REKLAMA

Rogalski z brązowym medalem w Pucharze Europy kadetów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Judoka Legii, Oskar Rogalski zdobył brązowy medal podczas Pucharu Europy kadetów w hiszpańskiej miejscowości Fuengirola. Legionista w kategorii wagowej -73 kilogramów pokonał kolejno Frederico Neto (Portugalia), Benjamina Kennedy Foxa (Wielka Brytania), Sagiego Ben Zvi (Izrael) oraz przegrał z Daniilem Dranovskiim (Rosja). W repasażach legionista zanotował dwie kolejne wygrane, z Pablo Sangilem Serrano (Hiszpania) oraz Rodrigo Piresem (Portugalia), a w walce o brązowy medal zwyciężył Kanadyjczyka, Munkhjina Batdorja. Zwyciężył Rosjanin, Daniil Dranovskii.

Stanisław Kropiewnicki w kat. -90kg wygrał walkę z Ametsem Carrerą Salsamendi (Hiszpania) i przegrał z Davidem Dudym (Czechy). Jakub Kielesiński w kat. -81kg wygrał z Ori Peso (Izrael) i Andreą Raffaelim (Włochy).REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 18.02.2020 / 07:34, *.67.137

Gratuluje! Cała Legia zawsze razem!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.