Domagoj Antolić piłkarzem sezonu
REKLAMA

Plebiscyt

Domagoj Antolić piłkarzem sezonu 2019/20!

Redakcja

W Plebiscycie na najlepszego Piłkarza Sezonu 2019/2020 zwyciężył Domagoj Antolić! Walka o miano najlepszego legionisty sezonu była w tym roku szczególnie zacięta. Zwycięzca otrzymał 3290 głosów, co stanowi 16,3% wszystkich głosów.

Drugie miejsce zajął Marko Vesović z dorobkiem 3 059 głosów, a trzecie Michał Karbownik - 2 632 głosy. W sumie przez 2 tygodnie oddaliście ponad 20 tysięcy typów.



Klasyfikacja Plebiscytu na najlepszego Piłkarza Sezonu 2019/2020:

1. Domagoj ANTOLIĆ - 3290

2. Marko VESOVIĆ - 3059

3. Michał KARBOWNIK - 2632

4. Artur Jędrzejczyk - 2617
5. Walerian Gwilia - 2070
6. Luquinhas - 1443
7. Paweł Wszołek - 1070
8. Jarosław Niezgoda - 1021
9. Jose Kante - 658
10. Radosław Majecki - 547
11. Sandro Kulenović - 434
12. Igor Lewczuk - 384
13. Carlitos - 195
14. Szymon Włodarczyk - 164
15. Salvador Agra - 137
16. Andre Martins - 64
17. Maciej Rosołek - 47
18. Tomasz Jodłowiec - 43
19. Mateusz Cholewiak - 27
20. Mateusz Wieteska - 22
21. Vamara Sanogo - 20
21. Radosław Cierzniak - 20
23. Cafu - 18
24. Inaki Astiz - 17
25. Tomas Pekhart - 16
26. Bartosz Slisz - 13
26. Wojciech Muzyk - 13
28. Arvydas Novikovas - 11
28. William Remy - 11
30. Kacper Kostorz - 8
30. Luis Rocha - 8
32. Radosław Cielemęcki - 7
32. Paweł Stolarski - 7
34. Dominik Nagy - 6
34. Mateusz Praszelik - 6

Suma głosów: 20 105

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

+dodaj komentarz
ryter - 15.08.2020 / 13:09, *.100.190

Przez 2 miesiące głosowałem codziennie na Jodłowca, a dostał tylko 43 głosy. Skandal! Proszę o ponowne przeliczenie głosów.

odpowiedz
ooon - 08.08.2020 / 14:55, *.47.215

Piotr Włodarczyk za wysoko

odpowiedz
fvd - 07.08.2020 / 18:48, *.tpnet.pl

Gwilia najlepszy!!!!!!!!!

odpowiedz
Simon - 07.08.2020 / 11:31, *.155.3

Kulenovic to chyba też żart loży szyderców

odpowiedz
Kalarepa - 07.08.2020 / 11:29, *.play-internet.pl

Zglaszam protest! Byly osoby, ktore glosowaly po kilka razy z innych ip! Jedrzejczyk czwarty????? To sabotaz z innych klubow. Karbownik byl najlepsxy. Wy sie nie znacie na pilce w ogole

odpowiedz
Jaaa na - 07.08.2020 / 10:14, *.t-mobile.pl

Keneta Zeigbo

odpowiedz
Typo - 07.08.2020 / 07:13, *.play-internet.pl

Malo na Makeckiego jak na przyszłego bramkarza nr 1 w reprezentacji

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.08.2020 / 06:45, *.orange.pl

Jeżeli już od samego początku będziecie się nabijać z Włodarczyka to być może nigdy nie "wyjdzie z cienia" ojca.

odpowiedz
Franio - 07.08.2020 / 19:49, *.tpnet.pl

@Mateusz z Gór: a ojciec to taki cien daje ze niech go....

