Zadnej nie znam a wydaje mnie sie, ze na takiej imprezie powinno sie roic od międzynarodowych sław. Chyba podziękuję faken.

odpowiedz
Ronaldo - 18.01.2020 / 06:50, *.chello.pl

@Władeczek: przestań robić z siebie błazna bo to już nie jest śmieszne pajacu . Te twoje fakeny itd juz nikogo nie bawią . Ochłoń chłopie, wytrzeźwiej ....

odpowiedz
M3 - 18.01.2020 / 11:34, *.ip-point.pl

@Władeczek:
Po pierwsze! Tu chodzi o cel. Po drugie! Kogo k... obchodzi kogo znasz pajacu? Idź się wyfakenuj I nie pisz takich sucharów bo nudny jesteś.

odpowiedz
Anty polunia - 18.01.2020 / 12:56, *.plus.pl

@Ronaldo: on nie robi błazna on poprostu jest takim idiota a faken mu na chrzcie dali i ten OLED 155czy jaki on tam teraz posiada hehe

odpowiedz
:) - 18.01.2020 / 14:02, *.chello.pl

@Władeczek: ale burak

odpowiedz
Fan RychuPejaSolufka - 17.01.2020 / 21:26, *.chello.pl

Bendzie Peja?

odpowiedz
Sadi - 18.01.2020 / 05:57, *.plus.pl

@Fan RychuPejaSolufka: tak będzie kopany po ryju

odpowiedz
Bródno - 18.01.2020 / 15:19, *.play-internet.pl

@Sadi: Tak jest :)

odpowiedz