Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja przedmeczowa

Vuković: Nie muszę odbudowywać drużyny

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- W tej chwili skupiamy się tylko na meczu z Cracovią. Puchar Polski to rozgrywki, które mają nieco inne prawa niż te ligowe. Tutaj decyduje tylko jeden mecz. Możliwe jest nawet rozstrzygnięcie po rzutach karnych. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że już kilka dni później będziemy grali z tą drużyną w lidze - mówi na konferencji przedmeczowej Aleksandar Vuković.

Nie ma potrzeby odbudowy
- Dopiero przyjdzie czas na podsumowania. Na razie jesteśmy w lidze w bardzo dobrej sytuacji. Pracowaliśmy na nią po tej przerwie rozgrywkach, chociaż też mieliśmy swoje problemy. Graliśmy dwa razy z Lechem na wyjeździe, z Wisłą, Górnikiem i Jagiellonią również. Tylko trzy mecze zagraliśmy u siebie - w tym z Piastem i Śląskiem. Nasza przewaga nadal jest taka, jak była przed przerwą. To świadczy o tym, że nie ma teraz czego odbudowywać.

- Bardzo mocno muszę jednak brać pod uwagę wszechobecną negatywność. Jest ona widoczna szczególnie wtedy, kiedy ostatnio przegraliśmy. Z Lechem w drugiej połowie zrobiliśmy bardzo dużo, żeby odwrócić wynik. Teraz przed nami następne mecze. Pracujemy, żeby w każdym następnym wypaść jak najlepiej. Nie uważam, że musimy teraz podbudowywać swoje morale. To byłoby absurdalne. Idąc takim tokiem rozumowania, to inny trenerzy mieliby już naprawdę trudną robotę, jeżeli teraz to ja miałbym mój zespół w jakiś sposób odbudowywać.

Kto w bramce?
- Scenariusz, którego nikt nie zakładał, doprowadził do tego, że nie mamy już w klubie dotychczasowego pierwszego bramkarza. Drugi w hierarchii Radek Cierzniak stracił ostatnie trzy miesiące z powodu pandemii oraz kontuzji. Wojtek Muzyk jest trzecim bramkarzem, ale jesteśmy zadowoleni z jego postawy w dwóch meczach, w których dla nas wystąpił. Zobaczymy, który z nich zagra we wtorek. Radek mógłby nam pomóc swoim doświadczeniem, natomiast Wojtek udowodnił w meczu z Lechem, że jest w stanie pomagać tej drużynie na boisku.

Kontuzje
- Zawodnicy zasługują na trochę odpoczynku. Kilku z nich musiało ostatnio grać więcej niż powinno. Wiąże się to też z kolejnym ryzykiem, jeśli chodzi o urazy, ale musimy sobie jakoś z tym poradzić. Gramy z dużą częstotliwością i musimy być świadomi, że wcześniej czy później urazy się pojawią.

- Domagoj Antolić to kolejny zawodnik, który dołączył do grona kontuzjowanych. To dla nas duża strata. Na pewno nie będzie brany pod uwagę na najbliższy mecz przeciwko Cracovii. Mamy również problem z Tomasem Pekhartem, który doznał silnego stłuczenia. On także może nie być gotowy na wtorek.

Powrót Novikovasa
- Na początek przyszłego tygodnia powinien wrócić do treningów. Teraz przed nim kolejne ciężkie dni pracy. Nie spodziewam się jednak, żeby Novikovas zagrał jeszcze w lidze w tym sezonie.

Wzmocnienia i gra młodzieży
- Nie chciałbym poruszać temat wzmocnień przed końcem rozgrywek. Oczywiście, już teraz myślimy o potencjalnych transferach, jednak dopiero po sezonie będzie czas żeby dokładnie zastanowić się nad kształtem drużyny.

- Każdy zdrowy zawodnik ma szansę zagrać w kolejnym meczu tym bardziej, że mamy teraz kilka kontuzji i znaków zapytania. Wszyscy muszą być przygotowani na swoją szansę.

