fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kara zawieszona - Żyleta otwarta na mecz z Jagiellonią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN podjęła decyzję o zawieszeniu rygoru natychmiastowej wykonalności kary, jaką po meczu z ŁKS-em Łódź na Legię nałożyła Komisja Ligi. Oznacza to, że sobotni mecz Legia - Jagiellonia będą mogli obejrzeć kibice na wszystkich trybunach, również na Żylecie.

Przypomnijmy, że Komisja Ligi nałożyła na Legię karę finansową w wysokości 50 tysięcy złotych oraz zakaz wejścia na jeden mecz dla wszystkich osób, które w trakcie meczu Legia - ŁKS znajdowały się na trybunie północnej. Legia szybko odwołała się od tej kary do NKO, zaś kibice z Łazienkowskiej rozpoczęli akcję #WykluczenizPKOekstraklasy.

Mecz Legia - Jagiellonia odbędzie się w najbliższą sobotę o 17:30. Zachęcamy do kupowania biletów i wspierania naszej drużyny!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Szymon - 20.02.2020 / 12:29, *.chello.pl

Jak gruziński król stepów zagra to stadion zamknął na cały rok

odpowiedz
Ray - 20.02.2020 / 09:02, *.57.50

Kto może ten na mecz! Wszyscy na potężnej qrwie i ogień!

odpowiedz
Ray - 20.02.2020 / 09:01, *.57.50

ohh.....

odpowiedz
(L)eming - 19.02.2020 / 20:34, *.amazonaws.com

Kto może ten na mecz! Wszyscy na potężnej qrwie i ogień!

odpowiedz
jasiek - 19.02.2020 / 19:47, *.play-internet.pl

Czy my nie możemy tego Mladenovica ściągnąć? Kończy mu się kontrakt. Czytam, że tam nie płacą. Wiadomo, że zachód i wschód kusi ale może warto spróbowac? Tak tylko mówie

odpowiedz
BRL - 19.02.2020 / 18:42, *.play-internet.pl

Na jaki czas?

odpowiedz
karżić - 19.02.2020 / 11:50, *.inetia.pl

Co to za ktoś decyzje podejmuje, mniej zdecydowany niz uzytkownicy z odlotow.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 19.02.2020 / 11:06, *.play-internet.pl

Bo jagi nikt nie lubi...

odpowiedz
Rodzinny - 19.02.2020 / 14:12, *.net.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie:
Bo jaga nie ma zgód...

odpowiedz
Janusz z Przedkrytej - 19.02.2020 / 07:50, *.plus.pl

Żyleta jest z nami, Żyleto jedziemy z kur.ami!

odpowiedz
Ziomek69 - 19.02.2020 / 07:47, *.67.137

Liczę na NS, że dopi****lą taką oprawę, że całej tej komisji pójdzie w pięty.

odpowiedz
:) - 19.02.2020 / 17:54, *.chello.pl

@Ziomek69: ehe, poza Wrocławiem w tym sezonie nie ma co wspominać

odpowiedz
Io Io - 19.02.2020 / 07:10, *.135.90

No to zbiorka na oprawy! Pamietajcie nie omijajcie puszek haha!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 19.02.2020 / 07:01, *.play-internet.pl

Zawiesili karę,bo wolą mieć "kibiców" na trybunach,niż pod stadionem przy sektorze gości.

odpowiedz
Elquatro - 19.02.2020 / 06:43, *.chello.pl

Monsiur mioduski jeszcze masz klientów, firma jeszcze działa ;)

odpowiedz
Micha - 18.02.2020 / 23:08, *.14.27

No, jak nie lubię bluzgać na forach, tak tu napiszę: Jazda z k...wami. Żadnego klubu w kraju tak nie nienawidzę, jak jagielloni. To za zadymę kilka lat temu i walkower dla śledziowych frajerów.
Proszę jakąś ładną oprawę, ale nie taką, jak ostatnio. Może coś o kiszeniu śledzi po norwesku :-))))

odpowiedz
ZGL - 18.02.2020 / 20:51, *.tpnet.pl

Kara zakryta Zyleta odkryta !!!

