fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković o zachowaniu Kante

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković na konferencji prasowej szeroko odniósł się do zachowania Jose Kante w momencie zejścia do szatni.

- Jako trener Legii Warszawa, dopóki tu jestem, będę gwarantem tylko jednej kwestii. Nie doskonałej gry i samych sukcesów, ale będę stawiał na tylko i wyłącznie na ludzi, którzy szanują klub i szanują koszulkę, w której grają. Proszę więc ludzi, którzy chcą wszędzie szukać i wykorzystają każdą okazję, żeby zrobić z tego temat i histerię, żeby się zastanowili. Bo mówimy tu o zawodniku, który wszedł na boisko, przyspieszając maksymalnie swój powrót, ryzykując swoje zdrowie, który wkłada głowę tam, gdzie nie robi tego większość innych zawodników. Zostawia na boisku serce. Chłopak był sfrustrowany i nawet mi nie podał ręki, bo znów mu się przytrafiła kontuzja wtedy, kiedy chciał pomóc drużynie, walczyć o mistrzostwo Polski. Zrobił rzecz w sposób niekontrolowany, w emocjach. To nie jest powodem, żeby wykorzystywać to do takich sytuacji, jak na początku drugiej połowy - powiedział trener Legii.

- Proszę kibiców, żeby mi zaufali w kontekście szacunku dla drużyny, bo kibic nie ma pojęcia, kto jest kim w szatni. Im się tylko wydaje, coś zobaczą, ktoś coś powie i oni dorabiają teorie. Ja się naoglądałem legionistów według kibiców i ja takich legionistów nie chcę. Bo oni są legionistami tylko przed kamerami. Jose Kante popełnił błąd, nie skontrolował swoich emocji. Jose Kante jest prawdziwym legionistą, który ginie na boisku za drużynę od początku do końca. Gdyby się urodził na Grochowie czy Ursynowie, czy na Mokotowie, miałby prawo powiedzieć i pewnie niejeden taki by powiedział "trenerze, przepraszam, ale nie wychodzę na boisko, bo to dla mnie ryzyko, dla mojego zdrowia". Nie! On się pcha, żeby być na boisku. I on jest teraz wyzywany. To jest absurd! Ubolewam nad tym, ale będę bronił prawdy, bo wiem jak jest. Ktoś się klepnie dwa razy, powie coś, a jak siedzi na ławce, to jest smutny, bo już nie jest dla niego Legia ważna. Takich legionistów się naoglądałem. A nie, Kante jest problemem, bo rzucił koszulkę! Zrobił błąd, nie skontrolował swoich emocji, ale to się może zdarzyć każdemu. Nie róbmy nie wiadomo czego z niczego. Mamy 10 punktów przewagi, ale jeszcze drogę do mistrzostwa. Nie traktujmy mistrzostwa jako coś, co jest drugorzędne. Wszyscy chcą, żeby Legia się potknęła. Zaczynamy drugą połowę tak, jak zaczynamy. A my chcemy naszych kibiców, żeby wspierali nas przez cały mecz, bo zależy nam na tym samym. Nie mamy autostrady do mistrzostwa. Wszędzie jest delikatna próba zatrzymania, a pierwsza z nich to właśnie to gadanie. Żeby zdeprecjonować, powiedzieć, że wszystko jest łatwe. A to nie jest prawda. Dzisiejszy mecz też musieliśmy wybiegać, walczyć. Nie jesteśmy drużyną ponad wszystkich, wszystko musimy wywalczyć ciężką pracą. I to robimy. Na tym się skupmy. Bądźmy w tym wszyscy razem, a nie teraz zamiast skupić się na tym, jak wygrać z Jagiellonią, wypełnić stadion ile się da, wesprzeć drużynę, będziemy zajmować się takimi kwestiami. Bardzo proszę o zrozumienie i zaufanie do mojej osoby co do tego, kto w tej szatni szanuje klub, a kto nie - dodał szkoleniowiec.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (227)

+dodaj komentarz
olew - 23.06.2020 / 08:43, *.vectranet.pl

Vuko, Dziękujemy !
LEGIA MA TRENERA !
Jose wracaj do zdrowia ! i wracaj do składu !

odpowiedz
Arek - 23.06.2020 / 12:55, *.t-mobile.pl

@olew: kogo ? czegoś nie wiemy?

odpowiedz
Polak - 23.06.2020 / 17:03, *.centertel.pl

@olew: Święte słowa Wracaj Jose, skąd przybyłeś. Krzyżyk na drogę!!!

odpowiedz
antykante - 24.06.2020 / 12:56, *.virginm.net

@olew: kante WON!!!

odpowiedz
Jimmy L - 23.06.2020 / 07:34, *.d1-online.com

Prawdziwy Legionista nie szuka zemsty na zawodniku swojej drużyny tylko wspiera go, i tyle

odpowiedz
Zły Krasnolud - 23.06.2020 / 17:39, *.virginm.net

@Jimmy L: od mówienie kto jest prawdziwym legionistą to my już mamy jednego w klubie.

odpowiedz
Polak - 23.06.2020 / 07:22, *.centertel.pl

Wybaczyć należy jak najbardziej po chrześcijańsku. Pożegnać natychmiast, aby nie stać się pośmiewiskiem w całej Europie.

odpowiedz
Czas na refleksję - 22.06.2020 / 22:49, *.vectranet.pl

Jesteśmy oszukiwani....
Jesteśmy olewani.....
Jesteśmy piątym kołem u wozu....
Ale to MY jesteśmy LEGIA!!!
Ale to My musimy pokazać co to jest Klub i jego Barwy!!
Ale to My musimy pokazać Historię!!!
I pokażemy wszystkim którzy podniosą rękę na Nasz Klub, Herb,Barwy co to znaczy oddać życie za swój klub.Pan Kante ma już pozamiatane.

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 23:05, *.vectranet.pl

@Czas na refleksję: ale jest Was niewielu, a nas kiboli Legii, jest siła...

odpowiedz
Moro - 23.06.2020 / 02:17, *.virginm.net

@olew: popłakałem się ze śmiechu :) żebyś ty chociaż wierzył w to co piszesz trolu

odpowiedz
Pepe - 23.06.2020 / 06:59, *.chello.pl

@Czas na refleksję:
Jak na razie, to pokazujesz histerię.

odpowiedz
hajdukL - 22.06.2020 / 21:19, *.77.242

olew > tomiacab
Tomihwdp Twoje wpisy tak samo marne jak zachowanie Kante. A ta tendencja w Twoim przypadku już trwa i trwa i trwa...

odpowiedz
tomiacab - 23.06.2020 / 17:37, *.virginm.net

@hajdukL: widzę że olew przełączył się na telefon :)

odpowiedz
Krysik - 22.06.2020 / 20:13, *.wide-net.pl

Brawo vuko, nic dodać nic ująć.

odpowiedz
tomiacab - 22.06.2020 / 19:59, *.virginm.net

ktos dobrze napisał że klub powinien się rozglądac za klubem dla srante i napastnikiem dla Legii. Ten smród nie przestanie się unosić, a jak klub nie będzie reagował to bedzie wręcz wzbierał na sile. Vuković może zakręcić to gówno w słoiczek ale odór go w końcu rozsadzi igówno rozbryzgnie sie po całym klubie. Vuković może być najbardziej obryzganym kurczowe ściskanie słoika i dokręcanie denka na siłe. to nic nie da panie trenerze.

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 20:07, *.vectranet.pl

@tomiacab: ten wywód o wekowaniu gówna niesamowity, znać fachowca, praktyka, może nawet mistrza... sensu w tym nie widzę, ale plastyczności języka o wekowaniu zazdroszczę; a te słoiki takie na pozór niewinne ...

odpowiedz
tomiacab - 22.06.2020 / 20:10, *.virginm.net

@olew: metafora inteligencie. Zreszta wiesz ale lubisz palić głupa :)

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 20:16, *.vectranet.pl

@tomiacab: wiadomo że metafora, ale jaka meandryczna !!! no rewelka !

odpowiedz
Skalar - 22.06.2020 / 20:48, *.ilabs.pl

@tomiacab: Szanuje Cię hehe

odpowiedz
tomiacab - 22.06.2020 / 20:55, *.virginm.net

@olew: adekwatna to sytuacji. Ktoś narobił smrodu, ktoś próbuje zapobiedz rozprzestrzenieniu, a moim zdaniem jego starania sa daremne. Myśle że reakcja Żylety to pokaże, a pinokiuś się tylko naraża , ze i on oberwie, bo za taką postawę to mu się należy. Próby tłumaczenia takiego zachowania i jeszcze wmawianie kibicom że czegoś nie rozumieją, to brak szacunku dla nas z jego strony. Może jeszcze niech mi wytłumaczy jak kanapki mam sobie robić. Pewnie zamiast mało nakładać na chleb to chlebem pocierać o kostkę masła. Tak by to pewnie wytłumaczył.

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 21:14, *.vectranet.pl

@tomiacab: koncepcja smarowania chlebem masła brawurowa, Ty jesteś jak widać głęboko gastronomiczny... Żyleta to tylko jedna z trybun, nie najważniejsza, a i tam mam przyjaciół, choć teraz pracuję nad Braćmi zagubionymi. Lekceważenie i obrażanie naszego trenera będzie karane ! zresztą Bóg już teraz odebrał Ci ortografię... Jesteś jednym z kibiców, a nie kibiców rzecznikiem. Większość z nas nie toleruje kopania naszej koszulki, wiemy że Kante zrobił źle, ale większość z nas kibiców, jest absolutnie przeciwna nienawiści do Kante i do Vuko. Potrafimy Ich obronić; mamy rozum, serce, dowcip i kasę. A przede wszystkim kochamy LEGIĘ bardziej od siebie samego, czego i Tobie życzę i

odpowiedz
tomiacab - 23.06.2020 / 17:35, *.virginm.net

@olew: Najbliższe występy kante w Legii pokażą kto ma rację. Na pewno Vukovic wpuści go po przerwie pierwszy raz na wyjeździe. Idę o zaklad. Szacunek dla trenera i zawodnika powiadasz? Odpowiadam szacunek, za szacunek.

odpowiedz
olew - 24.06.2020 / 00:48, *.vectranet.pl

@tomiacab: nazwiska u nas z dużej, naszym napadziorem jest Jose Kante, kante u nas niwe gra, szanuj ludzi bracie

odpowiedz
Balboa - 22.06.2020 / 19:59, *.mm.pl

Wiele razy widziałem jak "kibice" wracali pijani do domu z obrzyganym herbem Legii na zasyfionej koszulce. To dopiero jest hańba i za to powinien być zakaz. Ostatnio umarł Rocki. Też miał problem z kibicami. Przeprosił i koniec tematu. Kante nie zrobił tego z powodu, że kibicuje dyscopolo tylko z nerwów typowo sportowych. Zostawia na boisku zdrowie dla Legii jak mało kto od lat. Niejeden z nas z nerwów zrobił coś głupiego i później żałował... Inny niech pierwszy rzuci kamieniem.

odpowiedz
Tekken (L) - 22.06.2020 / 19:57, *.chello.pl

Kiedyś powiedziałbym w....j. Teraz wiem,ze człowiek robi różne głupoty w agresji, w gniewie, jak popije czy w amoku. Potem się żałuje i często chce się przeprosić, dlatego mu wybaczam, ale ... nie zrobił tego, bo nie kocha naszego klubu, ale widać na pewno brak zrozumienia do tego ile znaczą dla nas barwy, a to boli. Dlatego powinien dostać nauczkę - niech np. 1. przeleci środkiem czyszczącym wszystkie siedzenia na stadionie - a portal niech to sfilmuje, albo...2. Niech stoi przez miesiąc handluje koszulkami Legii np. na przenośnym straganie w centrum, albo..

odpowiedz
Wolfik - 22.06.2020 / 20:17, *.mm.pl

@Tekken (L): Dobre. Tyle, że nierealne.

odpowiedz
Ando(L) - 23.06.2020 / 07:10, *.vectranet.pl

@Tekken (L): z tym straganem dobre. A może niech kupi z 500 koszulek dla fanów w trudnej sytuacji, starszych, niepełnosprawnych, może dzieciaków z domów dziecka. Dla takich koszulka barwowa to byłby skarb

odpowiedz
jo - 22.06.2020 / 19:39, *.tpnet.pl

Histeria wśród części jak u baby za kierownicą... Części się wydaje, że zza monitora, jak prezes z tylnej kanapy będzie teraz zarządzać klubem popijając Królewskie.

odpowiedz
Krzysiek - 22.06.2020 / 18:45, *.centertel.pl

Wszystko można wytłumaczyć,no nie tak panie trenerze z serbii?

