fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Cafu piłkarzem Olympiakosu!

Woytek, źródło: 90minut.pl

W ostatnim dni greckiego zimowego okienka transferowego Olympiakos Pireus pozyskał z Legii Warszawa Cafu. Cafu trafił do Legii zimą 2018 roku z FC Metz na półtoraroczne wypożyczenie. Następnie Legia wykupiła go od Francuzów za 800 tys. euro.

Umowa Portugalczyka z Legią obowiązywała do 30 czerwca 2020 roku, więc od stycznia miał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Do tej pory rozegrał 59 spotkań i strzelił w nich 9 goli. W koszulce z eLką na piersi wywalczył jeden tytuł mistrza Polski i zdobył jeden Puchar Polski.

W obecnym sezonie na murawie pojawił się 9 razy - szczegółowe statystyki Cafu

Latem 2019 roku Legia zgodnie z wcześniejszą umową musiała wkupić Cafu z FC Metz za 800 tys. euro i umowa przedłużyła się na rok. Na transferze do Olympiakosu stołeczny klub ma zarobić ok. 500 tys. euro. Super Express informuje także od dodatkowych 250 tys. euro bonusów.

fot. olympiacos.org
fot. olympiacos.org

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (127)

+dodaj komentarz
Bie(L)any - 03.02.2020 / 20:01, *.vectranet.pl

Cafu w piz...u ... to są wlasnie ci wybrancy pinokia z Legijnym DNA.

odpowiedz
Spokoju - 06.02.2020 / 18:23, *.202.101

@Bie(L)any : Kolego... przecież Cafu był właśnie piłkarzem którego Vuko specjalnie nie lubił. On grałby i tak bo umiejętnościami przewyższał resztę drużyny ale to właśnie on jeden nie pasował do wizji Legijnego DNA :)

odpowiedz
atmosferic - 03.02.2020 / 15:02, *.orange.pl

Tak jakby ktos chcial porownac ligi grecka i polska. Rekord sprzedazy w Polsce bramkarz Majecki 7 milionow. Rekord w grecji Podence skrzydlowy okolo 20 milionow i to nie przez top six kupiony a przez Wolverhampton czyli druzyne z aspiracjami max na srodek tabeli.

Polacy powinni zrezygnowac z zawodowej pilki, bo sie do tego nie nadaja. Zostawic to na amatorskim poziomie i tyle, te stadiony wyburzyc bo to tylko obciaza podanika na utrzymanie tego. Osmieszamy sie tylko w swiecie co roku. Zajmijmy sie takimi sportami ktore umiemy uprawiac.

Polskie glupki przeszkolone w pzpn nie umieja nawet wyszkolic pol pilkarza na srednim europejskim poziomie.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 03.02.2020 / 21:52, *.play-internet.pl

@atmosferic:

Ale na mecze to mam nadzieję nie chodzisz?

Legii jeszcze 3-4 lata temu nie oglądałeś w LE?

Wystarcza 2 lata bez sukcesów a tacy Janusze jak ty wypisują swoje mądrości jak powyzej... żenada.

odpowiedz
atmosferic - 04.02.2020 / 02:01, *.orange.pl

@Tomek Mokotów: Nie bylo zadnych sukcesow, dla mnie 1/16 ligi europy to nie jest sukces, albo faza grupowa ligi mistrzow raz na 20 lat. To sa wyjatki potwierdzajace regule.

odpowiedz
znajca - 03.02.2020 / 12:25, *.com.pl

Owszem, miał przebłyski, ale do poziomu Vadisa nigdy nie zbliżył się. Mógł pogrążyć Rangersów przy Ł3 i przejść do historii, ale zabrakło umiejętności. Mentalność typowego najemnika.

odpowiedz
kowaL - 03.02.2020 / 11:46, *.play-internet.pl

Tyle warta jest to gównoklapa, nawet "ogóry" i odpady z któryś tam lig europejskich już tu na co raz krócej zostają, przyjadą, pojedzą, popiją, białe szparki zaliczą i dalej w drogę!

odpowiedz
matus007 - 02.02.2020 / 16:51, *.play-internet.pl

Cafuu powodzenia !!!

odpowiedz
Ziko - 02.02.2020 / 00:42, *.tpnet.pl

Dobry ale bez charakteru niech spada.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 01.02.2020 / 20:41, *.centertel.pl

