Michał Karbownik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer w toku

Karbownik łączony z Realem Betis

Maciej Frydrych, źródło: Estadio Deportivo

Na antenie RDC menadżer Mariusz Piekarski powiedział, że rozmowy z hiszpańskimi klubami z miejsc 1-4 na temat transferu Michała Karbownika popsuła epidemia. Teraz według hiszpańskich mediów mocno zainteresowana piłkarzem Legii jest Real Betis. O chęci sprowadzenia młodego Polaka przez dwunastą drużynę La Liga poinformowała na okładce gazeta Estadio Deportivo.


Rozmowy z Realem Betis są bardziej konkretne niż te prowadzone z Sevillą. Legia liczyła, że na sprzedaży "Karbo" zarobią od 8 do 10 milionów euro. Aktualnie hiszpańscy dziennikarze podają, że kwota może się zamknąć w 7 milionach euro.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (114)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 17.04.2020 / 16:15, *.204.65

Ale to proste,Betis jest pośrednikiem ,dalej to bédá grube miliony ...nasi menadzerowie nie sá w grupie rzádzácej ,nieliczá sie do 7 baniek,powyżej mafia trzyma łape....

odpowiedz
bum - 16.04.2020 / 00:46, *.135.90

Wiem wiem teraz to jest inna sytuacja... Ale jak on odejdzie z polski za mniej niz 10 baniek to nigdy nie uwierze ze polska ma jakiekolwiek szanse zeby podgonic europe. Odsylac skautw i dzialaczy z kwitkiem a na pewno wroca z lepsza oferta. Pazernosc w tym kraju zaslania oczy dzialaczom. Przeciez on wyjedzie i z miejsca w nowym klubie ma klauzule na jakies 35-40 baniek. W polsce to szmaciarrze sa a nie biznesmeni

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.04.2020 / 10:40, *.chello.pl

A nie lepiej zostawić go na rok, dwa? Pograłby w klubowej europejskiej piłce, w reprze pokazałby się na ME, poszedłby nie za 7, ale za 17 mln. I nie na ławę, ale do podstawy. A w rok zarobiłby tyle, co teraz w dziesięć. Chyba Piekario ścigają "byłe" za alimenty, bo pcha Karbownika do tego transferu bez opamiętania. Lepiej przeczekać trudny okres kryzysu w Polsce, bo co będzie jak przejedzie się do Betisu, a klub (12-ty w lidze, drugi w Sevilli!) splajtuje? Wyjdzie na tym jak Citko na Pawelcu.

odpowiedz
Wawrzyn - 15.04.2020 / 11:45, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: Betis to przy naszej Legii polka wyzej. Z Betisu moze isc do Barcelony. Z Legii nie. Chociaz jestesmy wiekszym klubem pod wzgledem potencjalu, to przez zle zarzadzanie klubiem i cala polska pilka jestesmy niestety zadupiem.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.04.2020 / 12:43, *.chello.pl

@Wawrzyn: Zgoda. Ale grzyb wie, czy Betis wydoła w czasach zarazy.

odpowiedz
Wawrzyn - 15.04.2020 / 13:52, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: no Legia tym bardziej nie podoła, mniej jak tuta już nigdzie nie dostanie, a na pewno nie w Betisie czy porównywalnym klubie.

odpowiedz
Znawca - 15.04.2020 / 09:50, *.plus.pl

Już jeden pijaczyna poszedł do Betisu i tylko wstydu narobił, także zły kierunek.

odpowiedz
:) - 15.04.2020 / 16:33, *.chello.pl

@Znawca: szanuj ludzi cycu

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 15.04.2020 / 09:03, *.play-internet.pl

Znowu szumne zapowiedzi i opuchaja do cienkiego klubiku.

odpowiedz
Puma bez uszu - 15.04.2020 / 09:51, *.chello.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: trzeba splacic iti

odpowiedz
Mv Andi - 15.04.2020 / 08:05, *.play-internet.pl

Nóż na gardle chyba Mioduskiemu nie grozi a Ten chłopak ma potencjał i zawojuje Europe , a sprzedaż go w dobie pandemii to jak złapanie koronawirusa !!! Czy Piekarskiemu brakuje na życie....

