REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 3. rundzie el. Ligi Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała z Omonią Nikozja 0-2, co oznacza, że zagra w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy, w ścieżce mistrzowskiej. Losowanie par zaplanowano na 1 września, a mecze na 24 września. Legia będzie rozstawiona.

Dwie rozstawione drużyny otrzymają wolne losy w losowaniu, osiem par utworzą drużyny rozstawiona z nierozstawioną, a jedną parę dwie nierozstawione.

Wcześniej jednak z poniższych zespołów zostaną wylosowane pary 2. rundy. Mecze odbędą się 17 września. Wtedy też legioniści poznają swojego rywala.

Brak rozstawienia w 4. rundzie
W przypadku awansu, w 4. rundzie el. LE Legia nie będzie rozstawiona. W rozstawieniu drużyn w ścieżce mistrzowskiej eliminacji Ligi Europy nie są brane pod uwagę współczynniki. Rozstawione są drużyny, które odpadły w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W 4. rundzie rozstawionych będzie więc 5 zespołów, a 11 nierozstawionych, co oznacza, że 3 pary stanowić będą drużyny nierozstawione.

Kalendarz el. LE
2. runda - losowanie 31 sierpnia, mecze 17 września
3. runda (z udziałem Legii) - losowanie 1 września, mecze 24 września
4. runda - losowanie 18 września, mecze 1 października


Potencjalni rywale Legii w 3. rundzie:
FK Astana (Kazachstan)
Dundalk FC (Irlandia)
Slovan Bratysława (Słowacja)
Dinamo Tbilisi (Gruzja)
CS Fola Esch (Luksemburg)
Djurgardens IF (Szwecja)
Linfield FC (Irlandia Północna)
FK Buducnost Podgorica (Czarnogóra)
FC Flora Tallin (Estonia)
Riga FC (Łotwa)
Connah's Quay Nomads FC (Walia)
Europa FC (Gibraltar)
Ararat-Armenia Erewan (Armenia)
Kuopion Palloseura (Finlandia)
KR Reykjavik (Islandia)
FK Sileks (Macedonia Północna)
Floriana FC (Malta)
Drita Gnjilane (Kosowo)
SP Tre Fiori (San Marino)
Inter Club d'Escaldes (Andora)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (121)

+dodaj komentarz
Semper Fi - 31.08.2020 / 11:27, *.play-internet.pl

Niestety prawda jest taka, ze te eliminacje beda byc albo nie byc dla Pana Vukovicia. Daleki jestem od emocjonalnych decyzji, ale hesli Legia odpadnie z pucgarow bez grupy to Pan Vuko szuka pracy, a my juz od dawna rozgladajmy sie za trenerem.

odpowiedz
Zyga - 31.08.2020 / 10:45, *.chello.pl

SP Tre Fiori . Byłem kiedyś na ich meczu w lidze Europy że Spartaksem Jurmala. Totalni amatorzy przegrali 4 czy 6 do 0. Na trybunach rodziny i znajomi kopaczy którzy wpadli na mecz po robocie.

odpowiedz
G(L)ory! - 30.08.2020 / 19:31, *.btcentralplus.com

Niesamowite. Polowy nazw tych drużyn nawet nie potrafię wymówić ale wiem, że mogą wyrzucić naszą Legie z pucharów. Niektóre nazwy coś mówią jak Astana czy ta ze Szwecji ale nawet nie wiem kto tam gra. Mecze z takimi klubami powinny być traktowane jak sparing przed ligowym starciem tymczasem ja robię wszystko, żeby obejrzeć mecz z 3. drużyną ligi skandynawskiej czy byłej Jugosławii bo mam świadomość, że to może być ostatni występ Legii w Europie. Coś poszło nie tak.

odpowiedz
grzesiek - 30.08.2020 / 14:05, *.centertel.pl

Drita Gnijlane po za zasiegiem, bo ostatnio pierwszy raz w historii wyeliminowali rywala zdobywajac gola na wyjezdzie.