Filip Mladenović
- Oczywiście, jest już naszym zawodnikiem i jest prowadzony według planu, który przygotuje go do gry na następny sezon. Na tę chwilę trenuje indywidualnie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (66)

+dodaj komentarz
Vuko WON - 08.07.2020 / 10:27, *.vectranet.pl

Nie musisz odbudowywać drużyny bo zwyczajnie jej już nie ma

odpowiedz
Szymon - 08.07.2020 / 07:44, *.chello.pl

gdzie masz puchar?

odpowiedz
On - 08.07.2020 / 05:24, *.d1-online.com

Czego Ty K...a nie musisz?

odpowiedz
GL - 07.07.2020 / 14:48, *.tpnet.pl

@... Zgoda !!

odpowiedz
GL - 07.07.2020 / 11:30, *.tpnet.pl

Skoro druzyny nie trzeba odbudowywac to moze PAN sie odbuduje !!

odpowiedz
... - 07.07.2020 / 12:30, *.master.pl

@GL: to jest jego max !!

odpowiedz
GL - 07.07.2020 / 11:29, *.tpnet.pl

Z tymi kontuzjami to przesada i to przed waznymi meczami ! Co sie P. Trenerze ?

odpowiedz
SF - 07.07.2020 / 11:16, *.tpnet.pl

W innych ligach graja co 3dni i nie placza !!

odpowiedz
kibic emeryt - 07.07.2020 / 08:33, *.tpnet.pl

Niektórzy zawodnicy są zmęczeni i muszą odpocząć ! . To jak będzie wyglądała drużyna jak przyjdzie grać cały sezon dwoma meczami w tygodniu a przecież tak może być jeśli będziemy grali w Europejskich Pucharach a co niektórzy będą grać nawet w przerwach na reprezentacje . Dzisiaj nasza drużyna to zupełnie inny zespół niż przed przerwą a w ostatnich 5 meczach zanotowaliśmy jedno zwycięstwo . Vuković sugeruje się przewagą punktową ale wynika to bardziej tym że wszyscy tracą punkty bo gra przypomina czasy najgorsze pracy tego trenera . Okres przerwy w rozgrywkach będzie bardzo mały i jeśli nawet trenerzy zrozumieją że popełnili jakiś błąd w przygotowaniach drużyny w czasie przerwy to czasu na poprawę będzie bardzo mało . Dzisiaj będzie bardzo trudno o wygraną a i start w Europejskich Pucharach z taką formą przy złym losowaniu może skończyć się na pierwszych rundach .

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.07.2020 / 00:58, *.amazonaws.com

Może I dobrze że szklani piłkarze już w szpitalu,to szansa dla młodych I zdolnych!Już dawno powinni zadebiutować!tylko wieczny pomocnik trenerski wprowadza i ostrożnie I pomału, i teraz mamy plecionke jego układu I składu bez ładu????

odpowiedz
Gepetto - 07.07.2020 / 00:39, *.chello.pl

Najlepsza wymówka co trzy dni. Nawet jak nie ma meczów co trzy dni to powinien być jakiś sparing nawet z zespołem rezerw. Później szok, bo trzeba dwa miesiące w europucharach grać i zawodnicy nie są przyzwyczajeni i pyk kolejna wymówka. Kontuzję są ale czyja to wina? W jakim innym klubie jest tak, że przez kontuzję nie ma kim grać? Sztabu medycznego czy kibiców?
Jesteśmy niby najbogatszym klubem w Polsce i nie mamy nawet ławki, a tu Was pewnie zadziwie ;) z największym zadłużeniem u... właściciela.
Muzyk jak ma być pierwszym bramkarzem od przyszłego sezonu niech teraz broni w każdym meczu, trema z niego zejdzie, przywyknie do gry z nowymi kolegami i przeciwnikami. Jak by grał od przyszłego sezonu to płacz, bo Majecki już w Monaco był, trzeba było ogrywać itp.
Ja osobiście na miejscu vuko i właściciela skupił bym się na pucharze Polski, bo nie wierzę, że klub z Wielkopolski czy Piast same nie stracą punktów.
Także spokojnie można rezerwować czas na świętowanie, wakacje w dowolnym terminie, bo nic w Europie nie ugramy, zapas melisy i na jesień zapoznaniem się znowu ze słowami zachwytu jaki to silny skład mamy, a później znów narzekanko i tak w kółko.
Podsumowując mistrza już mamy, w Europie to bardziej eurotrip, a o Puchar można powalczyć i czekać na efekty akademii i za 50 lat na spłatę zadłużenia. Pozdro

odpowiedz
Bany - 06.07.2020 / 23:49, *.play-internet.pl

Trenerze ! Emocje negatywne są bo to nie Lech Jagiellonia czy Wisła tylko
LEGIA WARSZAWA
Jeśli tego nie rozumiesz to albo zmień nastawienie albo zmień klub!

