REKLAMA

Brąz Koszewskiej w Sofii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Karolina Koszewska z Legia Fight Club, wywalczyła brązowy medal podczas 71. międzynarodowych zawodów "Strandja", które odbyły się w stolicy Bułgarii, Sofii. Legionistka w kategorii wagowej -69 kilogramów pokonała na punkty 3:2 Włoszkę, Sabrinę Er Raqioui. W półfinale przegrała z Francuzką, Emilie Sonvico, z którą Koszewska wygrała w 2018 roku w Bytomiu.

Dla Karoliny Koszewskiej, start w Sofii był jednym z etapów przygotowań do marcowych kwalifikacji olimpijskich w Londynie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
(L)istek - 02.02.2020 / 15:13, *.play-internet.pl

Brawo Karolinko.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.