odpowiedz
Juri - 15.04.2020 / 07:58, *.centertel.pl

Sprzedać jeżeli to decyduje o być albo nie być klubu.

odpowiedz
grzesiek - 14.04.2020 / 22:36, *.centertel.pl

Karbo zrobi kariere wieksza niz Robert Lewandowski.

odpowiedz
Elquatro - 15.04.2020 / 09:49, *.chello.pl

@grzesiek: i Pele

odpowiedz
Ktos - 16.04.2020 / 13:15, *.amazonaws.com

@Elquatro: oczywiście ten z joba? ????

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 14.04.2020 / 19:10, *.play-internet.pl

Jak pójdzie teraz to koniec jego kariery, Karbo zostań jeszcze sezon lub 2, zrób trochę masy i dopiero idź gdzie ci dadzą wiecej.

odpowiedz
jim - 14.04.2020 / 18:20, *.orange.pl

Powinien zostac jeszcze z rok może dwa bo się fajnie rozwija i kasa może być naprawdę spora tyle tylko, że pewnie Piekarski będzie chciał go wypchnąć a i nie wiadomo jak prezes czy też nie ma parcia na transfer

odpowiedz
Lolo Ferrari - 14.04.2020 / 18:06, *.tpnet.pl

5,2 i 1,8 w bonusach ;)

odpowiedz
Wariat - 14.04.2020 / 18:56, *.chello.pl

@Lolo Ferrari: dolarów, australijskich, płatnych w ratach, przez 10 lat od 2026,

odpowiedz
gazza - 14.04.2020 / 17:41, *.inetia.pl

Jeszcze jest za wcześnie dla niego - Niczego nie osiągnął - Rozegrał kilkanaście dobrych meczy i tyle.
Dajcie mu rozwinąć talent i trochę nauki !!!

odpowiedz
:) - 14.04.2020 / 16:30, *.chello.pl

Niech idzie, trzeba ITI spłacić i Wandzla i kredki u bociana gdyby nie Miodek to byśmy byli jak Wisła, musiałby jakiś były piłkarz nam pomóc, może Robert. Może Żewłakow. W końcu na zagranicą trochę się nachapał siana przez tyle lat.

odpowiedz
:) - 14.04.2020 / 16:43, *.chello.pl

@:) : ja już w to wierzę, tak jest łatwiej żyć a nie ciągle z nim walczyć

odpowiedz
As - 14.04.2020 / 16:11, *.chello.pl

Jak zwykle. Miało być 20mln, będzie 6 i 1 w zmiennych. Znowu napompował się balonik i znowu pęknie.

odpowiedz
SygnaLista - 14.04.2020 / 15:50, *.play-internet.pl

Ale do nas przychodzi Gytkjaer przecież...

odpowiedz
Mietek - 14.04.2020 / 14:12, *.play-internet.pl

Bedzie kasa na wypłaty dla Obradovica , Agry i Jędzy a w pucharach znowu będzie wstyd

odpowiedz
Wawrzyn - 14.04.2020 / 14:58, *.vectranet.pl

@Mietek: a jak. Przeciez kazdy transfer to koniecznosc i zalatywanie mitycznych dziur. Tylko ciezko w to wierzyc jak bez wzgledu od przychodow juz 10 lat slyszy sie ciagle o zadluzeniu.

odpowiedz
Roar Ljokesei - 14.04.2020 / 14:02, *.chello.pl

Jak można go sprzedać do Hiszpanii i twierdzić że to krok do przodu? Przecież tam liga wróci dużo później niż u nas patrząc na skalę epidemii. Będzie miał z pół roku dluzej w plecy niż u nas na bank.

odpowiedz
edze - 14.04.2020 / 13:46, *.chello.pl

Dobry krok, będzie na utrzymanie personelu w klubie żeby nie wypadli na bezrobocie w tych trudnych czasach