odpowiedz
juhas - 06.07.2020 / 21:13, *.tpnet.pl

Ludzie zlitujcie się z krytykowaniem tego bramkarza co by nie mówić w pierwszej połowie obronił przynajmniej trzy stuprocentowe sytuacje Lecha ogra sie trochę i Legia opchnie go za duże pieniądze chłopak ma talent a trener bramkarzy zazwyczaj sie nie myli także więcej spokoju juhas

odpowiedz
Racje masz - 06.07.2020 / 21:17, *.vectranet.pl

@juhas: wiesz hejterow i innych tu nie brakuje ,nawet jak by był Ronaldo to też by bylo źle

odpowiedz
taxi - 06.07.2020 / 21:24, *.vectranet.pl

@juhas: przecież majeckiego samobój i ta pachówa muzyka elimują z gry w 4 rundzie pucharów lm takie wpadki nie moga sie zdarzyc jak sie mysli o grze w reprze

odpowiedz
znajca - 07.07.2020 / 06:29, *.com.pl

@juhas:
Zadaniem Muzyka jest dogranie bieżących rozgrywek. W przyszłym sezonie pierwszym bramkarzem będzie Cezary Miszta.

odpowiedz
akademia - 07.07.2020 / 19:09, *.vectranet.pl

@znajca: to wyłóż na niego ciekawe skąd wezmiesz, każdy czytelnik kolorowych gazet z łatwością rzuci 10 nazwiskami bramkarzy.

odpowiedz
olek - 08.07.2020 / 20:42, *.vectranet.pl

@juhas: mam 6 latek i chętnie chodzę z tatą na mecze Legi, nasz najlepszy bramkarz to jest Majecki gra jak Bufon

odpowiedz
antek - 06.07.2020 / 20:49, *.play-internet.pl

Muzyk dobrze się spisuje z łachem 2 jego bramki co w bramke to siedzi,
przypomina się MARJAN ANTALOWIĆ

odpowiedz
Prazanin - 06.07.2020 / 20:56, *.play-internet.pl

@antek: a tu się zToba nie zgodzę.... To co miał to wyjął... Przy 2 bramkach za bardzo szans nie miał.... Dobre wyprowadzanie piłki nogą. Jakbyś nie wiedział to jego pierwszy mecz w Ekstraklasie. Pozdrawiam

odpowiedz
Mokotów - 06.07.2020 / 21:12, *.elartnet.pl

@antek: Oj antek, antek... Nie przypomina ci się podstawówka? Mam na myśli znaki przestankowe. O kompleksach nawet nie wspomnę [łach]. Zgadzam się natomiast z tobą co do oceny młodego bramkarza w tym meczu, ale.... Był kiedyś znany w całym świecie "the man who stopped England", który miał niezbyt udany debiut w reprezentacji przeciwko drużynie RFN na Stadionie Dziesięciolecia. Ten syndrom nazywa się "frycowe", albo "trema". Teraz, kiedy ty zapłaciłeś już frycowe, nie kalecz naszego języka polskiego. Pozdrawiam.

odpowiedz
dzl - 06.07.2020 / 20:33, *.mm.pl

posypała sie troszke nasza Legiunia ale i tak Mistrz 2020

odpowiedz
musisz - 06.07.2020 / 20:33, *.vectranet.pl

piast jagielonia śląsk górnik lech ile punktów? remontada i to 25 latkowie z ekstraklasy z pomocą budżetu mon

odpowiedz
ale jaja - 06.07.2020 / 20:25, *.pognet.pl

niestety ale w ostatnich meczach nie widziałem drużyny

odpowiedz
Waldi - 06.07.2020 / 20:13, *.inetia.pl

Coś czuję, że Cracovia wygra w PP a w lidze wygra Legia. Coś mi pachnie to w ten deseń. Finał w tym roku nie na Narodowym, tak więc będzie inna motywacja niż w latach ubiegłych. A liga jest dużo ważniejsza dla Vuco. Trzeba zmyc plamę z ubiegłego roku.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.07.2020 / 20:10, *.centertel.pl

Piszac to, ,,gryze sie w jezyk, ...Ale co pan powiesz w temacie ,,wszechobecnej negatywnosci,, gdy dostaniemy dwa razy becki od Cracovii....I jedziemy do Gdanska...

