Kibice Legii w Poznaniu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nieznani Sprawcy odpalili fajerwerki pod stadionem Lecha

Wiśnia, źródło: Nieznani Sprawcy

W sobotni wieczór Legia pokonała na wyjeździe Lecha Poznań. Okoliczności tego hitowego spotkania były specyficzne, ponieważ na trybunach nie mogli zasiąść kibice. Nieznani Sprawcy zadbali o to, aby mecz miał swoją oprawę. Pod koniec spotkania z trybun stadionu Lecha dało się zobaczyć odpalone przez nich fajerwerki, co uwiecznił na Twitterze Jarosław Jankowski z zarządu Legii.

Ponadto, część mieszkańców Poznania dzisiejszego poranka mogła być nieco zaskoczona widokiem banerów o treści "POZnaniaku, głowa do góry!", które zawisły w różnych częściach miasta. Jak się okazało za ich rozwieszeniem również stoją Nieznani Sprawcy.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (81)

+dodaj komentarz
T-72 - 03.06.2020 / 14:38, *.orange.pl

Widzę, że niektórym tu, to wirus pustoszy kiepełki od urodzenia. 2 plus 2 nie dają rady dodać...

odpowiedz
Topos - 02.06.2020 / 18:27, *.centertel.pl

Jestem dumny, że jestem kibicem Legii✊

odpowiedz
Zdzicho - 02.06.2020 / 05:54, *.tpnet.pl

Nie ma sie czym podniecac. Pomysl fajny ale slabo zrobiony tzn na banerach zabraklo info kto je wywiesil

odpowiedz
eLka - 02.06.2020 / 11:37, *.tpnet.pl

@Zdzicho: haha no jasne, żeby je zdjęli przed meczem?
Oni dobrze wiedzą :)

odpowiedz
POZnaniak - 01.06.2020 / 22:35, *.icpnet.pl

Dobra akcja ale bez spiny. Ja mam na to dystans. Super odbicie kwarantanny.

Co do akcji na mieście. Kilka meczy temu w Wawie, Poznaniacy po meczu urządzili sobie rajdy samochodowe po ulicach Wawy. Na blachach PO.
Czy ktoś wielce przeszkadzał?

Nie. Bo mało kto wiedział o tym.
Ot, cała prawda o takich akcjach.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 02.06.2020 / 09:50, *.play-internet.pl

@POZnaniak:

Co innego w dniu meczowym, co innego gdzieś, kiedyś...

Poza tym po Wawie jeździ tyle wsi, że blachy PO nie robią wrażenia...

odpowiedz
:) - 03.06.2020 / 17:31, *.chello.pl

@Tomek Mokotów: haha dokładnie

odpowiedz
Legionista wlkp - 11.06.2020 / 23:06, *.chello.pl

@POZnaniak: nic takiego nie było. Legia was gnębi u siebie jak chce i w Wawie tak samo. wyścigów nie było bo obsraliście zbroje i mielibyście przebite koła w gratach. poza tym posraniacy nie znają Warszawy i nie wiedzieliby gdzie jadą.

odpowiedz
Emoka - 01.06.2020 / 22:02, *.209.130

Jak zawsze NajlepSi!!!! Szacunek

odpowiedz
old fanatic - 01.06.2020 / 17:14, *.chello.pl

Najpierw Widzew czeka pod stadionem i kroi flagi lechitów,teraz Legia pod stadionem robi oprawę.Transparenty to już całkowite poniżenie Lecha.Biznesmeni z poznania w jednym i drugim przypadku bez reakcji.Lechu gdzie działasz jak cię nie ma w swoim mieście?

odpowiedz
Maju - 01.06.2020 / 12:54, *.mobistar.be

Bravo . Bravo .Bravissimo ;-)

odpowiedz
gfe - 01.06.2020 / 11:33, *.mil.pl

Czy ja wiem...Chyba trochę nie wyszło

odpowiedz
Normalny człowiek - 01.06.2020 / 10:15, *.net.pl

Szacunek! Kolejna mistrzowska, inteligentna akcja. Pyrusy w delikatnym szoku

odpowiedz
tomiacab - 01.06.2020 / 07:44, *.virginm.net

Doskonała akcja i z jajem i z przekazem

odpowiedz
ziutek - 01.06.2020 / 02:48, *.vectranet.pl

Połowa j tutaj w komentarzach akieś głupoty rozkminia i nie ogarnia tak prostego przekazu. Niesamowite.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 31.05.2020 / 23:56, *.94.71

✨⚽️✨

odpowiedz
zzz - 31.05.2020 / 23:12, *.251.174

Można zrobić kontynuację:

POZnaniaku, głowa do góry!
Czy już widzisz Legię w tabeli?