Jak ktos nizej napisal mozemy powalczyc jedynie z Interem z Andory albo z SP De Fiori z San Marina.

odpowiedz
Hiszpan - 30.08.2020 / 08:36, *.telnaptelecom.pl

Z tym pseudo trenerem jest jedną opcja na wygraną po ciężkim boju: FC Wolny Los.

odpowiedz
Polpot - 29.08.2020 / 16:50, *.centertel.pl

Czuje Legia- Inter

odpowiedz
Miazga - 29.08.2020 / 13:41, *.play-internet.pl

Astana to zrobi z nich miazgę. Dwucyfrowke wrzuci. Jedyna drużyna z ktora legia mialaby szanse to mistrz bezludnej wyspy. Ale nie ma tu takiej.

odpowiedz
Kosachicago - 28.08.2020 / 23:46, *.amazonaws.com

Za wysokie progi dla naszych fenomenow pilkarskich

odpowiedz
Sebo(L) - 28.08.2020 / 23:06, *.master.pl

Nie oszukujmy się już dłużej.Na dzisiaj każda z tych drużyn stanowi dla Legii duże zagrożenie. Smutna i brutalna prawda.

odpowiedz
Belek - 28.08.2020 / 22:52, *.centertel.pl

Jakie to ma znaczenie z kim?

odpowiedz
Pp - 28.08.2020 / 21:53, *.tpnet.pl

Poziom naszej ekstraklasy jest podobny jak w A klasie to czego można oczekiwać . Oglądam obie ligi, szkoda gadać!

odpowiedz
Piotr - 28.08.2020 / 21:51, *.play-internet.pl

Proszę zejść na ziemie z kasą dla zawodników myślę że kto łapie się do 11 kasa 15-20tys. Poza 11 max 10tys. I tu mam na myśli całą ligę.Ewentualnie jak jakiś klub dostanie sie do grupy L.M,L.E to wtedy proszę niech dostaną premię i 500% tego co zarabiają ,ale to długa droga.

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 21:10, *.centertel.pl

Faktycznie ja upatrywalbym szanse na brak kompromitacji w tym sezonie w Covid. Rozgrywki zostana odwolane i nikt nam juz nie ogra. Zaden Luksemburg zaden cupr ani zadne san marino !

odpowiedz
zaba285 - 28.08.2020 / 20:02, *.116.118

z tymi 4-ma na dole mamy jakieś szanse, reszta no cóż.. na tym etapie nie ma już słabych drużyn

odpowiedz
Janekk - 28.08.2020 / 19:58, *.chello.pl

Może honor uratuje nam Sanepid i nie dopuści do meczu ze wzgledu na COVID, ...kończ waść wstydu oszczędź .

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 19:34, *.centertel.pl

Nie jest tak zle, moglismy odpasc juz w 1 rundzie gdyby nie Kante

odpowiedz
jg - 28.08.2020 / 16:49, *.chello.pl

litości! A nie ma jakiś rozgrywek, które nie byłyby tak naszpikowane mocnymi klubami? Powinien być jakiś puchar dla takich drużyn jak Legia, które też chciałyby pograć na poziomie międzynarodowym, a nie mogą. Państwo powinno nam to załatwić. To się nam zwyczajnie należy!

odpowiedz
ROSOMAK - 29.08.2020 / 15:26, *.chello.pl

@jg: Za rok

odpowiedz
griff - 29.08.2020 / 16:37, *.chello.pl

@jg: -są takie. Na przykład Parafiada.

odpowiedz
griff - 29.08.2020 / 16:47, *.chello.pl

@jg: Jest. Parafiada.

odpowiedz
method - 30.08.2020 / 23:01, *.orange.pl

@griff: mistrz! hahahahhaha

odpowiedz
Powiś(L)e - 28.08.2020 / 15:24, *.vectranet.pl

nie mamy szans z każdym z tych zespołów

odpowiedz
kibic - 28.08.2020 / 14:48, *.orange.pl

Zły tytuł artykułu. Powinno być od kogo Legia dostanie wpier... w LE. Tfu won.

odpowiedz
Aaaaaa - 28.08.2020 / 14:03, *.plus.pl

Jestem kibicem ale już mnie to nudzi z kim zagramy i od padniemy to nie ma znaczenia znaczenie ma to że znów jesteśmy nabici w butelkę przez te niby gwiazdy ligi

odpowiedz
tomcicius - 28.08.2020 / 12:54, *.plus.pl

Wyobrażiłem sobie, że przegraliśmy z wolnym losem.

