fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Komisja Ligi ukarała Legię

Woytek

Za zachowanie kibiców gospodarzy podczas spotkania Legia Warszawa - ŁKS Łódź, na klub Legia nałożono karę finansową w wysokości 50 tysięcy złotych oraz karę zakazu wejścia na jeden najbliższy mecz Ekstraklasy w Warszawie dla wszystkich osób, które w trakcie meczu z ŁKS-em znajdowały się na Trybunie Północnej.

- Kluby biorące udział w rozgrywkach Ekstraklasy zobowiązane są dbać o jej wizerunek i prestiż oraz wspólnie budować jakość rozgrywek. Niedopuszczalnym i wysoce nagannym jest zachowanie kibiców Legii, którzy po pierwsze grożą młodemu zawodnikowi ich akademii, a po drugie grożą potencjalnemu sponsorowi innego klubu. Komisja Ligi wskazuje, że klub jako organizator imprezy masowej ma obowiązek reakcji na niedozwolone zachowanie swoich kibiców. Legia Warszawa nie podjęła tymczasem żadnych działań mających na celu usunięcie transparentów z niedopuszczalnymi treściami – powiedział przewodniczący Komisji Ligi Jarosław Poturnicki.

- Kibice, wywieszając wspomniane hasła i groźby w kierunku potencjalnego inwestora Polonii i młodego zawodnika Legii, przekroczyli dopuszczalne granice dopingu. Działanie Komisji Ligi powinno być w takich sytuacjach ostatecznością. Negatywnych zdarzeń, które wystąpiły na meczu, klub mógł bowiem uniknąć. Wzajemny antagonizm kibiców drużyn z jednego miasta jest zrozumiały jednak nie może przybierać form niezwiązanych z rywalizacją na boisku. Komisja Ligi apeluje do wszystkich podmiotów zajmujących się organizacją rozgrywek piłkarskich w Polsce, o współpracę w zakresie bezpieczeństwa na stadionach i niedopuszczania do podobnych sytuacji – dodał przewodniczący KL.

Komisja Ligi powołała się na art. 64 i 67 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN.

Z kolei za zachowanie kibiców gości na klub ŁKS nałożono karę finansową w wysokości 15 tysięcy złotych.

Za zachowanie kibiców gospodarzy podczas spotkania Arka Gdynia - Cracovia na klub Arka nałożono karę zakazu wejścia na jeden najbliższy mecz Ekstraklasy w Gdyni dla wszystkich osób, które w trakcie meczu z Cracovią znajdowały się na Trybunie "Górka". Na tej trybunie dopuszczano się zachowań, polegających na szczególnie wulgarnym obrażaniu właściciela klubu. Ponadto w trakcie meczu wywieszony został transparent z obraźliwymi treściami w stosunku do właściciela i pracownika klubu.

Na trenera Rakowa Częstochowa Marka Papszuna nałożono automatyczną karę dyskwalifikacji w dwóch najbliższych meczach Ekstraklasy. Szkoleniowiec został usunięty z ławki rezerwowych w meczu 21. kolejki Lech Poznań - Raków Częstochowa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (99)

+dodaj komentarz
kolorolo - 14.02.2020 / 14:17, *.207.93

a bilety na Żyletę i tak sprzedają

odpowiedz
Wykluczeni z pko ekstraklasy - 14.02.2020 / 07:33, *.centertel.pl

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1014475432267540&id=100011152789338

odpowiedz
CHDX - 14.02.2020 / 06:26, *.236.78

Legia to MY!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
No znowu ja sam... - 14.02.2020 / 00:04, *.t-mobile.pl

Wszyscy tu są jakoś wytłumaczalni ale Legia.net to totalne lewactwo!!!

odpowiedz
Quad74 - 14.02.2020 / 12:03, *.play-internet.pl

Dokładnie.

odpowiedz
siepacz - 15.02.2020 / 09:13, *.cyfrowypolsat.pl

@No znowu ja sam...: No, zgadza się rzeczywiście. Dlatego niniejszym uroczyście wywalam legionisci.com z ulubionych i wstawiam tam legia.net. Nie chce mi się już dyskutować z kimś, kto i tak nie rozumie, co się do niego mówi. Moderatorów forum pocieszam, że już nie będą musieli nigdy kasować moich postów. Do widzenia. Wiem, że nikt tu za mną nie będzie tęsknił, ale i niewiele mnie to obchodzi.