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 19:00, *.vectranet.pl

@Krzysiek: Z dużej litery Krzyśku; Serbia, to nie tylko bratni słowiański kraj, ale ojczyzna Vuko, Svitlicy, Rado i Luboji.
Ortografię podobnie jak honor, albo się ma, albo się trzeba ich nauczyć...

odpowiedz
... - 22.06.2020 / 19:07, *.master.pl

@olew: spadaj do swoich czarnych braci z K6

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 19:18, *.vectranet.pl

@...: jesteś piękny(a), mądry(a) i bogaty(a), ale nie !

odpowiedz
Krzysiek - 22.06.2020 / 20:10, *.centertel.pl

@olew: Mój błąd był celowy.
Dziś koszulka Legii Warszawa a jutro może ktoś potraktować tak koszulkę reprezentacji Polski.
I wszystko można wytłumaczyć,no nie?
Bratni słowiański kraj...aż nie będę ci przypominał wojny na Bałkanach i niektórych zbrodni.
Wymienieni przez ciebie piłkarze wykonali bądź wykonują tutaj pracę,to wszystko.
I nie pisz mi o honorze Rodo Anonimie z planety Hejt.
Krzysztof Grabski Warszawa

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 20:30, *.vectranet.pl

@Krzysiek: błędy celowe to nie jest dobry pomysł... Serbia jest nam przyjaznym krajem, mięliśmy , mamy i będziemy mieć wielu grajków serbskich, a nawet Sowiety piszemy z dużej. Winy, zbrodnie i kary bałkańskie są rozłożone na wielu ludzi i narodów. Serbowie mordowali , ale też Serbowie byli mordowani. To zresztą nie nasz cyrk.
Ja zaś każdego ajatollacha , który będzie napadał na naszych grajków, naszego trenera, nasz klub - będę kąsał !!! LEGII NIE WOLNO BEZKARNIE DOKUCZAĆ !!!

odpowiedz
gazza - 22.06.2020 / 17:40, *.inetia.pl

Mega skandal - Mioduski gdyby był profesjonalistą i kochał nasz klub to by od razu wywalił Kante do rezerw !!!

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 17:43, *.vectranet.pl

@gazza: Bogu Dziękować że to Mioduski , a nie Ty jesteś przy kasie

odpowiedz
Majkel - 22.06.2020 / 17:55, *.mm.pl

@olew: Patrzcie co się dzieje na forum. Każdy najmniejszy przytyk/uszczypek w stronę Klubu niezależnie czy ktoś wiesza psy czy chce konstruktywnie się odnieść ale negatywnym wydźwiękiem i już defensywna postawa z odpowiedzią po chwili. Może jeszcze korepetycje z marketingu by się przydały?

odpowiedz
jEDLINEK - 22.06.2020 / 18:10, *.tpnet.pl

@olew:
IDZ JUZ NA SWOJE FORUM NA K6

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 18:32, *.vectranet.pl

@jEDLINEK: nie macie szans, obiecałem wczoraj, że będę kąsał ajatollachów, więc będę, mam szybki internet, dobra maturę, kocham Legię , jesteście bez szans Bracia...

odpowiedz
antygłupota - 22.06.2020 / 19:52, *.virginm.net

@olew: bez szans to jest kante, bo co by tu część bezjajecznych nie napisala jemu i tak się nie upiecze ze strony kibiców.

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 19:57, *.vectranet.pl

@antygłupota: z dużej - Kante, my tak mamy...; nie masz racji, pracuję nad tym , pozdrawiam

odpowiedz
Dedi - 22.06.2020 / 16:50, *.centertel.pl

Prawie 15lat grałem w piłkę i nie jedno krotnie widziałem że jak ktoś schodził z boiska rzucał koszulką bo czym miał rzucić... ?!?
P. S. Ja jako bramkarz rzucałem rękawicami tak się wyrzuca złość z siebie.

odpowiedz
Majkel - 22.06.2020 / 17:19, *.play-internet.pl

@Dedi: a ja też grałem może nie tyle co Ty i tylko w A klasie + kilka z ławki w okręgówce. Każdy kto w napadzie machał łapami, że mu nie podają, kto rzucał koszulkami, rękawicami, wzywał sędziego zawsze był prędzej czy później negatywnie weryfikowany. Godziny mijają a zarząd nie robi nic by wyprostować sytuację.

odpowiedz
L - 22.06.2020 / 18:20, *.tpnet.pl

@Majkel: chłopie co ma prostować??? Ze co niby maja napisać według ciebie? Tak jak Vuko powiedział, wole żeby pokazywał ze się poświęca dla naszego klubu na boisku a nie na pokaz przed kamerami. Myślisz ze w szatni to wszyscy całują te koszulki i obchdzą się z nimi jak z relikwią?? Kwarantanna wam na łeb udeżyła i szukacie afery dla zabicia nudy - taka jest moja diagnoza tej sytuacji.

odpowiedz
Majkel - 22.06.2020 / 18:53, *.mm.pl

@L: Wprowadzić regulamin, który jasno doprecyzuje postępowanie wobec każdego pracownika Legii , który w przyszłości dopuści się podobnego czynu. Przeczytaj sobie pierwszy lepszy regulamin dowolnej poważniejszej szkoły podstawowej gdzie jest napisane, że uczeń powinien dbać o dobre imię placówki zarówno podczas lekcji i poza nią. Szanować jej patrona itp.

odpowiedz
Paffik - 23.06.2020 / 15:33, *.vectranet.pl

@Majkel: dzięki za ten wpis, podstawówka i wszystko jasne. ech, dzieci...

odpowiedz
sensor(L) - 22.06.2020 / 16:42, *.tpnet.pl

NIE DLA KANTE W LEGIUNI ! BRAK SZACUNKU DO KOSZULKI TO BRAK SZACUNKU DO CIEBIE ! A TY VUKO NIE BADZ TAKI HOP DO PRZODU BO TEZ SZACUN STRACISZ

odpowiedz
Moro - 22.06.2020 / 16:55, *.virginm.net

@sensor(L): On ma kibiców za glupków, którzy sami nie wiedzą i trzeba im wytłumaczyć czym sa wartości tak jak, wiernosć i szacunek. Najchętnie narzuciłby odgórnie wszystkim sposób myślenie i postrzegania rzeczywistości. pinokio! nie wszyscy tu są idiotami .Częsć uadło ci się ppodburzyc ale to sie obroci przeciwko drużynie podwojnie. To ty jesteś mącicielem.

odpowiedz
Pacho - 22.06.2020 / 16:40, *.chello.pl

Vuko w punkt. Nic dodać, nic ująć.

odpowiedz
... - 22.06.2020 / 16:43, *.master.pl

@Pacho: vuko = Pinokio

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 16:38, *.vectranet.pl

Brawo Legia ! Brawo Vuko ! Jose wracaj do zdrowia i do drużyny ! z internetowymi sobie poradzimy. L E G I A T O M Y !!!

odpowiedz
Moro - 22.06.2020 / 16:44, *.virginm.net

@olew: no to zobaczysz którzy to są internetowi jak kante wróci na boisko :)

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 17:15, *.vectranet.pl

@Moro: nazwiska nas z dużej... nie wiem czy Kante wróci, internetowi odstraszają normalnych porządnych graczy, bo Wielkich już nie mięli okazji tu zobaczyć, mam zdjęcie Kazika z meczu z Polonią Bytom chyba 77 w pucharze, śnieg był , kiedy Kazik niesie do sędziego zebrane kamienie rzucane w Niego przy rożnym, niesie je w rozłożonej koszulce, bo sporo tych kamieni... sędzia to olał, chyba Środecki się nazywał, tłuściutki taki raczej, Kazik wkurzony tę koszulkę z tymi kamieniami rzucił w kierunku kiboli Polonii, szczęście dla Legii, dla Polski , dla Wszechświata , że internetowych przy tym nie było ...

odpowiedz
A - 22.06.2020 / 16:30, *.centertel.pl

No nie wierzę. Znalazł się obrońca uciśnionych który sam w 2004 roku zastanawiał sie nad transferem do Wisły i żeby nie brak akceptacji Kasperczaka zapewne by w niej wylądował. Nerwowo tupał nóżkami żeby tylko odejsc z Legii za wszelką cenę. Vuković ty akurat w tej kwestii nie powinienes sie wypowiadać bo Brychczy to ty nie jesteś

odpowiedz
Arek - 22.06.2020 / 16:44, *.t-mobile.pl

@A: vuko = Pinokio

odpowiedz
RobL - 22.06.2020 / 16:26, *.centertel.pl

Vuko odpowiedz na jeszcze na jedno pytanie? Jak byś się zachował gdyby spofanowal koszulkę partizana?

odpowiedz
kangaroo - 22.06.2020 / 16:20, *.tpnet.pl

czerwono biało zielone to barwy niezwyciężone i tak jak godło,flaga czy symbol powstańczy są nietykalne nie ma zadnego usprawiedliwienia do takiego zbesztania naszych ukochanych barw nie ma i basta a kto nie rozumie tych słow niech nie mieni sie kibicem Legii.
panie Mioduski kante juz nigdy szacunku wsrod kibicow nie odzyska wiec czas rozgladac sie za nowym napastnikiem bo takich wkladow do koszulek nie szanujacych Legii my tu nie chcemy

odpowiedz
DD - 22.06.2020 / 16:07, *.tpnet.pl

Sorry Vukovic ale dla większości barwy i koszulka Legii to świętość i nie ma znaczenia już jak bardzo będziesz go teraz bronił bo prawda jest taka że Kante już w Legii nie ma prawa bytu

odpowiedz
Bu"L"i - 22.06.2020 / 16:33, *.inetia.pl

@DD: Ostygnij. Popatrz tylko w sklepach jakie wyroby mają legijne barwy. Najlepsze są popielniczki, podstawki pod kufle, majtki itp. Przeprosił i wszystko. Na boisku pokarze czy szczerze.

odpowiedz
sandman - 22.06.2020 / 16:55, *.centertel.pl

@Gasman:
oby jak najmniej takich typow jak ty kibicu z poznania siedz w tej wielkopolsce i ogladaj swego kolejorza a tu sie nie wypowiadaj jak nie masz nic do napisania czlowieku bez honoru bez szacunku do barw naszego klubu !!!

odpowiedz
Maciek - 22.06.2020 / 16:07, *.handelsbanken.se

to nie jest akceptowalne zachowanie, zawodnik przyjeżdża grać w Polsce z innego kraju, nie jestem fundamentalistą ani fanatykiem, jednak... nie przypominam sobie podobnej sceny w jakiejkolwiek lidze, czy ten zawodnik oddałby podobne honory swojej narodowej koszulce? w przerwie załóżmy meczu Gwinei?

