fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Bór Regut 1-14 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 16. kolejki II ligi futsalu rozegranym w Celestynowie Legia Warszawa wygrała z Borem Regut 14-1. Jest to jedenaste zwycięstwo "Wojskowych" w dwunastym meczu w tym sezonie. Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki.

Kolejny mecz, który najprawdopodobniej zadecyduje o ostatecznej kolejności w tabeli, Legia rozegra w niedzielę, 8 marca o godzinie 20:30. Rywalem będzie Zdrowie Garwolin. Spotkanie odbędzie się w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18. Wstęp darmowy - zapraszamy!

II liga: Bór Regut 1-14 (1-5) Legia Warszawa
Bramki dla Legii: Olaf Wójtowicz (2), Tomasz Doliński (2), Mateusz Gliński, Mateusz Łysik, Michał Zalewski, Adam Grzyb, Paweł Tarnowski (2), Krzysztof Jarosz (3), Łukasz Krupnik

Skład Legii: 95. Mateusz Łysik, 88. Adam Świątkowski - 9. Paweł Tarnowski, 14. Krzysztof Jarosz, 19. Adam Grzyb, 5. Paweł Juchniewicz, 21. Michał Zalewski, 99. Olaf Wójtowicz, 7. Łukasz Krupnik, 6. Tomasz Doliński, 8. Mateusz Gliński
trener: Paweł Juchniewicz

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Lebaid - 01.03.2020 / 18:35, *.play-internet.pl

Brawo chłopaki. Same pogromy. Ewidentnie liga wyżej to minimum :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.