;-)

odpowiedz
word!up - 31.05.2020 / 22:10, *.net.pl

Jeszcze kilka wygranych Legii w Poznaniu i zaczną się w tym mieście masowe huśtawki.

odpowiedz
Józefowianin - 31.05.2020 / 21:56, *.chello.pl

Kozacka akcja gratulacje dla pomysłodawców!

odpowiedz
MCHR - 31.05.2020 / 17:40, *.orange.pl

Naprawdę trzeba tłumaczyć ocb? Wystarczy zebrać do kupy dwa fakty i wszystko jasne. Jeszcze nie zaszkodzi przeczytać z uwaga tekstu, to też może pomóc.

odpowiedz
Hehe - 31.05.2020 / 20:51, *.chello.pl

@MCHR: dalej nie rozumiem. Dlaczego fajerwerki?

odpowiedz
tomiacab - 01.06.2020 / 07:44, *.virginm.net

@Hehe: żeby ziścił się przekaz z transparentów. Głowa do góry, a tam fajerwerki w barwach Legii. Czyli patrz do góry, bo jesteśmy nad wami.

odpowiedz
:) - 01.06.2020 / 08:20, *.254.85

@tomiacab : lekarstw pilnuj brac Jacuś, ja wyjezdzam,

odpowiedz
eLeLeL - 31.05.2020 / 17:39, *.play-internet.pl

DLaczego "POZ" z wielkich liter?

odpowiedz
Adi - 01.06.2020 / 02:43, *.orange.pl

@eLeLeL: bo tak maja na swoim stadionie napisane na krzeselkach POZnan

odpowiedz
:) - 01.06.2020 / 08:34, *.t-mobile.pl

@Adi: skad wiesz?

odpowiedz
Żyrrek - 02.06.2020 / 12:05, *.125.64

@:) : Jakbyś jeździł na wyjazdy to byś wiedział.

odpowiedz
SKL - 31.05.2020 / 14:41, *.play-internet.pl

Mistrzowska AKCJA NS-ów !!!!!

odpowiedz
Arek - 31.05.2020 / 14:40, *.tpnet.pl

Jestem pełen podziwu. Dobre wariaty. Poszli na grubo. Szacun dla Was!

odpowiedz
Czacha - 31.05.2020 / 14:17, *.play-internet.pl

Ręce opadają na niektóre komentarze .
Ludzie przecież o to chodziło żeby nie było akcentów Legii na banerach, pomyślcie...banery wisiały od rana a mecz był o 20. Dopiero po meczu dotarło do POZ naniaków kto je zawiesił.

odpowiedz
Hehe - 31.05.2020 / 15:57, *.chello.pl

@Czacha: jakie komentarze, tak dotarło...

odpowiedz
FWK - 31.05.2020 / 14:08, *.play-internet.pl

Można??? Można!!! Lepsza akcja z banerami niż zamalowywanie grafów jak robią to łódzkie pejsy.

odpowiedz
APGAP - 31.05.2020 / 13:43, *.t-mobile.pl

Chyba niektórzy z Was nie wiedzą o co chodziła ta akcja. Banery były wywieszone "POZNANIAKU GLOWA DO GÓRY" nie były one obraźliwe i każdy mógł je wywiesić i tym bardziej były nie zdjęte bo każdy z pyrlandii myślał że to kibice łacha je zawiesili. A po meczu MIELI PODNIESC GŁOWY DO GORY by zobaczyć biało czerwono zielone barwy zwycięskiej LEGII

odpowiedz
FWK - 31.05.2020 / 15:18, *.play-internet.pl

@APGAP: z uniesieniem głowy w górę to chyba po to by spojrzeć na odpalone piro przez NSow pod stadionem KKS :)

odpowiedz
Zwykly Janek z bloku na osiedlu ktory zawsze byl ostatni w kolejce do skarbów tego życia - 31.05.2020 / 15:55, *.t-mobile.pl

@APGAP: aaaa to to chodzilo

odpowiedz
Zu(L)us - 31.05.2020 / 13:35, *.centertel.pl

Mistrzostwo Świata ! Dzięki NS.

odpowiedz
Obcy - 31.05.2020 / 13:16, *.t-mobile.pl

Pyrom gula chodzi do tej pory. Mega akcja!!!