Pewna LM

odpowiedz
Kaczyński ale nie Jarosław - 02.02.2020 / 11:24, *.tpnet.pl

@Adamowicz ale nie paweł: Czyli według ciebie z nim byśmy awansowali??????

odpowiedz
Kutasinski Damian - 03.02.2020 / 12:52, *.chello.pl

@Kaczyński ale nie Jarosław : wygrałeś dziś internet

odpowiedz
m4 - 01.02.2020 / 20:23, *.chello.pl

bracia caly stadion na najblizszy mecz xD

odpowiedz
Darek - 01.02.2020 / 19:18, *.cyfrowypolsat.pl

Jakiś ogór z trzeciej ligi hiszpańskiej ma przyjść do rezerw żeby Obradovic miał kompana do wypadów w miasto.Czemu cisza na ten temat?

odpowiedz
Rozsądek - 01.02.2020 / 19:07, *.chello.pl

Ja bym chętnie zobaczył Furmana w Legii.

odpowiedz
:) - 01.02.2020 / 19:58, *.chello.pl

@Rozsądek :konkretne marzenia jak na 6-7 latka

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 18:41, *.chello.pl

Chciałbym dożyć Derby Warszawy

odpowiedz
oLaf - 01.02.2020 / 20:04, *.vectranet.pl

@Elquatro: "marzenia ściętej głowy".... ; P

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 21:28, *.chello.pl

@oLaf: nie musimy czekać aż czarni awansują jest inna opcja.. :)

odpowiedz
Stanley Skarzysko - 01.02.2020 / 18:22, *.play-internet.pl

Karbownik do pomocy.

odpowiedz
Pb - 01.02.2020 / 18:04, *.centertel.pl

I co się dziwić że wszyscy odchodzą...liga dno...pucharow brak i juz nikomu z zawodnikow nie wcisna ze walczymy o cele w europie...a kasa Legia słabo placi bo oszczędza...co ma tu trzymać czy przyciągnąć dobrych zawodników? Nawet nazwisko trenera nic im nie mowi...pogoda tez kiepska...wszystkie transfery to lepsza kasa liga niestety...

odpowiedz
Gepetto - 01.02.2020 / 17:43, *.chello.pl

Bez płaczu żegnaj najemniku. Będzie zdrowsza atmosfera.

odpowiedz
Ara - 01.02.2020 / 17:21, *.play-internet.pl

To kup jeden z drugim taki Klub jak Legia i odpowiednio zarzadzajcie potraficie tylko klikać na klawiaturze bzdury te wasze niektóre wypociny to aż w oczy szczypią .Ciekawe który z was pracuje za darmo i nie chcę zarobić nie ma ludzi nie do zastąpienia .

odpowiedz
Bara bara - 01.02.2020 / 17:27, *.chello.pl

@Ara: masz dziewczyne? No i podstawowa kwestia czy klikacie?

odpowiedz
ble - 03.02.2020 / 21:45, *.vectranet.pl

@Bara bara: 10/10

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 17:14, *.chello.pl

Kto nie skacze ten Mioduski :D

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 17:11, *.chello.pl

Jodłowiec był lepszy ale ja mam gowno do gadania tak jak i wy.

odpowiedz
Kibolek - 01.02.2020 / 17:07, *.telefonica.de

Zwykły najemnik z Afryki który niczego nie pokazał. MIODUSKI WYNOCHA Z LEGII PASERZE I LICHWIARZU . GDZIE SA OSZUSCIE TRANSFERY NA MIARE DRUŻYNY LIDERA

odpowiedz
Anna - 01.02.2020 / 19:00, *..

@Kibolek: Waż słowa.

odpowiedz
:) - 01.02.2020 / 21:23, *.chello.pl

@Anna: miau

odpowiedz
Wiem co mówię - 01.02.2020 / 16:58, *.chello.pl

Ja to najbardziej się boję że jak Mioduskiemu znudzi się ten handel i zechce odpocząć to nagle jak filip z konopii indyjskiej wyskoczy Mioduski junior też z lokami ale nie siwymi, a wiecie że teraz młodziez coraz głupsza, to jeśli senior takie jazdy tu odwalał to strach pomyśleć co junioriwi do łba przyjdzie...