odpowiedz
j - 13.02.2020 / 19:45, *.chello.pl

Mój kolega był z synem na Żylecie na tym meczu. Więc de facto obaj dostali zakaz stadionowy w ramach odpowiedzialności zbiorowej. Nie wiem, jak wy, ale jeżeli ta skandaliczna kara się utrzyma, to ja w proteście nie wybieram się na Jagiellonię. Mam dosyć tej Komisji Ligi. Jeśli chcą mieć puste trybuny, to proszę bardzo...

odpowiedz
:) - 14.02.2020 / 06:05, *.chello.pl

@j: ok

odpowiedz
MĄDRA(L)a - 13.02.2020 / 14:15, *.246.2

To teraz pytanie w jaki sposób oddadza hajs za bilet karnetowcom ?

odpowiedz
Wiem co mówię - 14.02.2020 / 06:38, *.chello.pl

@MĄDRA(L)a : w złocie

odpowiedz
bobo - 13.02.2020 / 12:45, *.vectranet.pl

Mam do Was koledzy prośbę im ciszej nad tą trumną tym lepiej
Nie wymawiajcie tego imienia nadaremnie
Po co wywoływać to imię ? robić z tego klubu męczennika?

odpowiedz
Julon - 13.02.2020 / 11:58, *.amazonaws.com

Legia jest na celowniku mediów a zwłaszcza tych lewackich!Na innym stadionie pies z kulawą nogą nie zainteresowałby się tym transparentem

odpowiedz
Ko(L)o - 13.02.2020 / 10:33, *.145.106

Ten wyrok KL jest nie egzekwowalny, bo niby jak Legia udostępni dane osobowe kibiców z Żylety? Przecież mamy RODO :)

odpowiedz
Tmr - 13.02.2020 / 14:01, *.elartnet.pl

@Ko(L)o: nie musi udostępniać. System nie sprzeda biletu. A karnetowiczly zablokują.

odpowiedz
Radek - 13.02.2020 / 08:16, *.kpn.net

Nie rozumiem dlaczego firmy/instytucje są chronione przez organy bardziej niż zwykły obywatel. Jak ktoś ci ukradnie samochód to policja ma to gdzieś. Jeśli ktoś okradnie bank to jest obława na cały kraj, uruchamiane są wszystkie dostępne środki. Tak samo można wywiesić baner "Harnior c***" i spoko- ale jak pojawi się baner "Firma xxx c***" to wielkie wykroczenie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.02.2020 / 07:21, *.chello.pl

Ciekawy werdykt. Pewna partia w Polsce, rekomendowała bojkot wody mineralnej jednej z polskich firm, za finansowanie organizacji "pro life". Sąd nakazał przeproszenie producenta. Podkreślam - "sąd"- nie kapturowa jaczejka. Nie zapłacili kary, nikt nie miał zakazu np.przychodzenia do sejmu, mimo że apel był napisany po polsku i szeroko rozpowszechniany. W żadnym sądzie "werdykt" komisji się nie utrzyma. Czysty debilizm.

odpowiedz
Mich - 13.02.2020 / 06:31, *.play-internet.pl

Chyba była już taka sytuacja na meczu z Jagiellonią, że Zyleta była zamknięta, siedzieliśmy na trybunie wschodniej i dobrze się to nie skończyło dla śledzi ;)

odpowiedz
Kurak(L) - 13.02.2020 / 07:34, *.32.241

@Mich : Ten gamoń Potworek ,naczytał się GW i innych szmatławych. Brakowało tylko jeszcze info pt. "Obrazili żyďów,muzułman i pedałów..."

odpowiedz
Tomek - 13.02.2020 / 07:37, *.113.189

@Mich : Tak była taka sytuacja tylko że wtedy całkowicie zamknięta była Żyleta i ludzie którzy na niej zasiadają mogli zakupić bilety na inna trybunę a teraz wygląda to trochę inaczej, że Żyleta nie będzie zamknięta ale ludzie którzy byli na tej trybunie podczas meczu z LKS nie będą mogli kupić biletu na to spotkanie i to bez względu na którą trybunę by chcieli iść.

