fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Brazylijskie media: Legia zainteresowana Richardem

Woytek, źródło: revistacolorada.com.br

Brazylijski portal "Revista Colorada" poinformował, że Legia Warszawa zainteresowana jest kupnem Richarda. Zawodnik ostatni sezon spędził w portugalskim zespole CD Tondela, do którego został wypożyczony z brazylijskiego Internacional Porto Alegre. Menedżer zawodnika powiedział, że Richard nie pozostanie w Tondeli, nie wróci do Porto Alegre oraz potwierdził zainteresowanie ze strony mistrza Polski.

20-letni Richard występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. W Tondeli zagrał w 29 spotkaniach, zdobył 2 gole i zanotował 2 asysty. Jego kontrakt z Internacionalem obowiązuje do grudnia 2021 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Orbit - 02.08.2020 / 09:35, *.centertel.pl

Była by bomba ???? gościu potencjał ma niezły ogladnijcie filmiki, może być dużo lepszy niż Guilherme

odpowiedz
JA - 31.07.2020 / 15:01, *.primacom.net

Dla wiadomości Januszy którzy nie znają się na piłce... To jest Lewy Skrzydłowy, mogacy również grać na ŚPO. On zjada Ekstraklasę, ma świetny drybling, zwinność szybkość przyszpieszenie, mocny strzał z dystansu.. To jest perełka która prędzej czy później trafi do top ligi.. Statystyki wynikające z gry w słabym klubie który spada.. Legia powinna tylko takich sprowadzać.

odpowiedz
(L) - 29.07.2020 / 00:35, *.t-mobile.pl

Z tego klubu CD Tondela zarabisty jest Fahd Moufi i na transfermarkt wyceniany tylko na 550tys €

odpowiedz
gazza - 28.07.2020 / 21:21, *.inetia.pl

29 meczy i dwa gole...hahahahahahahahahaha

odpowiedz
andrzej - 28.07.2020 / 23:09, *.biz.pl

@gazza: portudali 6 liga polska 29

odpowiedz
Sceptyk - 27.07.2020 / 23:17, *.wawtel.pl

Niezły napadzior. Od prawie roku żadnej bramki nie strzelił mimo że całe mecze grał

odpowiedz
Sceptyk - 27.07.2020 / 23:22, *.wawtel.pl

@Sceptyk: No chyba, że kwota wypożyczenia mała, bo gościa już pożegnali w jednej z najsłabszych drużyn Portugalii. Może jakiś plan rozwojowy na niego mają?

odpowiedz
Rambo - 27.07.2020 / 21:21, *.centertel.pl

Nie od dziś wiadomo, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki

odpowiedz
Markus Merk - 27.07.2020 / 18:30, *.play-internet.pl

Co za niedorozwoje tu piszą, nic wam nie pasuje, nic się nie podoba. Chyba uważacie i macie nadzieję, że Legia zacznie kupować tabunami zawodników po 3 mln euro. Ma przyjść Juranovič-źle, ma przyjść Sedlar- źle, ma przyjść Richard-źle. Ale narażać Legię na straty finansowe-dobrze.

odpowiedz
andrzej - 27.07.2020 / 20:42, *.biz.pl

@Markus Merk: wszyscy 3 bysie przydali stać legie na nik nik dobrzy grajkowie

odpowiedz
bo tu trolle z amiki pezsiaduja i im nie pasi - 28.07.2020 / 02:34, *.optonline.net

@Markus Merk: każdy normalny kibic Legii jest zadowolony, a szczury z ( w większości) Poznania robia zamieszanie.

odpowiedz
To tu to tam... - 27.07.2020 / 17:52, *.amazonaws.com

Tu nie chodzi o wzmocnienie,tu chodzi o kase dla Kucharskiego,wszystkie niewypały to razem policzyć grube bańki wypłyneły z Legii a co najzabawniejsze ci co za tym stojà dalej pracujá dla Legii

odpowiedz
Orti - 27.07.2020 / 14:27, *.plus.pl

Ciekawe czy odpali jak Luquinhas i czy Luquinhas odejdzie w związku z tym ?

odpowiedz
mG - 27.07.2020 / 13:28, *.101.2

Brać go, młody i jak wypali to będzie jeszcze dobry zarobek.

odpowiedz
atmosferic - 27.07.2020 / 13:08, *.orange.pl

A co z Lourency z Gil Vicente? za drogi?

odpowiedz
Markus Merk - 27.07.2020 / 18:24, *.play-internet.pl

@atmosferic: Za drogi bo skończył mu się kontrakt.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 27.07.2020 / 12:40, *.chello.pl

Ogarnijcie się. Legia powinna co rundę 3-5 takich ściągać, zeby wyławiać perełki jak Gui czy Luquinhas i zarabiać na nich. Reszta po roku w samolot do brazylii i papa jak się nie sprawdzili.

