Zdzisław Faraś

Zdzisław Faraś trenerem reprezentacji

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trenerem seniorskiej reprezentacji Polski w podnoszeniu ciężarów został szkoleniowiec Legii Warszawa, Zdzisław Faraś - poinformował Mariusz Jędra, prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów. Ostatni szkoleniowiec seniorskiej reprezentacji zrezygnował z piastowanego stanowiska, uprzedzając decyzję Prezydium PZPC.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
artec - 08.06.2020 / 11:55, *.192.90

Gratuluje panie Zdzisławie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.