fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Rywale Legii w sezonie 2020/21

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W siatkarskiej II lidze w sezonie 2020/21 zagra więcej drużyn niż dotychczas. Legia rywalizować będzie w grupie drugiej, liczącej 10 drużyn. Rywalami legionistów w sezonie 2020/21 będą MOS Wola, Metro Warszawa, Sparta Grodzisk Mazowiecki, Camper Wyszków, Centrum Augustów, SMS PZPS II Spała, Bestios Białystok, Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski i AZS UWM Olsztyn. Nie jest jeszcze znany dokładny terminarz.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.