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 14.04.2020 / 13:37, *.centertel.pl

Za 2lata wróci jako szrot

odpowiedz
775 - 14.04.2020 / 13:32, *.orange.pl

Aż dziw bierze, że Hiszpanom chce się teraz myśleć o transferach i podpisywaniu nowych kontraktów. Cóż, szkoda talentu, ale w obecnej sytuacji dla Legii może to oznaczać "być albo nie być". Tak na prawdę nie wiadomo ile jeszcze potrwa przerwa w rozgrywkach, o obecnym sezonie na pewno można już zapomnieć, ale co jeśli sezon 2020/2021 rozpocznie się z opóźnieniem, albo nie będzie można organizować imprez masowych i duża część dochodów z dnia meczowego odpadnie? Już wolę żeby sprzedali Karbownika i mocno podreperowali budżet klubu niż trzymali go tutaj aż jego wartość spadnie przez brak treningów a klub zahaczy o bankructwo. Tym bardziej, że niedługo będzie można odkupić "po okazyjnych cenach" wielu polskich zawodników z Ekstraklasy.

odpowiedz
grzesiek - 14.04.2020 / 12:50, *.centertel.pl

Stracimy bardzo duzo na tym transferze ale coz ten koronawirus nie jednemu juz krwi napsuł...

odpowiedz
maniek78 - 14.04.2020 / 12:14, *.chello.pl

Ważny kontrakt ma jeszcze przez rok więc jeśli nie chce przedłuzyc to powinien być teraz sprzedany.Tez chciałbym aby przedłużył i został jeszcze z rok.

odpowiedz
Wawrzyn - 14.04.2020 / 12:11, *.vectranet.pl

Karbownik pojdzie w przedziale 5-10 mln. Chocby skaly sra..y za zawonika z polskiej ligi, jeszcze tak nie zweryfikowanego nikt nie da wiecej. Jak puscimy w swiat jako klub kilku Piatkow, Bednarkow albo chociaz Linettych to wtedy moze 10 peknia. A jak w historii mamy Wolskich, Furmanow i Zyrow to nie dziwne ze nawet diamencik jak Karbo nieprzekroczy 7-8 mln.

odpowiedz
artec - 14.04.2020 / 12:06, *.192.90

Serio 7 baniek? Oj jak zwykle za pana Pudelka kasa w Legii świeci pustką

odpowiedz
Vuko WON - 14.04.2020 / 10:50, *.vectranet.pl

Pudel go opchnie za 5-7 mln i będzie się cieszył

odpowiedz
Wawrzyn - 14.04.2020 / 12:06, *.vectranet.pl

@Vuko WON: Vuko akurat sie sprawdzil. To ze wlasciciel nie ma kasy albo chce jak najszybciej sie nachapac to nie trenera wina. On zdobywa doswiadczenie, buduje swoja pozycje. Na jego miejscu tez pewnie postepowal tak samo.

odpowiedz
quad74 - 14.04.2020 / 10:18, *.chello.pl

Niech zostanie w Warszawie chociaż na rok jeszcze. Nie wyprzedawajcie co pół roku kolejnych najlepszych zawodników!

odpowiedz
GrubyGrubszy(L) - 14.04.2020 / 09:58, *.t-mobile.pl

Zostawić chłopaka w Warszawie!!!!

odpowiedz
WAWA Orbitek - 14.04.2020 / 08:29, *.vectranet.pl

Poniżej 10 mln Ojro netto nie sprzedawać

odpowiedz
tomiacab - 14.04.2020 / 10:16, *.virginm.net

@WAWA Orbitek: zgadzam się

odpowiedz
Wawrzyn - 14.04.2020 / 10:24, *.vectranet.pl

@WAWA Orbitek: o Gumnym w Lechu tez tak mysleli. Polska liga jest zadupiem i nikt za chlopaka, ktory zagral pol rundy nie da kilkunastu mln jurkow. Nawet jak zostanie to za rok, dwa moze sie okazac ze teraz jest najlepszy czas na transfer.
Problem co z ta kasa sie stanie. Bo juz sluchac i wierzyc sie nie chce o ciaglym zadluzeniu przy tak wysokich wplywach z transferow. Chyba ze DM bawi sie w janusza biznesu i wykazuje rok w rok straty a w rzeczywistosci kasa idzie bokami?