odpowiedz
Marcin1 - 18.02.2020 / 19:53, *.117.122

Mam prośbę, piszę pracę magisterską dotyczącą bezpieczeństwa imprez masowych na przykładzie wydarzeń sportowych, czy moglibyście poświęcić 2 minuty na wypełnienie? Dodam, że jest ona całkowicie anonimowa.

https://www.survio.com/survey/d/Y2H5R4W8U6H7O8N1R

Z góry dziękuję! (L)

odpowiedz
Zgred - 19.02.2020 / 15:47, *.as9105.com

@Marcin1: ze stołecznej cie przysłali!

odpowiedz
Marcin - 18.02.2020 / 18:24, *.tpnet.pl

Zamknąć trybunę gości... oni tak lubią!

odpowiedz
RyanfromL - 18.02.2020 / 17:57, *.legionowodom.pl

Bilecik jest. Mam nadzieję, że będzie ogień.

odpowiedz
Bravo - 18.02.2020 / 17:27, *.virginm.net

Nareszcie pozytywna informacja

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 18.02.2020 / 17:25, *.amazonaws.com

Jakie k***a 'zawieszenie' ?? Anulowac !! A tych komuchow z Komisji Ligi wyp.........

odpowiedz
Marcin 7 - 18.02.2020 / 21:20, *.com.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: no właśnie może w tym szkopuł, że zawieszona a nie odwołana

odpowiedz
Kle - 18.02.2020 / 17:25, *.centertel.pl

Zawieszenie zawieszeniem, kiedy anulują?

odpowiedz
Bie /L /sko - 18.02.2020 / 17:23, *.master.pl

Mały kroczek w dobrym kierunku...

odpowiedz
:) - 18.02.2020 / 17:23, *.chello.pl

Boją się nas

odpowiedz
Zborek - 18.02.2020 / 18:19, *.chello.pl

@:) : weź się napij zimnej wody

odpowiedz
Arek - 18.02.2020 / 17:17, *.tpnet.pl

I gitarrrrrrrrrra. Lecimy! Chociaż szczerze mówiąc pewny byłem, że zostawią tę karę dla przykładu, bo to Legia itp. głupoty.

odpowiedz
KAMI(L) - 18.02.2020 / 17:14, *.chello.pl

Przecież Żyleta nie była zamknieta, tylko ludzie z Żylety mieli zakaz wejścia. No chyba że coś mnie ominęło.

A tak swoją drogą... Sporo osób mówiło i pisało że mogli kupić bilet w systemie bez większych problemów. Jakby ten zakaz nie był odwieszony a my wszyscy co byliśmy na ŁKSie kupili bilety to...? Klub by miał jakiś przypał za to? Nam kibicom by groziło ciąganie po sądach? Bo przecież to ani zakaz klubowy, ani sądowy, ani żaden wojewoda czy inny nie zamknął trybuny/stadionu.

odpowiedz
Plaskacz - 18.02.2020 / 18:19, *.chello.pl

@KAMI(L):

Bo Żyleta to ludzie nie miejsce hyhy

odpowiedz
Blitz - 18.02.2020 / 19:03, *.centertel.pl

@KAMI(L): podejrzewam, że mógłby być problem na bramce

odpowiedz
Kle - 18.02.2020 / 20:57, *.vectranet.pl

@Blitz: wcale bym się nie zdziwił, gdyby nie było, nie takie rzeczy przez te bramki przechodziły

odpowiedz
KAMI(L) - 18.02.2020 / 21:40, *.chello.pl

No właśnie miałem taką samą rozkmine, że na bramkach już by mogło blokować. Koniec końców jednak myślę - gdyby jakoś się udało wejść to może konsekwencji prawnych by nikt nie miał, ale klubowi by się pewnie oberwało kolejnymi kosztami, zamknięciem trybuny (albo całego stadionu), może walkower? Tylko czy klub musi tym komisjom podawać listę osób będących na Żylecie na meczu z ŁKSem? :)

odpowiedz
lucho_83 - 18.02.2020 / 17:12, *.chello.pl

Jazda z K********!!!!!!!!

odpowiedz
Cezary1916 - 18.02.2020 / 17:10, *.com.pl

Wszyscy na mecz i ogniem piekielnym

odpowiedz