fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nie idziesz na mecz z Cracovią? Udostępnij swój karnet!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii, którzy posiadają karnet, a nie wybierają się na sobotni mecz z Cracovią, mogą odstąpić swoje miejsce innym fanom, do czego gorąco zachęcamy. Dzięki temu nasz klub będzie mogło dopingować więcej widzów, a wobec braku otwartej sprzedaży, każde odstąpione miejsce jest na wagę złota, i... mistrzostwa. Przypominamy, że odstąpić swoje miejsce znajomemu (posiadającemu Kartę Kibica Legii), aby zostało ono ponownie wykorzystane, możecie do czwartku, do godziny 17:30, czyli na 48 godzin przed rozpoczęciem spotkania.

Jeśli nie zrobicie tego w tym terminie - nie wszystko stracone. Zawsze możecie jeszcze (można uczynić to oczywiście wcześniej), poinformować o swojej nieobecności na trybunach na tym konkretnym spotkaniu - wysyłając informację "Udostępniam nieodpłatnie na rzecz Legii Warszawa swoje miejsce karnetowe na mecz Legia - Cracovia" na maila pok@legia.pl. Dzięki temu unikniemy pustego miejsca na stadionie i przekażemy to miejsce innemu kibicowi, który dopingiem wesprze drużynę w walce o Mistrzostwo Polski.

Mecz Legia - Cracovia zostanie rozegrany w najbliższą sobotę, 11 lipca o godzinie 17:30 przy Łazienkowskiej 3.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
autor - 10.07.2020 / 11:58, *.vectranet.pl

A Legia doplaca za to, ze im sie zrobi zaszczyt i bedzie patrzec na ich paralityczna gre?

odpowiedz
Vtl - 09.07.2020 / 09:18, *.tele2.hr

Przepisze karnet na wschodnią.Info +48731374974.

odpowiedz
PKU - 08.07.2020 / 23:49, *.centertel.pl

Oddam dwa miejsca z karnetów.
Normalny i ulgowy, trybuna południowa.
518 16 99 22

odpowiedz
Szymon - 09.07.2020 / 07:22, *.orange.pl

@PKU: napisałem wiadomość prywatną

odpowiedz
Pedros - 08.07.2020 / 18:30, *.net.pl

Oddam nerkę za bilet na sobotni mecz
508 082 398

odpowiedz
Szukam biletu - 08.07.2020 / 15:53, *.orange.pl

Witam mordeczki. Chętnie odkupię bilet na mecz. Koszta się nie liczą haha 510 241 868

odpowiedz
1916 - 08.07.2020 / 15:17, *.play-internet.pl

Chętnie odkupię 2 bilety na jaką kolwiek trybunę
Prosze o Kontakt stefan.stefan1916@interia.pl

odpowiedz
Kacper - 08.07.2020 / 14:23, *.orange.pl

Odkupie bilet na Żyletę prosze o kontakt
500 235 266

odpowiedz
Kacper - 08.07.2020 / 14:12, *.orange.pl

Poszukuje biletu na Żyletę na cracovie prosze o kontakt
500 235 266

odpowiedz
Szymon - 08.07.2020 / 12:53, *.play-internet.pl

Odkupię 2 bilety na jakąkolwiek trybunę! Proszę o kontakt na adres: szymonczajka@o2.pl

odpowiedz
Tom(L) - 08.07.2020 / 15:26, *.chello.pl

@Szymon: na ilu meczach byłeś w obecnym sezonie?

odpowiedz
Szymon - 08.07.2020 / 16:14, *.play-internet.pl

@Tom(L): ok. 10, ale nie jestem z Warszawy. Mam możliwość przyjechania na weekend i chciałbym pójść dopingować drużynę.

odpowiedz
Aga - 08.07.2020 / 11:18, *.inetia.pl

Przyjmę 1 bilet na sobotni mecz :-) :-) :-)
Kontakt najszybciej na SMS 609233255.
Pozdrawiam

odpowiedz
Majson - 08.07.2020 / 10:36, *.net.pl

Odkupię bilet na Żyletę!!! Proszę o kontakt - 602 713 694

odpowiedz
Wawerczyk - 08.07.2020 / 08:14, *.t-mobile.pl

Chętnie przygarnę bilet na Żyletę
lulaj09@gmail.com

odpowiedz
THC - 08.07.2020 / 06:19, *.net.pl

Potrzebny bilecik na ŻYLETE 508082398 fazaa@onet.eu odezwij się ,a na pewno sie dogadamy ????

odpowiedz
Tomek - 07.07.2020 / 23:59, *.centertel.pl

Odkupie bilet ! 795501932

odpowiedz
Janek - 07.07.2020 / 22:30, *.206.209

793 922 666 - mam 2 bileciki do oddania na wschodnią

odpowiedz
Marson - 08.07.2020 / 11:05, *.arreks.pl

@Janek: chętnie przyjmę lub odkupie -marek.legia25@interia.pl

odpowiedz
Legia - 07.07.2020 / 22:25, *.centertel.pl

Odstąpię bilet z karnetu na mecz z Cracovia.

odpowiedz
Wawerczyk - 08.07.2020 / 08:38, *.t-mobile.pl

@Legia: Jak można się z Tobą skontaktować ?

odpowiedz
Julia - 07.07.2020 / 22:10, *.tpnet.pl

!!!odkupię 2 lub 3 bilety na sobotni mecz!!!
@julia.lysiak2@gmail.com

odpowiedz
Fff - 07.07.2020 / 20:40, *.chello.pl

Ciekawy jestem jaka jest procedura przyznawania innemu kibicowi biletu na mecz jeśli ktoś zrezygnuje?... Mogę przypuszczać że daje sie temu kto był na największej liczbie meczów bez karnetu ale jeśli było ich no. Trzystu to co losowanie?