odpowiedz
Ciao - 01.02.2020 / 16:09, *.chello.pl

I arrivederci, nic tu nie pokazał

odpowiedz
Radom L - 01.02.2020 / 16:01, *.vectranet.pl

Kupił za 800, sprzedał za 500 - jak ty mnie pudel zaimponowałeś chłopie

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 17:05, *.chello.pl

@Radom L: stać go

odpowiedz
gp - 01.02.2020 / 17:23, *.centertel.pl

@Radom L: cytuję "Na transferze do Olympiakosu stołeczny klub ma zarobić ok. 500 tys. euro." Czytamy z uwagą nie podniecamy się

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 17:30, *.chello.pl

@gp: nie cwaniakuj, mów o co ci chodzi

odpowiedz
Oczko wwy - 01.02.2020 / 15:41, *.tpnet.pl

Nie ma jarka nie ma teraz by sie przydal marek Marek Saganowski

odpowiedz
BRL - 01.02.2020 / 14:12, *.chello.pl

Bracia Legioniści, w środku pola jest kim grać, a to była ostatnia szansa coś na nim zarobić plus oszczędność na pensji. Sam wczoraj napisałem komentarz czy Loczka poj...ło, ale na chłodno jak się nad tym zastanowić, to jest to mniejsze zło w kiepskiej sytuacji.
Mam nadzieję tylko, że Martins zostanie, ale plotki mówią, że odrzuca ofert z MLS.
W najgorszym przypadku wyjdzie na Piekarskiego ;)

odpowiedz
bum - 01.02.2020 / 13:33, *.virginm.net

I Martins tez odejdzie zobaczycie.

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 17:15, *.chello.pl

@bum: i Rocha też, przyjacielem CWKS!!!

odpowiedz
Dzięcioł - 01.02.2020 / 19:46, *.chello.pl

@Elquatro: Hahahahahahah

odpowiedz
Stanley - 01.02.2020 / 12:43, *.play-internet.pl

Jest dobrze - będzie jeszcze lepiej.

odpowiedz
:) - 01.02.2020 / 17:06, *.chello.pl

@Stanley: hehe

odpowiedz
lol - 01.02.2020 / 12:33, *.amazonaws.com

lepsze 400 niz nic. Za chwile odszedlby za darmo.

odpowiedz
Wiem co mówię - 01.02.2020 / 11:39, *.chello.pl

Kibic chce się z piłkarzami identyfikować. Lubić go jako człowieka. Tylko Jędrzejczyk został. A jego też prezes chciał pogonić i zsyłał z pierwszej drużyny. Jak ten typ nie ma wstydu spoglądać mu w oczy teraz?

odpowiedz
Bubu - 01.02.2020 / 12:09, *.vectranet.pl

@Wiem co mówię : Kolego ,właśnie tak wygląda biznes ,zero sentymentów ,niestety .Dlatego w większość ludzie są sobie jak wilki ,Nie wszyscy na szczęście.

odpowiedz
Mirek - 01.02.2020 / 16:50, *.surfer.at

@Bubu:
Kolego tak właśnie wygląda biznes jak się nie umie go robić.
Zamiast zarządzać zostało zepsute to co wypracowane zostało w LM.
W normalnej pracy już byś został wyj..baby za brak predyspozycji. A tu lokokoko ma taki tupet że nawet do błędów się nie umie przyznać

odpowiedz
eLka - 01.02.2020 / 17:47, *.tpnet.pl

@Bubu: Kibic chce się z piłkarzami identyfikować. Że cooo? hahah
Żaden zawodnik ponad klub.

odpowiedz
Normalny człowiek - 01.02.2020 / 11:32, *.chello.pl

W Legii wielosztuki...
Super koncepcja prowadzenia Naszego klubu, polegająca jedynie na sprzedaży i wierze, że i tak kibic przyjdzie i wyda kasę.
Panie Dariuszu: włącz Pan myślenie! To jest klub piłkarski, nie żabka. Tu ma być rywalizacja sportowa. Tu mają przychodzić kibice. Tu ma być poziom jakiś, nie taki jaki Pan proponuje od 3 lat: z Jozakami, Klafuriciami, Obradoviciami, Kucharskimi, Sa Pinto, czy Chukwu! Nie taki, gdzie Legia odpada z Mołdawskimi, czy Kazachskimi potęgami w preeliminacjach, czy przegrywa tytuł z Piastem Gliwice. Chcesz Pan być prezesem/właścicielem Legii Warszawa, to zacznij Pan coś robić dobrego..Narazie to, co się tutaj dzieje to jest amatorszczyzna