odpowiedz
Idzie bokami - 14.04.2020 / 10:36, *.vectranet.pl

@Wawrzyn: taka prawda

odpowiedz
Wawrzyn - 14.04.2020 / 12:03, *.vectranet.pl

@Idzie bokami: a my to sponsorujemy i dopingiem robimy show. Bez nas pies z kulawa noga nie chcilby za to placic. Albo najwyzej kilka tysiecy max na trybunach.

odpowiedz
Kto jest bez ambicji? - 13.04.2020 / 16:04, *.vectranet.pl

Prywaciarz Mioduski ?

odpowiedz
Wiem co mówię - 14.04.2020 / 16:44, *.chello.pl

@Kto jest bez ambicji?: zgadzam sie

odpowiedz
Lopez - 13.04.2020 / 15:44, *.centertel.pl

A jeszcze niedawno z akademii wychodziły takie drewna jak Michał dwie gorsze nogi Żyro który nie był nic wart a nawet sądzono że trzeba komuś dopłacić żeby go wziął

odpowiedz
:) - 14.04.2020 / 11:20, *.chello.pl

@Lopez : Pana Michała to możesz w pompkie cmoknąć

odpowiedz
Zostań - 13.04.2020 / 15:05, *.virginm.net

Karbo jeszcze sezon bo się wspaniale ogląda Twoje rajdy.

odpowiedz
LWGZ - 13.04.2020 / 14:55, *.tpnet.pl

P. Karbownik - zdrowia i jeszcze lepszej gry w "LEGII" a wtedy dopiero pomyslec o ewentualnym transferze i "LEGIA" bedzie miala wieksza korzysc ze sprzedazy !!!!

odpowiedz
WSL - 13.04.2020 / 12:07, *.tpnet.pl

P.Karbownik jest jeszcze czas na przemyslenie decyzji !!!

odpowiedz
Wawrzyn - 13.04.2020 / 12:03, *.vectranet.pl

Niech idzie. Za taka kase zal nie sprzedac. Tylko inna sprawa co z ta kasa pozniej sie stanie.
Gdyby te pieniadze z transferow rzeczywiscie szly na trwaly, zdrowy rozwoj klubu, to moze byc dobry kierunek.
Tylko znajac zycie pewnie poza Karbownikiem jeszcze ktos pojdzie, wplyw bedzie ok 40-50mln zl a my i tak ciagle bedziemy slyszec o zadluzeniu.

odpowiedz
Sasza - 13.04.2020 / 11:25, *.chello.pl

Gołym okiem widać, że najbardziej na tym transferze zależy Piekarskiemu. Tak to już jest z agentami że najchętniej to by transferowali piłkarzy co roku bo wtedy interes się kręci i kasa wpada regularnie. Historia ciągle się powtarza przez co nigdy w tym klubie nie zbuduje się nic trwałego i na jakim takim poziomie.

odpowiedz
Wawrzyn - 13.04.2020 / 12:06, *.vectranet.pl

@Sasza: czyli Piekarski lebski gosc. Mioduski tez. Karbownik tez. Tylko my chodzimy na mecze, placimy, kupujemy, dopingujemy i biznes sie kreci, wiec ci wyzej nie maja zadnego powodu do zmiany podejscia.

odpowiedz
LGZ - 13.04.2020 / 11:03, *.tpnet.pl

Z jednej strony nie za szybko P. Karbownik a z drugiej to nie jest dobry czas na odejscie ! "LEGIA " !!!

odpowiedz
ZGL - 13.04.2020 / 10:58, *.tpnet.pl

@ Kristof: Czy Pan dobrze mysli o czym pisze ? "LEGIA" !!!

