Przemysław Łagożny - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Łagożny odszedł ze sztabu Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wraz z końcem stycznia pracę w Legii Warszawa zakończy Przemysław Łagożny, który do tej pory był jednym z dwóch analityków w pierwszej drużynie. Teraz w sztabie pozostanie Maciej Krzymień. 27-letni trener zdecydował się na odejście do beniaminka łotewskiej ekstraklasy FK Tukums 2000. Będzie tam asystentem pierwszego szkoleniowca, którym został właśnie Marek Zub.

Łagożny od czerwca 2017 był trenerem analitykiem pierwszej drużyny, a w klubie z Łazienkowskiej pracował od 2012 roku, m.in. jako trener młodszych roczników, skaut i koordynator Legia Soccer Schools.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Fryt - 27.01.2020 / 00:33, *.t-mobile.pl

Dzięki Trenerze! Powodzenia!

odpowiedz
Kibic - 24.01.2020 / 10:59, *.in-addr.arpa

Chyba jest różnica bycia analitykiem, a drugim trenerem... widać w trenerkę chce chłopak iść, a nie w analitykę.
nie przeżywałbym tego aż tak.

odpowiedz
dżon - 24.01.2020 / 07:45, *.93.147

Nie przygotował raportu przed meczem z FC Thun i poleciał....

KMWTW ;)

odpowiedz
News⚽️Legia - 24.01.2020 / 01:45, *.02.net

To tylko pokazuje gdzie jest profesjonalizm Legii...coś pier...li wszystko nawet jeśli Mr Miodek chce dobrze...

odpowiedz
Gepetto - 23.01.2020 / 18:59, *.chello.pl

Z Legii do beniaminka na Łotwie. To chyba pokazuje profesjonalizm Legii. Tak swoją drogą eLoko zawsze powtarzał u nas każdy się uczy, szkoli bo tak robią profesjonaliści. Powinien mówić u nas każdy się uczy, szkoli i spier...

odpowiedz
BRL - 23.01.2020 / 18:55, *.play-internet.pl

Wolał estońskiego beniaminka od Legii, ja pier....

odpowiedz
Chris - 23.01.2020 / 14:34, *.t-mobile.pl

Oszczędności ciąg dalszy, było 2 analityków to teraz wystarczy tylko jeden ,po co płacić dwie pensje

odpowiedz
Szpilordzik - 23.01.2020 / 14:45, *.t-mobile.pl

@Chris: po co siejesz ferment?? Prawda jest taka ze dostał propozycję pracy za granicą i tyle. Ogladnal byś jego wypowiedź to byś nie wypisywal takich głupot

odpowiedz
Wiem co mówię - 23.01.2020 / 15:06, *.chello.pl

@Szpilordzik: beniaminek na Łotwie a Mistrz Polski, ciekawa propozycja zagraniczna. Zaszczyt i kierunek jak za komuny

odpowiedz
Adas - 24.01.2020 / 07:44, *.150.124

@Wiem co mówię : ale on u nas pracował , a nie w Piaście.

odpowiedz
Marek - 24.01.2020 / 15:07, *.play-internet.pl

@Wiem co mówię : to Piastowi odebrali mistrzostwo?

odpowiedz
Ignac - 23.01.2020 / 14:27, *.t-mobile.pl

Na początku myślałem że to Piszczek

odpowiedz
iks de - 23.01.2020 / 16:13, *.chello.pl

@Ignac: a dupe od twarzy odrozniasz?

odpowiedz
Witek - 23.01.2020 / 14:06, *.play-internet.pl

Cos tu nie gra w wieku 19 lat byl juz trenerem???

odpowiedz
Elquatro - 23.01.2020 / 22:01, *.chello.pl

@Witek: znalem takiego co w wieku 15 był ojcem ;)

odpowiedz
Mamamija - 23.01.2020 / 11:52, *.236.205

A to był?

odpowiedz
Xxc - 23.01.2020 / 12:33, *.t-mobile.pl

@Mamamija: ktos kto pelnil dosc wazna role w klubie, choc nie byl postacia z pierwszych stron gazet.
W artykule masz wyjasnione, a czytac chyba potrafisz...

odpowiedz
Mamamija - 23.01.2020 / 12:58, *.236.205

@Xxc: a kto ci powiedział że chce mi się to czytać?

odpowiedz
Mamamija - 23.01.2020 / 12:59, *.236.205

@Xxc: jakbyś zresztą zauważył mój komentarz nie dotyczył artykułu, tylko tego, że wejście nic nie było o gościu słychać. Więc w sumie przyznajesz mi rację ale adm tego nie zauważasz

odpowiedz
xxc - 23.01.2020 / 17:34, *.vectranet.pl

@Mamamija: to po co wogole cos komentujesz? wazne, by w sieci zaistniec? - nie wazne jak, ale wazne ze sie jest...
oczywiscie dalsza polemika i tak nie bedzie miala sensu, bo pomimo braku jakiejkolwiek sensownej argumentacji i tak bedziesz wszystko wiedzial najlepiej...
ps. Legia to nie tylko 11 na boisku. jako kibic powinienes wykazac wieksze zainteresowanei klubowi, ktoremu niby kibicujesz

odpowiedz
Gepetto - 23.01.2020 / 18:54, *.chello.pl

@Mamamija: właśnie to są ci ludzie o których nie słychać i się nie docenia...

odpowiedz
Mammamija - 23.01.2020 / 20:20, *.virginm.net

@xxc: komentuje to, ze nic o nim nie słychać. Trybisz czajniku? Żeby wiedzieć ze nigdy o ni nie słyszałem, nie potrzebuje czytać artykułku. Tak, ku... "żeby zaistniec". Bo na pewno tu można zaistnieć zwłaszcza anonimowo. phi co za śmieszny typek :)

odpowiedz
Arek - 23.01.2020 / 23:38, *.tpnet.pl

@Mammamija: czajniku, czytać nie chcesz, ale głupio pisać już Ci nie przeszkadza?

odpowiedz
Trytytka - 24.01.2020 / 06:10, *.232.76

@Arek: Chłopak napisał jasno, że nie komentuje artykułu, tylko to, że gość przez okres pracy w Legii był niewidoczny. Czego wy tu nie rozumiecie?

odpowiedz