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.02.2020 / 11:26, *.play-internet.pl

Czytam Wasze komentarze i sądzę,że nie macie pojęcia,o czym piszecie,tylko patrzycie tu i teraz.A przecież-skoro piszecie,że ten,czy tamten"słaby był i nie ma co po nim płakać".to oznacza ni mniej,ni więcej,że........ktoś tego słabego piłkarza zakontraktował.Co oznacza również,że takie "transfery"są akceptowane przez Mioduskiego,bo po pierwsze piłkarz słaby=tani,a po drugie,to Legia stała się niczym "komis"-kupuje piłkarzy do remontu,troszkę ich podszykuje i już można go opychać za wieksze pieniądze.Po czym za te zarobione hajsy szukają na "złomowisku piłkarskim"zawodnika,którego można "wyklepać" i doprowadzić do wyglądu piłkarza i sruuuu na handel.A to,że poziom sportowy leci na łeb,na szyję?-no cóż,jak się kupuje na szrocie,to ciężko wymagać,żeby towar był pełnowartościowy.Poza tym trzeba brać pod uwagę,że takie podniecanie się,że Legia sprzedała piłkarza za np 5 mln euro,jest nie na miejscu,ponieważ takie kwoty w normalnym świecie piłkarskim są podłogą,a dla nas są sufitem.

odpowiedz
pol - 01.02.2020 / 10:50, *.chello.pl

pinokio z loczkiem rozmontują ten klub

odpowiedz
MAKEN - 01.02.2020 / 10:44, *.252.3

Warto również zwrócić uwagę na 30 letniego Macieja Jankowskiego - urodzonego w Warszawie - napastnika Arki Gdynia. To solidny zawodnik, waleczny, nie jest za ciężkie pieniądze.

odpowiedz
MAKEN - 01.02.2020 / 10:36, *.252.3

Teraz warto kupić Wolskiego.

odpowiedz
Misiek87 - 01.02.2020 / 10:33, *.mm.pl

Brawo Miodek, degradacji Legii ciąg dalszy

odpowiedz
Scvv - 01.02.2020 / 10:57, *.centertel.pl

@Misiek87: Cafu i tak chciał odejść. Zostalby to by stroił fochy pół roku, a potem odszedł za darmo. Super, że udało się na nim zarobić.

odpowiedz
zaba285 - 01.02.2020 / 12:24, *.lukman.pl

@Misiek87: u normalnego pracodawcy jak pracownik chce odejść, to nawet jak jest zapis o okresie wypowiedzenia to się dogadują i skracają zamiast trzymać takiego pracownika na siłę.
jak nie chciał w Legii pracować, to dobrze zrobiono. Obie strony by się ze sobą męczyły a tak jeszcze trochę euro wpadło

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 17:09, *.chello.pl

@zaba285: jaki okres wypowiedzenia, ja to zawsze mówiłem. Dzięki, powodzenia i cześć, niektórym.

odpowiedz
Grzesiek - 01.02.2020 / 10:30, *.centertel.pl

Brawo . Po co nam tacy niskiej klasy portugalscy zawodnicy. Juz lepiej stawiac na Polakow. A pozniej mamy Niezgody i Majeckich po ktorych odejsciu placzemy a po portugalczykach zaraz nikt nie bedzie pamietal. Jeszcze martinsa i roche trzeba odstrzelic.

odpowiedz
WETERAN - 01.02.2020 / 10:27, *.chello.pl

Zbędny szloch. Na początku był silnym punktem zespołu. Ostatnie 8 miesięcy - słabe. No, i nie chciał zostać, więc odchodzi. To nie jest dziura w składzie.

odpowiedz
Ryniek - 01.02.2020 / 09:34, *.vectranet.pl

Ch.. nie drużyna, jak nie ma murzyna.

odpowiedz
Gonzo - 01.02.2020 / 09:32, *.play-internet.pl

Super interes kupić za 800tys i sprzedać po pół roku za 400tys. Kto za to odpowiada???

odpowiedz
Mrok - 01.02.2020 / 09:58, *.chello.pl

@Gonzo: i jeszcze używac przy tym słowa "zarobić", ... na dodatek za tydzień rusza liga. Niech Antolic złapie kontuzje albo czerwo do czego ma predyspozycję to dopiero będziemy "zarobieni"

odpowiedz
... - 01.02.2020 / 09:59, *.33.13

@Gonzo: naucz się czytać ze zrozumieniem ;) ma zarobić na nim a nie sprzedać za ....

