REKLAMA

Wyróżnienia dla gimnastyczek Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sześć zawodniczek sekcji gimnastyki artystycznej Legii, zostało wyróżnionych przez Mazowiecki Związek Sportów Gimnastycznych za wyniki osiągnięte w roku 2019. Dyplomy otrzymały Zofia Dec, Laura Gruca, Hanna Kulawiak, Amelia Moneta, Hanna Sablińska i Dominika Włodarczyk. Wyróżnienia otrzymały również dwie trenerki Legii - Elena Kamilova i Svitlana Tuzhykova.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
romeo - 28.01.2020 / 21:32, *.chello.pl

To ta sama ekipa co zajęła 3 miejsce na 4 teamy, z których tylko dwa pierwsze prezentowały poziom krajowy a obrąbiono sukces jakby olimpiadę wygrały?

odpowiedz
Elquatro - 30.01.2020 / 17:53, *.chello.pl

@romeo: to są dzieci, dla nich to zabawa a pierwszy medal może być ich początkiem, a ty masz jakiś medal?

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 10:18, *.chello.pl

Gratulacje dzieci ale mu tu mamy zamieszanie z prezesem i nie było czasu pogratulowac wcześniej. Pan prezes tyle milionów już zarobił, przepuścił i narobił długów że pod żadnym pozorem nie pożyczajcie mu pieniędzy na kanapki, on ma, pamiętajcie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.