REKLAMA

W kwietniu obchody 90-lecia sekcji podnoszenia ciężarów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja podnoszenia ciężarów Legii Warszawa w tym roku obchodzi 90-lecie istnienia. Uroczystości związane z okrągłą rocznicą działalności legijnych sztangistów, zaplanowano na czwartek, 23 kwietnia 2020 roku. Z tej okazji zorganizowany zostanie turniej imienia gen. dyw. Kazimierza Gilarskiego. Więcej szczegółów przedstawimy wkrótce. Sekcja podnoszenia ciężarów Legii Warszawa istnieje od 1930 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Sz - 23.01.2020 / 18:18, *.play-internet.pl

Krycha gdzie jesteś!

odpowiedz
C Enzo - 23.01.2020 / 10:41, *.inetia.pl

Widoczny na fotce adres www.ssalegia.pl nie działa. Szkoda :(

odpowiedz
Alan - 23.01.2020 / 09:26, *.t-mobile.pl

Mega fajna dyscyplina sportu i mega niedofinansowana tak samo zresztą jak i zapasy, może by tak challenge z zarządem i kwotę którą raz do roku przeznaczają na kary przeznaczą na upadające sekcje a My powstrzymamy się na jakiś czas z racami.

odpowiedz
Barczi - 24.01.2020 / 08:57, *.centertel.pl

@Alan: Ty powstrzymaj się od takich komentarzy !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.