odpowiedz
S(L) - 13.04.2020 / 09:32, *.chello.pl

Słaby jest powód ceny i ten fragment gdzie piszą iż te z topowej 5 nie mają kasy . Te z topowej 5 po prostu mają taką strategię . Niech mi ktoś przypomni , jaki grajek młodego pokolenia , czy nawet już trochę bardziej doświadczony z Europy bądź z Azji trafił do topowego klubu z 6 najlepszych lig (Portugalia)

odpowiedz
Kle - 14.04.2020 / 09:05, *.centertel.pl

@S(L): świeży przykład, Haaland - z Austrii do Niemiec

odpowiedz
Ginpasterz - 13.04.2020 / 08:26, *.197.147

W słabej albo bardzo słabej lidze to się już nie rozwinie. Jak chcesz być na lepszy musisz grać i trenować z lepszymi. Na jego miejscu gdybym miał szczęście to już uczyłbym się hiszpańskiego.

odpowiedz
Kristof - 13.04.2020 / 01:03, *.ziggo.nl

Chłopczyku zajmij się czymś innym a nie piłką nożną. Idz na budowę do Biedronki na magazyniera lub może zostań księdzem. Oby piłka nożna już NIGDY nie wstała z kolan i żeby już żadne rozgrywki nie zostały wznowione.To mówię ja.

odpowiedz
Elquatro - 13.04.2020 / 06:16, *.chello.pl

@Kristof: a kim ty konfituro jesteś

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 13.04.2020 / 09:20, *.247.236

@Elquatro: trollem?

odpowiedz
Legia sk-ce - 12.04.2020 / 21:58, *.vectranet.pl

DAAAAAAJ SPOKÓJ Z JAKIMŚ ŚMIESZNYM BETISEM.....

odpowiedz
zdzicho - 12.04.2020 / 21:26, *.tpnet.pl

już jeden legionista kiedyś został beticos, też za rekordową kasę na tamte czasy. wiele nie pograł

odpowiedz
Miduski - 12.04.2020 / 21:09, *.vectranet.pl

Możecie mi ,no właśnie ,

odpowiedz
Wuja - 12.04.2020 / 20:05, *.168.134

12-15 mln euro Legia powinna krzyknąć za takiego gracza z perspektywą do rozwoju.

odpowiedz
Elquatro - 12.04.2020 / 20:13, *.chello.pl

@Wuja: co, skoki sie skończyły?

odpowiedz
Loczek - 12.04.2020 / 20:49, *.cyfrowypolsat.pl

@Elquatro:a dlaczego nie?

odpowiedz
wawa - 12.04.2020 / 19:29, *.chello.pl

Kibice o jakich dlugach piszecie??

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 21:13, *.vectranet.pl

@wawa: o tych o ktorych slysza w co drugiej wypowiedzi prezesa :)

odpowiedz
Muchito - 12.04.2020 / 18:07, *.mm.pl

Spokojnie. Mamy Luisa Roche. Dobry grajek, kocur. Godnie zastąpi Karbownika

odpowiedz
Elquatro - 12.04.2020 / 19:26, *.chello.pl

@Muchito: powinieneś godnie żyć z samego dowcipkowania

odpowiedz
Expat - 12.04.2020 / 16:59, *.virginm.net

Z punktu widzenia jego rozwoju sportowego powinien jeszcze zostać w Legii na jeden sezon. Fajnie jakby teraz przedłużył kontrakt z dżentelmeńska umowa że Legia po roku nie będzie mi robiła przeszkód z odejściem.
Obawiam się jednak że ze względu na wirusa Legia sama będzie chciała go teraz wypchnąć na siłę żeby dostać jakiekolwiek pieniądze. Jeśli nie on to trzeba by sprzedać kilku graczy żeby dostać tyle kasy, co mogłoby zdestabilizowac drużynę.

