Aleksandar Vuković - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Wygraliśmy zasłużenie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): To bardzo ważne zwycięstwo, w spotkaniu, jakiego się spodziewaliśmy - trudnym, z drużyną dobrze zorganizowaną. Zajmują 3. miejsce w tabeli i nie jest to przypadek. Od początku sezonu grają dobrze. Jak większość zespołów przy Łazienkowskiej, zagrali swobodnie i ze świadomością, że mogą tylko dużo wygrać, a niewiele stracić. Tym bardziej doceniam wysiłek, koncentrację, dobrą pracę w obronie całego zespołu, jak i fakt, że potrafiliśmy stwarzać i wykorzystywać sytuacje. Myślę, że wygraliśmy ten mecz całkowicie zasłużenie. Pomimo dobrej gry Śląska, to my kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku i stworzyliśmy więcej klarownych sytuacji.

Bardzo się z tego cieszymy, ale już jutro trzeba się skupić na następnym meczu.


Jesteśmy już na takim etapie, kiedy przygotowanie fizyczne jest na coraz lepszym poziomie. Adaptacja do wysiłku jest już za nami. Jeśli będą rotacje w składzie, to z powodu jakości, jaką mamy na ławce i kontuzji. Znów tracimy Vesovicia. Wydaje mi się, że do końca sezonu. To duża strata dla nas. W przypadku Kante nie jest to odnowienie kontuzji, ale nowy uraz. On też nie będzie brany pod uwagę w najbliższych spotkaniach. To wymusza dokonanie zmian.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
koks - 22.06.2020 / 20:08, *.plus.pl

A no kibice jaki mają szacunek dla klubu kiedy UEFA kara finansowo ukochany klub z budżetu klubu.

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 14:25, *.vectranet.pl

Jose wracaj do zdrowia ! wracaj do drużyny ! Legia Cię potrzebuje !

odpowiedz
JAVAN - 21.06.2020 / 21:20, *.chello.pl

JOSE JESTESMY Z TOBĄ

odpowiedz
marco polo - 21.06.2020 / 21:13, *.chello.pl

Przecież to najemnik , to nie ma szacunku do żadnego klubu. Kante przeproś i odejdz z Legii.

odpowiedz
Michał - 21.06.2020 / 20:51, *.plus.pl

Brawo LEGIA CAŁA LEGIA!!!!Dziękujemy za zwycięstwo.Vuko i cała LEGIA kiełbasy w górę i golimy dalej następnych.Po zwycięstwa po sukces po Mistrza POLSKI jedziemy!!!!Kante ukarać finansowo aż mu w pięty pójdzie.Jak tak można?Rozumiem nerwy ale pech chciał że akurat kamera to nagrała.Jak kibicuje LEGII Naszae LEGII To nie widziałem takiego nie- szacunku do barw Naszej LEGII! LEGIA TO MY I CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM.Kante płac pieniądze na dzieci!!!

odpowiedz
GL - 21.06.2020 / 20:49, *.tpnet.pl

Kante: Takich rzeczy nie mozna robic a zlosc takiego postepowania nie tlumaczy !!

odpowiedz
Kibic - 21.06.2020 / 20:25, *.plus.pl

A co Vuko powiedział o kopaniu przez Kante koszulki? Skomentował?

odpowiedz
Kibic2 - 21.06.2020 / 20:27, *.orange.pl

@Kibic: Skomentował bardzo mądrze w TV. Poszukaj w mediach społecznościowych, jest ta wypowiedź wrzucona

odpowiedz