odpowiedz
Doktor Albanii - 28.08.2020 / 11:55, *.vectranet.pl

Ja był dał jeszcze raz szansę chłopakom z Linfield FC ....

odpowiedz
Kibic - 27.08.2020 / 22:46, *.net.pl

Nie wiem czy damy radę, raczej nie, drużyny z Kazachstanu czy Słowacji może nie mają tak " dobrych" zawodników jak Legia, ale oni mają coś czego nam brakuje............. AMBICJE.

odpowiedz
PLBBOY - 27.08.2020 / 21:38, *.227.22

Najbardziej mnie przeraża to, że po ostatnich latach, należy mieć świadomość, że każdy z tych zespołów może nas wyrzucić z pucharów. To jakiś koszmar. Chcę się już z niego obudzić.

odpowiedz
Buc - 27.08.2020 / 20:48, *.centertel.pl

Same potęgi piłkarskie na drodze Legii

odpowiedz
rozbawiony - 27.08.2020 / 16:30, *.play-internet.pl

Za wysokie progi dla Legii jak widzę te zespoły.
Moze mistrz Watykanu by był dobry,ale nie ma.

odpowiedz
Uuu - 27.08.2020 / 17:06, *.vectranet.pl

@rozbawiony: nie obrażajmy ,mistrza Watykanu ,

odpowiedz
Kiel - 27.08.2020 / 15:59, *.t-mobile.pl

W sumie to z San Marino jeszcze nie przegraliśmy. Czas zapisać kolejną karę w historii.

odpowiedz
Legionek - 27.08.2020 / 15:51, *.195.50

Może nadal blokują im 20% pensji i z ta wyplata będą miec 100% to i gra sie poprawi

odpowiedz
TLG - 27.08.2020 / 16:17, *.centertel.pl

@Legionek: Wstyd dla ludzkości grali jak sieroty

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 14:08, *.centertel.pl

No to emocjonujmy sie ta 3 runda elominacji ile wejdzie bo jak wansujemy do 4 to i tak wpier***l nas czeka

odpowiedz
zlb - 27.08.2020 / 14:08, *.t-mobile.pl

Sami prawdziwi kibice UKOCHANEJ LEGII sie tu wypowiadaja,a ja mam wrażenie ze jestem na forum pyr....dziwne.Na dobre i na zle...hahaha.

odpowiedz
genzo - 27.08.2020 / 20:59, *.play-internet.pl

@zlb: hehe, mam tak samo aż się czytać nie chce, w artykule o meczu na tą chwilę jest 414 komentarzy hejtu napisałbym co myślę o tych 414 pyrach ale dałbym im kolejny powód do hejtu. Pozdrawiam

odpowiedz
Klakier - 27.08.2020 / 22:07, *.plus.pl

@genzo: według Ciebie należy podziwiać nasze tuzy futbolu, jeśli satysfakcjonuje Cię tylko nasza pseudo liga to przerzuć się na okręgówke, to jest Legia i od tego zespołu wymaga się sukcesów w Europie, a nie porażek w fatalnym stylu, jeśli to ma tak wyglądać to lepiej rozwiązać sekcję piłki nożnej

odpowiedz
Trico - 27.08.2020 / 14:08, *.centertel.pl

Dajcie sobie spokój zrezygnujcie sami zmniejszy to kompromitacja

odpowiedz
m4 - 27.08.2020 / 14:05, *.plus.pl

Moze byc ciezko trafimy na takie egozotyczne Escalades zepna sie i nas powioza 0-1 u siebie i bedzie po ptokach... mam nadziej ze juz przelewik i premia za sierpien wlecialy na konta zeby juz kopacze sie na grze skupili

odpowiedz
MarioL - 27.08.2020 / 14:01, *.wanadoo.fr

Tylko wolny los,ewentualnie można powalczyć z klubami z San Marino lub Malty,a z pozostałymi raczej bez szans.To nie jest szydera z mojej strony,to jest realizm.