odpowiedz
Elquatro - 12.04.2020 / 19:17, *.chello.pl

@Expat: wirus Dariusz

odpowiedz
bum - 13.04.2020 / 14:07, *.virginm.net

@Elquatro: Patogen

odpowiedz
bronek49 - 12.04.2020 / 16:50, *.chello.pl

teraz mówią o 7 milionach a pójdzie za 3 lub 4

odpowiedz
Czaro1987 - 12.04.2020 / 16:16, *.play-internet.pl

Ludzie przeciez ten transfer latem moze okazac sie zbawienny dla przetrwania Legii w dobie koronawirusa. Ja bym wolal zeby Legia, byla stabilna finansowo bez Karbo niz tonela w dlugach z nim w skladzie.

odpowiedz
Elquatro - 12.04.2020 / 16:46, *.chello.pl

@Czaro1987: życie jest za krótkie żeby oszczędzać panie Mioduski

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 20:55, *.vectranet.pl

@Czaro1987: To ze Mioduski caly czas powtarza o dlugach, nie znaczy, ze te dlugi sa realne. Od czasow iti ciagle slychac, ze klub jest prawie na skraju bankructwa. Pewnie kaska wychodzi bokami a wykazywane zadluzenie to ksiegowa sztuczka.

odpowiedz
arek - 14.04.2020 / 14:38, *.chello.pl

@Czaro1987:
koronawirus tworzy taki sam problem dla wszystkich, ja bym wolał żeby ten trasfer przyczynil się do rozwoju drużyny i klubu a nie łatania dziur

za chwilę pilkarze powiedzą że nie trzeba obniżać pensji, bo przecież klub ma niespodziewane pieniądze za Karbownika

odpowiedz
Bartosz83 - 12.04.2020 / 16:06, *.lukman.pl

Niestety takie czasy gdy piłkarz kilka razy kopnie prosto piłkę od razy jest transferowany, do tego jeszcze młodzieżowiec.

odpowiedz
:) - 12.04.2020 / 19:25, *.chello.pl

@Bartosz83: widać że się znasz

odpowiedz
:) - 12.04.2020 / 15:42, *.chello.pl

Dobra niech se idzie, byle bez kitu o wartościach i słodkiego pierdzenia o Legii.

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 15:44, *.vectranet.pl

@:) : Dariusz M.lubi to :)

odpowiedz
Kuba - 12.04.2020 / 14:51, *.t-mobile.pl

Myślałem, że po tej sesji zdjęciowej z HempGru, Michał mentalnie na dobre zwiąże się z Legią. Niestety, myliłem się, jest do kupienia jak każdy.

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 15:15, *.vectranet.pl

@Kuba: Jezeli teraz ma ok 3 tys. euro miesiecznie, to po transferze taka bedzie jego dniowka. Rzeczywiscie ma chlopak dylemat :)

odpowiedz
Mack - 12.04.2020 / 15:25, *.mm.pl

@Wawrzyn: Karbownik nie chce odchodzić z Legii. On sam czuje, że to za wcześnie i z Legią jeszcze nic nie osiągnął. Niestety decyzje nie zależą od niego.

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 15:31, *.vectranet.pl

@Mack: A skad wiesz? Gdyby sie uparl, to by zostal. Nikt nie zarznie kury znoszacej zlote jaja :)
Poza tym Betis to mocny sredniak ligi hiszpanskiej. Bez zmiany zarzadzania polska pilka klubowa jeszcze dlugo bedziemy jako liga zadupiem.

odpowiedz
Kuba - 12.04.2020 / 19:39, *.t-mobile.pl

@Wawrzyn: Smutne jest to, że decyzja nie należy do niego, tylko zostaje sprzedany przez agentów, jak na targu niewolników.
Druga negatywna rzecz, to że wykupują nam coraz młodszych zawodników (Szymański, Majecki, Karbownik), osłabiając klub i całą ligę, a do Polski są sprowadzani przechodzeni piłkarze marnej jakości. Skutek jest taki, że jesteśmy najsłabszą ligą w Europie, bez szans na grę w LE, jedynie mistrz kraju w LM (przy wielkim farcie przejdzie eliminacje). DNO.