odpowiedz
PLBBOY - 06.08.2020 / 23:24, *.227.22

Włodarczyk za wysoko :)

odpowiedz
Kibic - 06.08.2020 / 22:43, *.com.pl

Swój głos oddałem na Wszołka , to po jego przyjściu do Legii coś drgnęło w grze Wojskowych , od tamtego momentu Legia zaczęła się w miarę przyzwoicie prezentować na boisku . Widać , że jeden dobry zawodnik dołączony do zespołu daje duży pozytywny impuls dla całego zespołu . Takim był z pewnością transfer Pawła do Legii . Dlatego chłopak zasłużył na wyróżnienie .

odpowiedz
Ja - 07.08.2020 / 00:35, *.t-mobile.pl

@Kibic: Wiesz, że przed przecinkiem i przed kropką nie wstawia się spacji?

odpowiedz
Benek - 07.08.2020 / 06:41, *.chello.pl

@Ja: Właśnie . Tak samo hulajnogę zostawiaj na boku a nie środku chodnika ancymonie, a jak wchodzisz do komunikacji miejskiej to zakładaj maskę.

odpowiedz
Endriu - 07.08.2020 / 07:14, *.centertel.pl

@Kibic: potwierdzam, mam identyczne odczucie

odpowiedz
Endriu - 07.08.2020 / 07:21, *.centertel.pl

@Ja: poszukaj glosowania, jakiegoś forum dotyczacego interpunkcji, stylistyki czy ortografii, na pewno poczujesz się lepiej stawiając tam plusy, minusy oraz inne komentarze

odpowiedz
lemiesz - 06.08.2020 / 22:16, *.centertel.pl

to tylko po.eb. mogly tak zaglosowac!
ja glosowalem na Niezgode, ale rozwazalem tez Vesovicia i Gwilie. Za to Antolic to pomylka taka jak glosujacy na niego!

odpowiedz
JA - 06.08.2020 / 21:18, *.t-mobile.pl

Jakby dało się głosować na Obradovica to pewnie byłby w pierwszej 10. Powinniście zrobić też plebiscyt na niewypał roku.

odpowiedz
Gizior - 06.08.2020 / 20:23, *.alfa-system.net

Gwilla za nisko...

odpowiedz
Arek - 06.08.2020 / 20:10, *.t-mobile.pl

To głosowanie to ściema !!

odpowiedz
Błażej - 06.08.2020 / 19:53, *.chello.pl

Hehe Vesović, który zagrał bardzo dobrze po przerwie wirusowej, a wcześniej miał przeciętny sezon drugi :D miejsce Kante to żart

odpowiedz
kami(L)praga - 06.08.2020 / 19:52, *.centertel.pl

hahahahahah kto to glosował przecież Antolić powinien byc poza 10 na miejscu 12-15 prosze was obejrzyjcie mecze Legii 50 % piłek zwalniajacych akcje nie w tępo non stop ktoś sie musiał wracać do piłki dlatego też na koniec miał dobre statystyki pilka nie w tępo przeciwnik cofa sie do obrony a my rozgrywamy akcje od poczatku zero zaskoczenia brak słow ......... najgorszy piłkarz jest najlepszym hahahahah

odpowiedz
rroy - 06.08.2020 / 19:36, *.mm.pl

Brawo Antola:)

odpowiedz
... - 06.08.2020 / 20:05, *.t-mobile.pl

@rroy: patola

odpowiedz
rroy - 07.08.2020 / 10:41, *.mm.pl

@...: miło mi poznać :D

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 06.08.2020 / 19:12, *.chello.pl

Glosowalem na Niezgode.

odpowiedz
bart_sropln - 06.08.2020 / 17:31, *.play-internet.pl

Antoliću gratulacje!

odpowiedz
WWL - 06.08.2020 / 15:41, *.play-internet.pl

Lukinas Kante Lewczuk Carlitos za bisko

Kulenovic nawet nie skomentuję.