odpowiedz
Kuba - 27.08.2020 / 13:50, *.t-mobile.pl

Czy nie ma jeszcze słabszych zespołów, takich, które byśmy bez problemu ograli? Dlaczego boimy się drużyn z małych wysepek, gdzie jest tylu mieszkańców co w średnim mieście? Czy kibice z San Marino albo Lichtensteinu czytając swoje fora i widząc rywala: Legia, śmieją się pod nosem?

odpowiedz
ciekawe heh - 27.08.2020 / 13:49, *.icpnet.pl

Niech trafia na Fk Astana heh????????

odpowiedz
Murinio - 27.08.2020 / 13:27, *.vectranet.pl

O ile w poprzednich latach często Legia odpadała zasłużenie to teraz to był wyjątkowy niefart. Słaby sędzie i czerwona kartka. Do momentu kartki to Legia była zespołem lepszym. Wielka szkoda. Ważne żeby się nie poddawać i wejść do grupy LE. Tam też może być pięknie. Wierzę że to forum jeszcze tej jesieni będzie piało z zachwytu :) Powodzenia.

odpowiedz
Nic śmiesznego - 27.08.2020 / 12:45, *.175.2

trzymajmy kciuki za wolny los, może wtedy nic nie spier...lą;)

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 27.08.2020 / 11:40, *.btcentralplus.com

Legia Warszawa 0 SP Tre Fiori (San Marino) 2.

odpowiedz
Borian - 27.08.2020 / 11:39, *.t-mobile.pl

To świadczy Panowie o tym jak ta Nasza liga jest żenująca. Legia w cuglach wygrywa mistrza. A przyjeżdża sobie drużyna z Cypru I wraca z awansem. W latach 90 , Legia czy inny MP by wrzucila im z 3,4 do zera I by nie było gadania. Ręce opadają.

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 12:08, *.centertel.pl

@Borian: smutne to. My kibice jestesmy uzaleznieni od "sukcesow" naszych druzyn sprzed lat...i taka ekstraklasa ciagnie z nas kase za ogladanie totalnego dna. A my sie emocjonujemy tym jakby bylo rzeczywiscie czym. Zastanawia mnie czy pzpn by poszedl po rozum do glowy gdyby kibicr zrobili protest i nie przychodzili na mecze. Na cholere wprowadzono tez te 7 ostatnich meczoe skoro pilkarze maja krotsze urlopy przez to i nie moga wypoczac jak nalezy? Ktos possedl w koncu po rozum do glowy tylko czemu tak pozno??? Na cholere znowu mieszac teraz z 18 zespolami ? Kurfa ja jestem laikiem od przygotoeaniansportowego pilkqrzy no ale czy tak nabprawde ciezko ustawic seson tak zeby szczyt forny pilkarzy prsypadal na sierpien i wrzesien?a prezesom tak ciezko dad pilkarsom premie za awans w poszczegolnych rundach eliminacji????

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 12:08, *.centertel.pl

@Borian: smutne to. My kibice jestesmy uzaleznieni od "sukcesow" naszych druzyn sprzed lat...i taka ekstraklasa ciagnie z nas kase za ogladanie totalnego dna. A my sie emocjonujemy tym jakby bylo rzeczywiscie czym. Zastanawia mnie czy pzpn by poszedl po rozum do glowy gdyby kibicr zrobili protest i nie przychodzili na mecze. Na cholere wprowadzono tez te 7 ostatnich meczoe skoro pilkarze maja krotsze urlopy przez to i nie moga wypoczac jak nalezy? Ktos possedl w koncu po rozum do glowy tylko czemu tak pozno??? Na cholere znowu mieszac teraz z 18 zespolami ? Kurfa ja jestem laikiem od przygotoeaniansportowego pilkqrzy no ale czy tak nabprawde ciezko ustawic seson tak zeby szczyt forny pilkarzy prsypadal na sierpien i wrzesien?a prezesom tak ciezko dad pilkarsom premie za awans w poszczegolnych rundach eliminacji????

