REKLAMA

Legioniści startują na Mistrzostwach Europy i Świata

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższym czasie zawodnicy Legii wezmą udział w Mistrzostwach Europy i Świata w różnych dyscyplinach. W Rzymie startują Mistrzostwa Europy w zapasach w stylu klasycznym. W kategorii wagowej -130 kilogramów rywalizować będzie Rafał Krajewski. 23 lutego we Wrocławiu rozpoczną się Mistrzostwa Europy w strzelectwie sportowym, w których wezmą udział Julia Grzybowska oraz Tomasz Bartnik. Na krótkiej liście rezerwowych znajduje się także inny legionista, Maciej Wojtasiak.


Zofia Klepacka wyleciała już do Australii, gdzie od 23 lutego startować będzie na Mistrzostwach Świata w klasie RS:X.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
M3 - 10.02.2020 / 19:34, *.jmdi.pl

Tylko sport kolego! Tylko Legia !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.