odpowiedz
Yeti - 03.06.2020 / 01:45, *.vectranet.pl

@Obcy: Skąd wiesz, że im gula jeszcze chodzi?

odpowiedz
Zu(L)us - 31.05.2020 / 13:11, *.centertel.pl

Mistrzostwo Świata. Czapkę chylę. Następna akcja......każdy wie gdzie i kiedy.Wielki Szacunek.

odpowiedz
Alex - 31.05.2020 / 12:52, *.chello.pl

Mistrzowska akcja! Dzięki Ns

odpowiedz
Radek KKS - 31.05.2020 / 12:28, *.play-internet.pl

Co jak co ale spoko akcja i z jajem. Lepsze takie coś niż bazgranie po grafach. Szkoda , że z naszej strony żadnych podobnych atrakcji nie było. Pozdro. Tylko Lech!!

odpowiedz
dejne3 - 31.05.2020 / 11:30, *.vectranet.pl

Dziękujemy Ci Ukochaną ma dzìękujemy Ci Legio Warszawa .Panowie z NS to co zrobiliście w krainie kartofla to mistrzostwo, gratulacje za pomysł

odpowiedz
Alan - 31.05.2020 / 11:15, *.t-mobile.pl

Rzeczywiście baner dziwny to trochę tak jakby kibice Legii wyreczali władze Poznania i próbowali poprawić nastroje mieszkańców np. ze względu na Koronawirusa.

odpowiedz
Zły krasnolud - 01.06.2020 / 07:50, *.virginm.net

@Alan: a co mieli w barwach Legii wywiesić i po pierwsze, zdradzić swoją obecność w pyrlandii, kilka godzin przed meczem, po drugie banery zniknęły by po chwili. Myślenie nie boli.

odpowiedz
Ewelina - 31.05.2020 / 11:14, *.play-internet.pl

Rewelacyjna akcja. Pozdrowienia dla NS.

odpowiedz
Felek - 31.05.2020 / 11:08, *.play-internet.pl

O co chodzi z tym banerem?

odpowiedz
elek - 31.05.2020 / 13:00, *.chello.pl

@Felek: Żeby kartofle się nie załamywali. Legioniści byli pewni kolejnej wygranej i chcieli pocieszyć jeszcze przed meczem Poznaniaków.

odpowiedz
APGAP - 31.05.2020 / 13:39, *.t-mobile.pl

@Felek: o to chodzi by zobaczyli po meczu na niebie Fajerwerki

odpowiedz
Kle - 31.05.2020 / 13:40, *.vectranet.pl

@Felek: żeby fani Kuchenkorza sobie na fajerwerki popatrzyli

odpowiedz
Alex Morgan - 31.05.2020 / 14:02, *.t-mobile.pl

@Felek: Z którym banerem?

odpowiedz
:) - 01.06.2020 / 08:33, *.t-mobile.pl

@Alex Morgan: nie wiem

odpowiedz
lechu47 - 31.05.2020 / 11:01, *.orange.pl

Trolling pierwsza klasa :D

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 31.05.2020 / 10:59, *.btcentralplus.com

Wielki szacunek. Myslalem ze to poznaniacy a jednak.... !!!!

odpowiedz
/// - 31.05.2020 / 10:55, *.centertel.pl

Mistrz Mistrz NS . W takim czasie umiecie poprawić humor . Dzięki chłopaki .

odpowiedz
butla - 31.05.2020 / 10:42, *.t-mobile.pl

Szkoda, że banery bez żadnego legijnego akcentu. Zbytnio nie wiadomo ocb.

odpowiedz
Pio - 31.05.2020 / 13:44, *.chello.pl

@butla: dokładnie

odpowiedz
Wiem co mówię - 01.06.2020 / 08:35, *.t-mobile.pl

@Pio: przeciwnie

odpowiedz
ding - 31.05.2020 / 10:22, *.chello.pl

Myślałem, że to burza! :-D

odpowiedz
Tadzio - 31.05.2020 / 10:21, *.chello.pl

Fiu fiu jest sie czym chwalić kozacka akcja ;) akcja stulecia wow !!! Ale petarda !!! Banery zawodostwo !!! Jestem dumny tylko tablice mam LLU :)))

odpowiedz
Normalny - 31.05.2020 / 10:18, *.orange.pl

Nie chce krytykowac bo akcja fajna i pomyslowa ale ... szkoda, ze nie ma na tych banerach zadnego legijnego akcentu. Wiekszosc poznanniakow pomysli, ze to miasto je wywiesiło dla poprawy samopoczucia mieszkancow podczas pandemii

