Bartosz Łastowski - fot. Legia.com
REKLAMA

Bartosz Łastowski nowym zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja amp futbolu Legii Warszawa zakontraktowała nowego zawodnika, a jest nim najlepszy zawodnik i jednocześnie król strzelców minionego sezonu Amp Futbol Ekstraklasy, Bartosz Łastowski. Bartek ma na swoim koncie 86 meczów w reprezentacji Polski, w których zdobył 80 bramek i zanotował 31 asyst. Może się także pochwalić tytułem króla strzelców Mistrzostw Europy w roku 2017. Łastowski w minionym sezonie wywalczył tytuł mistrza Polski z drużyną Kuloodpornych Bielsko-Biała, z której trafił do Legii.

- Przejście do Legii to kolejny ważny krok w mojej karierze. To kolejne cele, wyzwania, nowe doświadczenie. Priorytetem jest zdobycie dla mnie drugiego z rzędu Mistrzostwa Polski i zagranie w ampfutbolowej Lidze Mistrzów. Chciałbym przywieźć z tej imprezy medal, najlepiej złoty - powiedział Bartosz Łastowski.

- Przyjście Bartka do drużyny Legii Warszawa oznacza dla nas duży zastrzyk jakości. Jeżeli ktoś słyszał o amp futbolu to zapewne słyszał o 'polskim Messim'. Powoli realizujemy swój plan rozwoju, to długofalowy projekt w kierunku profesjonalizacji naszego sportu. Bardzo dziękujemy naszym sponsorom i partnerom, bez nich nie moglibyśmy pozwolić sobie na takie kroki, jak pozyskanie Bartka - powiedział Mateusz Szczepaniak, trener sekcji Amp Futbolu Legii Warszawa.

Sezon 2020 rozpocznie się na początku września.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
bie/L/sko - 23.07.2020 / 22:42, *.play-internet.pl

Teraz będę Ci kibicował jak jesteś zawodnikiem LEGII. Powodzenia. A nie zapominaj o KULOODPORNYCH. HEJ

odpowiedz
Roman - 23.07.2020 / 21:53, *.centertel.pl

Messi.

odpowiedz
Kiwi - 23.07.2020 / 21:20, *.com.pl

Brawo !!!!

odpowiedz
Darek - 23.07.2020 / 14:25, *.t-ipconnect.de

Powodzenia w Legii.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.