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 12:08, *.centertel.pl

@Borian: smutne to. My kibice jestesmy uzaleznieni od "sukcesow" naszych druzyn sprzed lat...i taka ekstraklasa ciagnie z nas kase za ogladanie totalnego dna. A my sie emocjonujemy tym jakby bylo rzeczywiscie czym. Zastanawia mnie czy pzpn by poszedl po rozum do glowy gdyby kibicr zrobili protest i nie przychodzili na mecze. Na cholere wprowadzono tez te 7 ostatnich meczoe skoro pilkarze maja krotsze urlopy przez to i nie moga wypoczac jak nalezy? Ktos possedl w koncu po rozum do glowy tylko czemu tak pozno??? Na cholere znowu mieszac teraz z 18 zespolami ? Kurfa ja jestem laikiem od przygotoeaniansportowego pilkqrzy no ale czy tak nabprawde ciezko ustawic seson tak zeby szczyt forny pilkarzy prsypadal na sierpien i wrzesien?a prezesom tak ciezko dad pilkarsom premie za awans w poszczegolnych rundach eliminacji????

odpowiedz
Vip - 28.08.2020 / 19:25, *.plus.pl

@Borian: kto w cuglach wygrywa ligę?!? Jeszcze kolejka i mistrza by nie było w Wawie

odpowiedz
Zs - 27.08.2020 / 10:06, *.plus.pl

Jedynie Astana dobra. Z resztą do przodu.... Chyba ????

odpowiedz
Legionista - 27.08.2020 / 09:31, *.mm.pl

Uuu. Same potęgi. Będzie w dupę od każdego :(

odpowiedz
Ok - 27.08.2020 / 09:17, *.telkab.pl

Jest jeszcze Wolny Los...wie ktoś coś o tej drużynie? Ogóry czy kocury? Mamy szanse?

odpowiedz
jarekk - 27.08.2020 / 08:19, *.metrointernet.pl

Linfield u siebie

odpowiedz
Zz - 27.08.2020 / 07:57, *.chello.pl

Będzie zabawnie jak dostaniemy Andorra i z nią przegrany... Już widzę te tłumaczenie - no bo tam grał piekarz i ślusarz co to półmroku spędzili w szkółce młodzieżowej juve i milanu więc byli dobrzy.

odpowiedz
pol - 27.08.2020 / 07:10, *.chello.pl

Już pinokio szykuje plan jak schańbić nasz klub kolejny raz z jakimiś pastuchami

odpowiedz
Pusia - 27.08.2020 / 07:08, *.centertel.pl

Za miesiąc to będzie inna Legia! Zmiażdżymy każdego!

odpowiedz
Darek - 27.08.2020 / 06:53, *.t-ipconnect.de

No to teraz panowie gracie o wolne czwartki.

odpowiedz
K - 27.08.2020 / 06:04, *.play-internet.pl

Trzeba liczyć na walkower ze względu na koronawirusa.

odpowiedz
Mati 1916 - 27.08.2020 / 05:29, *.plus.pl

Może lepiej trenera odrazu zmienić to miałby jeszcze miesiąc na przygotowanie zespołu

odpowiedz
Dexter - 27.08.2020 / 04:23, *.centertel.pl

Po co to co sezon pompować balonik pchać się na mistrza robić fety jak potem II runda LM i takie kwiatki

odpowiedz
Kusy - 27.08.2020 / 13:20, *.t-mobile.pl

@Dexter: tu masz całkowitą rację. Mnie też wkurzają te fety na Starówce i stateczek na Wiśle jakby Legia osiągnęła nie wiadomo co, a to tylko MP z kiepskiej ligii zwanej dumnie Ekstraklada...

odpowiedz
olo - 27.08.2020 / 03:56, *.tpnet.pl

Buki obstawiały 1.5 na Legię i 5.6 na Omonię ... Jak po meczy trener może mówić, że mecz był ze wskazaniem na Legię??? ...Jak można było do wywiady wypchnąć debiutującego Kapustkę???...Jak można było tak źle ustawić drużynę... jak można było...itd, itd

odpowiedz
Takjest - 27.08.2020 / 02:10, *.fuse.net

Na tym szczeblu nie ma już słabych drużyn

odpowiedz
DVD - 27.08.2020 / 09:29, *.chello.pl

@Takjest: nie ma już słabych druzyn w Europie stała śpiewka, albo ze zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości

odpowiedz
Buc - 27.08.2020 / 01:59, *.centertel.pl

Damy radę jak c-19 u przeciwnika będzie i walkower. Spokojnie

odpowiedz
Le Ja - 27.08.2020 / 01:47, *.orange.pl

Z taką grą, to wcale nie można powiedzieć, że mamy jakieś większe szanse.

