Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy będą grały w Grodzisku Mazowieckim

Woytek, źródło: akademia.legia.com

W najbliższym sezonie drużyna rezerw Legii nie będzie już rozgrywała domowych meczów w Ząbkach. Legioniści w roli gospodarza będą grali na stadionie miejskim w Grodzisku Mazowieckim. Ma to związek z przeniesieniem funkcjonowania wszystkich drużyn od U14 wzwyż do nowego ośrodka treningowego w Książenicach. Już w połowie lipca pierwsi adepci akademii rozpoczną zajęcia w Legia Training Center.

Pierwsze zajęcia "dwójki" po powrocie z urlopów zaplanowane są 9 lipca. Od 13 lipca trzecioligowy zespół będzie już trenował w LTC. W kolejnych dniach dołączą do nich juniorskie zespołu U18 i U 17. Funkcjonowanie rozpocznie także bursa, w której będą mieszkali piłkarze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
t - 04.07.2020 / 20:53, *.tpnet.pl

Grodzisk Mazowiecki 100% Legia

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 03.07.2020 / 19:42, *.vectranet.pl

Skoro ten klub nazywa się Legia II Warszawa to powinien domowe mecze rozgrywać w Warszawie, a nie tułać się po Ząbkach czy innych Grodziskach. Warszawa to Warszawa.

odpowiedz
Peter - 06.07.2020 / 10:53, *.vectranet.pl

@(L)Łomża(L): Fajnie by było. Jak za starych, dobrych czasów na płycie głównej lub boisku bocznym (gdzie kiedyś była mała trybunka od strony Myśliwieckiej).

odpowiedz
Kamil - 03.07.2020 / 18:47, *.215.237

Kiedyś Groclin teraz Pogoń. Nikt tego nie widzi, że kiedyś z Grodziska przeniesiono ten twór na Konwiktorską . Bezsens tym się tak jarać, no tak pamięć kibicowska taka krótka jest...

odpowiedz
guru43 - 03.07.2020 / 18:54, *.orange.pl

@Kamil: XDDD To, że kiedyś tam grała Polonia to znaczy, że Legia ma tam nie grać? Przecież to nie był stadion Polonii nawet.

odpowiedz
yyy - 03.07.2020 / 19:03, *.plus.pl

@Kamil: mordo ale groclin to nie był z tego grodziska

odpowiedz
ajg - 03.07.2020 / 21:51, *.chello.pl

@Kamil: Groclin Grodzisk WIELKOPOLSKI !!!! To miasto koło Poznania !

odpowiedz
Robert - 04.07.2020 / 01:27, *.inetia.pl

@Kamil: Jak czytam niektóre wpisy to mimo wielu lat doświadczeń życiowych , nadziwić się nie mogę jak nasza brać legionowa jest zróżnicowana...Ale jeszcze mamy szanse rozwoju, bo np. w Hiszpanii jest podobno zespół piłkarski gdzie grają tylko ci co wierzą że ziemia jest płaska.

odpowiedz
X - 04.07.2020 / 01:44, *.virginm.net

@Robert: a co nie jest? (!)

odpowiedz
Rrrr - 04.07.2020 / 06:24, *.150.124

@Kamil: Dzieciaku ,rozwaliłeś system tym postem hahaha."pamięci kibicowskiej" przypominam jest Grodzisk Wlkp. i Mazowiecki.

odpowiedz
bubba - 04.07.2020 / 08:31, *.hawetelekom.pl

@Kamil: chłopie będziesz hitem Internetu, a wracając do pamięci to mimo wszystko lepiej mieć krótką niż orzeszka zamiast mózgu.

odpowiedz
grock - 04.07.2020 / 13:45, *.t-mobile.pl

Ale mi humor poprawiłeś.hehe

odpowiedz
Phoenix(L)k - 04.07.2020 / 13:56, *.chello.pl

@Kamil:

Powiedz proszę, że to był trolling...

odpowiedz
Maniek - 04.07.2020 / 22:06, *.t-mobile.pl

@Kamil: gościu to nie ten Grodzisk

odpowiedz
Grodzisk Maz - 03.07.2020 / 17:46, *.centertel.pl

W I T A M Y u nas
Grodzisk Maz 100 % Legia Warszawa

odpowiedz
Jasio - 03.07.2020 / 17:08, *.edu.pl

A za rok będą grali już w Książenicach. Stadion dla Legii II już się buduje.

odpowiedz
News⚽️Stadion - 04.07.2020 / 03:18, *.amazonaws.com

@Jasio: Bédzie kameralny do 3tyś zadaszonym dachem ,całoś stadionu w projekcie N.S w barwach Akademii Legii można?

odpowiedz
Ciekawy - 05.07.2020 / 06:33, *.chello.pl

@News⚽️Stadion: Zadaszony dach...podrzuć proszę jakiś link do tego cudu inżynierii

odpowiedz
Pioterek - 06.07.2020 / 21:01, *.inetia.pl

@News⚽️Stadion: Gdzie to 3 tyś wyczytałeś? Miał być na 1050

odpowiedz
guru43 - 03.07.2020 / 17:02, *.orange.pl

Z punktu widzenia infrastruktury i kosztów najmu, to zmiana na plus.

odpowiedz
Lebaid - 03.07.2020 / 14:29, *.play-internet.pl

Błędy:

powrót z urlopów 9 lipca, nie czerwca i

zdjęcie jest stadionu Pogoni Grodzisk Mazowiecki, a LTC.

odpowiedz
775 - 03.07.2020 / 15:01, *.orange.pl

@Lebaid: Przecież artykuł jest o tym, że Legia II będzie grała na stadionie Pogoni, to jakie zdjęcie mieli dać?

odpowiedz
Max2revel - 03.07.2020 / 20:56, *.t-mobile.pl

@Lebaid: Czasem to ja się zastanawiam czy ludzie potrafią czytać ze zrozumieniem ,składać fakty oraz łączyć informacje.

odpowiedz
japa kapciu - 03.07.2020 / 23:53, *.toneticgroup.pl

@Max2revel: A ja się czasem zastanawiam, co trzeba mieć we łbie, żeby stawiać spację przed przecinkiem?

odpowiedz