odpowiedz
LewLegia - 01.02.2020 / 09:19, *.net.pl

na olxie sprzedają, że tak idą jak świeże bułeczki.
może renera opylą no i oczywiście prezes niech się wystawi na licytację może go kupi szczakowianka .

odpowiedz
lob - 01.02.2020 / 08:56, *.chello.pl

Market "Legia" u nas jeszcze długo jest otwarty...Jeszcze w Rosji okienko otwarte........Można tam jeszcze kogoś do nich opylić...do roboty Miodek i Kucharz............nam, czyli wam MP przecież nie opłaca się zdobyć...Handel to jest potęga...

odpowiedz
Sputnik 44 - 01.02.2020 / 10:25, *.cyfrowypolsat.pl

@lob: jak Żabka normalnie... 2 rzeczy, które Pudlowi wychodzą to rozsprzedawanie składu i roszady w zarządzie...

odpowiedz
Plbboy - 01.02.2020 / 08:21, *.227.22

Był spoko, ale raczej nie bedziemy za nim tęsknić.

odpowiedz
Antek - 01.02.2020 / 08:17, *.centertel.pl

Teraz Agra sobie pogra

odpowiedz
Do płaczków - 01.02.2020 / 08:16, *.t-mobile.pl

Nie da się tego czytać, nie bronię liczka, ale gościowi za kilka miesięcy kończy się kontrakt, nie chce u nas grać ro chyba lepiej teraz coś zarobić niż w czerwcu oddać za darmo. Uważam że dobry gracz, ale jak mu się chciało, kontuzja, ławka, głupie kartki. Z niewolnika nie ma pracownika. Chciałbym widzieć jak wszyscy marudzący prowadzą swoje firmy. Ktoś mówi szefie zwalniam się bo mi dają gdzie indziej 2-3 razy większe pieniądze a wy co na to? Placzecie jak tutaj. Odrabiać lekcje bo w pon do szkoły. Kto by nie przyszedł, kto by nie odszedl zawsze będzie źle ehhhh taka nasza mentalność

odpowiedz
- 01.02.2020 / 08:48, *.plus.pl

@Do płaczków: zgadzam się tak ich mentalność

odpowiedz
Adam - 01.02.2020 / 09:06, *.inetia.pl

@Do płaczków: naprawdę Ci się podoba? Odchodzą niezgoda majecki cafu wcześniej carlitos a przychodzą 2 ogórki. Cafu nie chce podpisać kontraktu bo vuco go nie lubi i był u niego rezerwowym nawet jak był zdrowy i w formie. Vuco usuwa indywidualności a kupuje miernych ale wiernych Gwilia i Cholewiak. Jak sprzedadzą Karbownika to dla kogo będziemy przychodzić na mecze?

odpowiedz
saski - 01.02.2020 / 09:25, *.play-internet.pl

@Do płaczków:

Spadaj do mamusi, może ci wytłumaczy coś więcej z życia.
Dla niektórych własna firma to nie tylko biznes więc nie pajacuj, nie każdy oddaje dobrego pracownika bez walki.
Zysk ma naprawdę wiele wspólnego z inwestycją ale to za trudne dla takiego uczonego jak ty?
Ale podstawówkę skończyłeś?

odpowiedz
ZIBI - 01.02.2020 / 09:35, *.t-mobile.pl

@saski: Według Ciebie nie próbowali z nim kontraktu podpisać a więc powiem Ci próbowali tylko że Cafu chciał zarabiać fortunę a zagrał w 68 meczach trzelil trzy gole i zaliczył dwie asysty a więc nie siej fermentu

odpowiedz
Kibic emeryt - 01.02.2020 / 09:45, *.centertel.pl

@Adam:Mam identyczny pogląd .Vucović robił miejsce dla kumpla Antolića i wiadomo że Cafu nie przyjmie miejsca na ławie i to jest powód dlaczego odchodzi a nie dlatego że mu się nie chciało.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 01.02.2020 / 10:10, *.centertel.pl