odpowiedz
Lagerta - 22.06.2020 / 15:34, *.233.21

Nie wierzę w to, żeby kibice z Żylety pozwolili sobie na akceptację takich zachowań. Sami dali by na to przyzwolenie kolejnym przychodzących do klubu piłkarzom. Ktoś musi dac jasny sygnał, że w Legii tak się nie robi. Jeśli zarząd i trener tego nie potrafią, to trybuny to zrobią. Sam będzie szukał ucieczki. Chociaż dla kogoś dla kogo świętości nie istnieją to i gra w klubie gdzie go będą mieszać z błotem kibice, też może być do przyjęcia. Taki czołowiek.

odpowiedz
Lagerta - 22.06.2020 / 15:10, *.233.21

To Vukovic jest winny tego że dziś mamy tu taką dyskusję. Gdyby nie jego słowa, to 99% by dziś tutaj beształa kante. Niestety wiele ludzi dziś nie ma swojego zdania i obstają za pierwszą opinią jaką usłyszą. Więc dziś bronią kante, a już na meczu zobaczą co o tym myślą trybuny i razem z nimi będą głośno krzyczeć wyp....j!

odpowiedz
Lagerta - 22.06.2020 / 15:05, *.233.21

Ale spokojnie. Internetowi kibice z nowymi standardami okazywania szacunku, mogą sobie tutaj stać murem za kante. Jestem pewna, że trybuny zrobią swoje i pokażą mu co o nim myślą. Jak Vukovic będzie próbował narzucać myślenie kibicom i dalej mącił napędzając jednych na drugich, to jeszcze i jemu się oberwie. Wyniki bronią go jajko trenera. Jako człowieka definiują cio jego słowa i czyny.

odpowiedz
FiroZS - 22.06.2020 / 14:34, *.as13285.net

@noajak: nic dodać nic ująć. Dla wszystkich, obrońców Jose Kante zapraszam do przeczytania posta tego człowieka (noajak).

Te dla nie których małe rzeczy, tak naprawdę definiują nas kim jesteśmy. Nie możemy pozwoli aby wartości były powolutku zatracane i jeszcze tłumaczyć to zjawisko (patrz na zachód)

Pozdrawiam z Anglii

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 13:52, *.vectranet.pl

Vuko kocha Legię i ma rację ! Jose nie przejmuj się mistrzami elegancji i strażnikami szacunku dla barw klubowych, którzy nieprzytomni z przepicia paradują w naszych koszulkach ( często brudnych !), którzy zimą nakładają je na ortaliony i jeżdżą w nich komunikacją miejską. Olewaj "kodeks honorowy" nielotów. Jakim jesteś grajkiem widać na boisku, wracaj do zdrowia i do drużyny ! Legia Cię potrzebuje !

odpowiedz
... - 22.06.2020 / 15:21, *.master.pl

@olew: vuko kocha pieniążki.. zwykła sprzedajna ...

odpowiedz
Franek - 22.06.2020 / 13:51, *.centertel.pl

Jeśli tak to eliminujmy meneli którzy obrzygani i zaszczani leżą pod murem po meczu i są w koszulce i szaliku Legii

odpowiedz
Lagerta - 22.06.2020 / 14:58, *.233.21

@Franek: nie mierz wszystkich swoją miarą.

odpowiedz
Ronny1916 - 22.06.2020 / 16:40, *.centertel.pl

@Franek:
Chodze na mecze bardzo czesto ale takiego zjawiska nie widzialem nigdy. Czy ty napewno chodzisz na Legię czy moze jednak na Polonie bo mam spore wątpliwości. A co do Kante to niestety jest pozamiatane

odpowiedz
noajak - 22.06.2020 / 12:54, *.t-mobile.pl

Szacunek do barw to podstawa. Wyladowac emocje mozna w zupelnie inny sposob : uderzyc piescia w sciane, rzucic czymkolwiek etc.. Wyobraz sobie obronco Kante sytuacje, ze przychodzisz do swojej firmy, wywracasz sie i sciagasz koszulke z logo i kopiesz ja przy wlascicielu firmy na ktorej szacunek i dobre imie pracowal przez ponad 100 lat. Jaka powinna byc wlasciwa decyzja szefa? Wypad! A Mioduski i Vuko jeszcze poglaskaja goscia! Takie sytuacje nie maja prawa miec miejsca z szacunku do ludzi takich jak Pan Lucjan, NS, wszystkich, ktorzy budowali historie Legii czy chociazby nas Kibicow. Jak gosc nie radzi sobie z emocjami to czas na wizyte u psychologa. Moze dla niektorych takie zachowanie jest spoko, ale dla mnie i mojej rodziny, ktora przejezdza lacznie 1000 km, zeby byc na Ł3 to profanacja barw. Nigdy w zyciu zadne z nas po przegranym meczu nie rzucilo szalikiem, albo rzeczami na ktorych jest (L) czy barwy... W zlosci i w milosci to jest zawsze ukochany klub! Moja 8.letnia Corcia ma wpojone chyba wiecej zasad o szanowaniu barw niz Vuko, Mioduski i Kante razem wzieci! Dla mnie mozesz drogi panie przepraszac, strzelac bramki, ale juz na zawsze bedzie w mojej glowie na twoj widok brzmiec : ch.j ci na imie.!

odpowiedz
Majkel - 22.06.2020 / 13:11, *.mm.pl

@noajak: podpisuję się pod Tobą w 100%. A z porównaniem do firmy to jeszcze można dodać, że świadkami tego zachowania oprócz szefa byliby również klienci, sposnorzy, wszyscy kontrahenci i konkurencja. To co zrobił Kante oni również wiedzieli. Mój szef nie dość, że wywaliłby mnie za zbity pysk to jeszcze obciążył za późniejsze ewentualne utracone korzyści z niedoszłych umów etc.

odpowiedz
Majkel - 22.06.2020 / 13:38, *.mm.pl

@Sebo(L): No właśnie nie czymkolwiek ale zachowaniem, które bije w klientów i całą otoczkę już tak. A dlaczego? Bo oni oprócz produktu czy usługi kupują również wartości które za tym idą. Np. jeśli jesteś producentem kaszek dla kilkumiesięcznych dzieci i do sieci wycieknie film, że Twój pracownik przekupuje po hali opakowanie takiej kaszki, nie daj Boże mówiąc pod nosem, że to gówno to co byś zrobił? Może Ci rodzice kupują Twój produkt bo sami kiedyś byli dziećmi i przywiązali się do tej marki? Co pomyślą otwierając po tej sytuacji dziecku kolejne opakowanie? Nie chcę aż tak linczować Kante ale przekaz musi być mocny by Klub wypracował systemowe rozwiązanie szacunku dla barw. Każde zło można naprawić dobrem. Z niecierpliwością oczekuję kolejnych dni i pomysłów Klubu na przekucie tej sytuacji w coś pozytywnego.

odpowiedz
Sebo(L) - 22.06.2020 / 14:04, *.master.pl

@Majkel: jeszcze do niedawna kiedy w klubie rządziło ITI,wszyscy niemal bez wyjątku pragnęli aby właściciele z Legii nie robili korporacji bo do tego zmierzali.Nikt nie chciał aby Legię porównywano właśnie do produktu tejże korporacji,dużej firmy produkującej jakiś tam towar. Zdajesz sobie sprawę,że Ty w tej chwili właśnie zrobiłeś to z czym kibice Legii walczyli kilka sezonów? Porównałeś klub do korporacji,a piłkarza do pracownika tejże,który jakoby swoim zachowaniem naraził klub (korporację)na jej wizerunek.A to niestety mija się trochę z prawdą.Tutaj w zasadzie ucierpiał jedynie wizerunek pracownika (piłkarza),który pod wpływem emocji za bardzo się uniósł,koszulkę w której grał prawdopodobnie bezwiednie potraktował przedmiotowo i zrobiło się zamieszanie.Ktoś tu napisał,że mógł uderzyć pięścią w drzwi,kopnąć coś itp.No to gdyby zrobił dziurę czy wgniecienie w tychże drzwiach,czy kopnął jakiś przedmiot,który mógł uszkodzić elewację nie daj Bóg z namalowanym herbem to wizerunkowo Kante byłby lepszy?Myślę,że oberwałoby mu się nawet jeszcze bardziej,że w tak bezpardonowy sposób wyładował emocje. Każdemu z nas przytrafiają się słabsze dni,człowiek czuje się wobec czegoś bezsilny,bezradny i w przypływie emocji powie coś głupiego,bądź zrobi coś podobnego.Taki dzień przytrafił się Kante,który przeprosił.Być może Mioduski ukara zawodnika w jakiś tam sposób i uważam,że sprawę powinno się zapomnieć. Do tej pory Kante w żaden sposób nie dał odczuć,że w Legii czuje się źle więc nie sądzę aby to co zrobił,zrobił świadomi i z premedytacją...

odpowiedz
On - 22.06.2020 / 17:55, *.184.43

@noajak: mózg wypłukany ???????????? jpr żal mi was wszystkich... kibice wielcy ... kante przegiął ale ponowne ale dalsze jego gnojenie jest żenujące

odpowiedz
bronek49 - 22.06.2020 / 12:31, *.chello.pl

tez bylem zdegustowany zachowaniem Kante to nie powinno się zdarzyc , wiem na pewno że zawodnik żałuje tego co zrobił jest to walczak jakiego Legia dawno nie miała i wiem że bardzo skruszony przeprosi kibicow Legi bo to sa nasze barwy i trzeba to szanowac

odpowiedz
eLo - 22.06.2020 / 12:10, *.centertel.pl

Vuko - problem nie w tym, że kante rzucił koszulkę, bo to się zdarza.
On ją rzucił, po czym kopnął i zdeptał, a to już nie miało prawa się zdarzyć!

Vuko, tu nie ma kogo bronić bo i o żadnym szacunku z jego strony nie można mówić!
Zastanów się dobrze kogo bronisz.

odpowiedz
... - 22.06.2020 / 19:09, *.master.pl

@eLo: swój swojego broni..vuko nie raz pokazał, gdzie ma L

odpowiedz
RobL - 22.06.2020 / 12:03, *.centertel.pl

To jest bardzo poważna sprawa!!!Stawia pytania czy chodzimy na mecze dla piłki (notobene mecz bardzo słaby)czy jednak dla poczucia pewnych wspólnych wartości.Reasumując kochając Legie i szacunek do Jej barw Kante musi odejść!

odpowiedz
Jano - 22.06.2020 / 12:09, *.orange.pl

@RobL: to nie było dokładnie do ciebie ,mała pomyłka ale po zastanowieniu stwierdzam że całkiem adekwatne do twojego zacietrzewienia

odpowiedz
Kle - 22.06.2020 / 13:49, *.vectranet.pl

@Jano: są rzeczy, których tym bardziej bycie pijanym nie usprawiedliwia

odpowiedz
Wolfik - 22.06.2020 / 11:58, *.mm.pl

Uważam, że z tej sytuacji wszyscy powinni wyciągnąć wnioski. Na niektóre rzeczy w ogóle przestaliśmy zwracać uwagę, ba - okazuje się że większość sytuacji bagatelizujemy i uznajemy za "normę".