Sanogo Nowikowas za wysoko

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 06.08.2020 / 15:57, *.centertel.pl

@WWL: co chcesz od SANOGO czarny kocur

odpowiedz
Książę Nocy - 06.08.2020 / 16:07, *.inetia.pl

@WWL: Chłopie przecież to jajca ludzie sobie robili. Tak jak z pamiętnym ,,Koko koko - Euro spoko'' ;)

odpowiedz
Mi - 06.08.2020 / 23:40, *.t-mobile.pl

@WWL: a tak całkiem poważnie to naucz się poprawnie pisać nazwiska piłkarzy i dopiero zabieraj głos

odpowiedz
K - 07.08.2020 / 12:49, *.tpnet.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: a ty biały debil

odpowiedz
Raf - 06.08.2020 / 14:58, *.centertel.pl

Ale ten Antolic zaczarował. Człowiekowi raz na 5 podań,wrzutek,dosrodkowań raz wyjdzie. I wszyscy zachwyceni. Z takimi grajkami europy nie zawojujemy. Zresztą ostatnie lata pokazują z antoliciem w skladzie...

odpowiedz
Korda - 06.08.2020 / 15:07, *.centertel.pl

@Raf: on jest od zadań defensywnych

odpowiedz
Adi - 06.08.2020 / 15:34, *.orange.pl

@Raf: Też nie rozumiem tych zachwytów. Zagrał bardzo dobry sezon ale bez przesady. Dla mnie Luquinhas i Jedza bardziej zasluzyli ale to moje zdanie.

odpowiedz
Raf - 06.08.2020 / 15:46, *.centertel.pl

@Korda: w defensywie też jak na niego patrzę. Jest wolny. Raczej małe szanse że odbierze komuś piłkę ewentualnie przypadkowy przechwyt. No i wychodzenie z piłką nie ważne gdzie i jak ZAWSZE do najbliższego. To mnie najbardziej irytuje.

odpowiedz
L - 06.08.2020 / 16:04, *.tpnet.pl

@Raf: 100% racji dla ciebie kolego. Tak bez spiny teraz do wszystkich co twierdzą ze on jest od zadań defensywnych to zauważcie ze Antolic cały sezon grał na pozycji nr 8 a za jego plecami był jeszcze martins który grał na pozycji nr6. Oznacza to co najmniej tyle ze Antolic ma tyle samo zadań defensywnych co ofensywnych a wiec TRZEBA go rozliczać z tego co robił w ofensywie ( w defensywie faktycznie było nieźle) a tam dawał zdecydowanie za mało by moglibyśmy myśleć o lidze Europy z nim w pierwszym składzie. Nie zmienia to faktu ze były mecze gdzie widziałem ze ewidentnie daje z siebie maksa i chwała mu za to ;)

odpowiedz
Pawełek - 06.08.2020 / 13:50, *.netfala.pl

A słyszeliście, że jego najfatalniejsza fatalność Michał Fatalczyk podpisał 3-letni kontakt z Pogonią Szczecin? Cóż za fatalna wiadomość!

odpowiedz
Pacho - 06.08.2020 / 14:30, *.chello.pl

@Pawełek: z Pogonią to jeszcze ujdzie.

odpowiedz
WWL - 06.08.2020 / 13:42, *.play-internet.pl

434 głosy Kulenovic

Haha
Gimbaza miała ubaw

odpowiedz
Korda - 06.08.2020 / 13:39, *.centertel.pl

Podobno Kucharczyk podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin

odpowiedz
Qwerty - 06.08.2020 / 13:21, *.chello.pl

Powinno się zmienić zasady tego plebiscytu. Np. Na graczy którzy zagrali mniej niż 15 meczy nie można głosować.

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.08.2020 / 13:21, *.vectranet.pl

W nagrodę proponujemy mu kontrakt ze znaczną obniżką zarobków...

odpowiedz
Zdzicho - 06.08.2020 / 12:46, *.tpnet.pl

A te glosy na kulenovicia, nagyego to tak na serio? Czy niektorzy to taki beton czy na siłe chca byc przesmiewczy

odpowiedz
Marcel - 06.08.2020 / 12:53, *.t-mobile.pl

@Zdzicho: Po mojemu to ta druga opcja.

odpowiedz
Rafix - 06.08.2020 / 12:21, *.chello.pl

Podbijamy cenę za Antolicia ????!!!

odpowiedz
Mac - 06.08.2020 / 12:00, *.play-internet.pl

Kuchy za wysoko!

odpowiedz
p. - 06.08.2020 / 11:36, *.96.7

Antolić zasłużenie. Jędza zdecydowanie za nisko.

odpowiedz
grzesiek - 06.08.2020 / 11:23, *.centertel.pl

2 miejsce dla Marco Vesovicia to jedna wielka kpina moim zdaniem, piłkarz chyba sam na siebie głosował.
Dla porównania 7 miejsce Pawła Wszołka ???