odpowiedz
Waldi - 06.07.2020 / 20:19, *.inetia.pl

@Leśny Dziadek: Dziadku szanujmy się :-) Co wy tacy ludzie małej wiary i wieszczą tylko czarne scenariusze. Fakt Legia nie gra ostatnio dobrze ale ten jeden punkt zdobędzie w meczu z Cracovia.:-)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.07.2020 / 20:36, *.centertel.pl

@Waldi: Obys mial racje Bracie. Niech tak sie stanie...

odpowiedz
Wooon - 07.07.2020 / 00:34, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek:

odpowiedz
Kojot - 06.07.2020 / 18:56, *.chello.pl

Problem Pekharta to akurat powinien wyjść nam na dobre. Maciej Rosołek!!!

odpowiedz
Arek - 06.07.2020 / 18:54, *.master.pl

Nic nie zmieniaj jest SUPER !!!

odpowiedz
Cala prawda - 06.07.2020 / 18:51, *.plus.pl

Beznadziejny właściciel i prezes
Beznadziejny trener
Beznadziejni piłkarze
Panie właściciel czy jak tam panu na imie...
pytam sie co to za klub gdzie nie mozna kupic sobie oryginalnego duzego proporczykami za 470 zł Za Bogusia kupilem wszystkie w sklepie

odpowiedz
Hugon - 06.07.2020 / 22:40, *.vectranet.pl

@Cala prawda: Beznadziejny to ty jesteś GAMONIU.

odpowiedz
bronek49 - 06.07.2020 / 18:15, *.chello.pl

ty tą drużyne musisz odbudować bo grają beznadziejnie ostatnie trzy mecze pokazały ze byliście gorszym zespołem przeciwnicy was zdominowali i byliście tłem dla tych drużyn oglądać Legie w ostatnich meczasz to męczarnia

odpowiedz
Dresinio - 06.07.2020 / 19:01, *.t-mobile.pl

@bronek49: zbyt dużo gry w dziada i zdecydowanie za mało siatkonogi !

odpowiedz
tekken (L) - 06.07.2020 / 18:14, *.chello.pl

Sugerowany skład: Muzyk
Karbownik- Lewczuk-Jędza- Rocha
Wszołek- Slisz- Gwilia- Cholewiak
Liquinas (Młody Włodar)
Rosołek

odpowiedz
Juri - 06.07.2020 / 17:43, *.inetia.pl

Ustaw klocki Vuko i wszystko będzie dobrze.
Legia Mistrz!

odpowiedz
HW - 06.07.2020 / 17:26, *.orange.pl

Ktory z was byl na stadionie w tym roku! Kibice w kapciach wieczni narzekacze!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.07.2020 / 20:15, *.centertel.pl

@HW: Ale ze mamy obejsc stadion dookola, i co z tego wyniknie? Bedzie 5-0 z Cracovia?

odpowiedz
Retro kibol - 06.07.2020 / 17:19, *.centertel.pl

Nic nie musisz odbudowywać panie papierowy trenerku za to powiem Ci że jeśli chcesz utrzymać stołek zacznij od przebudowy zespołu bo połowa zapomniała jak się w piłkę gra, za co pieniądze bierze i jakie barwy reprezentuje!

odpowiedz
Kamuflaż - 06.07.2020 / 15:37, *.tpnet.pl

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie i wszystko jasne, nie trzeba słuchać co mówi. Mowa ciała zdradza bardzo wiele: jest smród w gaciach, a strach ma wielkie oczy.

odpowiedz
:/ - 06.07.2020 / 16:22, *.master.pl

@Kamuflaż: kleksik ?

odpowiedz
m4 - 06.07.2020 / 15:17, *.chello.pl

z Muzykiem na bramce koncowka sezonu bedzie interesujaca ;D

odpowiedz
Jimmy L - 06.07.2020 / 16:09, *.d1-online.com

@m4 : Nie jest tak źle musi się ograć, zobaczysz jeszcze będzie z niego pociecha

odpowiedz
Darek - 06.07.2020 / 14:45, *.t-ipconnect.de

Zastanawiam się kiedy granie co trzy dni stanie się dla Legii czymś naturalnym a nie tylko powodem do wymówek?
Czy wszyscy trenerzy tak płaczą w europie,że grają co trzy dni?My gramy od 3 lat co 3 dni tylko na początek sezonu jak mamy kwalifikacje do europejskich pucharów i jak liga przyspiesza na koniec sezonu.No i w międzyczasie ze 2 razy na puchar Polski.Czy to naprawdę jest dla tych piłkarzy ponad ich siły?

