Mateusz Cholewiak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Cholewiak: Cieszę się z otrzymanej szansy

Wiśnia, źródło: Canal+

- W pierwszej połowie szybko straciliśmy bramkę. Wiedzieliśmy jednak, że musimy grać konsekwentnie tak, jak trener nam nakazał. Fajnie, że jeszcze przed przerwą udało się złapać kontakt. Przed drugą połową wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie wygrać - powiedział po meczu z Arką Gdynia strzelec czwartego gola Mateusz Cholewiak.

- Nie chcę oceniać swojego występu. Czułem się dobrze i cieszę się, że dostałem szansę od szkoleniowca. Czy ją wykorzystałem? To już oceni trener. Dołożyłem od siebie bramkę, więc jestem zadowolony - mówi pomocnik na antenie Canal+. - Jesteśmy zadowoleni z sytuacji w tabeli, ale teraz o tym nie myślimy. Przygotowujemy się do kolejnego meczu, ponieważ w każdej kolejce chcemy zdobywać trzy punkty, aby swój dorobek jeszcze poprawiać.

- Cieszę się, że trafiłem do Legii i mogę pomagać drużynie. Daję z siebie maksa i jeżeli ktoś to docenia, to jeszcze bardziej jestem z tego zadowolony - zakończył Cholewiak.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Matt - 11.06.2020 / 16:18, *.tpnet.pl

Kolejny dowód na to, że nie potrzeba w cale "kocurów" z wielkimi firmami w CV. Czasami osławiony już "ogórek" okazuje się wartościowym zawodnikiem. Miło się go ogląda. Skromność ma wypisaną na twarzy. Trzymam za niego kciuki.

odpowiedz
olew - 11.06.2020 / 12:05, *.vectranet.pl

nagle mamy Grajka ! ten Vuko to czarodziej...

odpowiedz
Geo - 11.06.2020 / 09:09, *.212.18

Wielkie serducho i płuco. Zapie...alacz. Takich ludzi trzeba do grania, a nie obiboków z żelem na łbie.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 11.06.2020 / 08:05, *.orange.pl

Jestem nim pozytywnie zaskoczony.
Bardzo waleczny zawodnik, zostawia serce na boisku a do tego daje sporo całej drużynie.
Oby tak dalej !

odpowiedz
PLBBOY - 11.06.2020 / 00:43, *.227.22

A my się cieszymy, że jesteś z nami w Legii. Brawo Panie Piłkarzu!

odpowiedz
SNS - 11.06.2020 / 00:18, *.play-internet.pl

Co on powiedział po strzelonej bramce?

odpowiedz
Jerry - 11.06.2020 / 00:00, *.com.pl

Stary ale jary.

odpowiedz
Jarkonet - 10.06.2020 / 23:17, *.metrointernet.pl

A ja Ci MCh dziękuje ze przyszedłeś i grasz jak z nut. Życzę formy i zdrowia i mistrzostwa Z Legią.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.06.2020 / 23:13, *.inetia.pl

Cholewiak zagrał kolejny świetny mecz i na dzień dzisiejszy jest piłkarzem podstawowej jedenastki i podstawowym skrzydłowym obok Wszołka, którego słabszą formę można włożyć między bajki, bo dziś pozamiatał wszystko.

odpowiedz
Wolfik - 10.06.2020 / 23:01, *.mm.pl

Bardzo pożyteczny piłkarz z tzw. drugiego planu. Waleczny, nie odpuszcza. Zimą zastanawiałem się po co on nam, teraz uważam, że Vuko fajnie go wykorzystuje. A i Martins musi się wziąć solidnie do pracy.

odpowiedz
Obcy - 11.06.2020 / 07:08, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Zagra dwa,trzy słabsze mecze i będziesz z nim jechał równo. Oceniasz w myśl zasady: jesteś dobry,jak twój ostatni mecz.

odpowiedz
Obcy - 11.06.2020 / 08:47, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Dwa trzy mecze i będziesz go krytykował.

odpowiedz
Wolfik - 11.06.2020 / 17:44, *.mm.pl

@Obcy: "Jechanie z kimś równo" nie jest moją domeną, tak że nie ten adres.

odpowiedz