Nie róbmy sobie żartów. Veso jedynie pod koniec rundy zaczął grać. Meczów nie oglądałem, ale nie wydaje mi się aby z słabego piłkarza nagle błysnęła gwiazda.

odpowiedz
lubicz - 06.08.2020 / 11:38, *.centertel.pl

@grzesiek:
"meczów nie oglądałem".... Wszystko na temat.

odpowiedz
singspiel - 06.08.2020 / 11:53, *.atman.pl

@grzesiek: może i Marco nie jest super piłkarzem, ale Wszołek po pandemii grał po prostu słabo. Bardzo dobra jesień, cienka wiosna. a jak to w głosowaniach często się zdarza, ludzie pamiętają ostatnie wyczyny gracza

odpowiedz
SEBO(L) - 06.08.2020 / 11:54, *.centertel.pl

@lubicz: Wiesz,jak to jest: "Nie znam się, to się wypowiem, dlatego myślę, że wątpię...".

odpowiedz
apud - 06.08.2020 / 11:56, *.com.pl

@grzesiek: nie oglądałeś i się wypowiadasz? Co nie zmienia faktu, że częściowo masz rację. Veso i Antola za wysoko. Przecież gdyby Niezgoda nie zaczął strzelać, to na bank nie byłoby mistrza. Najlepszy zawodnik to taki, który miał największy wpływ na zdobycie mistrza, czyli Niezgoda.

odpowiedz
grzesiek - 06.08.2020 / 15:34, *.centertel.pl

@apud: nie ogladalem tych oststnich meczow kiedy Veso niby gral dobrze czyli z 3-4 ostatnich. A caly sezon ogladalem. I podtrzymuje ze Veso to slaby pilkarz. Nie wspominajac o Luisie Rocha z ktorym przedluzono nie wiem po co kontrakt. W przypadku luisa Rochy to ostatni mecz przed koncem kontraktu byl bardzo dobry a wczesniej im bardziej go wspominam tym gorszy...

odpowiedz
Zgred - 06.08.2020 / 11:06, *.orange.pl

Salvador Agra za nisko

odpowiedz
xman - 06.08.2020 / 11:15, *.play-internet.pl

@Zgred: Jak Ty dziwnie piszesz słowo "wysoko"

odpowiedz
tommm - 06.08.2020 / 11:02, *.cdn77.com

mam wrażenie jakbyście w ogóle nie wiedzieli jak te głowsowania wyglądają co roku :P Zawsze, co roku wysoko znajdują się zawodnicy którzy w ogole nie grali albo ich forma była słaba. Ludzie głosują na tych zawodników dla fanu i jesli redakcja nie zmieni sposobu głosowania bedzie tak zawsze :P

odpowiedz
Pawciu - 06.08.2020 / 10:28, *.play-internet.pl

Jezeli Kante jest dopiero na 9 miejscu to ja nie mam wiecej pytan.
Karbownik grajac zupelnie w kratke zajmuje miejsce na podium... hmm :/
Ale takie sa zasady demokracji :)

odpowiedz
Szymon87 - 06.08.2020 / 11:43, *.69.45

@Pawciu: sam oddałem na Kante 30 głosów :)

odpowiedz
@BikeMike - 06.08.2020 / 12:47, *.nn.pl

@Szymon87: Zaraz będzie jak z listą Trójki. Antolić nowym Kazikiem?

odpowiedz
Pawciu - 06.08.2020 / 13:21, *.play-internet.pl

@Szymon87: nie dysponuje az tyloma urzedzaniami ale rzeczywiscie oddalem glos na Kante ze wzgledu na jego pracowitosc,strzelone bramki i ambicje na boisku. Ale uwazam ze Antolic i Jedrzejczyk byli najlepsi bez dyskusji...

