fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

UKS Centrum Augustów 3-1 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 17. kolejka II ligi siatkówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z UKS-em Centrum Augustów 1-3. Było to ostatnie spotkanie "Wojskowych" w fazie zasadniczej sezonu. W szesnastu meczach legioniści zgromadzili na swoim koncie 24 punkty i bardzo możliwe, że zabraknie im oczek, by zagrać w fazie play-off. Rywale mają do rozegrania jeszcze po dwa spotkania, a warszawiacy pauzują w ostatniej kolejce.

Do fazy play-off awansują pierwsze cztery drużyny z tabeli.

II liga: UKS Centrum Augustów 3-1 Legia Warszawa
Sety: 21-25, 25-23, 25-20, 26-24

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Dutcher - 01.02.2020 / 20:09, *.chello.pl

01.02.2020 - koniec sezonu - fajnie
a początek nowego w październiku
- widać że to jest poziom rekreacyjny/amatorski

odpowiedz
Aaaaa - 01.02.2020 / 19:07, *.vectranet.pl

No to od dzis chłopaki mają urlopy. Teraz czas podsumowań, w mojej ocenie znalezienie konkretnego i dojrzałego prezesa sekcji który ją dźwignie co najmniej do pierwszej ligi. Czas wziąć się za sekcje siatkówki na poważnie jak w latach 80 i 90 tych. Pani dziecko prezes powinna uczyć wf -u w szkole podstawowej a zarządzanie siatkówką zostawić ludziom poważnym i znającym się na rzeczy. Dzięki chlopakom za sezon...

odpowiedz
Krzeszczu - 01.02.2020 / 19:34, *.bredband2.com

@Aaaaa: Ja na prezesa moge spokojnie isc. Tylko sekcji pewnie/niestety nie stac...

odpowiedz
Krzeszczu - 01.02.2020 / 19:34, *.bredband2.com

@Aaaaa: Ja na prezesa moge spokojnie isc. Tylko sekcji pewnie/niestety nie stac...

odpowiedz
Forever Young - 02.02.2020 / 14:40, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: a tak dla ideii budowy czegoś to wyj.... Pani prezes robiłs, robi to za darmo (jeżeli popiera jednak jakiś hajs, powinna podać się do dymisji) . Ciekawe ilu z tu komentujących robiłoby coś dla sekcji bez wynagrodzenia poświęcając swoich czas.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.02.2020 / 15:17, *.bredband2.com

@Forever Young : Masz prace? Czy dostajesz zasilek? A moze jestes na utrzymaniu rodzicow?

odpowiedz
Forever Young - 02.02.2020 / 15:42, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: mam prace, a co to ma wspólnego do tego co napisałem.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.02.2020 / 15:47, *.bredband2.com

@Forever Young: pomysl

odpowiedz
Forever Young - 02.02.2020 / 16:48, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: Życzę zebyś znalazl pracę i życzę Ci żebyś zrobił coś dla ideiidla Legii a nie tylko patrzył czy coś zarobisz przy tym. Miłej niedzieli

odpowiedz
Żmija - 01.02.2020 / 18:27, *.cyfrowypolsat.pl

Prezesowa czas się pakować!

odpowiedz
FI(L)IP - 01.02.2020 / 16:11, *.amazonaws.com

Niedobrze. W zeszłym sezonie zabrakło niewiele do awansu, w tym zmiany miały spowodować postęp, a szykuje się regres.
W porównaniu z koszem legijna siatkówka ma wyjątkowo pod górę.

odpowiedz