Wyniki legionistów w I rundzie PP

We Wrocławiu odbyła się pierwsza runda zawodów Pucharu Polski w strzelectwie sportowym, a w zawodach startowali zawodnicy Legii. Daniel Sadowski w konkurencji karabin 60 strzałów leżąc zajął pierwsze miejsce, zaś w konkurencji kpn3x40 był ósmy. Tomasz Bartnik z kolei zajął miejsce trzecie w konkurencji karabin pneumatyczny oraz w karabin 60 strzałów leżąc. Bliski miejsca na podium był w konkurencji karabinu 3x40 strzałów, gdzie ostatecznie sklasyfikowany został na czwartej pozycji.

Miejsce siódme we wszystkich swoich konkurencjach zajął Robert Kraskowski. W konkurencjach pistoletowych najlepiej spośród legionistów poradziła sobie Katarzyna Klepacz, zajmując w finale pistoletu pneumatycznego miejsce szóste.