odpowiedz
Matt - 06.08.2020 / 10:14, *.tpnet.pl

Zgadzam się z pierwszą dwójką, dalej już są jaja.

odpowiedz
hazek - 06.08.2020 / 09:54, *.241.241

Z całym szacunkiem, ale jak kandydatem na piłkarza roku może być ktoś, kto zagrał 2 mecze na krzyż (np. Włodar jr) ?
Jak robimy plebiscyt dla jaj to ok, ale jak chcemy trochę powagi, to może coś zmienić w zasadach trzeba.

odpowiedz
Olaf - 06.08.2020 / 10:12, *.vectranet.pl

@hazek: racja. głósowanie na np. Kulenovica to niby szydera .... w rzeczywistości pokazuje słabość piłkarzy (nie ma kogo wybrać...)

odpowiedz
Krzeszczu - 06.08.2020 / 10:19, *.bredband2.com

@hazek: Jodlowiec?!?!?!?

odpowiedz
[L] - 06.08.2020 / 09:48, *.elartnet.pl

Agra przed Martinsem, czy Rosołkiem. Chore...

odpowiedz
Eroki - 06.08.2020 / 09:45, *.chello.pl

Widać ile zakompleksionego buraczaczadła z różnych kartoflisk i innego śmieciolandu.
Widać że bardzo im Legia kością w gardle.
Głosy na Agre , Kulenovica czy Jodlowca.....

odpowiedz
lechu47 - 06.08.2020 / 09:34, *.orange.pl

Szokujące, że Lewczuk ma mniej głosów niż Kulenovic...

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 06.08.2020 / 09:36, *.legionisci.com

@lechu47: Co roku nasi czytelnicy upatrują sobie takiego zawodnika. Rok temu takim faworytem był Salvador Agra ;)

odpowiedz
Seba8102 - 06.08.2020 / 09:31, *.futuro.pl

Jedyny rozsądny wybór. Gratulacje. Jak czytam, że ktoś oddawał głosy na Carlitosów, Włodarczyków itp. to powinien głosować ale w plebiscytach 5-10-15

odpowiedz
:( - 06.08.2020 / 09:31, *.master.pl

Kulenović powinien wygrać

odpowiedz
janekw - 06.08.2020 / 09:30, *.com.pl

Ja głosowałem na Gwilię. Myślę, że miał największy wpływ na wyniki zarówno poprzez bramki/asysty/grę jak i mentalnie.

odpowiedz
Zduneq - 06.08.2020 / 11:03, *.inetia.pl

@janekw: masz dużo racji ale pamiętaj że Antol grał cały sezon(32 mecze na 37 możliwych) bardzo równo.Praktycznie bez słabszych meczów a i jakieś(bez szału) liczby(2gole, 5 asyst) też się pojawiły.Gvilia rozegrał więcej spotkań i ma lepsze liczby ale:
1)gra na innej pozycji
2)miał kilka słabszych spotkań gdzie był niewidoczny lub po prostu słabo grał.

odpowiedz
janekw - 06.08.2020 / 13:55, *.com.pl

@Zduneq: właśnie Antolic był dla mnie drugim wyborem i tak myślałem że wygra. Ale ta trójka między nimi to jednak przesada. Bardziej sympatia kibiców chyba zdecydowała.

odpowiedz
Pacho - 06.08.2020 / 14:38, *.chello.pl

@janekw: miałem dokładnie te same dylematy ale zagłosowałem na Anotlica. Wydaje się że jedyne słabe mecze jakie miał to mogły być ewentualnie na początku i pod koniec jak grał z kontuzją. Gvilla miał jednak kilka meczów co przeszedł obok nich. Poza ta dwójka nie widziałem innych kandydatów.

odpowiedz
L - 06.08.2020 / 09:28, *.chello.pl

Przyznać się, kto głosował dla beki na #Kule99? :D

odpowiedz