Przyjeżdżają do Polski piłkarze, którzy po kilku latach życia nie znają języka - przecież nic się nie dzieje, wszyscy znamy angielski;
Dla większości zagranicznych graczy nie ma znaczenia dokąd trafili. Warszawa, Kraków czy Poznań - dla nich jeden ciul. No to potem idzie jeden z drugim na trening Legii na Narodowy.
Menadźerowie (w większości Polacy przecież) również mają wyje... dokąd grajka wsadzają. Nikt nie opowiada o historii klubu czy miasta. Bo po co. Ważna jest tylko kasa.

Może ja i kilku wypowiadających się w podobnym tonie Kolegów jesteśmy już starzy i nie pasujemy do tego świata. Może parkowanie na miejscu dla inwalidy, palenie czy picie piwa w komunikacji miejskiej, czy stado pędzących i drących japę bachorów w sklepie bez reakcji mamusi jest teraz normą. Może normą jest chlanie w pracy (bo związki wybronią) czy kopanie koszy na śmieci "bo mam nerwy" albo darcie ryja po pijaku w nocy.

Świat wokoło dziczeje. Mało kto na to reaguje. Wszystko wszystkim wolno i nikogo nic nie obchodzi. Teraz takie czasy. Może zatem przesadzamy....

odpowiedz
Majkel - 22.06.2020 / 12:04, *.mm.pl

@Wolfik: pełna zgoda. Nie ma miejsca na zamiatanie pod dywan patologicznych zachowań.

odpowiedz
k(L)eo - 22.06.2020 / 17:57, *.chello.pl

@Wolfik: dobrze napisane, spojrzeć z prespektywy 20 lat wstecz na dzisiejszy świat jest .ehs ciężko i sama widząc gości z browarem w ręku w komunikacji reaguje grzecznie prosząc aby przynajmniej zasłonił to co pije.

odpowiedz
endriu1 - 22.06.2020 / 10:36, *.chello.pl

Trenerze SZACUNEK !

odpowiedz
Majkel - 22.06.2020 / 10:21, *.mm.pl

Bardzo proszę pracowników Klubu i osoby podatne na manipulacje o powstrzymanie się  z komentarzami albo ich mocne wyważenie.  Niżej znajdziecie mój wpis Majkel do Vuko.  Jakbym się przyjął do marketingu rok temu i był po licencjacie może bym  łyknął te  farmazony ale działam w nim 20 lat. Pisałem niezależnie a z rana obejrzałem  wczorajszego Kołtonia, który też przeszło 20 lat działa w poważnej piłce https://www.youtube.com/watch?v=LQK7VDEbpcI. W wielu rzeczach się nie zgadzamy ale w tej zdecydowanie tak. Nie dziwi Was odwracanie kota ogonem i wysyp komentarzy, że Kibic naje....ny obrzygał barwy i nie było problemu? A ja byłem świadkiem wielu sytuacji, że ten człowiek-pijany Kibic miał szybciej wytłumaczone niż Kante bezpośrednio. W czym leży problem?  Jest w poprzednim wpisie.  Jako kibic domagam się by każdy zawodnik od juniora ,  wychowanka po zagranicznego najemnika wiedział co równolegle bierze na swoje bary.  Bezapelacyjnie chcę się dowiedzieć kto w Naszym Klubie odpowiada za wdrożenia nowych osób i jakie wartości są przekazywane. Tematu na pewno nie zostawimy. Dla przykładu moja nastoletnia córka zaczyna grywać profesjonalnie w teatrze. Na parkingu po wyjściu popłakała się mocno, że coś nie poszło. Cisnęła ciuchem o ziemię jeszcze jakoś w lutym przed pandemią. Nie było zmiłuj widziało tylko dwóch widzów i  sprzątaczka. Na drugi dzień wezwanie i info, że się rozstajemy. A to robiłem dla dzieciaka i kasowali ode mnie tysia miesięcznie + 4 w tyg. dowożenie i czekanie na nią. Co się póżniej wydrzało?  A no to, że ten teatr wprowadził regulamin, który obliguje do szanowania tradycji tego miejsca, widzów i historii. Jednocześnie jeśli ktoś ma z tym problem zawsze może przyjść wyjaśnić pogadać. Dla niej nie ma już powrotu ale zmiana niesamowita w samym zachowaniu.  Jest dużo lepszym człowiekiem. Zapraszamy Kante i ludzi odpowiedzialnych w Klubie za savoir vivre na fakultety.

odpowiedz
Jano - 22.06.2020 / 12:04, *.orange.pl

@Majkel: Po przeczytanie twojego wpisu wywnioskowałem że jesteś już dojrzałym człowiekiem,przynajmniej po 40 stce ,więc zadam ci pytanie jak człowiek dojrzały człowiekowi dojrzałemu,czy ty nigdy w życiu w złości,po pijaku lub na trzeźwo niw zrobiłeś nigdy nic głupiego?? Zawsze byłeś i jesteś krystalicznie czysty,nie ma rzeczy które ci uszły na sucho?a człowieka po jednym głupim wybryku chcesz od razu linczować,pomyśl jakby twoje życie wyglądało gdyby za każdą głupotę w życiu,znajomi,rodzina cię skreślali???

odpowiedz
Sebo(L) - 22.06.2020 / 12:34, *.master.pl

@Majkel: twój komentarz można odebrać w dwojaki sposób.Z jednej strony stygmatyzujesz zachowanie Kante,sugerując właścicielom klubu aby w trybie natychmiastowym za ten incydent pozbyli się najlepszego strzelca Legii z klubu,z drugiej zaś potwierdzasz tylko tezę,że w afekcie ,pod wpływem emocji,frustracji,zdenerwowania człowiek nie jest świadomy do końca swojego zachowania i wystarczy tylko moment aby z bohatera stać się śmieciem,bez dania komukolwiek szans na powiedzenie "przepraszam". Myślę,że bardziej jesteś ukierunkowany na wersję aby Kante pozbyć się z klubu,tak jak z teatru Twojej córki czyli nie kierujesz się zasada "nie rób tego,co Tobie nie miłe" A może warto się wstrzymać z tym publicznym hejtem i linczem? Nie dopisujmy ideologii tam gdzie jej nie potrzeba.

odpowiedz
Wolfik - 22.06.2020 / 13:20, *.mm.pl

@Sebo(L): Sebo, chyba nie do końca zrozumiałeś sens wypowiedzi Kolegi Majkela. Nigdzie nie jest napisane, że domaga się wyrzucenia Kante z klubu, nie ma również wyzwisk pod adresem rzeczonego piłkarza. Chodzi o to, by na przyszłość unikać podobnych sytuacji. Piłkarz grając w danym klubie powinien znać choćby w stopniu minimalnym jego historię, co jest ważne dla kibiców i mieć świadomość gdzie trafił. Tylko tyle i aż tyle...

Nie jest zamiarem Majkela (czy moim) hejtowanie zawodnika i obrażanie go w jakikolwiek sposób. Chodzi tylko o zwrócenie uwagi na rzeczy ważne (przynajmniej dla niektórych) i wyciąganie wniosków by sytuacja się nie powtórzyła.

odpowiedz
Sebo(L) - 22.06.2020 / 13:27, *.master.pl

@Wolfik: ale ja napisałem,że jest to sugestia i przecież nie trudno wyczuć,że tak dokładnie jest skoro porównuje się analogiczną sytuację zwiazaną ze swoją córką.Proste.

odpowiedz
Wolfik - 22.06.2020 / 13:31, *.mm.pl

@Sebo(L): Ok, rozumiem.

odpowiedz
Kuba - 22.06.2020 / 10:14, *.centertel.pl

Brawo trenerze, dobrze powiedziane.

odpowiedz
Gepetto - 22.06.2020 / 10:12, *.chello.pl

Mamy przewagę 7 pkt. Oprócz Kante trzech teoretycznie zdrowych napastników, bo przy naszym sztabie medycznym nie można być w 100% przekonanym, gramy jednym napastnikiem i wystawiasz Kante choć mówisz, bo on chce jak by był co najmniej Pele i mecz w finale LM. Bronisz zawodnjka, no nerwy i wsadza głowę tu i tam. Szkoda, że jego zdrowia nie obroniłeś i by do takiej sytuacji nie doszło jak kontuzja czy kopanie barw. Zaufajcie mi. Kante już Ci zaufał i wyszło jak wyszło.
Druga sprawa czy jak przegramy mecz to kopiesz koszulkę Partizana przy kamerach?
Ja też dostałem w ciul pracy do domu kiedyś na weekend i szef zauważył jak rzuciłem papierami. W poniedziałek przychodzi i mówię, a bo plany na weekend tu tyle roboty za inną osobę w pracy, bo akurat trafiła do szpitala, gdzie trzeba było wszystko przygotować na poniedziałek. Mimo wykonania charytatywnie obowiązku. Spokojnej rozmowy z rana szef otworzył teczkę i rzucił wypowiedzenie z pracy. Odchodząc powiedział nerwy zostawiaj poza terenem firmy, to działa na wizerunek mojej firmy i co by było jak by mi tak każdy nerwy swoje pokazywał. Po czym podziękował za kilka lat sumiennej pracy i dał do odprawy od siebie bonus... Do tej pory żałuję tej pracy ale nerwy to teraz zostawiam na siłowni. Taką nauczka dla dalszego rozwoju osobistego dobrze mi zrobiła, a u Mioduskiego to jest najważniejsze rozwój, wykształcone cechy przydatne w życiu i dalsza część jego wierszyka, która każdy zna. Czekam na decyzję właściciela klubu

odpowiedz
Majkel - 22.06.2020 / 10:22, *.mm.pl

@Gepetto: 100% poparcia

odpowiedz
Wolfik - 22.06.2020 / 11:26, *.mm.pl

@Gepetto: Otóż to. Całkowicie się zgadzam z wypowiedziami Kolegów. Trafione w sedno.

odpowiedz
PLBBOY - 22.06.2020 / 11:43, *.227.22

@Gepetto: żałosny jesteś

odpowiedz
ja - 22.06.2020 / 09:26, *.chello.pl

Mam nadzieję, że nie zagra do końca sezonu, a w letnim oknie transferowym go sprzedadzą.
Ten człowiek nie ma prawa grać więcej w Legii.

"Za święte barwy Twe".

odpowiedz
Sebo(L) - 22.06.2020 / 09:32, *.master.pl

@ja: odleciałeś w kosmos chłopie

odpowiedz
Malinka - 22.06.2020 / 10:14, *.tpnet.pl

@ja: piszesz jako kibic " lech zdechł" zachowanie Kante złe nawet bardzo złe ale on w każdym meczu daje z siebie wszystko więc apel dajmy mu szanse a ty daj sobie spokój z pisaniem

odpowiedz
ja - 23.06.2020 / 08:04, *.chello.pl

@Malinka: O czym do mnie piszesz? Gdzie ja piszę "lech zdechł"? O czym ty bredzisz?