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 21:04, *.vectranet.pl

@Kuba: Dno. Ale dopoki bedziemy chodzic na mecze albo ogladac w canal plus, to Mioduski i kazdy inny prezes nie ma powodu do zmiany podejscia w dluzszej perspektywie.
W naszym przypadky show robia kibice. Bez ich dopingu pies z kulawa noga by sie tym nieekscytowal.

odpowiedz
Kuba - 12.04.2020 / 22:08, *.t-mobile.pl

@Wawrzyn: Zarobią na tym panowie Mioduski i Piekarski, będą mieć na zaległe wypłaty dla naszych legijnych STRANIERI.
A do wszystkich narzekających na trenera Vukovica: facetowi odkupili podstawowego napastnika (Niezgoda), pierwszego bramkarza (Majecki), teraz obiecującego skrzydłowego, a każdy chce mistrzostwa i gry w Europie. Z taką polityką jaką mamy w Legii będą nas dalej ogrywać amatorzy z Luksemburga i Azerbejdżanu.

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 22:33, *.vectranet.pl

@Kuba: najlepiej bankructwo. Wtedy moze to bagno by sie oczyscilo.

odpowiedz
Ft - 12.04.2020 / 14:22, *.com.pl

Kasa dobra jak za chłopaka, który jest przede wszystkim perspektywiczny, ale niewiele osiągnął z drużyną. Obawiam się jednak, że to za duży przeskok, chłopak się nie przebije i będzie ławka, trybuny, wypożyczenie do niższej ligi itp.

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 15:49, *.vectranet.pl

@Ft: Piatek tez mial sie nie przebic :) z takim mysleniem nigdzie i nigdy sie nie przebije. Bez charakteru w sporcie zawodowym musi przepasc.

odpowiedz
Pomidor - 12.04.2020 / 14:13, *.chello.pl

Gonić ogórka za taką kasę !

odpowiedz
Gość - 12.04.2020 / 16:25, *.orange.pl

@Pomidor: pier... się ????

odpowiedz
Pomidor - 12.04.2020 / 18:34, *.centertel.pl

@Gość: troszkę grzeczniej napinaczu święta są . I szanuj buźkę

odpowiedz
Pio - 12.04.2020 / 18:54, *.plus.pl

@Pomidor: nie prowokuj

odpowiedz
Pomidor - 12.04.2020 / 19:14, *.centertel.pl

@Pio: nie prowokuje tylko mam takie zdanie a nie inne ... jeszcze nic nie pokazał a juz 10 baniek dają to trzeba brać . Pewnie skończy jak Pio.... ;)) w milanie

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 21:21, *.vectranet.pl

@Pomidor: niech skonczy jak Piatek, to wszyscy bedziemy zadowoleni. Od anonima do zawodnika z rozpoznawalnym nazwiskiem w calej Europie.

odpowiedz
Pomidor - 12.04.2020 / 21:37, *.chello.pl

@Wawrzyn: tak tak w rankingu niewypalonych (przedpłaconych) transferów :))

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 21:49, *.vectranet.pl

@Pomidor: medialnie wszedl na pulap niedostepny dla nikogo z polskiej ligi. A ze teraz mu nie idzie to inna bajka. Wejscie w lige wloska mial lepsze niz idealne, wiec transfer do Genoi nie byl niewypalem i do Milanu przez pierwsze pol roku tez.
Niech kazdy z polskiej ligi konczy jak Piatek.

odpowiedz
obiektyw - 13.04.2020 / 20:45, *.play-internet.pl

@Wawrzyn: dokładnie, wejście do Serie A miał kapitalne, rundę jesienną w Genoa a potem wiosenna w Milanie na bardzo dobrym poziomie, dużo goli, ogromna rozpoznawalność nie tylko wśród fanów Genui czy Milanu ale w całych Włoszech, jasne, obecny sezon miał słabszy ale cały Milan grał pada kę, zresztą nawet w tym sezonie Piątek w paru meczach pokazał się z dobrej strony (Bolonia, Lecce, Spal).