odpowiedz
Marcin - 27.08.2020 / 00:03, *.centertel.pl

Ciężko znaleźć kogoś w naszym zasięgu

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 27.08.2020 / 08:56, *.centertel.pl

@Marcin: jak ciężko?
Np.raków

odpowiedz
Ja - 27.08.2020 / 09:33, *.151.5

@Marcin: Z Wolnym Losem jeżeli zagramy u siebie to powinniśmy sobie poradzić :-)

odpowiedz
Łysy - 26.08.2020 / 23:51, *.tpnet.pl

Tylko z Bezludną Wyspą mamy szanse...

odpowiedz
Bartekslz - 27.08.2020 / 07:09, *.chello.pl

O k#rwa ;D. Haha

odpowiedz
Hugon - 26.08.2020 / 23:51, *.vectranet.pl

Poprzednim razem Miodka załatwił Vuco z Kulenowićem teraz Vukco z Lewczukiem.

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 00:00, *.centertel.pl

@Hugon: zamknij sie za przeproszeniem bo z tego co Vuko mowil to Lewczuk wylecial za jedna zolta kartke. Sedzia sie mylil wielokrotnie.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 27.08.2020 / 01:54, *.play-internet.pl

@Hugon: Akurat Lewczuk nie zasłużył na żadną kartkę w tym meczu! sędzia to jakaś pomyłka oprócz tego, że zagraliśmy słaby mecz.

odpowiedz
zduneq - 27.08.2020 / 02:28, *.play-internet.pl

@grzesiek: zgadzam się, "pierwszą" żółtą kartkę Lewczuka powinien dostać Gvilia

odpowiedz
Kristo(L)wawa - 27.08.2020 / 08:47, *.com.pl

@Hugon: raczej Vuko z Pekhartem

odpowiedz
Szymon - 27.08.2020 / 11:13, *.t-mobile.pl

@Hugon: szkoda że gruziński gargamel nie dostał dwóch to byłoby wzmocnienie

odpowiedz
Radom L - 26.08.2020 / 23:44, *.play-internet.pl

Nie mamy z nikim szans póki mamy trenera amatora payaca

odpowiedz
Kolo - 26.08.2020 / 23:34, *.t-mobile.pl

Nie sądzę żeby Legia byka w stanie pokonać kogokolwiek z ww. drużyn. Mówię to bez żadnej złośliwości. Taki jest poziom tej drużyny. Miecz takimi już odpadała.

odpowiedz
Kolo - 26.08.2020 / 23:34, *.t-mobile.pl

Nie sądzę żeby Legia byka w stanie pokonać kogokolwiek z ww. drużyn. Mówię to bez żadnej złośliwości. Taki jest poziom tej drużyny. Miecz takimi już odpadała.

odpowiedz
Simon - 26.08.2020 / 23:34, *.t-mobile.pl

Na szczęście wszyscy w naszym zasięgu, nie to co kozacy z Cypru.

odpowiedz
ace suković - 26.08.2020 / 23:25, *.virginm.net

Obyśmy nie wpadli tylko na ten wolny los, bo z takim trenerem, rozjedzie nas taktycznie.

odpowiedz
Jano - 26.08.2020 / 23:20, *.tpnet.pl

Nawet Szczekaj Nowe Rybie jest dla nas za mocny!!!

odpowiedz
FI(L)IP - 26.08.2020 / 23:14, *.tpnet.pl

Każdy dzisiaj jest zdenerwowany, ale mecz będzie za blisko miesiąc, więc z formą różnie może być.