Nie dla Kante - za skopanie naszych barw e(L)ką.

odpowiedz
Tomek - 22.06.2020 / 09:15, *.113.189

Nie bronie Kante, bo barwy rzecz święta ale ile razy można obejrzeć na naszych trybunach jak sami kibice Legii nie szanują barw, trzymając szaliki Legii do góry "kołami", jak często leżą na ziemi, w brudnych koszulkach, bo procentów było za dużo albo jak siedzą ledwo przytomni na krzesełkach w zarzyganych koszulkach. Rozumiem, że wtedy to nie jest profanacja barw i wielu kumatym to nie przeszkadza. Najpierw to samemu trzeba zachowywać się w porządku a dopiero wymagać od Kante. Jakoś niewielu osobom przeszkadzało to, że jeden idiota z drugim kopał swojego na środku boiska, który był ubrany w barwy Legii. Potępiam to co zrobił Kante ale najpierw należy spojrzeć na siebie, czy na fakt naj... kibica Legii leżącego w krzakach reagujemy tak samo jak na to co zrobił Kante.

odpowiedz
Bdbbd - 22.06.2020 / 12:21, *.t-mobile.pl

@Tomek: Dobrze napisane.

odpowiedz
Sebo(L) - 22.06.2020 / 08:27, *.master.pl

Kanta przeprosił i uważam,że jest po sprawie.Czlowiek w nerwach nie panuje nad emocjami,trudno o racjonalne myślenie. Co niektórzy odlecieli jednak już totalnie i niedługo zaczną namawiać do zlinczowania zawodnika. Jeden już tu porównuje zachowanie Kante do kopania w złości własnej matki lub chce kogoś bić po twarzy.Czlowieku co Ty bierzesz ? Zmień dilera.Wszystko z głową masz w porządku?Nie sądzę.

odpowiedz
775 - 22.06.2020 / 08:24, *.orange.pl

Zachowanie Kante to jedno, ale może to też okazja do tego żeby zwrócić uwagę na fakt ilu kibiców Legii nie traktuje swoich barw na poważnie. Ile razy widzi się w różnych meczowych okolicznościach ludzi w barwach którzy ledwo stoją na nogach, obijają się o wszystko i rzygają pod siebie (albo na siebie). Generalnie rozumiem, że kogoś może ponieść melanż, ale skoro już mówimy o szacunku do barw to spójrzmy na ten temat szerzej.

odpowiedz
Taki tam ja - 22.06.2020 / 08:37, *.play-internet.pl

@775: strzał w dziesiątkę ja zakładam barwy tylko w dniu meczowym szlik koszulka wiszą w chonorowym miejscu ????

odpowiedz
Ciekawski - 22.06.2020 / 17:24, *.elartnet.pl

@Taki tam ja : Co to jest "chonorowe" miejsce, gdzie trzymasz szalik?

odpowiedz
Stan - 22.06.2020 / 08:19, *.orange.pl

100% poparcia dla Vuko. Przestańcie mącić, zdarzyło się, przeprosił, jedziemy dalej. Tylko Legia. Pozdro dla kumatych

odpowiedz
NO NIE MOGE !!! - 22.06.2020 / 06:54, *.t-mobile.pl

Gratuluję tutaj co po niektórym co porownuja koszulkę do swoich matek i ludzkiego zdrowia czy życia szkoda mi się rozpisywać na was pajace sami honorowi widzę ojej ale zniewaga ogarnijcie puste łby zawsze dawał wszystko z siebie poniosło i tyle wy pewnie nigdy nie rzuciliscie w nerwach niczym a już na pewno nie koszulka L a bierzecie i rzucacie pewnie ułożona w kostkę już nie przesadzajcie wolę takiego co raz rzuci a daje serce niż co nie rzuci a ma w D.... bo woli kasyno

odpowiedz
paweł Legia - 22.06.2020 / 07:50, *.centertel.pl

@NO NIE MOGE !!!:
ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ

odpowiedz
Marcin(L) - 22.06.2020 / 06:38, *.chello.pl

Vuko to kibic Partizana z tego co mi sie zdaje... Jestem ciekawy jak by tak Vuko pare razy kopnol do koszulki Partizana mysle ze nie mial by juz czego szukac w tym klubie a Wy staracie sie jeszcze bronic Kante w tej sprawie... On nie rzucil z nerwow tej koszulki na ziemie i nie podniusl jej tylko kopnol w nia pare razy... Dla mnie nie ma miejsca juz dla tego czlowieka w Legii i tyle...

odpowiedz
Polonista - 22.06.2020 / 07:14, *.14.27

@Marcin(L): Dla Ciebie za to na pewno jest miejsce na lekcjach z ortografii i gramatyki. Poziom 4-klasisty.

odpowiedz
ML - 22.06.2020 / 10:36, *.orange.pl

@Marcin(L): ..... mi jest bardziej wstyd za kibiców L, którzy nie znają zasad ortografii ....

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 18:55, *.vectranet.pl

@Polonista: po prostu facet chyba nie ma polskich liter, dlatego czasami śmiesznie... ale gramatycznie i semantycznie jest w porzo. Kompletnie nie zgadzam się z Nim, ale takie nasze prawo, różnić się . W orto-ocenie byłbym jednak łaskawszy... spróbuj napisać "kopnął" bez polskich liter, Jemu prawie się udało... tu kilku (a) pisze bez polskich liter ( to jest mały skandalik mieć maszynę bez polskich liter), ale o więcej empatii dla Bracii apeluję ..

odpowiedz
WWL - 22.06.2020 / 06:26, *.play-internet.pl

Kante ma serce dla drużyny.
Starał się a doznał kontuzji, rzucając koszulką w afekcie nie myślał o niej jako o barwach tylko o przedmiocie.
Widziałem to na żywo w telewizji i od razu tak pomyślałem,poczułem jego emocje.
Dla mnie wcale go to nie dyskwalifikuje i jestem pewny że to się nie powtórzy
Ci co go osądzają chyba sami są aniołami i nigdy niczego niestosownego nie zrobili.Łatwo być oskarżycielem ale uderzcie się w pierś i pomyślcie

odpowiedz
Cezary 1916 - 22.06.2020 / 05:16, *.com.pl

Do końca sezonu odesłać Kante do rezerw a po sezonie wypożyczyć a najlepiej sprzedać za głupotę się płaci

odpowiedz
AntyCezar - 22.06.2020 / 12:12, *.tpnet.pl

@Cezary 1916: odkupisz sobie klub od Mioduskiego to możesz za Kante sam grać

odpowiedz
Cezary1916 - 22.06.2020 / 16:24, *.com.pl

@AntyCezar: przecież to zwykły najemnik z zagranicy który nie ma przywiązania do barw klubowych co pokazał nam wczoraj ,nie ten będą następni ja tam za nim płakał nie będę

odpowiedz
Piłkarz juz spalony - 22.06.2020 / 05:10, *.plus.pl

Ten człowiek juz nie powinien byc w Legii !

odpowiedz
Zły krasnolud - 22.06.2020 / 02:41, *.virginm.net

vukovic jest w tej sytuacji jedynym mącicielem. Wiedząc ze kibice beda wsciekli, postanowił wykorzystac tych podatbych na sugestie i nastawic ich przeciwko normalnie ragującym osobom, które uznają (L) na koszulce za swietość. postanowił zasiać ziarno w glowach tych wspomnianych wyzej, ze takie zachowania mogą byc tłumaczone i przepuszczane bokiem. Otóż nie, nie mogą. Trybuny to wyrażą kiedy srante wróci na boisko. Tylko imternetowe pipki beda tu biadolic, pod dyktando mąciciela vukovicia, który postanowił zmienic kryteria oceny czym jest szacunek do barw. To jest nowomowa vukovicia. Według tego gemiusza, w nowej kulturze można kopać koszulkę i jednoczesnie szanowac barwy oraz klub. To ci dopiero nowoczesne standardy. Wszystki zacofanym wytłumaczy to pinokio.

odpowiedz
Cesio - 22.06.2020 / 02:25, *.plus.pl

Wszystkim, którzy będą sfrustrowani radzę wyzwać matkę od k.... i dać jej pare kopow w p.... , ot tak sobie dla odreagowania a później jak gdyby nigdy nic przeprosić. Kante nie ma miejsca przy Łazienkowskiej 3.Nie było Kante i LEGIA była, nie będzie Kante i LEGIA będzie. Może go jeszcze przeprośmy

odpowiedz
Zły krasnolud - 22.06.2020 / 02:48, *.virginm.net

@Cesio: o to to właśnie.

odpowiedz
Micha - 22.06.2020 / 07:18, *.14.27

@Cesio: Jak czytam komentarze tego typu, to mi się ulewa, perfekcjonisto.

odpowiedz
PLBBOY - 22.06.2020 / 01:08, *.227.22

Ależ się tu namnożyło szczekaczy z Poznania. Najbardziej żałośne są te pyry z (L) w nickach.

odpowiedz
Kibol78 - 22.06.2020 / 00:48, *.chello.pl

Ludzie , ile wy macie lat? Czy wszyscy którzy krytykują Kante nigdy nie zrobili czegoś głupiego ( z naszej perspektywy w tym przypadku ) czego później żałowaliście? NIE Czy sądzicie że Kante zrobił to z premedytacją ? NIE . Zrobił to w złości sportowej i tego nie planował . Najważniejsze jest to że szybko przemyślał jak to odebraliśmy i przeprosił . Jesteśmy ludźmi i często w przypływie emocji robimy rzeczy których się po nas nikt nie spodziewał a tym bardziej my sami , ważne czy wyciągamy wnioski . Niedawno papież odepchnął kobietę która chciał go pocałować w rękę , jak na papieża to nie dopuszczalne, nie? tu zadziałały również emocje i szybkie wyciągnięcie wniosków oraz przeprosiny .

P.S Jak na wyjeździe ktoś z was zobaczy że ktoś zabrudził koszulkę a nie daj boże przepalił papierosem lub zalał innym płynem to zróbcie porządek dzieci neostrady . Gdzie byliście jak sobie sami przez przypadek flagi przypalaliśmy oprawami ? siedzieliście przed monitorem :)

Legia Mistrz!

odpowiedz
Cesio - 22.06.2020 / 03:12, *.plus.pl

@Kibol78:
Dam ci parę razy w ryło ,z czystej kibicowskiej złości wyrażasz zgodę????

odpowiedz
tomiacab - 22.06.2020 / 03:44, *.virginm.net

@Kibol78: jesli zrobi to umyslnie to na pweno ktos zrobi z nim porzadek. A jesli nieumyślnie, to nie adekwatby ten twój argument

odpowiedz
Tomek Mokotów - 22.06.2020 / 08:20, *.play-internet.pl

@Cesio:

A ja tobie chętnie bez powodu.

odpowiedz
RS6 - 22.06.2020 / 08:20, *.ip-point.pl

@Cesio: Twoje porównania są nieadekwatne do sytuacji. W mordę idź dać swojemu ojcu idioto. I wróć do szkoły.

odpowiedz
KIbol78 - 22.06.2020 / 09:22, *.chello.pl

@Cesio:
Zapraszam Cię kolego , chętnie sprawdzę ile was tam wchodzi na kilogram ;)

odpowiedz
O jejku jejku - 22.06.2020 / 00:11, *.chello.pl

Hej napinacze koszulkowi, jak kamera pokazała frustrata to jest zniewaga narodu, a jak koszulki zespołu po całej szatni po meczu fruwają, są deptane i pod ławki kopane, to już jest git i wogóle nie ma tematu ... Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal...

odpowiedz
atmosferic - 22.06.2020 / 00:19, *.orange.pl

@O jejku jejku : Wlasnie o to chodzi ze cala Polska widziala ! To byla publiczna profanacja godla ponad 100 letniego klubu, ktory mu placi ogromne pieniadze za granie w nim. Nikt nigdy wczesniej nie pokazal w szatni jak ktos kopie koszulki po ziemii, nie wiem skad ty to wiesz. Pewnie z wyobrazni. Raz pamietam ze Surma rzucil koszulka wisly i kibice byli mega wkur...eni, a tu kopie koszulke jak szmate po podlodze a ty go usprawiedliwiasz.

odpowiedz
kami(L)praga - 22.06.2020 / 00:21, *.play-internet.pl

@O jejku jejku : dokładnie czego oczy nie widza bo jak jest kamera zdiecie to jest publiczne upokorzenie i jak byśmy przeszli obojetnie obok takiej sprawy to znaczy ze nie szanujemy swoich barw zaczynasz rozumieć

odpowiedz
Wolfik - 22.06.2020 / 00:26, *.mm.pl

@atmosferic: Daj spokój Kolego. Wszak wszędzie na świecie piłkarze schodzący z boiska wycierają podłogi klubowych budynków koszulkami. Taka nowo-moda. Tylko my, starzy tego nie rozumiemy.

