REKLAMA

Fani Legii pomagają szpitalom dziecięcym. Trwa zbiórka pieniędzy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii z grupy Dobrzy (L)udzie kontynuują akcję mającą na celu wsparcie w tym trudnym czasie, trzech szpitali dziecięcych. Legioniści każdego dnia dostarczają do Centrum Zdrowia Dziecka, jak również szpitala przy ul. Mikołaja Kopernika i szpitala dziecięcego w Dziekanowie Leśnym, najpotrzebniejsze środki dezynfekcji, przyłbice, rękawiczki, ochraniacze na buty oraz mydło antybakteryjne.

Cały czas trwa zbiórka pieniędzy na ten cel - zachęcamy do wpłat TUTAJ. Do tej pory fani Legii zebrali na pomoc dla szpitali dziecięcych ponad 43 tysiące złotych.

Pomóc można także biorąc udział w licytacjach legijnych gadżetów - m.in. szalików, piłek z autografami, czy koszulki "Legia Warszawa do końca".REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
tomiacab - 02.04.2020 / 09:34, *.virginm.net

liczę się z tym, że zacznie się tu hejt na mnie za chwile. Jesteście dobrymi ludźmi i nie podważam tego że chęć niesiania pomocy jest dobra ale pomyslcie chwile... czym dluzej będziemy wyręczać rząd z ich obowiązków, tym dlużej będzie mu się opłacało przetrzymywać nas w tym lock downie. Jak to w każdym krzysie jest, tak i teraz. wyciąganie pieniędzy od warstw spolecznych, ktore kryzys i tak dotknienajmocniej, bo bogaci wyciągają pieniadze z ich kieszeni. Zamiast tego, lepiej byłoby wziać za mordę rząd i kazać pieniądze przeznaczone nie dawno na tvp, przenieść do slużby zdrowia.

odpowiedz
Mamut - 01.04.2020 / 23:02, *.t-mobile.pl

Legia to My, proszę każdy ile może nawet najmniejsza kwota to cegiełka

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.