REKLAMA

Koszulki Powstańcze - wzór 1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jak co roku kibice Legii przygotowali koszulki upamiętniające Powstanie Warszawskie. Zapisy na wzór nr 1, koszulek przygotowanych przez grupę OFMC, prowadzone są na Forum Kibiców. Cena: 50 złotych. Całkowity zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na tegoroczne obchody powstania z udziałem delegacji kibiców Legii Warszawa, pomoc Kombatantom oraz obchody innych rocznic patriotycznych, ważnych dla Warszawy i Polski.

Przy zamówieniach obowiązuje 100% przedpłata na konto. Zapisy prowadzone będą do 21 czerwca włącznie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 10.06.2020 / 06:57, *.d1-online.com

Mój Ojciec był żołnierzem AK i też brał udział w Powstaniu warszawskim dziękuję w jego imieniu, koszulka jest piękna kupie napewno

odpowiedz
Pacocha - 09.06.2020 / 21:52, *.chello.pl

Tez uważam ze nie wzór jest tu najważniejszy a idea. Jeżeli komuś nie odpowiada nie musi kupować. Może tez dorzucić 50zl i koszulki nie brać. Zgadzam się ze trzeba docenić starania. Bardzo pozytywna akcja - gratulacje!

odpowiedz
Cimcirimci - 09.06.2020 / 14:53, *.t-mobile.pl

Szkoda że w tamtym roku nie było żadnej oprawy w rocznicę powstania.

odpowiedz
Barczi - 09.06.2020 / 22:52, *.chello.pl

@Cimcirimci: Była !

odpowiedz
Vuko - 09.06.2020 / 12:56, *.tpnet.pl

Co powstaniec ma na głowie i co do cholery wsadziliscie mu w uszy?

odpowiedz
Miczel - 09.06.2020 / 20:52, *.centertel.pl

@Vuko: dwa karabiny są za nim. Jeszcze na jakieś pytania odpowiedzieć?

odpowiedz
Olaf - 10.06.2020 / 00:51, *.vectranet.pl

@Vuko: ja początkowo zobaczyłem tylko krzyż a potem dopiero Steny? (chyba specjalnie muszki się łączą żeby był podwójny wydzwięk ...)

odpowiedz
Bie(L)any - 10.06.2020 / 10:11, *.lsas.aero

@Vuko:
Dwa zdobyczne pistolety maszynowe MP40 i zdobyczny hełm niemiecki z barwami Polski..
Niestety Powstańcy nie posiadali swoich magazynów mundurowych ani też z bronią ...

odpowiedz
Plaskacz - 10.06.2020 / 13:37, *.chello.pl

@Olaf:
I na tym właśnie polega genialność tegorocznego projektu. Symbolika. Piękno w prostocie. Ta koszulka jest świetna.

odpowiedz
Jasio - 11.06.2020 / 16:19, *.chello.pl

@Vuko: kapelusz sharks a w uszach tunele :)

odpowiedz
ding - 09.06.2020 / 11:14, *.chello.pl

50 zł za T-shirt: może coś z tej sumy odłożycie na przyszły rok, żeby było na grafika? Wzory z roku na rok coraz gorsze.

odpowiedz
Meteor - 09.06.2020 / 12:54, *.t-mobile.pl

@ding: Jak żałujesz na Powstańców 50 zł to ... (tu się możesz domyśleć co chciałbym powiedzieć). Wzór ma mieć wymiar symboliczny - to nie koszulki z sieciówek ....

odpowiedz
Plaskacz - 09.06.2020 / 15:17, *.chello.pl

@ding: Co roku te same płacze jakś lamerów z pyr. Nie pasi? To napisz do Foxxa i zaproponuj swój projekt.

odpowiedz
expat - 09.06.2020 / 15:20, *.virginm.net

@ding: Zglos sie na forum do chlopakow i podrzuc swoje wzory malkontencie.

odpowiedz
Piotr (L) - 09.06.2020 / 15:47, *.centertel.pl

@ding: Masz rację wzór taki sobie ja w tej cenie znalazłem na allegro dużo ładniejsza z ładniejszym wzorem i ja właśnie zamówię

odpowiedz
Havi - 09.06.2020 / 18:57, *.vectranet.pl

@Piotr (L) : właśnie przez takich jak ty ruch kibicowski upada! Ludziom za ich pracę należy się szacunek. Chciałbym abyś nigdy więcej nie pojawił się na Łazienkowskiej bo na to zwyczajnie nie zasługujesz!

odpowiedz
Piotr (L) - 09.06.2020 / 21:34, *.centertel.pl

@Havi: Niczego nie będziesz mi zabraniać szanuję ludzi pracę. Ja tylko wyrażam swoje zdanie każdy ma prawo się wypowiedzieć czy coś mu się nie podoba. Mówię tylko że wzory mogły być trochę ładniejsze najlepiej kilka do wyboru

odpowiedz
Expat - 09.06.2020 / 23:35, *.virginm.net

@Piotr (L) : Jest drobna różnica gdzie kupisz koszulkę. Ta z alledrogo może jest ładniejsza, ale dajesz kasę handlarzowi. Kupując na forum kupujesz koszulkę - cegiełkę z zakupu której pieniądze są przeznaczone na utrzymanie grobów powstańczych, znicze, wiązanki czy paczki dla samych Powstańców. Tylko tyle i aż tyle.

odpowiedz
Bie(L)any - 10.06.2020 / 12:14, *.lsas.aero

@ding:
Możesz w przyszłym roku opłacić grafika, transport, robociznę oraz kupić odpowiednie t-shirty i sprzedawać po 15 złociszy ....

odpowiedz
Piotr (L) - 10.06.2020 / 12:32, *.centertel.pl

@Expat: Ja wszystko rozumiem pieniądze idą na słuszny cel co jest bardzo piękne. Ja osobiście na każdą zbiórkę się dokładam dla Powstańców już tu nie mówie o samej kupnie koszulki. Przez cały rok jak tylko są różne cele by pomóc zawsze od siebie dorzucę ciegiełke dla Bohaterów anie tylko raz w roku na 1 sierpnia

odpowiedz
Plaskacz - 10.06.2020 / 13:43, *.chello.pl

@Piotr (L) :

Kolega pewnie jest młodym legionistą. Starsi koledzy wyjaśnili już na czym polega idea tych koszulek. Ja od siebie dla przypomnienia dodam to:

https://legionisci.com/tag/Pami%C4%99tamy

Proszę zapoznaj sięz tym co robi ekipa od OFMC i akcja PamiętaMY w sprawie upamiętniania rocznic i na co idą pieniądze ze zbiórek i sprzedaży gadżetów i koszulek. Byc może ta z aledrogo jest ładna ale nie o to tutaj chodzi. Poza tym przyjdź na sektor czy pod Źródło w koszulce z PamietaMY. Zrozumiesz.

odpowiedz
Piotr (L) - 10.06.2020 / 23:56, *.centertel.pl

@Plaskacz: Z całym szacunkiem nie jestem już taki młody ja tylko wyraziłem swoje zdanie i tyle mam do powiedzenia wpłacam również na konto bankowe dla Powstańców cały rok na coś się dorzucam. Pozdrawiam serdecznie

odpowiedz