odpowiedz
zielu - 21.06.2020 / 23:47, *.orange.pl

swego czasu Kosa rzucił koszulką rep Polski. Później wielokrotnie przepraszał, a nie tak dawno w wywiadzie mówił: - jakbym mógł cofnąć czas, to jest jedna z niewielu rzeczy którą bym zrobił inaczej. Koszulka klubowa, ma godło. To jest taka nasza świętość. To jakbyś matkę kopnął. Od zawsze mówię, że Vuko to taki pseudo legionista. I zdania nigdy nie zmienię bo to pozer jest. A jego obrona Kante jest tego potwierdzeniem. W dodatku Kante w filmiku mówi (chyba łamana angielszczyzną) do kibiców Legii. Co to ma być reklamówka dla TVN-u? Nie kupuje tego. I tyle mam do powiedzenia. Sprzedajcie go i to szybko, bo nie będzie miał raczej spokoju od Żylety. Ba raczej od całych trybun też.

odpowiedz
jacek - 21.06.2020 / 23:38, *.ip-51-75-56.eu

pakuj mandzur!!!

odpowiedz
kami(L)praga - 21.06.2020 / 23:36, *.play-internet.pl

Majkel atmosferic popieram podpisuje sie pod waszym komentarzem serce boli i dla kibica jest nie do pomyślenia ze coś takiego można zrobić barwy sa świete nie wyobrarzam sobie by wkurzony premier skopał barwy narodowe a co do Vuko wypowiedzi dodam żę my kibice wymagamy by nasze barwy reprezentowali ludzie co oddaja serce na boisku wiec nie jest to usprawiedliwienie ze oddaje serce i ma prawo do rzucania barwami na prawo i lewo ja mu wybaczam bo nie wie co zrobił ale klub wewnetrznie powinien poinformowac każdego piłkarza o tym w jakim jest klubie i jakie poniesie konsekwencje za nie poszanowanie barw

odpowiedz
Gesior - 21.06.2020 / 23:55, *.virginm.net

@kami(L)praga: "barwy sa swiete, nie wyobrazam sobie.." bla bla, a podejdzie gosc czy dwoch z byle klubu,dostajesz liscia i oddajesz szalik, tyle dzisiaj znacza barwy dla pokolenia rurkowcow i innych wynalazkow z Ł3

odpowiedz
atmosferic - 22.06.2020 / 00:10, *.orange.pl

@Gesior: No ale co? ty rownasz do rurkowcow, czy do ludzi honoru? Co to ma do rzeczy w ogole? Stosunek do tej sytuacji jasno i klarownie pokazuje kto jest Legionista... Jak ktos napluje twojej matce w twarz i powie "przepraszam" to co? Zapominasz? Czy walisz w morde az zeby poleca?
Splugawil barwy, splugawil herb i co za tym idzie spora rzesze ludzi w Polsce. Przejdziesz obok tego obojetnie?

odpowiedz
kami(L)praga - 22.06.2020 / 00:33, *.play-internet.pl

@Gesior: inne czasy inne pokolenia od rodzicow zalerzy jak sie zachowa jego dziecko wiec miejmy winy tez po swojej stronie jak lamusów robimy ze swoich dzieci bo wystarczy dzieciaka zapisac na samo obrone czy sztuke walki czasem opowiedziec historie kogos lub swoja jak podchodzi do ciebie 2 typow ty sam jeden dostaje w ryj pada a drugi ucieka i zazwyczaj tyle z kozaczenia myśle ze kazdy doswiadczył czegoś podobnego wazne walczyć morda nie szklanka zagoi sie :)

odpowiedz
tomiacab - 22.06.2020 / 02:58, *.virginm.net

@Gesior: a skąd ty już wiesz ze oddałby szalik po liściu. pokazujesz jakim jestes głupkiem oceniajac kogos widzac tylko jego nick. pewnie w realu chłopak by ci nawpier...ał i sam byś oddał wszystko. na koncu jeszcze bys przebaczył tfu

odpowiedz
Majkel do Vuko- wina Kante ale większa Klubu - 21.06.2020 / 23:12, *.mm.pl

A ja mam inne zdanie. Ta sytuacja pokazała nieudolność tych, którzy odpowiadają za tzw,. onboarding nowych ludzi w klubie. Można rozumieć uwarnukowania kulturowe, czy różny poziom reakcji na emocje etc. Wyobraźcie sobie sytuację, że np, cofamy się kilka m-cy wstecz Zlatan zmienia Piątka po kontuzji i Pio sfrustrowany kopie koszulkę Milanu. A to tylko Piątek... Jakby to samo zrobił Lewy w Bayernie konsekwencje byłyby również przeolbrzymie. Może nie wywalenie z klubu ale finansowo i mentalnie przynajmniej rundę by odczuwał. Jestem przekonany, że Serb, Chorwat czy inny z Bałkanów nawet na największej k......by tego nie zrobił. Tym bardziej nierozumiem nieudolnej obrony Vuko. Tak masz rację było wielu Legionistów pełną gębą jak Paluchowski, Kosecki, Kuchy itp a Ty wolisz mieć ludzi z większymi umiejętnościami. Spoko ale nie obrażaj tych którym brakło talentu a mieli L sercu. Oni by nie zeszmacili barw ani Legijnych ani swoich nowych Adanasporów, Urali czy innych Mielców. Dlaczego nikt nie opowie pozytywnie o Żewłakowach, Beresiach, Wszołku, pokazując, że można. Dlaczego nikt nie porozmawia o historii Kaczorowskiego ku przestrodze. To jak już tacy super nowi grajkowie przyjdą do Legii dlaczego nikt im nie wpoi gdzie trafiają. Dlaczego nikt im nie pokaże negatywnych i pozytywnych przykładów z przeszłości?
W Dinamo Zagrzeb czy Crvenie Zvezdzie by to nie przeszło. Salahowi w Liverpoolu też by się nie upiekło. Myślę, że miałby przechlapne w całej Anglii. Ale dlaczego w Legii tak się dzieje a tam nie? Proste. A no dlatego, że jak przychodzisz reprezentować Wielką Legię to poza wycieczką do klubowego muzeum, fotkom z rąsią prezesa na klubowej stronie i filmiku z parafowania kontraktu nie dostajesz, żadnej innej wiedzy na temat WARTOŚCI. Oczywiście mógłby Kante z własnej inicjatywy poczytać nieco w wolnym czasie, poszperać, podpytać np. Pana Lucjana ale po co skoro nikt tego od niego nie wymaga. Uważam, że nie ważne czy nazywasz się Kante, Kaczorowski, Szczęsny, Michalski, Ronaldo, Figo, Baggio, Pele czy Maradona-szacunek do historii i ludzi którzy ją tworzyli obowiązuje. Kante "apologize" przez 27 sekund a 4 lata w naszym kraju i nikt z klubu nawet nie pomyśłał by dać mu kartkę po polsku na ścianie do wydukania. To się nazywa samozaoranie.

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2020 / 23:18, *.mm.pl

@Majkel do Vuko- wina Kante ale większa Klubu: Super tekst. Brawo.

odpowiedz
seb - 22.06.2020 / 18:43, *.chello.pl

@Majkel do Vuko- wina Kante ale większa Klubu: racja

odpowiedz
WARKA STRONG moja miłość - 21.06.2020 / 23:11, *.219.245

Mąciciele chcą zatrzymać Legie na ostatniej prostej do mistrzostwa!

odpowiedz
atmosferic - 21.06.2020 / 23:09, *.orange.pl

Do kazdego kto mowi "to tylko koszulka" , "nie chcial" itd. No dla was to tylko koszulka bo wy macie to w dupie, dla kibicow to cos wiecej, tak jak w Barcelona "mes que un club/cos wiecej niz klub" - zaden PRAWDZIWY (nie sloik, czy sezonowy "fan" sukcesu) fan Legii nie usprawiedliwi i nie obroni kante w tej sytuacji - mimo ze ja nie mam z nim zadnego problemu to ten gest to jest pogarda dla Legii, nawet jezeli byl to gest impulsywny i w ferworze frustracji i zlosci - to jest nie do zaakceptowania i nie do zapomnienia - nie da sie wyjsc z niego z twarza. Jak to bedzie puszczone od tak sobie, to bedzie Legia posmiewiskiem wsrod wszystkich kibicow w Polsce, ze mozna sobie gardzic symbolami ponad 100 letniego klubu i ze jakis najemnik moze sobie kopac koszulke po podlodze jak szmate.

Wybaczyc wybaczam ale nigdy nie zapomne. Chocby nie wiem jak bym chcial to sie nie da. Tym bardziej ze jest to klub z przeszloscia wojskowa.
Symbole maja znaczenie.

odpowiedz
tomiacab - 21.06.2020 / 23:20, *.virginm.net

@atmosferic: masz 100% racji Mordo. Gdyby Vukovic faktycznie wpajal szacunek do barw i do klubu, to przypomnę, ze szacunek leży tez w odruchach. Jak kobicie wyjedziesz w zęby, jeden z drugim, bo impuls ci skoczyl, tzn że w rzeczywistości nie jesteś dżentelmenem, tylko dlatego, ze jak zdążysz przekalkulować, to jednak się powstrzymasz impuls i jej w tryby nie wjedziesz, albo ewentualnie jak nie zdążysz nad soba zapanowac, to jest jeszcze druga opcja pozostania dżentelmenem. Wystarczy przeprosić. Ja nie wiem co tu za mózgi sie wypowiadają ale na pewno nie jesteście kibicami.

odpowiedz
atmosferic - 21.06.2020 / 23:56, *.orange.pl

@tomiacab: Vukovic bagateizowaniem tego zdarzenia pokazal ze nie jest prawdziwym Legionista, a adoptowanym. Moglby to byc Messi i kopie koszulke to niech wypier...la, nie ma zmiluj. Jest cos wazniejszego niz wyniki, ta rzecza jest godnosc i honor. Bez godnosci i honoru nie ma czlowieczenstwa.

odpowiedz
PLBBOY - 22.06.2020 / 00:52, *.227.22

@atmosferic: masz dużo racji, ale gołym okiem widać, że nie jestes zbyt mondry. Cssss...

odpowiedz
tomiacab - 22.06.2020 / 02:47, *.virginm.net

@PLBBOY: ma duzo racji i jest madrzejszy od ciebie bo nie zaprzecza sam swoim wypowiedziom jak ty. Po za tym trafia w sedno, tu pinokio udowodnil dzis ze nie jest Legionistą.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 21.06.2020 / 23:05, *.play-internet.pl

On nie tylko rzucil koszulke ale tez ja kopal kilkukrotnie. Nigdy nie przyszlo mi do glowy w najgorszych nerwach zeby cos takiego zrobic. Vuko, nie wybielaj go. Mogl uderzuc piescia w sciane dla rozladowania emocji. A tak to pokazal "pierd&le to wszystko!". Teraz zrobil 20s filmik z podkulonym ogonem i "wszystko gra", zreszta wiekszosc kibicow mu przytakuje. Najwyrazniej to jacys niedzielni kibice, ktorym jak ktos napluje na koszulke, to oni ja podniosa i z usmiechem stwierdza ze nic sie nie stalo. Milosc do klubu grajki pokazaly jak kryzys chcial im obnizyc pensje a oni sie na to nie zgodzili.
Zenada.

