REKLAMA

Nowości w sklepie Żyleta

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sklepie Żyleta pojawiły się nowe kibicowskie produkcje, które aktualnie nabywać można on-line. W sprzedaży pojawiły się dziecięce bluzy, wzoru który cieszy się sporą popularnością już od dłuższego czasu. Szare bluzy z kapturem, zapinane na suwak, kosztują 120 złotych. Dostępne są także identyczne bluzy dla dorosłych (170 zł).

W sprzedaży pojawiły się także czarne koszulki z motywem znanym z legijnej flagi "Jesteśmy waszą Stolicą". Te dostępne są w wersji męskiej oraz damskiej w cenie 70 złotych.

"Nie ukrywamy, że to ciężki okres. Sklep stacjonarny zamknięty, mecze odwołane, obroty spadły, dlatego bardzo liczymy na Was" - informują kibice prowadzący sklep pod szyldem SKLW.

Zakupów on-line można dokonywać tutaj.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
vepap - 25.03.2020 / 19:33, *.play-internet.pl

a coś białego będzie ?

odpowiedz
Topór - 24.03.2020 / 20:48, *.chello.pl

Alchim dawaj koszulki 888 :)
Te tez są dobre ale czegoś tu brakuje :)))
Pozdro dla Bosmana :)))

odpowiedz
Twardy Legiunia - 24.03.2020 / 07:41, *.chello.pl

Dobre wzory od Bosmana pozdro!

odpowiedz
M3 - 23.03.2020 / 14:40, *.play-internet.pl

Fajna koszulka i ładna dziewczyna

odpowiedz
Kowboj - 23.03.2020 / 17:12, *.centertel.pl

@M3: prawda że ładna, chętnie kupił bym tą panią :)

odpowiedz
Alf - 25.03.2020 / 14:57, *.net.pl

@Kowboj : Nie stać cię ;)

odpowiedz
Zakupy przez internet - 23.03.2020 / 13:43, *.t-mobile.pl

W miarę możliwości trzeba kupować

odpowiedz
Sąsiadowi kupię - 23.03.2020 / 07:59, *.master.pl

Kiedy koszulki "złodzieje i pijacy" ?

odpowiedz
Zgred - 25.03.2020 / 02:29, *.as43234.net

@Sąsiadowi kupię: nie ma ukradli

odpowiedz
Janek - 23.03.2020 / 06:37, *.chello.pl

Brawo Alhim i Bosman za wzory !!! Tak trzymać mordeczki

odpowiedz
Kris - 23.03.2020 / 07:47, *.chello.pl

@Janek: Ty głupi jesteś jak but u lewej nogi

odpowiedz
ja - 23.03.2020 / 09:20, *.tpnet.pl

@Janek: hahahaha made my day :D

odpowiedz
Japa - 22.03.2020 / 20:35, *.orange.pl

Jesteśmy stolicą :)

odpowiedz
ding - 22.03.2020 / 20:17, *.chello.pl

Walicie ten szary na bluzy, czapki, kurtki i t-shirty, a gdy się pojawi na koszulkach meczowych do nagle jest płacz. A wyśmiewaliście mnie kilka lat temu, gdy proponowałem bojkot przeciwko szaremu na gadżetach, a dziś macie trzeci komplet w kolorze czarnym. A niebieski już czeka w kolejce...

odpowiedz
Matigol - 22.03.2020 / 19:19, *.orange.pl

Właśnie koszulka zakupiona on-line. PomagaMY !

odpowiedz
Kibic L - 22.03.2020 / 18:23, *.centertel.pl

Super koszulki ale dlaczego nie białe?!

odpowiedz
tomiacab - 22.03.2020 / 20:58, *.virginm.net

@Kibic L: Bo flaga, na której wzór są zrobione też jest czarna

odpowiedz
Kibic L - 23.03.2020 / 09:20, *.tpnet.pl

@tomiacab: rozumiem to doskonale. Tylko dlaczego coraz więcej jest produkowanych czarnych koszulek, wejdziesz w nich na żyletę?

odpowiedz
TomylyDżons - 23.03.2020 / 21:55, *.virginm.net

@Kibic L : a co za problem?ja smigam co mecz w czarnym picbullu na zylecie i nikt nie sapie, no ale w bicku mam 65cm ;)

odpowiedz
Zbyszek - 22.03.2020 / 18:13, *.orange.pl

Ale badziewie

odpowiedz
tomiacab - 22.03.2020 / 20:59, *.virginm.net

@Zbyszek: nikogo tu nie interesuje co mięsnych u ciebie w domu

odpowiedz
- 22.03.2020 / 17:51, *.155.91

Pytanie do redakcji.
Wiadomo jaki mamy czas ciezki dla szpitali i klubu czy nie możecie zorganizować zbiórki dla szpitali i dla klubu , każdy dużo gada ale niektórzy pewnie chętnie przeleje jakiś datek na te cele. Nie zrobimy tego teraz to za 2 miesiące będziemy płakać że Mioduski to lub tam to ale sami nic nie robimy. CO Wy na to

odpowiedz
kibic - 22.03.2020 / 22:29, *.play-internet.pl

domagam się zbiórki od osób decyzyjnych!!!

odpowiedz
Raf - 22.03.2020 / 23:13, *.mm.pl

@: Zdecydowanie popieram, bo trudny jest czas, Covid prześladuje nas...

odpowiedz
Carlo - 22.03.2020 / 23:32, *.chello.pl

@: co za bzdura od tego jest rząd
pincet plusy
trzynaste emerytury
wystarczy nie kraśc

odpowiedz
- 23.03.2020 / 11:00, *.155.91

@Carlo: masz rację ale licząc na rząd to obudzisz się z ręką w nocniku a ja ie kradne A chętnie przeleje coś na klub lub szpitale czas działać jak drużyna

odpowiedz
matus007 - 23.03.2020 / 22:48, *.play-internet.pl

@: Chętnie zrobiłbym przelew. GDZIE REDAKCJA??

odpowiedz