odpowiedz
Wawrzyn - 13.04.2020 / 23:16, *.vectranet.pl

@obiektyw: drugie takie wejscie juz sie pewnie dlugo nie powtorzy, ale wazne zeby nasi nie przepadali jak Wolski, Furman czy Zyro. Jako klub musimy miec taka historie sukcesu jak Piatek (albo chociaz zblizona), to wtedy nawet przy niskim poziomie ligi do kazdego transferu +30 %.

odpowiedz
:) - 12.04.2020 / 14:11, *.chello.pl

Legionista nie ma co

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 14:02, *.vectranet.pl

Kasa dobra. Chlopak gral krotko i na wiecej nie ma ochoty. Takie realia.
Zastanawiac tylko moze, gdzie ida te pieniadze. W ciagle zadluzenie ciezko uwierzyc. Klub pokroju Legii to nie przyslowiowy warzywniak czy inny maly biznes, ze caly czas tylko straty wykazuje.
Niestety Mioduski to nie poziom Legi na poziomie. Do tego potrzebny ktos z wiekszymi zasobami, z wizja i czasem. A tu chyba woli 20 mln w rok niz 200 po 5 latach. Z

odpowiedz
Gienek - 12.04.2020 / 13:52, *.vectranet.pl

No to rzeczywiście przejdzie do potęgi... Śmiech na sali.

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 14:09, *.vectranet.pl

@Gienek: Piatek tez przechodzil do potegi. Gdyby Karbownik mial takie wejscie, to pewnie nie zalowalby zmiany. Jednak mocny sredniak ligi hiszpanskiej to wieksze mozliwosci niz nasza Legia. Niestety przy takim zarzadzaniu polska pilka klubowa zawsze bedziemy zadupiem.

odpowiedz
Ja - 13.04.2020 / 08:32, *.173.245

@Gienek: Betis w porównaniu z jakimkolwiek Polskim klubem jest potęgą. Jeśli Karbownik by tam w miarę reguralnie grał to byłoby ok.On tak naprawdę dopiero po transferze będzie musiał udowodnić swoją wartość. Na razie zagrał kilkanaście meczów w mało poważnej lidze.

odpowiedz
Syjon85 - 12.04.2020 / 13:26, *.plus.pl

Wiem, że kasa jest potrzebna i również potrzebna by była gdyby nie było epidemii i całych tych strat. Jednak wystarczyło by poczekać, gdyż Karbo daje gwarancję, że w przyszłości nikt nie odważy się wspomnieć o 7 mln w kontekście transferu tego zawodnika, gdyż takie "małe" pieniądze nie były by jak policzek wymierzony w stronę klubu.

odpowiedz
Tomek (L) - 12.04.2020 / 13:21, *.amazonaws.com

7 mln EUR za mało za Karbo...

odpowiedz
Pio - 12.04.2020 / 13:38, *.plus.pl

@Tomek (L): a co zrobisz skoro karbo i piekarski mają ciśnienie na transfer i w lato jest ostatnia szansa na zarobek bo nie chcą przedłużyć umowy

odpowiedz
adams - 12.04.2020 / 13:52, *.plus.pl

@Pio: dokładnie, lato to ostatni dzwonek zeby zarobić. 7 mln + bonusy wydaje się ok.

odpowiedz
oLaf - 12.04.2020 / 14:19, *.vectranet.pl

@adams: macie rację - za rok pójdzie za darmo (to dopiero Piekario by wysmażył sobie prowizję!!!) to teraz 7 mln Euro to .... nie ma co się zastanawiać, sprzedawać!!!!

odpowiedz
Wawrzyn - 12.04.2020 / 21:11, *.vectranet.pl

@Tomek (L): Lech za Gumnego tez mial dostac nie wiadomo ile i skonczylo sie na razie na tym, ze sie kisi u nich. Karbownik ma jeszcze czas, ale moze sie okazac za rok czy dwa, ze wlasnie teraz byl najlepszy czas na jego sprzedaz.

odpowiedz