REKLAMA

Wyniki legionistów w I rundzie PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Drzonkowie odbyły się zawody Pucharu Polski w pięcioboju, 4-boju i 3-boju nowoczesnym, w których wzięło udział troje zawodników Legii. Michalina Wierzba startująca w pięcioboju zajęła 11. miejsce w kategorii open. W czwórboju Kiryl Baranouski sklasyfikowany został na miejscu 26., a nasza najmłodsza reprezentantka na tych zawodach, Pola Wolska w trójboju zajęła 39. miejsce, pomimo bardzo dobrego wyniku w pływaniu (szósty wynik). Pola największe problemy miała w biegu ze strzelaniem, w tej konkurencji uzyskała dopiero 35 wynik.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.