odpowiedz
NAS - 06.07.2020 / 15:31, *.centertel.pl

@Darek : Popieram!!! Dobrze gada!!!

odpowiedz
Danie(L) - 06.07.2020 / 18:54, *.centertel.pl

@Darek :
Kolego, dwie sprawy. Po pierwsze tak, wszyscy "płaczą" jak to nazywasz. Wszędzie się o tym mówi, na wyspach, we Włoszech, w bundeslidze itd. np na Węgrzech może nie, nie oglądam i nie śledzę. Po drugie w bogatych ligach masz kadry świetnych grajkow, 25-28 grajkow do grania. I się nimi rotuje. Nieraz narzekał Lewandowski, że nie ma zmiennika, zobacz jak często gra Milik, kiedyś najwięcej meczów w sezonie w całej Europie zagrał Jodłowiec, ponad 70. Zawsze ktoś z tym wyjeżdża, a nikt nie sprawdza. Pomijam już fakt, że w tej Europie kończą w maju a zaczynają w sierpniu. U nas czasem było 2 tygodnie na urlop i pierwsze zgrupowanie. Przez cały rok jest tu wyzywanie vuko i ciągle pretensje jakbyśmy Realowi kibicowali. Prawda jest taka, że mamy krótka ławkę bo jest wiele urazów. W takiej sytuacji należy unikać jakiegokolwiek przemęczenia bo ryzykujesz kolejnymi. Teraz właśnie doszedł Antolic. Nie zmienia to faktu, że jest to kadra wystarczająca na dublet i mam nadzieję, że tak będzie. Nie zmienia to faktu, że potrzebne są wzmocnienia bo zawsze są potrzebne. Mówił o tym otwarcie Kucharski (4 pozycję), mówił o tym mioduski (3 pozycję) a vuko mówi, że teraz skupia się na meczach.
Ludzie ogarnięcie się z tym narzekaniem. Jest naprawdę dobrze, każdy kibic w PL chciałby mieć takie problemy w swoim zespole jakie czasem miewa Legia. Pozwólcie tej drużynie wygrać co ma do wygrania. A eliminacje pucharów to jeszcze inna historia. Do sierpnia daleko...

odpowiedz
Juri - 06.07.2020 / 19:50, *.inetia.pl

@Danie(L): bardzo dobrze napisane,100 % poparcia

odpowiedz
Kuba - 06.07.2020 / 14:01, *.t-mobile.pl

"Scenariusz, którego nikt nie zakładał..." o pozycji bramkarza, to kpina. W momencie w którym Majecki podpisał kontrakt, wiadomo było, że zostajemy z jednym "konkretnym" bramkarzem, a reszta jest nie ograna by grać w najważniejszych meczach sezonu. Mimo to życzę naszym golkiperom powodzenia i zero z tyłu.

odpowiedz
Ja1916 - 06.07.2020 / 15:30, *.vectranet.pl

@Kuba:

No nikt nie zakładał. Majecki miał odejść teraz, ale miało być już po sezonie , a ten się wydłużył z powodu pandemii.
Skoro nie masz wiedzy na ten temat, to lepiej nie wyśmiewać. W tym momencie wyszedłeś na głupka poprostu.

odpowiedz
Arek - 06.07.2020 / 22:29, *.tpnet.pl

@Kuba: a czy 2 miechy przerwy to też kpina? Przecież gdyby sezon skończył się normalnie, to Majecki grałby do końca. Gdyby Cierzniak nie złapał urazu, to pewnie on byłby pierwszy, a Muzyk na ławce. Nie specjalnie lubię gdybać, natomiast prawda jest taka, że ten sezon jest dziwny delikatnie mówiąc i ciężko coś przewidzieć.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.07.2020 / 13:46, *.vectranet.pl

1. Zrobiliśmy dużo w drugiej połowie z lechem? Było grać cały mecz.
2. Mladenović czemu nie gra? Przecież grał w lidze (do transferu) teraz w lechii, nie powinien odstawać od reszty.
3. Perkhart też szklany? Co za siła rażenia nam została...
...
To już chyba tylko Matka Boska Łazienkowska nam pomoże nam dublet zdobyć...