odpowiedz
1916 - 31.05.2020 / 10:51, *.virginm.net

@Normalny: dokladnie, tak samo pomyslalem

odpowiedz
JWR - 31.05.2020 / 11:02, *.orange.pl

@Normalny: Jakby był jakiś legijny akcent to te banery wisiałyby tylko do zdjęcia, za chwilę ktoś by je zdjął

odpowiedz
Normalny - 31.05.2020 / 11:55, *.play-internet.pl

@JWR: OK ale chyba o to chodzi zeby wbic im szpile a nie wspierac ich mentalnie. Nie sadze zeby poznaniacy czytali na Facebooku komunikaty NS "o podniesionej glowie z powodu fajerwerkow pod stadionem" :)

odpowiedz
Olaf - 31.05.2020 / 12:04, *.vectranet.pl

@JWR: też racja! A tak to się niektórzy zdziwili o co kaman?... ; )

odpowiedz
Barczi - 31.05.2020 / 13:15, *.chello.pl

@Normalny: Większość może i tak, ale kmwtw :-)

odpowiedz
Keluś - 31.05.2020 / 16:58, *.plus.pl

@Normalny:
otóż nie. Dlatego że POZnaniaku powiemy my, Warszawiacy. Bo Poznaniak to gwara, warszawska. Poprawnie według sjp mówi się POZnańczyku i tak właśnie mówią w POZnaniu.
Dlatego akcja NS była podwójnie przemyślana i doskonale zakamuflowana. Szacun.

odpowiedz
Zachód - 31.05.2020 / 20:36, *.inetia.pl

@Keluś: bywam w Poznaniu bardzo często i nigdy nie słyszałem z ust miejscowego takiego określenia.

odpowiedz
Pawcio z Jeżyc - 01.06.2020 / 09:33, *.t-mobile.pl

@Zachód : tej, ćmiki palisz tej, wiara

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.06.2020 / 20:16, *.play-internet.pl

@Pawcio z Jeżyc: Akurat do Poznania po Powstaniu Warszawskim wyjechało dużo Warszawiaków z "krwi i kości".Dużą grupę stanowili nauczyciele akademiccy i profesorowie.

odpowiedz
lucho_83 - 31.05.2020 / 10:10, *.chello.pl

Hehehehe Mistrzostwo! :-)

odpowiedz
P. - 31.05.2020 / 10:09, *.play-internet.pl

Mistrzostwo!!!

odpowiedz
Juri - 31.05.2020 / 10:03, *.inetia.pl

Hahahaha
Kawał dobrej roboty.

odpowiedz
WIE(L)UN - 31.05.2020 / 10:02, *.18.56

Haha wiedziałem że coś wymyśla jesteście wie(L) czy szacun

odpowiedz
Filip_Legionista - 31.05.2020 / 10:00, *.241.159

Piękna i pomysłowa akcja!!!
Brawo NS

odpowiedz
W-wa - 31.05.2020 / 09:51, *.chello.pl

I tak trzymać.
????LEGIA!

odpowiedz
turysta - 31.05.2020 / 09:45, *.inetia.pl

Czy my mamy jakąś sztamę z Lechem , że oni wywieszają "Poznaniaku, głowa do góry" ???
Beznadziejna akcja nic nie przynosząca.
Byłoby super ale z innym hasłem ! a tak to jak zwykle wiocha...

odpowiedz
ciajek - 31.05.2020 / 10:41, *.net.pl

@turysta: Pomyśl zanim napiszesz. Piękna AKCJA.

odpowiedz
grxey - 31.05.2020 / 11:02, *.amazonaws.com

@turysta: sam jesteś wiocha

odpowiedz
Cezary1916 - 31.05.2020 / 13:50, *.play-internet.pl

@turysta: turysta już czas na wakacje w Grecji

odpowiedz
tomiacab - 01.06.2020 / 07:42, *.virginm.net

@turysta: sam jesteś beznadziejny, bo Porębie nadal nie zrozumiałeś o co w tym chodzi.

odpowiedz
:) - 01.06.2020 / 08:39, *.t-mobile.pl

@tomiacab: bystry jak woda w klozecie, ludzie se jaja robią ze nie rozumieją takiego łatwego przekazu a ty szpanujesz inteligiencie, napisz jeszcze kto ma wiedziec ten wie haha

odpowiedz