@Do płaczków:
Ktoś go wykupił za 800 tys i podpisał roczny kontrakt
Wiadomo było że tak będzie w chwili podpisywania rocznej umowy
Tak sie nie tobi biznesu. To juz lepiej było go nie wykupywać to klub by zaoszczędził 800 k plus pensja pewnie też nie mała

odpowiedz
Koray - 01.02.2020 / 11:21, *.telenet.be

@Kibic emeryt: dokładnie, podobnie było z carlitosem

odpowiedz
Ja - 01.02.2020 / 14:37, *.stacja-net.pl

@Adam: dla mnie możesz . Pośmieję się.

odpowiedz
Stryj - 01.02.2020 / 08:14, *.kompex.pl

Był chłop, nie ma chlopa. Ryby zjedzą.

odpowiedz
kryniek76 - 01.02.2020 / 08:09, *.amazonaws.com

Nasz dyrektor sportowy zapi aż miło popatrzeć

odpowiedz
:) - 01.02.2020 / 08:15, *.chello.pl

@kryniek76: handlowy to po pierwsze a po drugie byłoby miło gdyby potrafil sprowadzić kogoś sensownego, niestety jako skaut i jako dyrektor jeszcze tego nie dokonał

odpowiedz
gazza - 01.02.2020 / 07:59, *.inetia.pl

Niech spada - Marny był - kilka bramek i nic więcej.
Legia zasługuje na lepszych piłkarzy.

odpowiedz
Kurski z Wolskiej - 01.02.2020 / 07:57, *.chello.pl

Zamach na przecietnosc trwa

odpowiedz
Wiem co mówię - 01.02.2020 / 07:51, *.chello.pl

Sytuacja jest chyba jasna. Mistrz i puchar nie są priorytetem. Tak samo puchary europejskie. Kasa będzie zarabiana nie na sukcesach sportowych ale na handlu małolatami.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.02.2020 / 07:49, *.inetia.pl

Dobry piłkarz jak na polską ligę, ale do Legii pasował średnio. Oddałem w futball managerze za 4,6 mln euro do Nottingham Forrest.

odpowiedz
eLo - 01.02.2020 / 10:56, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: kogo to obchodzi?

odpowiedz
Wiem co mówię - 01.02.2020 / 11:33, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: człowieku wyloguj się do życia

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.02.2020 / 08:08, *.inetia.pl

@Wiem co mówię :

Po co? Żeby czytać, że pion sportowy uzgodnił transfer, w którym zmusił się do wykupu piłkarza za dużą kasę i jednocześnie z tym piłkarzem podpisał tak krótki kontrakt, że zaraz musiał go sprzedać za grosze, żeby cokolwiek zarobić? :D

Już wolę football managera, gdzie za Cafu wziąłem Chirivellę z Liverpoolu.

odpowiedz
tomiacab - 01.02.2020 / 07:43, *.virginm.net

Cafu, spzedany, Niezgoda sprzedany i Majecki sprzedany. Cholewiak, jest wszechstronny, to ich zastąpi.

odpowiedz
Balde - 01.02.2020 / 09:49, *.centertel.pl

@tomiacab:
Cholewiak jest wszechstronny i waleczny więc idealnie sprawdzi się w roli jaką mu przewidziano, czyli wchodzącego rezerwowego. Co do osłabień to naturalne, że odchodzą najlepsi. W bramce mamy spokój, teraz tylko kogoś sensownego do napadu i będzie ok.

odpowiedz
xD - 01.02.2020 / 10:52, *.chello.pl

@Balde: tak, Cholewiak będzie grał na wszystkich pozycjach równocześnie

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 01.02.2020 / 06:14, *.chello.pl

Czuję się jak po ekstracji górnej jedynki....... Jak teraz mamy wyjść do ludzi....

odpowiedz
Co za geszeft! - 01.02.2020 / 06:02, *.com.pl

Kupiony za 800 tyś., wart 1,5 mln, sprzedany za 400 tyś. Czysty biznes.

odpowiedz
filand - 01.02.2020 / 07:01, *.t-mobile.pl

@Co za geszeft!: Mało tego...Autor sformułowania...Legia zarobi na transferze #Cafu...chyba nie ma pojęcia o wartości pieniądza w czasie...Darmowych korepetycji nie będzie. Kupione za 8 PLN 3 lata temu jest warte...Ale przecież w Legia niejaki prezes Loczek ma znakomity dział księgowości Kreatywnej...
Pozdrawiam...

odpowiedz
Co za geszeft. - 01.02.2020 / 09:37, *.com.pl

@filand: No można dodać jeszcze koszty wynagrodzenia zawodnika i inne mniejsze koszty. Ogólnie jak na każdym tak „zarabiają” to co się dziwić, że dług klubu rośnie. Mogli po prostu napisać, „strata została zmniejszona o 400 tyś. „

odpowiedz
Zimny - 01.02.2020 / 09:39, *.mm.pl

@filand: Sugerujesz że miałby się leczyć do kwietnia, zagrać 2 miesiące i odejść za darmo? No biznesmen z ciebie po wuju!