odpowiedz
Rado - 13.02.2020 / 08:13, *.play-internet.pl

@Mich : umiesz czytać??? Nie wejdziesz na żadną trybunę, jeśli byłeś na żylecie na meczu z ŁKS.

odpowiedz
X54 - 13.02.2020 / 08:44, *.181.217

@Rado:
Czyli ci, którzy stali pod Źródłem mogą wejść?

odpowiedz
Zięciu - 13.02.2020 / 10:25, *.centertel.pl

@X54: o ile tym razem uda im się jakimś cudem dotoczyć...

odpowiedz
Lukas357jna - 14.02.2020 / 06:07, *.chello.pl

@Mich : Przypadek, nie sądzę.

odpowiedz
Mecenas Artur Krawczyk - 12.02.2020 / 23:56, *.tpnet.pl

Słuchajcie , ten Potwornicki powiedział coś takiego '' Legia Warszawa nie podjęła tymczasem żadnych działań mających na celu USUNIĘCIE transparentów z niedopuszczalnymi treściami '' . Ten gamoń próbuje napuścić na nas ochronę ... Co nam to przypomina ? Co oznacza słowo '' usunięcie ''- w jakże bezczelnym i chamskim '' uzasadnieniu '' tej kary przez tego matoła ? Komissja Ligi próbuje przesunąć granicę w sposób , który może się skończyć niebezpieczną sytuacją dla nas (L) i dla reszty kraju . On fanzoli coś o jakichś grożbach , a to były przecież dobre rady . Po pierwsze zaś : co ich ( komisję ) obchodzi , do kogo się zwracamy i co mówimy . To nasza sprawa i nikomu innemu nic do tego . JEDNO MIASTO JEDEN KLUB (L) .

odpowiedz
Bbk - 13.02.2020 / 15:24, *.amazonaws.com

@Mecenas Artur Krawczyk: troche cie ponioslo za duzo filmow gangsterskich sie na ogladales

odpowiedz
OleK - 13.02.2020 / 23:57, *.kabel-deutschland.de

@Bbk: nie rozumiesz, trudno...

odpowiedz
M... - 12.02.2020 / 23:43, *.tpnet.pl

Gdzie jest groźba w informacji że czyjąś firma dobrze prosperuje ale w przypadku złej decyzji może tak nie być ?

odpowiedz
Ka - 12.02.2020 / 22:58, *.chello.pl

W katalogu Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN nie ma kary zakazu wstępu na mecz nieokreślonej grupie kibiców. Kary dla fanów Legii i Arki zostały wydane bezprawnie. Kluby nie muszą ich więc respektować.

odpowiedz
K - 12.02.2020 / 22:42, *.t-mobile.pl

Potrzeba zajebistej mobilizacji na ten mecz!!! Pełne trybuny!!!

odpowiedz
3er - 12.02.2020 / 22:40, *.chello.pl

Nagonkę sobie wymyślili... Co tydzień z każdego stadionu leci tyle wulgaryzmów, że to norma, grozi się derbowym rywalom w najgorszy sposób, a tu się przywalili do jakiś dwóch kulawych transparentów. Cyrk.

odpowiedz
Bazylszek z WarsAwy - 12.02.2020 / 22:20, *.play-internet.pl

Komisja Ligi to mi może, skoczyć z rozpędu na ...

odpowiedz
f - 12.02.2020 / 22:11, *.t-mobile.pl

To już są jaja. Można oceniać różnie te transparenty, ale żeby dopatrzyć się tam gróźb to zwyczajnie trzeba być nienormalnym. No chyba, że trafiłem na złe tłumaczenie tego po francusku, ale nawet jeśli to i tak trafiliby 1/2.

odpowiedz
dezet - 12.02.2020 / 21:33, *.chello.pl

Spotkał mnie zaszczyt dostania zakazu za doping na meczu. Nie zrobiłem nic złego, ale byłem na najlepszej trybunie świata i dawałem z siebie 100%. To jest właśnie Polska... chyba czas na zmiany w tym pierd...

