Daniel Ławrynowicz (z lewej) i Łukasz Gutkowsski (z prawej)
REKLAMA

Wyniki legionistów w Budapeszcie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Łukasz Gutkowski zajął 24. miejsce, a Daniel Ławrynowicz miejsce 32. w finale międzynarodowych zawodów w pięcioboju nowoczesnym, które odbyły się w Budapeszcie, zaliczanych do rankingu olimpijskiego. W kwalifikacjach do sobotniego finału, Ławrynowicz uplasował się na miejscu szóstym, Gutkowski był jedenasty. W finale legioniści zaczęli od dobrych wyników w pływaniu (Gutkowski 2:08.68, Ławrynowicz 2:10.88) i szermierce (Ławrynowicz 11. miejsce z 20 zwycięstwami, co dało mu 220 pkt. ; Gutkowski miejsce 13., 19 wygranych i 215 pkt.), ale mieli wyraźne problemy podczas jazdy konnej, przez co w biegu ze strzelaniem musieli nadrabiać straty. Łukasz Gutkowski uzyskał jeden z najlepszych wyników w strzelaniu, i zawody na Węgrzech zakończył na miejscu 24. Ławrynowicz był 32. Zwyciężył Niemiec, Marvin Faly Dogue.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Obi - 03.02.2020 / 16:42, *.chello.pl

Powodzenia Panowie następnym razem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.