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 01.02.2020 / 10:44, *.centertel.pl

@Zimny:
Biznesmen to ten kto wyklada 800 tys Euro i podpisuje kontrakt na rok. To jest qrła interes. Przecież ze w styczniu odejdzie za czapkę gruszek było jasne jak słońce

odpowiedz
Co za geszeft. - 01.02.2020 / 12:06, *.com.pl

@Zimny: Sugeruję, że o kontraktach rozmawia się wcześniej. Przypadek Gui niczego nie nauczył władz klubu.

odpowiedz
marruda - 01.02.2020 / 03:41, *.orange.pl

Z wyjściowego składu z meczu Legia Wisła 7 0 to na razie odszedł tylko Majecki który zresztą do końca sezonu jest u nas. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca ale na pewno wielu obawiało się że będzie gorzej. Jestem pełny optymizmu przed rundą rewanżową.

odpowiedz
News⚽️Legia⚽️Market - 01.02.2020 / 03:40, *.70.97

No I dobrze,mácił,dokuczał Małemu.

odpowiedz
Mat88 - 01.02.2020 / 01:33, *.t-mobile.pl

...mówię to dzisiaj (1.02.2020r.): ...za kilka lat, dwie decyzje ubiegłoroczne, tj. 1. zatrudnienie Vuko i 2. budowa "Legia Training Center", wszyscy których stać będzie na uczciwą opinię, uznają te dwa fakty za zupełnie fundamentalne, dla rozwoju Naszego Klubu - Legii Warszawa.

Legia Mistrz !!!

odpowiedz
ding - 01.02.2020 / 01:05, *.chello.pl

Przestańcie dawać wykrzykniki po odejściu każdego istotnego piłkarza

odpowiedz
Boger - 01.02.2020 / 00:44, *.t-mobile.pl

Jeden odchodzi inny przychodzi najważniejsze jest tylko to aby Mistrzem Polski została kochana Legia

odpowiedz
Kalbar - 01.02.2020 / 00:43, *.chello.pl

Pamiętam jak strzelił bramkę na 3:2 z Wisłą Płock i wtedy uwierzyłem że zdobędziemy to Mistrzostwo w 2018.

odpowiedz
adson 78 - 01.02.2020 / 00:19, *.plus.pl

Nie chciał kontraktu przedłużyć to niech spadaa , kontuzjogenny pajac

odpowiedz
xD - 01.02.2020 / 10:55, *.chello.pl

@adson 78 : a ty byś pajacu chciał grać dla kogoś kto jest wobec ciebie uprzedzony?

odpowiedz
olew - 31.01.2020 / 23:45, *.vectranet.pl

powodzenia w Grecji, dzięki za grę w Legii

odpowiedz
Arek - 31.01.2020 / 23:38, *.tpnet.pl

Płacz, jakby Messi odchodził. Nie chciał kontraktu przedłużyć, to poszedł. Inna rzecz, że mógłby w końcu ktoś przyjść. Cały czas czytam: ten odchodzi, tamten odchodzi, to ku...wa może by kogoś sprowadzili z łaski swojej.

odpowiedz
W1916 - 01.02.2020 / 00:27, *.centertel.pl

@Arek: jak Ty sledzisz info, przyszlo juz dwoch

odpowiedz
Mariusz - 31.01.2020 / 23:24, *.orange.pl

U nas okienko od jutra się otwiera.. wiedz przestańcie marudzić.. wygląda to wszystko w 80% lepiej niż w po przednim sezonie.. mam nadzieję że tego nie zepsują!! Kupić napastnika i kogoś do środka ( było by fajnie Furmana )

odpowiedz
CBR - 31.01.2020 / 23:16, *.mm.pl

Dzięki CAFU za wszystko co dałeś LEGII. cieszmy się, że klub zarobi chociaż coś za transfer. A to że odchodzi to dziękujmy zarządowi, że nikt nie rozmawiał z CAFU prędzej o kontrakcie. A z drugiej strony z niewolnika nie ma pracownika. Pozdrawiam i powodzenia w Grecji