odpowiedz
Co trzeba teraz zrobić... - 12.02.2020 / 21:06, *.centertel.pl

Wszyscy co nie byli na meczu z łksem na Żylecie powinni zakupić bilety na mecz z jagiellonią właśnie na tę trybunę aby najlepiej jak się da zastąpić braci po szalu i pokazać komisji ligi co może sobie zrobić ze swoimi zakazami!!!

odpowiedz
Grchw - 12.02.2020 / 21:43, *.play-internet.pl

@Co trzeba teraz zrobić...: to samo pomyślałem. Kto nie był na łks koniecznie musi przyjść na najbliższy mecz i dać z siebie 110% dopingu.

odpowiedz
olo - 12.02.2020 / 21:51, *.tpnet.pl

@Co trzeba teraz zrobić...:
Chyba nie czytasz.
Żyletka zamknięta

odpowiedz
Wejdziemy i tak - 12.02.2020 / 21:58, *.chello.pl

My wejdziemy anonimowo ale wejdziemy

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.02.2020 / 22:01, *.204.59

@Co trzeba teraz zrobić...: Dobre ale lepszy protest ogólno Polski,puste trybuny na wszystkich stadionach powiedziały by o jedności kibicòw na ich wewnétrzne sprawy kibicowskie

odpowiedz
dino - 12.02.2020 / 22:54, *.vectranet.pl

@Co trzeba teraz zrobić...:
Dokładnie mam karnet na Zylete a na ŁKSIE nie byłem z powodów rodzinnych ale na Jage ide plus zabieram 2 nowych ze sobą

odpowiedz
Cezary1916 - 13.02.2020 / 04:52, *.com.pl

@Co trzeba teraz zrobić...: ogłosić pełną mobilizację na żylete dzielnicową i wśród fan klubów oraz zgód.

odpowiedz
Tomek - 13.02.2020 / 07:42, *.113.189

@olo: To chyba Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem...

odpowiedz
C t t z... - 13.02.2020 / 07:45, *.centertel.pl

@olo: czytam.
Żyleta nie jest zamknięta.

odpowiedz
T - 13.02.2020 / 12:16, *.t-mobile.pl

@dino: brawo!
Taką postawę to ja rozumiem.

odpowiedz
kik - 12.02.2020 / 21:00, *.tpnet.pl

PZPN,PZPN...

odpowiedz
starszy - 12.02.2020 / 20:20, *.centertel.pl

,,zakazu wejścia na jeden najbliższy mecz Ekstraklasy w Warszawie dla wszystkich osób, które w trakcie meczu z ŁKS-em znajdowały się na Trybunie Północnej ,, - ale cyrk ! Cześki z tej śmiesznej ekstraklasy stosują odpowiedzialność zbiorową i kpią z kibiców. Co za upadek. A cała brać kibicowska daje sobie skakać po głowie kilu wieśniakom.

odpowiedz
Staruszek - 13.02.2020 / 13:46, *.plus.pl

@starszy: dokładnie, idą po najniższej linii oporu stosując odpowiedzialność zbiorową. Kpina jeszcze bardziej zrażają kibiców/naród do siebie. Na pewno efekt takich działań będzie, ale odwrotny do do zamierzonego!!

odpowiedz
1909 - 12.02.2020 / 20:10, *.plus.pl

I Love Ekstraklasa.... Znów są bez kasy gnoje, złodzieje... Legia ponad wszystko!!!

odpowiedz
Stefan z Krytej - 12.02.2020 / 20:10, *.chello.pl

Kara wydaje się być uzasadniona

odpowiedz
jacq - 12.02.2020 / 21:02, *.tpnet.pl

@Stefan z Krytej : Chyba interesem finansowym KL...

