Od lewej: Trzaskoma, Wielebski, Wołowicz, Radunović, Saganowski, Dawidziuk, Bortnik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Belek

Belek: Büyük maç, czyli grande partido

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tuż po zakończeniu treningu do akcji wkroczył sztabu szkoleniowo-medyczny. Trenerzy postanowili rozegrać półgodzinny "wielki mecz", który zwykle nazywany był z języka hiszpańskiego "grande partido". Tym razem przechrzciliśmy go na język turecki, czyli "büyük maç". Obfitował on w sporą liczbę goli i dobrą zabawę. Przez kilka pierwszych minut zmaganiom przyglądali się piłkarze i z dużym rozbawieniem komentowali kolejne zagrania członków sztabu.

Do przerwy aż 4-0 wygrywała drużyna w składzie: Marek Saganowski (trener asystent), Aleksandar Radunović (trener asystent), Łukasz Bortnik (trener przygotowania fizycznego), Mateusz Dawidziuk (lekarz), Michał Trzaskoma (fizjoterapeuta), Sebastian Wołowicz (kitman), Przemysław Wielebski (fizjoterapeuta).

- Różnica jest taka, że my mamy bramkarza - komentował Aleksandar Radunović, dogryzając w ten sposób ekipie Aleksandara Vukovicia, który wybrał do swojego składu Jana Muchę (trener bramkarzy), Radosława Kucharskiego (dyrektor sportowy), Piota Zarębę (trener przygotowania fizycznego), Radosława Gwiazdę (trener przygotowania fizycznego), Pawła Bambra (fizjoterapeuta) i Michała Dąbskiego (psycholog).

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Ostatecznie zakończyło się wygraną ekipy "Sagana" 6-1. Po dwa gole zdobyli Wołowicz, Bortnik i Trzaskoma, a honorowe trafienie dla przegranych zaliczył "Vuko". Po meczu zwycięzcy chętnie pozowali do zdjęć i głośno śpiewali. Poniżej możecie obejrzeć skrót tego spotkania, a w galerii znajdziecie sporo fotek.

Fotoreportaż z treningu i meczu sztabu - 43 zdjęcia Woytka


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Lipa - 25.01.2020 / 19:06, *.0.187

spoko to tylko runda przedwsepna jeszcze 15 eliminacyjynych

odpowiedz
Arek - 23.01.2020 / 23:32, *.tpnet.pl

Co jest? zawsze z dziennikarzami grali. Wymiękliście?

odpowiedz
Bucko - 23.01.2020 / 18:56, *.vectranet.pl

Dobrze! trzeba wyluzować żeby nie zwariować.

odpowiedz
P. - 23.01.2020 / 17:27, *.orange.pl

Sagan zamiast Niezgody :)

odpowiedz
ioioio - 23.01.2020 / 17:19, *.chello.pl

Jop twoja mac!!! Pudel chce tylko sprzedawac tak jak lech. Klimczak dał wywiad w ktorym powiedział że w reprze będą w większości wychowankowie lacha. On już nie gada nic o majstrze, Pucharze, pucharach, mistrzostwie. Bo to im kasy nie daje. Liczy się hajs ze sprzedaży. Pudel zwąchał to gówno i tak samo ma wsztmystko inne w dupie.

odpowiedz
Triple D - 23.01.2020 / 17:29, *.moypark.com

@ioioio: tylko debile nie biora pod uwage ze jak nie bedzie pucharow to wartosc i marka beda spadac. biznesmeni za 5 groszy...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.