odpowiedz
Nikt - 07.07.2020 / 19:50, *.plus.pl

Pigson1980@wp.pl będę miał jeden karnet do udostępnienia

odpowiedz
Stary(L) - 07.07.2020 / 21:14, *.chello.pl

I jak będzie coś z tego?

odpowiedz
Stary(L) - 07.07.2020 / 18:17, *.chello.pl

Chetnie ogarnę bilecik płace jak za prezydenta,505949628,red841916@gmail.com.

odpowiedz
Kamil - 07.07.2020 / 17:13, *.play-internet.pl

Chętnie odkupię bilet 600 094 165

odpowiedz
Kacper - 07.07.2020 / 15:40, *.orange.pl

Odkupie bilet na Żyletę prosze o kontakt
500 235 266

odpowiedz
Tifo - 07.07.2020 / 15:16, *.centertel.pl

Bilet na zylete 60pln.
Zainteresowany pisz. tifo23@interia.pl

odpowiedz
MATI 1916 - 07.07.2020 / 15:15, *.esabdns.pl

Chętnie odkupie bilet kontakt: thcjoint@gmail.com

odpowiedz
xxx - 07.07.2020 / 14:16, *.102.11

Do redakcji Czy jesli kolega odstapi mi bilet a ja chce isc z 5 latkiem musze miec dla niego bilet rowniez ?

odpowiedz
Miodek ale dr ; P - 07.07.2020 / 22:09, *.vectranet.pl

@xxx: jeżeli to warzywo to nie musisz.... : P

odpowiedz
Z-W-D - 07.07.2020 / 13:56, *.t-mobile.pl

odkupię - zawad17@o2.pl

odpowiedz
Norbi99 - 07.07.2020 / 13:54, *.inetia.pl

Jeżeli ktoś nie może to chętnie przygarnę 2 bilety ;) kontakt: norbi.szwagierczak@gmail.com

odpowiedz
Paweł - 07.07.2020 / 13:37, *.t-mobile.pl

chętnie odkupię bilet na sobotni mecz z Cracovią, prosze o kontakt bropawel@gmail.com

odpowiedz
Władeczek - 07.07.2020 / 13:14, *.netfala.pl

No właśnie faken ja chciałbym pójść na mecz ale nie mam karnetu. W ogóle generalnie co to za polityka klubu, że takich kiboli jak ja się nie wpuszcza a wpuszcza się pazi, co kupili karnet, żeby sobie pyknąć fote na fejsa. Dawajcie faken bilety, kto nie idzie. Wezme trzy.

odpowiedz
cLa - 07.07.2020 / 15:25, *.net.pl

@Władeczek: licz się ze słowami i nie obrażaj kibiców Legii. nie masz karnetu to oglądasz meczyk na swoim OLED 21".

odpowiedz
Piotr (L) - 07.07.2020 / 15:52, *.centertel.pl

@Władeczek: To trzeba było sobie kupić karnet anie teraz lamentowac. Po drugie zawsze w karnecie lepiej wychodzi na cały sezon. Sam jesteś pazdziez żaden z ciebie fanatyk jesteś fanatykiem oglądającym w tv z swoją słyną maciora. Co już twój ten wielki tv OLED nie działa tak zawsze się chwaliłeś że oglądasz na wielkim tv to dalej sobie oglądaj w tv

odpowiedz
pp - 07.07.2020 / 16:17, *.chello.pl

@Piotr (L) : Nie mam karnetu, bylem na kazdym meczu. Jestem paziem? To ciekawe.

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.07.2020 / 16:48, *.vectranet.pl

@Władeczek: pamiętaj o bilecie dla maciory faken...

odpowiedz
Piotr (L) - 07.07.2020 / 17:17, *.centertel.pl

@pp: Spokojnie bracie ja o tobie nie mowie tak chodzi mi o tego cudaka wladeczka. Szanuję takich fanatyków którzy nie mają karnetu a są na każdym meczu.

odpowiedz
dino - 07.07.2020 / 17:26, *.vtelecom.pl

@pp:
Paziem nie ale ekonomista tez nie

odpowiedz
pp - 07.07.2020 / 19:32, *.chello.pl

@dino: Mam inne wyjscie chcac co chwile zmienic trybune? Z karnetu zaoszczedze z 5 dych. Szał.

odpowiedz
Andrzej - 07.07.2020 / 13:09, *.chello.pl

Chętnie odkupię bilet na dowolną trybunę
e-mail: andrzej_123@op.pl
Pozdrawiam,
Andrzej

odpowiedz
pp - 07.07.2020 / 12:50, *.chello.pl

Dajcie to na główną po dzisiejszym meczu, to może więcej ludzi przepisze..

odpowiedz
Artur - 07.07.2020 / 12:43, *.t-mobile.pl

Chętnie odkupie 2 bilety na sobotę, artzoc@wp.pl

odpowiedz
Dan - 07.07.2020 / 12:14, *.vectranet.pl

Chętnie odkupię bilet na Żyletę
daniel-zylak@o2.pl

odpowiedz
Jimii1916 - 07.07.2020 / 12:12, *.play-internet.pl

Bardzo chętnie 2 bilety jak ktoś nie idizie

odpowiedz
Artur - 07.07.2020 / 14:09, *.t-mobile.pl

@Jimii1916: ja też jestem chętny na 2 bilety odkupić, artzoc@wp.pl

odpowiedz