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 13.02.2020 / 21:12, *.play-internet.pl

@Stefan z Krytej : Kara jest absurdalna, a kwota kosmiczna. Za ten mecz kara powinna wynosić 5 tysia, a więc głupia KL dała nam 10 x większą. Zresztą nie 1-raz dostajemy mega wysoką karę, zawsze najwyższe mamy. Precz z prl-owską komisją!

odpowiedz
1410 - 12.02.2020 / 20:04, *.vectranet.pl

jakaś podstawa prawna? cokolwiek?

odpowiedz
KMR - 12.02.2020 / 19:54, *.vectranet.pl

Byłem w niedzielę na Żylecie. Transparentów nawet nie widziałem i teraz mam dostać karę? Dodam tylko, że bilet na Jagę już mam... No i ciekawe co w tej sytuacji...

odpowiedz
olew - 13.02.2020 / 00:51, *.vectranet.pl

@KMR: masz pecha, złapałeś wirusa od braci z trybuny, kwarantanna...

odpowiedz
Vuko - 13.02.2020 / 06:13, *.tpnet.pl

@KMR: sprobuj tylko pojsc na mecz to bedziesz siedziec hihi

odpowiedz
Alan - 12.02.2020 / 19:52, *.t-mobile.pl

Ta droga prowadzi do czasów jak za ITI bo prędzej czy później klub powie STOP pytanie tylko komu jest potrzebny znowu taki konflikt bo ucieszą się z niego tylko nasi wrogowie dlatego mam nadzieje ze niektórzy się opamietaja w tym co robią bo szkody duże a korzyści niewielkie......

odpowiedz
Co z karnetowcami? - 12.02.2020 / 19:52, *.chello.pl

??

odpowiedz
Artur - 12.02.2020 / 19:35, *.t-mobile.pl

Czy cała Polska nie może się dogadać żeby zbojkotować tą śmiesznie zarządzają lige

odpowiedz
Tagi (jak to podważyć?) - 12.02.2020 / 19:30, *.vectranet.pl

Art. 67 Zachowania pogardliwe lub dyskryminacyjne §1.Za prezentowanie treści o charakterze pogardliwym, rażąco nieetycznym, pochwalających terroryzm, przestępczość, przemoc, odwołujących się do zbrodniczych ideologii, treści politycznych, treści o charakterze dyskryminacyjnym, w szczególności odnoszących się do rasy, koloru skóry, języka, religii bądź pochodzenia, za wznoszenie okrzyków lub popełnienie innego aktu o takim charakterze w czasie, bezpośrednio przed lub po meczu, wymierza się kary:1)kluboma)karę pieniężną nie niższą niż 5.000 zł,b)weryfikacji zawodów jako walkower,c)rozgrywanie meczu bez udziału publicznościd)zakaz rozgrywania w określonym czasie lub określonej ilości meczów z udziałem publiczności na części lub na całym obiekcie sportowym, w miejscowości, będącej siedzibą klubu, e)zakaz wyjazdów zorganizowanych grup kibiców na mecze piłkarskie,f)wykluczenie z rozgrywek,g)przeniesienia zespołu do niższej klasy rozgrywkowej. 2)kibicom –zakaz wstępu na stadion do 2 lat. 3)innym osobom fizycznym:
a)dyskwalifikacji na co najmniej 5 meczów lub co najmniej 3 miesiące,b)karę pieniężną nie niższą niż 5.000 zł §2. Maksymalny wymiar kary dodatkowej pozbawienia punktów, orzekanej w stosunku do klubu za przewinienie dyscyplinarne, o którym mowa w § 1 wynosi: 3 punkty za pierwsze naruszenie, 6 punktów za drugie naruszenie. §3. Kara zasadnicza wykluczenia z rozgrywek, o której mowa w § 1 pkt 1) lit f) niniejszego artykułu (orzekana w przypadku rozgrywek, w których nie przyznaje się punktów) oraz kara zasadnicza przeniesienia zespołu do niższej klasy rozgrywkowej, o której mowa w § 1 pkt 1) lit g) niniejszego artykułu, może zostać wymierzona w przypadku uprzedniego, dwukrotnego ukarania klubu za to przewinienie dyscyplinarne w danym sezonie.§4 .W przypadku, jeżeli czynem o którym mowa w § 1 było wywieszenie transparentu, flagi lub innego, podobnego przedmiotu i nie został on zdjęty, pomimo zgłoszenia takiego żądania przez delegata lub obserwatora PZPN, co spowodowało przerwanie meczu, zasadnicza kara pieniężna nie może być niższa niż 5.000 zł.§5. W przypadku, jeżeli czynem o którym mowa w § 1 było wywieszenie transparentu, flagi lub innego, podobnego przedmiotu i nie został on zdjęty, pomimo zgłoszenia takiego żądania przez delegata lub obserwatora PZPN, co spowodowało przedterminowe zakończenie meczu, zasadnicza kara pieniężna nie może być niższa niż 10.000 zł.