odpowiedz
Tyczubie - 06.07.2020 / 14:13, *.t-mobile.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: czubie Mladenovic nie moze grać, bo nie jest zgłoszony, a w trakcie sezonu nie mozna zgłaszać zawodników.

odpowiedz
... - 06.07.2020 / 14:21, *.master.pl

@Tyczubie: jeszcze nie opanował gry w dziada !!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.07.2020 / 17:41, *.vectranet.pl

@Tyczubie: fajną masz ksywkę. Nie chce wiedzieć, z czego to wynika :)

odpowiedz
775 - 06.07.2020 / 13:37, *.orange.pl

Ja bym przyjął inną taktykę, trzeba było dać 120% zaangażowania i zapewnić sobie mistrzostwo 2 - 3 kolejki temu a w późniejszych spotkaniach wystawiać tylko młodzież i robić sobie takie praktyczne treningi. Ale to już było. To co można zrobić to na przyszłość skupić się na dokładności, bo momentami po prostu ręce się rozkłada jak widzi się kolejne niecelne podanie, łatwą stratę piłki, wybicia prosto pod nogi przeciwnika.

odpowiedz
Olaf - 06.07.2020 / 23:12, *.vectranet.pl

@775: 100% racji, jak byśmy grali z pełnym zaangażowaniem to pyknelibyśmy Piasta i już byłóby wszystko "po frytkach" - ostatnie 4 mecze możnabyłóby grać z kilkoma młódymi a wszystkie siły skierować na PP !!!

a teraz to się trzęsiemy co to będzie...

odpowiedz
quad74 - 06.07.2020 / 13:30, *.chello.pl

Pod względem kadrowym wygląda to coraz gorzej.

odpowiedz
Władeczek - 06.07.2020 / 13:17, *.netfala.pl

Sam sie dobuduj faken!

odpowiedz
Legia92 - 06.07.2020 / 13:08, *.vectranet.pl

Cześć,

gdyby ktoś z karnetowiczów wiedział, że nie będzie w stanie pojawić sie na meczu z Cracovią 11 lipca i mógłby przepisać karnet to poprosiłbym o kontakt mailowy pod adresem tylkolegia92@o2.pl. Najchętniej bilet normalny na trybune wschodnią

Dzięki!

odpowiedz
Pier,,guupoty - 06.07.2020 / 13:02, *.vectranet.pl

Jaki odpoczynek ,cisza amatorka ,i dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy , Amatorzy,

odpowiedz
kukubuku - 06.07.2020 / 12:02, *.47.87

"Kilku z nich musiało ostatnio grać więcej niż powinno. Wiąże się to też z kolejnym ryzykiem, jeśli chodzi o urazy, ale musimy sobie jakoś z tym poradzić. Gramy z dużą częstotliwością i musimy być świadomi, że wcześniej czy później urazy się pojawią."
Panie wybitny trenerze, wystarczyło nie ustawiać defensywnie drużyny i bojaźliwie, tylko wygrać z Jagą, zapewnić sobie tytuł i mógłby Pan grać młodzieżą, a tym tak wielce zmęczonym już po kilku meczach, dałby Pan odpocząć.

odpowiedz
Roma - 06.07.2020 / 11:49, *.plus.pl

Ja mam wielkie zaufanie dla naszej ekstraklasy i jestem pewien, ze Legia będzie mistrzem nawet gdyby w trzech ostatnich meczach nie zdobyła punktu ( oczywiście tak nie będzie ), bo reszta i tak nie da rady odrobić straty. Skoro więc mistrzostwa formalnie nie zdobyliśmy dwie kolejki temu, teraz ligę moglibyśmy dograć nawet juniorami starszymi, a cały wysiłek skierować na dwa mecze w pucharze. Finał PP to zawsze fajne emocje.

odpowiedz
kukubuku - 06.07.2020 / 11:44, *.47.87

"Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że już kilka dni później będziemy grali z tą drużyną w lidze"
no i co z tego?!
Chyba, że jakiś układ zawrzecie - PP za remis w lidze
ale to wstyd i hańba byłyby

odpowiedz
tomiacab - 07.07.2020 / 17:29, *.234.227

@kukubuku: zastanów się po co nam taki układ

odpowiedz
KowaL - 06.07.2020 / 11:39, *.play-internet.pl

Nic już nie musisz, papier w kieszeni masz...

odpowiedz