odpowiedz
Endriu - 01.02.2020 / 02:21, *.net.pl

@CBR: zgadzam sie w pelni i popieram

odpowiedz
Leo - 31.01.2020 / 23:08, *.centertel.pl

Poczekajmy! jeszcze godzinka do zamknięcia okienka, a łakomy kąsek jeszcze mamy ;) jeszcze Karbownik do wzięcia. Napastnik nam żaden nie jest potrzebny ;) Mamy młodego Rosołka i Kostorza, oni jakoś załatają dziurę w ataku a jakby nie daj Boże nastrzelali wiadro bramek to jest komu ich sprzedać w czerwcu bądź lipcu za dwa wiadra truskawek. Pozdro (L)

odpowiedz
Franco - 01.02.2020 / 01:11, *.plus.pl

@Leo: wyczuwam ironię. Ale Rosolek i Kostorz dadzą radę tylko potrzebny jest conajmniej jeszcze jeden pomocnik z sensem...

odpowiedz
d91 - 31.01.2020 / 23:07, *.play-internet.pl

hahaa beka, wszystkich sprzedajemy a potem bedzie publikowany raport finansowy klubu i płacz nad brakiem mistrza lub pokazania padaki w pucharach i odpadnięciem z jakimś Kombajnem Kozia Wólka ;D

odpowiedz
Stas - 31.01.2020 / 23:07, *.virginm.net

o k... 9 meczy w tym sezonie a wy sracie zarem

odpowiedz
- 31.01.2020 / 22:55, *.plus.pl

Ale wy sracie w gacie , będzie dobrze a cały grał dobrze ale ostatnio to jak nie czerwien to kontuzja. A wy ciagle co tu sie odwala , bądźcie optymistami

odpowiedz
WarMaster - 31.01.2020 / 22:52, *.165.49

Pamiętam jak przed wykupem z Metz opowiadał w wywiadzie jak to bardzo chce grać w Legii .......

odpowiedz
Mr.Kanister - 31.01.2020 / 22:48, *.play-internet.pl

Co tu się odwala ??????

odpowiedz
Fratelis1979 - 31.01.2020 / 22:44, *.cyfrowypolsat.pl

Loczek co ty odpier....sz? Czas na transfery Do klubu!!!

odpowiedz
Ryj - 31.01.2020 / 22:43, *.47.175

Nara! Za oplucie Polaka nie mam do Ciebie szacunku.

odpowiedz
Zu(L)us - 31.01.2020 / 22:41, *.centertel.pl

Wyprzedaż trwa. A co dalej. 31.01.godz 22.40.zostało niewiele czasu

odpowiedz
Sobo(L)ew - 31.01.2020 / 23:11, *.255.243

@Zu(L)us: U nas okno transferowe trwa do końca lutego, także spokojnie mamy czas. A poza tym będą dostawać szanse młodzi.

odpowiedz
Hanys - 31.01.2020 / 22:40, *.orange.pl

Np kuwa wyprzedajmy się całkowicie!!!!Loczek WON !!!!!!!

odpowiedz
Johny77 - 31.01.2020 / 23:45, *.chello.pl

@Hanys : Sam pajacu won jak ci się nie podoba kibicowanie Legii. Legia idzie w kierunku takich klubów jak AJAX czy Dynamo Zagrzeb. Skoro nie mamy sponsora typu Red Bull to wiadomo, że jest będziemy wychowywać i sprzedawać. Super że nie ściągają szrotu teraz po 30+, tylko odpowiednio to balansują. A młodzi też muszą dostawać szansę i VUKO świetnie ich wprowadza. Nic na siłę, stopniowo, itd.

odpowiedz
retjah - 01.02.2020 / 00:07, *.virginm.net

@Johny77: piedr...

odpowiedz
adson 78 - 01.02.2020 / 00:22, *.plus.pl

@Johny77: do kibica tak pisać , sam pajacu won !!!

odpowiedz
eduardo - 01.02.2020 / 00:43, *.tpnet.pl

@Johny77: "Legia idzie w kierunku takich klubów jak AJAX czy Dynamo Zagrzeb"

buahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

odstaw lolki

odpowiedz