odpowiedz
Wszyscy won! - 12.02.2020 / 19:52, *.plus.pl

@Tagi (jak to podważyć?): W uproszczeniu. Zamknąć mordy, w rzędzie stać i nie pyskować. My czerwony beton komisji ligi nie będziemy tolerować niczego co jest niezgodne z linią partii.

odpowiedz
Zenek metal - 12.02.2020 / 20:28, *.tpnet.pl

@Tagi (jak to podważyć?): Obecny regulamin tej ''komisji '' to zbrodnicza lewacka ideologia i dlatego powinni się oni podać do dymisji i się rozwiązać . Szkoda słów , ten Poturnicki to żałosny komediant .

odpowiedz
TęgiQ - 12.02.2020 / 21:10, *.chello.pl

@Tagi (jak to podważyć?): który paragraf mówi o tym że osoby zasiadające na dane trybunie mają nie mieć możliwości zakupu biletu na inną trybunę, to jest w ogóle zgodne z przepisami? To nie jest jakieś ograniczanie praw obywatelskich czy coś? Ja dopiero po meczu usłyszałem coś o jakiś transparentach, nie rozumiem co bzdura w ogóle poza tym przed tą decyzja zakupiłem bilet na inną trybunę a prawo chyba nie działa wstecz tzn można to pod to podpiąć?

odpowiedz
aeh - 13.02.2020 / 00:34, *.orange.pl

@TęgiQ: Art. 67 §1 1. D) "zakaz rozgrywania w określonym czasie lub określonej ilości meczów z udziałem publiczności na części lub na całym obiekcie sportowym, w miejscowości, będącej siedzibą klubu"

odpowiedz
TegiQ - 13.02.2020 / 12:01, *.play-internet.pl

@aeh: ja to rozumiem jako odniesienie do trubyny i powiedzmy że to romumiem chociaż w tym przypadku za to przewinienie się z tym nie zgadzam, ale chodzi o to czy jest gdzieś napisane że mogą pozbawić osoby, które były na tej trybunie możliwości kupna biletów na inną trybune

odpowiedz
Tagi - 14.02.2020 / 20:46, *.vectranet.pl

@Tagi (jak to podważyć?): Wy opisujecie swoje interpretacje wycinka idiotycznego regulaminu , a mi chodziło o poważne przykłady , by móc uderzyć w nich sensownymi argumentami.

odpowiedz
Julon - 12.02.2020 / 19:29, *.timplus.net

To zemsta Ryżego na Mioduskim!

odpowiedz
Łuki - 12.02.2020 / 19:18, *.orange.pl

Czyli tradycyjnie dla Legii najwyższe kary.

odpowiedz
Adson 78 - 12.02.2020 / 19:01, *.edu.pl

Je..ać komisję tych darmozjadów !!! Za robotę by się wzięli lapiej lenie patentowane !!!

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 12.02.2020 / 18:55, *.centertel.pl

Boją się dziady że znowu szmaty baby jagi by się paliły. Mam nadzieję że wkoncu zrobimy bojkot ekstraklasy i uderzymy w komisje ligi tylko puste stadiony dadzą tym dwbilom do myślenia tylko kibolstwo w Polsce musi się wkoncu obudzić.

odpowiedz
Rozsądek - 12.02.2020 / 18:52, *.chello.pl

Szkoda tych pieniędzy. Szkoda tych kibiców ze wschodniej którzy nie mają nic wspólnego z tą akcją a dostali zakaz. Głupota, wiadomo że nam to przykładnie dadzą karę. Reszta klubów mnie nie interesuje za bardzo więc nie będę płakał ze Arka to nie dostała kary a my tak.