Zdradzę Wam sekret - wielkie kluby tak działają :P Np. włosi wykupują młodych Polaków.

odpowiedz
Olaf - 27.07.2020 / 14:03, *.vectranet.pl

@Szmu(L)ki: toż go my właśnie wyciągamy z samolotu powrotnego z Portugalii do Brazylii... ; )))

Ogólnie masz rację - tylko nie Brazylijczyków bo mentalność zupełnie inna (to też problem z naszej strony jak go akceptować/zaaklimatyzować - zapewne w Legii nie ma specjalnej komórki do utrzymania takich "wynalazków") tylko Jugoli/Słowaków/Ukraińców/Białorusinów - przynajmniej tyłek im nie będzie marzł w zimie ; )) i język łatwo zrozumieć etc. etc.

odpowiedz
Puernik - 27.07.2020 / 15:37, *.play-internet.pl

@Olaf:Szachtar na Ukrainie gdzie mentalności od brazylijskiej odbiega bardziej niż nasza bierze ich wagonami i chyba raczej nie żałuje.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 27.07.2020 / 12:23, *.255.243

Widzę że większość to baranów tu pisze albo jakieś szczeniaki co nie mają bladego pojęcia o piłce nożnej. Żal normalnie mi was.

odpowiedz
Baran - 27.07.2020 / 15:49, *.chello.pl

@Sobo(L)ew: beee beeeeeee

odpowiedz
(L)eming - 27.07.2020 / 12:13, *.tpnet.pl

Kot to czy ogór?

odpowiedz
Nie wiem co mówię - 27.07.2020 / 11:00, *.chello.pl

Brać.

odpowiedz
Kris - 27.07.2020 / 10:59, *.centertel.pl

Bierem go

odpowiedz
Rtyioop - 27.07.2020 / 10:58, *.chello.pl

To nie lepiej za skrzydłowym się rozglądać ? Na ŚPO jest Luquinhas i ewentualnie Gwilia.

odpowiedz
kaktus - 27.07.2020 / 10:47, *.com.pl

"W Tondeli zagrał w 29 spotkaniach, zdobył 2 gole i zanotował 2 asysty"
Smutna prawda jest taka, że gdyby w wieku 20 lat, grając w Portugalii zdobył 10 bramek i miał 10 asyst to Legia by się nim nie interesowała, bo nie miałaby mu nic do zaoferowania... :(

odpowiedz
Zborek - 27.07.2020 / 11:00, *.plus.pl

@kaktus: na każdym portalu bedziesz to wklejał kasztanie ??

odpowiedz
dino - 27.07.2020 / 10:19, *.vtelecom.pl

W klubie o którym w swoim 37 letnim życiu słyszę po raz 1. w 29 meczach strzelił 2 bramki widzę zbrojenia na Ligę Mistrzów

odpowiedz
Prazanin - 27.07.2020 / 10:26, *.play-internet.pl

@dino: ten klub, o którym pierwszy raz słyszysz wygrał w tym sezonie w Lidze ze Sportingiem Lizbona...

odpowiedz
PLBBOY - 27.07.2020 / 10:35, *.227.22

@dino: dorzuc kilka euro to kupimy Ronaldo i Lewandowskiego.

odpowiedz
Piesek - 27.07.2020 / 09:59, *.jmdi.pl

Kocur. Dwie bramy i dwie asysty.

odpowiedz
głodny piłki - 27.07.2020 / 10:42, *.net.pl

@Piesek : wegług RANKING NAJLEPSZYCH LIG NA ŚWIECIE to liga portugalska jest na 6 miejscu nasza liga na 52 takze u nas powinien miec lekko 10goli 10 asyst :)

odpowiedz
Prazanin - 27.07.2020 / 10:47, *.play-internet.pl

@Piesek : Luki też nie miał statystyk jak do nas przychodził.... Nawet takich jak Richard...

odpowiedz
ksieciunio - 27.07.2020 / 09:55, *.chello.pl

cos wiecej...........

odpowiedz
Jasio - 27.07.2020 / 10:28, *.55.32

@ksieciunio: tak, +dwie zmarnowane setki.

odpowiedz
SEBO(L) - 27.07.2020 / 10:40, *.centertel.pl

@Jasio: potłukł, czy wylało mu się?

odpowiedz
X - 27.07.2020 / 10:55, *.virginm.net

@ksieciunio: ksieciuniu dej no 2zl, no dej

odpowiedz