odpowiedz
Lagerta - 21.06.2020 / 22:56, *.236.39

Jak czytam te komentarze typu" przeciez przeprosił", "niech gra dalej", " tyle dla nas zrobił", "vuko ma rację".... to z kim ja stoję na tych trybunach? Myślałam, że z facetami co mają charakter i jaja. Mam nadzieję że te osoby piszące takie rzeczy, to nie te same co na trybunach. Wystarczy ze Vukovic krzyknął isk mikrofonu i znów wytłumaczył wszystkim kto jest Legionista, a kto nie i już myślicie tak jak on. Czy wy w ogóle macie czasem swoje zdanie i jakiś honor? Gdzie się podziali prawdziwi kibice? Teraz każdy kto ma szacunek do barw i jest oburzony to według przekazu trenera, nie jest tym prawdziwym Legionista? Jakieś odwracanie wartości. Wtf?

odpowiedz
tomiacab - 21.06.2020 / 23:02, *.virginm.net

@Lagerta : dokladnie tak działa Vuković już drugi raz. Jak tylko kibice mają powody do krytyki, to wprowadza próbę podzielenia spolecznosci kibicowskie, tak aby jedni drugich nazywali mącicielami, tylko dlatego, ze w sposób uzasadniony są wkur...i. Polity się z niego robiw takich sytuacjach i zaczyna dzielić i rozsądzac samemu kto jest Legionistą a kto nie. Po raz drugi jest sytuacja, ze jego narracja daje jasno do zrozumienia, iż jezeli krytykujesz, to nie wiesz kto jest prawdziwym legionistą i sam nim nie jesteś, bo próbujesz odebrac Legii tytuł przez robienie zamętu. Jakiego zamętu? Jesteśmy wkurzeni i ammy do tego pełne podstawy oraz prawo, niech on już knebla na usta ludziom nie zaklada.

odpowiedz
drims - 21.06.2020 / 23:02, *.vectranet.pl

@Lagerta : a Ty jesteś kibicem Legii? To czemu srwsz w własne gniazdo?

odpowiedz
Lagerta - 21.06.2020 / 23:12, *.236.39

@drims: Tak jestem kibicem i nie sran we własne gniazdo. Mówię o szacunku do braw i wartości. Wydaje mi się, że zesral się, jak to ująłeś, ktoś inny dzisiaj i śmierdzi strasznie. A Vuković przykrywa ten stolec kante koszulka Legii i mówi "nic się nie stało, już nie widać"

odpowiedz
tomiacab - 21.06.2020 / 22:47, *.virginm.net

co ten Vukovic piadroly? Jak zawodnik ma wpojony szacunek do klubu, to mu takie rzeczy do glowy nie przychodzą. Patrząć łagodniejszym okiem, to po swoim woleju, widząc koszulke na podlodze, coś by mu w głowie zaskoczylo, że "o qrła ponioslo mnnie za bardzo, trzeb podnieść oddać szacunek i przeprosic" , a nie idzie i jeszcze kopie po podlodze i nawet mu nic w tym pustym łbie nie zaskakuje. Vuković już broni zawodnika poprzez atak i próbe podzielenia kibicow. Tak samo robił na jesieni. ostatnio go chwaliłem za pracę ale niech się skupi na niej a nie na bezpodstawnym usprawiedliwianiu głupoty, braku szacunku. Powinien być skreślony za samo kopniecie koszulki, ale już wuj, niech będzie, ze na życzenie Vukovicia spojrzę na to lagodniejszym okiem, choć nie mam na to ochoty, ale nawet.... to powtarzam, nie wybaczam kopania dalej koszulki po podłodze. Won i koniec. to nie zbawiciel legii zaden zeby bylo czego żałować. Takich grajków przewija się przez Legię dużo i wielu z nich nawet nie zapisują się specjalnie w pamieci.

odpowiedz
AAA - 21.06.2020 / 22:47, *.chello.pl

Rzucić w nerwach może się zdarzyć ale kopać raz ,drugi to nie przejdzie Vuko oj tak nie przejdzie.

odpowiedz
Mrok - 21.06.2020 / 22:41, *.chello.pl

Ludzie, dwa następne mecze wystarczy wygrać aby zostać Mistrzem po raz 15 - najwięcej ze wszystkich drużyn w tym kraju.
Nie traćmy czasu na coś co na historię Legii nie ma kompletnie wpływu. Potem się zajmiemy sprawą koszulki Kante.

odpowiedz
Mrok - 21.06.2020 / 23:44, *.chello.pl

@Jasiu-srasiu: Mongoła sobie w lusterku poszukaj, prowokatorze

Tak, mistrz w gablocie jest ważniejszy niż to czy piłkarz cokolwiek szanuje czy nie. Jest tylko pracownikiem, dostaje za to hajs i ma pracować, nie musi nawet mi też dziękować po wygranych meczach za doping bo mam to w d czy się identyfikuje ze mną czy nie. Ani to dla mnie brat ani swat. Lubić się z nim nie muszę, podawać mu ręki też. A jak ty idioto myślisz, że ci wszyscy inni piłkarze coś czują do barw, klubu czy herbu to szczerze współczuje. Owszem, czują coś jedynie do koloru zielonego ale ...tylko na banknotach $

Za rok, dwa Kante tu nie będzie a ja nie będę się interesował co z nim się dzieje. Liczy się zatem tylko to co jest w gablocie bo zostaje tu na lata a brak szacunku do koszulki to nie powód aby rozp... atmosferę drużyny w najważniejszym momencie sezonu.
Tym bardziej nie powód dlatego, że takim kmiotom buraczanym jak ty coś się pod kopułą bulgocze. Nie podoba się 15 mistrz dla Legii bo go zdobędzie drużyna przy współudziale Kante, który nie szanuje koszulki? to wyp... na Polonie naiwniaczku!

odpowiedz
Hugon - 21.06.2020 / 22:26, *.vectranet.pl

Vuco nie dodał ze to mogła być koszulka Kante którą miał na sobie pod koszulką LEGII bo to co rzucił ,i kopał nie widać było herbu LEGII hejterzy do optyka a nie ślepo patrzyć na coś co nie jest udowodnione.

odpowiedz
Ja1916 - 21.06.2020 / 22:22, *.centertel.pl

Bez przesady. Wkurzył sie z powodu kontuzji i tyle.
Rzucił i kopnął pierwszą rzecz jaką mial pod reką/nogą. Wielkie halo.

odpowiedz
Miro - 21.06.2020 / 22:13, *.play-internet.pl

Vuko dobrze mówi. Kante oddaje serce na boisku, a kopiąc koszulkę nie myślał o tym, że to koszulka Legii.

odpowiedz
Darek - 21.06.2020 / 22:08, *.chello.pl

Trener wszystko wyjaśnił.Po co drążyć temat?Robić z igły widły.Żeby inni się cieszyli,że u nas są wewnętrzne spory?Kante wyjdzie przeprosi i po sprawie.
Jeżeli chodzi o szanowanie barw to spójrzcie na sektorówke na dzisiejszym meczu.U..bana gorzej niż stół w tvn-ie.

odpowiedz
Ciechan - 21.06.2020 / 22:04, *.tpnet.pl

Panie Mioduski tu teraz powinien Pan wkroczyć i zrobić raz na zawsze pozadek. Definitywnie rozwiązać kontrakt z Jose.

odpowiedz
Rafix - 21.06.2020 / 22:13, *.chello.pl

@Ciechan: emocje poszły górą, gra gościu z sercem dla naszej Legii, ogarnij się ????

odpowiedz
Homo Erectus - 21.06.2020 / 22:19, *.telkab.pl

@Ciechan: a Ty powinieneś zrobić porządek z ortografią

odpowiedz
Vuko zamknął usta wszystkim pseudo-legionistom - 21.06.2020 / 22:01, *.com.pl

Murem za Vuko. Kante rozumiem i wybaczam mimowolny błąd w emocjach

odpowiedz
olew - 21.06.2020 / 21:50, *.vectranet.pl

Vuko jest inteligentny. Poza tym ma rację . Talmudycznych strażników rytuałów ostrzegam, będę się z Was śmiał ... głośno !

odpowiedz
lolo - 21.06.2020 / 22:25, *.play-internet.pl

@Wolfik: świetne porównanie, Putin który nie kryje że jest wrogiem nas i naszego kraju i Kante który jest piłkarzem naszego klubu i strzela bramki dla Legii, brawo, jesteś niespotykanym erudytą...

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2020 / 22:41, *.mm.pl

@lolo: Pierwszy przykład jest przejaskrawiony, zresztą napisałem że daleki jestem od "świętego oburzania się". Ciekawe, że do drugiej części wypowiedzi się nie odniosłeś. Zachował się nieprofesjonalnie i karygodnie. Przeprosił, ale czy zrozumiał?

odpowiedz
Kibic - 21.06.2020 / 21:50, *.AWIST.PL

Brawo trenerze

odpowiedz
KibicL - 21.06.2020 / 21:44, *.plus.pl

Moim zdaniem przeprosiny to za mało. Gdyby kopnął raz to jeszcze można by sobie w jakimś stopniu wytłumaczyć, ale on szedł i dalej kopał po podłodze tzn, że maił czas ochłonąć ale tego nie zrobił. Voko taki legijny patriota ale gdyby pyry albo skisła dała mu parę złotych więcej to pewnie zrobiłby to samo. Uważam, że Kante powinien już na zawsze mieć zamknięte drzwi na Legię.

odpowiedz
:D - 21.06.2020 / 21:49, *.orange.pl

@KibicL: idź spać wuju

odpowiedz
ja - 21.06.2020 / 21:49, *.elartnet.pl

@KibicL: Co ty powiesz? Często kibice nie szanują zasad, czy wówczas też zajmujesz głos?

odpowiedz
Magic - 21.06.2020 / 21:39, *.centertel.pl

Powinien walnąć pięścią w ścianę żeby wylądować emocje. Ale koszulka jest święta kto tego nie rozumie ten głąb.

odpowiedz
gazza - 21.06.2020 / 21:38, *.inetia.pl

To że przeprosił to oczywiste ale u mnie ten pajac jest spalony - Nie dla Kante w Legii !
To jego koniec !
Miejmy swój honor i szanujmy swój klub a kto tego nie robi niech robi wypad z klubu !

odpowiedz
do gazza - 21.06.2020 / 23:50, *.play-internet.pl

@gazza: myślę że Kante nie będzie mógł teraz spać po tym co napisałeś...hahahaha

odpowiedz
mc - 21.06.2020 / 21:27, *.play-internet.pl

Ciekawe czy kopalby tak koszulkę reprezentacyjna swojego kraju..