odpowiedz
Rafał - 12.02.2020 / 18:51, *.play-internet.pl

Bareja wciąż żywy. Jak można karać wszystkich kibiców? Ja dopiero zobaczyłem w domu po meczu. Teraz zanim zakupie bilet na mecz obejrzę zdjęcia z meczu poprzedniego, i poczekam do posiedzenia psychicznie chorej komisji

odpowiedz
Zielarski - 12.02.2020 / 18:48, *.co.uk

W ósmą okrągłą rocznicę.... He he he he

odpowiedz
ding - 12.02.2020 / 18:46, *.chello.pl

Raków najbliższy mecz gra z... Legią. Tzn. karę zawieszą, odłożą do rozpatrzenia apelacji itp. itd., byle tylko Papszun mógł przeciwko Legii być na ławce.

odpowiedz
lhm - 13.02.2020 / 11:08, *.vectranet.pl

@ding:
A jakie to ma znaczenie czy Papszun będzie na ławce czy też nie? Co to, telefonów nie ma? A z góry zdecydowanie lepiej widać co się dzieje na boisku.

odpowiedz
proinegw - 12.02.2020 / 18:39, *.gov.pl

Komisja Ligi biorąca udział w organizowaniu rozgrywek Ekstraklasy zobowiązane są dbać o jej wizerunek i prestiż oraz wspólnie budować jakość rozgrywek. Niedopuszczalnym i wysoce nagannym jest zachowanie Komisji Ligi, która po pierwsze dopuszcza aby były prezes PZPN, za którego kadencji doszło do największej w dziejach polskiej piłki afery korupcyjnej, i który po jej nagłośnieniu umniejszał jej skalę twierdzeniami o "jednej czarnej owcy" nadal pełnił wysokie funkcje w strukturach Ligi, a po drugie niedopuszczalne jest aby na apel tego kibica Polonii Komisja Ligi wtrącała się do komercyjnych układów biznesowych. Komisja Ligi jako organizator imprezy masowej ma obowiązek zachowania neutralności na każdym etapie organizowanych rozgrywek oraz stronić od jakiegokolwiek wspierania, oceny, sugerowania, popierania, ganienia czy karania klubów wobec jakichkolwiek powiązań biznesowych klubów z prywatnymi firmami.

odpowiedz
@mandaryna - 12.02.2020 / 18:37, *.centertel.pl

Zawsze myślałam że Temida jest ślepa,a okazało się, że jest głupia.Komisja Ligii ponad Legię!

odpowiedz
Tagi - 12.02.2020 / 18:28, *.vectranet.pl

Wydaje mi się że w polskim prawie nie obowiązuje odpowiedzialność zbiorowa. Powinny posypać się pozwy skierowane przeciw tej śmiesznej komisji. Może ktoś zorientowany w kwestiach prawnych dot. tej sytuacji wypowie się na ten temat.

odpowiedz
KAMI(L) - 12.02.2020 / 18:27, *.t-mobile.pl

Banda złodzieji . Mocno LEGIA (L)

odpowiedz
(L) - 12.02.2020 / 18:27, *.ilabs.pl

Na co idą kary??

Jak długo pozwolimy aby nam pluli w twarz?

odpowiedz
Kujawiak - 12.02.2020 / 18:25, *.pio-net.pl

Kara zbiorowa, stalinowskie metody.

odpowiedz
Bojkot - 12.02.2020 / 18:20, *.vectranet.pl

Jest jeden, jedyny sposób na te sytuację. Bojkot tej gównoligi na 5 spotkań co najmniej, a jak im rura nie zmięknie to jechać dalej z tematem. Niech się pobawią z tymi drewnami na boisku przez te kilka spotkań, z frekwencją po 1000 osób na każdym meczu. I zobaczymy, kto co komu będzie proponował.

odpowiedz
Jagiellonia.rar part2 - 12.02.2020 / 18:15, *.chello.pl

Jagiellonia.rar part2 ? :)

odpowiedz
Darek - 12.02.2020 / 18:13, *.t-ipconnect.de

Kluby biorące udział w rozgrywkach Ekstraklasy zobowiązane są dbać o jej wizerunek i prestiż oraz wspólnie budować jakość rozgrywek.
A komisja ligi w jaki sposób buduje jakość rozgrywek?Kasę tylko wyłudzają od klubów.Siedzą na cieplych stołkach i kasę biorą za nic.Banda darmozjadów.
Znowu najwieksza kara dla Legii.
Legia ponad każdym.