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2020 / 21:36, *.mm.pl

@mc: Otóż to, o tym pisałem w innym miejscu.

odpowiedz
Hg - 21.06.2020 / 21:27, *.ap-media.pl

Kante przeprosił, nic się nie stało, nie zrobił tego celowo

odpowiedz
atmosferic - 21.06.2020 / 21:34, *.orange.pl

@Hg: Jak to nie zrobil tego celowo? slepy jestes? sama sie koszulka kopnela i turlala po podlodze jak szmata?
Przej...al sobie u kibicow rowno. Nie wiem czy da sie to odkrecic. Koszulka z herbem to swieta rzecz. Surma tylko rzucil koszulka Wisly i mial pojazd na wisle, a ten skopal koszulke.
Nie mozna tego ignorowac, bo ci najemnicy beda tu sobie cyrki odstawiac.

odpowiedz
Pawciu - 21.06.2020 / 21:25, *.orange.pl

Vuko po raz kolejny ma racje. Najpierw niech kibice sami zaczna s,anowac barwy

odpowiedz
No, Nie WIERZĘ - 21.06.2020 / 21:24, *.com.pl

Vuko nieraz gada głupoty , ale co do Kante ma akurat rację . Emocje wzięły górę . Temat powinien być na minutę , chyba , że ktoś nie posiada mózgu i będzie go dalej drążył . Tak jak już na tej stronie ktoś wrzucił artykuł o Kante i o koszulce w co aż nie chce się wierzyć , że ktoś mógł wrzucić taki osobny artykuł dla 5 - latka .

odpowiedz
Pag - 21.06.2020 / 21:23, *.tpnet.pl

Niech przeprosi, nie wyobrazam sobie że nie. Absolutnie nie zgadzam się na takie zachowanie piłkarza, ale trzeba zachować rozsądek. Jak dla mnie jak zachowa się odpowiednio, jest po sprawie. Wiem, że to nie był przejaw niechęci do naszej ukochanej Legii, ale trzeba nad sobą panować i umieć przyznać się do błędu i zbędnych emocji. Po prostu czasem nie wypada robić pewnych rzeczy.

odpowiedz
Wierzący - 21.06.2020 / 21:34, *.elartnet.pl

@Pag: Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem

odpowiedz
maniek78 - 21.06.2020 / 21:21, *.chello.pl

Ja nie był gotowy to było go nie wystawiać.Oni zarabiają duże pieniądze to ich zawód więc bieganie i walka to ich obowiązek i za to nie powinniśmy im dziękować.Rozumiem że był wściekły ale trzeba myśleć.Chyba do końca nie wiedzą co to barwy dla kibiców.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 21.06.2020 / 21:20, *.plus.pl

Tak jeszcze dodam, czy nie przyszło wam do głowy że chłop ma po prostu ambicję i wściekł się na to że nie może pomóc na boisku. Ale nie lepiej opluwać, zamiast pomyśleć, niech przeprosi i po sprawie, bo na pewno nie zrobił tego celowo i z chęcią obrażenia kogokolwiek, zwykła frustracja.

odpowiedz
grzesiek - 21.06.2020 / 21:19, *.centertel.pl

Vuko mistrz. Najlepszy trener ever. Kiedys sie wahalem czy vuko to prawdziwy Legionista. Po pierwszych meczach rundy wiosennej wiem ze tak.

odpowiedz
drims - 21.06.2020 / 21:18, *.vectranet.pl

I to jest odpowiednie podejście do tematu.
Po za tym, wszyscy szczekający... niech się zastanowią ile razy kibice Legii... znieważyli Legie

odpowiedz
Zły krasnolud - 22.06.2020 / 02:32, *.virginm.net

@drims: szczekają to psy i ty

odpowiedz
ali - 21.06.2020 / 21:17, *.tpnet.pl

Kante przeprosił, sprawa w zapomnienie, zdrówka Jose życzę :) A matoły z żylety jeszcze będą skandować Twoje nazwisko :)

odpowiedz
AdamJ - 21.06.2020 / 21:17, *.chello.pl

"Wszędzie jest delikatna próba zatrzymania, a pierwsza z nich to właśnie to gadanie. Żeby zdeprecjonować, powiedzieć, że wszystko jest łatwe. A to nie jest prawda."

Panie trenerze, święta słowa!

odpowiedz
przeproś! - 21.06.2020 / 21:14, *.play-internet.pl

ma przeprosic!!!!!!

odpowiedz
Władeczek - 21.06.2020 / 21:13, *.vectranet.pl

W takim razie ja faken mówie wont i Kantemu i Vukoviciovi faken.

odpowiedz
Gość - 21.06.2020 / 21:17, *.orange.pl

@Władeczek: szkoda mi ciebie.

odpowiedz
Wola - 21.06.2020 / 21:42, *.chello.pl

@Władeczek: no to wypad Władeczek ze stadionu

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 21.06.2020 / 21:13, *.plus.pl

Jak to łatwo ludzi oceniać po jednym, bezmyślnym bo bezmyślnym, zachowaniu. Żałosne było to skandowanie na początku drugiej połowy na Kante, chłopa poniosły emocje i tyle, a teraz będzie lament. Słusznie mówi Vuković, ileż to już było tych co całowali L na koszulce na pokaz a na boisku i poza nim niezbyt im zależało, ale za to potrafili omamić kibiców. Puknijcie się w głowę z tym opluwaniem.

odpowiedz
Grupa_Żoliborska - 21.06.2020 / 21:12, *.vectranet.pl

Kante! Kante! Kante! Jesteśmy z Tobą!

odpowiedz
noajak - 22.06.2020 / 12:28, *.t-mobile.pl

@Grupa_Żoliborska:chyba ty...

odpowiedz
Paweł - 21.06.2020 / 21:10, *.artexim.pl-81-219-240-253

a jak Nikolić rzucił koszulką z całej siły o glebe???to myslicie że chciał znieważyć nasze barwy???to są takie emocje o ktorych wielu z nas nie ma pojęcie,odcina tlen i tyle-odwalcie sie od Kante

odpowiedz
Karol - 21.06.2020 / 21:15, *.chello.pl

@Paweł: To akurat była troszkę inna sytuacja. Rozumiem że chodzi ci o sytuację po strzelonej bramce z Lechem? Tak czy siak, Kante powinien przeprosić i będzie dobrze.

odpowiedz
Paweł - 21.06.2020 / 21:30, *.artexim.pl-81-219-240-253

@Karol: oczywiscie że ma przeprosić-ale to co odwaliły trybuny i hejt w necie jest nie na miejscu

odpowiedz
Karol - 21.06.2020 / 22:25, *.chello.pl

@Paweł: Popieram, emocje wzięły górę po obu stronach. :)

odpowiedz
Cyniek - 21.06.2020 / 21:09, *.vectranet.pl

Po stracie Mistrzostwa chciałem by Vuko odszedł byłem zły na właściciela klubu ze zostawił trenera ale naprawdę zespół gra dobrze dojrzale a trener widać że stworzył świat na atmosferę w szatni i widać. Że ten zespół walczy ze wszyscy tworzą drużynę wypowiec trenera klasa co do Kante oczywiście powinien byc ukarany ale też nie zapominajmy że jego bramki dawały nam punkty zwycięstwa

odpowiedz
bgt - 21.06.2020 / 21:07, *.chello.pl

Przeprosi i będzie po sprawie. Nie zrobił tego co Kaczorowski.

odpowiedz
Hak77 - 21.06.2020 / 21:04, *.play-internet.pl

Rozumiem rozczarowanie. Ale żeby szarpać koszulkę swego klubu to już nie wiem Panie trenerze czy pan czasem nie pier od rzeczy.

odpowiedz
Legionista80 - 21.06.2020 / 20:57, *.play-internet.pl

Wara od Jose! Mogli z kamerą za nim nie szperac! Takiego pracy się ambitnego to w Legii nie było....Wara od Kante!

odpowiedz
Krzeszczu - 21.06.2020 / 20:57, *.bredband2.com

A ja powiem tak: Brawo Vuko. I zadko to mowie, ale brawo Vuko. Doskonale ogarnal sytuacje i swietnie ja wytlumaczyl.
Jako byly sportowiec doskonale rozumiem szacunek do barw i do koszulki. Nigdy ani mnie ani nikomu z moich kolegow taka sytuacja sie nie wydarzyla.
Ale doskonale rozumiem dlaczego ta sytuacja z Kante zaistniala, emocje z nia zwiazane, i ze cala ta akcja po prostu poszla sie yeeebac.
U mnie Kante ma spoko, bo pokazaj, fakt, w totalnie nietrafny sposob, emocjae zwiazane z tym jak on bardzo chce grag dla Legii i pomagac druzynie.
Jeszcze raz, brawo Vuko, swietna analiza i madrze powiedziane.

odpowiedz
hajdukL - 21.06.2020 / 21:11, *.77.242

@Krzeszczu:
Cieszy mnie to co piszesz. Nie przypuszczałem, ze coś takiego w Twoim kierunku tak szybko napiszę. Zachowanie Kante juniorskie, zachowanie Vuko to zawodostwo. Może w końcu do Ciebie dotrze, że to naprawdę odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
P.S. Mam tylko nadzieję, że nigdy więcej nie wypowiesz się na tym forum w sposób obraźliwy do Vuko. Konstruktywna krytyka tak, słowa typu "dresiarz" itp niedopuszczalne.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.06.2020 / 21:18, *.bredband2.com

@hajdukL: Nie mialem wielu wypowiedzi o Vuko, tylko kilka na samym poczatku. O jego stylu jako trener i nedznym poziomie i sposobie prowadzenia druzyny. Jak i decyzji, i.e. Kulanovic.
Ostatnio wypowiadalem sie na jego temat rok temu, a rok to sporo czasu. Duzo moze sie przez rok wydarzyc. Daleko mi jeszcze do hurra optymizmu na temat Vuko.
Ale "dresiarz" to chyba raczej nie ode mnie slyszales/czytales. Wiec jesli kierujesz pod moj adres slowa "konstruktywnej krytyki" (pojecie samo w sobie wzgledne i totalne nieporozumienie, bo cos takiego nie istnieje), to radzilbym zebys mial/przytaczal troszeczke wiecej poprawnych faktow.
Najlepiej gdybys zaczal czytac ze zrozumieniem to co pisze, a ze robie to obecnie bardzo zadko, wiec w sumie nie moge ciebie obwiniac ze placzesz fakty i mylisz mnie z innymi tutaj "krytykantami".

odpowiedz
hajdukL - 21.06.2020 / 21:37, *.77.242

@Krzeszczu:
Pamiętam, że to było na początku trenerki Vuko i nie zapominam. Rzeczą względną jest to, że niby rzadko piszesz. Twoje słowo przeciw mojemu. Jeśli nigdy nie użyłeś słowa dresiarz to ja się dziś nie wyśpię. Kłamiesz albo masz bardzo wybiórczą pamięć.

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2020 / 21:39, *.mm.pl

@Krzeszczu: Komentarz Vuko trafny, bo trener zawsze powinien być z zawodnikami. Co do zachowania Kante, nie zgadzam się. Pewnych rzeczy się nie robi. Koszulką Gwinei by nie rzucił, jestem pewien. Ważne, by odpowiednio zareagował na swoje zachowanie. Sam, bez tłumaczenia innych.

odpowiedz
KAMIL - 21.06.2020 / 20:57, *.com.pl

Hamalainen wam nie przeszkadzał jakoś za śpiewy

odpowiedz
x - 21.06.2020 / 20:56, *.centertel.pl

spokojnie, trzeba chłopa wysłuchać,nie zapominajmy ile dla nas zrobił

odpowiedz
zby - 21.06.2020 / 20:55, *.207.159

jezeli powinien odpoczywac to niech odpoczywa, jak decyduje sie na gre to niech bedzie gotowy a nie teraz tłumaczenie, teraz nie ma z niego pożytku

odpowiedz
JAVAN - 21.06.2020 / 20:54, *.chello.pl

Dobra wypowiedź Vukovica. Przeprosi wyleczy kontuzje i niech gra. Każdy niech siebie pilnuje bo na mieście nieraz widać naprutego kolesia w koszulce. To też jest zniewaga. To samo brudas bez uzębienia. Jak nie szanujesz wyglądu nie zakladaj koszulki.

odpowiedz
Ageon - 21.06.2020 / 20:53, *.154.231

Kante OUT!

odpowiedz
Antyzygo - 21.06.2020 / 20:52, *.vectranet.pl

Vuko ma racje. Kante niech przeprosi, ale uczciwie i po sprawie.

odpowiedz