odpowiedz
Wiadomości⚽️Legia - 12.02.2020 / 18:46, *.204.59

@Darek : Czas sie wziáść za komisje ktòra pod wpływem nagonki medialnej rozpoczyna wojne z Kibicami Ludźmi Polskich klubòw piłkarskich,walka z masami i kliètami piłki noźnej jest na straconej pozycji ..Wiéc gamonie z komisji powinnismy podać sie do dymisji,sá skorumpowani .....bo tylko każà a nie leczà ,niepomagajà w problemach kibicòw iklubòw..

odpowiedz
Robert - 12.02.2020 / 18:12, *.amazonaws.com

Czy ich w tej komisji pop...?

odpowiedz
Qsm - 12.02.2020 / 18:08, *.sbb.rs

czyli wchodzę na Żyletę skoro na łks-ie byłem np. poza PL albo na innej trybunie? hehehe

odpowiedz
Komisja Ligi Ponad Legią - 12.02.2020 / 18:07, *.chello.pl

Chyba kogoś pogrzało za odpowiedzialność zbiorową, która jest krzywdząca dla wielu normalnych kibiców, którzy akurat na tej trybunie oglądają mecze.

odpowiedz
Sadi - 12.02.2020 / 18:17, *.18.56

@Komisja Ligi Ponad Legią: na tej trybunie się nie ogląda meczu tylko zdziera gardło ogląda to się na vipach bądź przed tv

odpowiedz
Grzegorz - 12.02.2020 / 18:36, *.amazonaws.com

@Sadi: Ty jakiś ograniczony jesteś? Ja na Żyletę chodzę od 25 lat i zawsze oglądam mecze.

odpowiedz
Bubu - 12.02.2020 / 18:47, *.chello.pl

@Sadi: a ja palę se kiepy, gram jedna ręka w bilard i se ogladam

odpowiedz
Mlodszy_brat - 12.02.2020 / 18:55, *.play-internet.pl

@Sadi:

Mordo, a Ty zdzierasz gardło z zamkniętymi oczami czy stoisz tyłem do boiska?

odpowiedz
Plaskacz - 12.02.2020 / 20:10, *.chello.pl

@Komisja Ligi Ponad Legią:
Na Żylecie kibicujesz a nie oglądasz. Coś ci sie pomyliło.

odpowiedz
Bubu, - 12.02.2020 / 20:46, *.t-mobile.pl

@Bubu: ??

odpowiedz
j-62 - 12.02.2020 / 17:58, *.orange.pl

A ile zapłaci ARKA za transparent skierowany do Prezsa, Kmisja Ligi nakłada karę na klub jakby to zarząd wywiesił transparent, najłatwiej kliknąć - 50 tyięcy- i niech się klub martwi a oni się podzielą i wszyscy zadowoleni

odpowiedz
Cyniek - 12.02.2020 / 17:58, *.play-internet.pl

A co z biletami ci co już kupili

odpowiedz
Anaton - 12.02.2020 / 19:48, *.chello.pl

@Cyniek: Pewnie będzie zwrot kasy. Dla Klubu tylko to bedzie dodatkowa robota :(

odpowiedz
Sko - 13.02.2020 / 07:43, *.futuro.pl

@Anaton: no właśnie BOK odpisał mi wczoraj, że w tym sezonie "nie zwracają pieniędzy na bilety na trybuny zwykłe". :/ Może jeszcze zmienią zdanie...

odpowiedz
zdzichu - 12.02.2020 / 17:57, *.t-mobile.pl

Jakim prawem jakies leśne dziady maja decydować czy wejde na mecz z Jagą czy nie? Gdzie my żyjemy?

odpowiedz
V - 12.02.2020 / 21:45, *.plus.pl

@zdzichu: a ty pierwszy raz na meczu jesteś, że cię to dziwi?

odpowiedz
OLO - 12.02.2020 / 17:49, *.tpnet.pl

pzpn,pzpn...............pzpn

odpowiedz