odpowiedz
Kibic - 26.08.2020 / 23:11, *.chello.pl

jeszcze raz linfield :) i może przejdziemy :)

odpowiedz
Prg - 26.08.2020 / 23:09, *.chello.pl

Znowu linfield? ????

odpowiedz
stefan - 26.08.2020 / 23:08, *.okay.pl

24 września?? Miesiąc przerwy?? WTF?!

odpowiedz
Tomek - 27.08.2020 / 08:45, *.113.189

@stefan: No miesiąc przerwy bo już są zmęczeni sezonem. Strach pomyśleć co by było gdyby grali rewanże.

odpowiedz
(L)istek - 26.08.2020 / 23:07, *.play-internet.pl

Z każdym z tych zespołów baty dostaniemy.W zależności od przeciwnika będzie od 0:2 do 0:6

odpowiedz
Piotr... - 26.08.2020 / 23:05, *.plus.pl

Myślałem że mecz Bayernu w lidze Mistrzów był słaby ale takiego dziadostwa jak dziś to dawno nie widziałem...

odpowiedz
Piotr... - 26.08.2020 / 23:05, *.plus.pl

Myślałem że mecz Bayernu w lidze Mistrzów był słaby ale takiego dziadostwa jak dziś to dawno nie widziałem...

odpowiedz
pnk - 26.08.2020 / 23:04, *.chello.pl

Oni nawet jak dostaną wolny los to nie przejdą dalej...

odpowiedz
autor - 26.08.2020 / 23:01, *.vectranet.pl

wiekszosc spokojnie robi nas na mieciutko

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.08.2020 / 22:58, *.orange.pl

Chciałem napisać - że z Luksemburgiem mamy szanse, ale się ugryzłem w palec...

odpowiedz
R@dzi00 - 26.08.2020 / 22:57, *.orange.pl

Zestaw potencjalnych rywali można podzielić na dwie kategorie:
- drużyny z krajów, z którymi w ostatnich latach przegraliśmy;
- drużyny z którymi potencjalnie w tym roku przegramy.

odpowiedz
Szymon - 26.08.2020 / 22:57, *.chello.pl

najlepiej Astanę i to na wyjeździe. Tak z 8 do jaja ci by było mało wstydu.

odpowiedz
Waldi - 26.08.2020 / 22:55, *.play-internet.pl

Jedyne wolny los jest realną szansą na awans do 4 rundy :-)

odpowiedz
yyy - 26.08.2020 / 22:54, *.tpnet.pl

linfield, hahaha

odpowiedz
Heniek - 26.08.2020 / 22:51, *.chello.pl

Przy mocno fartownym losowaniu i wywaleniu vuko, szansa by była.

odpowiedz
Ja1916 - 26.08.2020 / 22:51, *.centertel.pl

Noi znowu w plecy

odpowiedz
pepeik - 26.08.2020 / 22:51, *.chello.pl

legia tylko z wolnym losem przejdzie kazdy inny rywal spierze im tylek, jak co roku, kazdy zespol z klubu w ktorym pilkarze zarabiaja powyzej 5tys zł konczy sie porazka Legii

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 22:50, *.orange.pl

Każdy z nich może pokonać tak grającą Legie. Jakbyśmy zagrali z Linfield tylko tym razem na wyjeździe to czarno to widzę.

odpowiedz
PK (L) - 26.08.2020 / 22:50, *.centertel.pl

Z tych zespołów dwa może trzy są do pokonania, coś w tym jest smutna rzeczywistość

odpowiedz
Linfield? - 26.08.2020 / 22:49, *.play-internet.pl

Skądś ich znam...

odpowiedz
Legionista zaorany.... - 26.08.2020 / 22:48, *.nstream.pl

Niestety nic nie zawalczymy w tej edycji pucharów..,ryczę płacze i co najgorsze troszkę się wstydzę...ale mam nadzieję że.....,nie chyba się nie uda tym razem????

odpowiedz
Coach biedronka - 26.08.2020 / 22:47, *.sky.com

Wezmy sie wycofajmy,niemoge patrzyc jak oni chodza po boisku,juz wiecej ambicji ma zespol w okregowce,ile vukovic musi zawalic meczy,dlaczego niema oceny zero za gre jedrzejczyka i wieteski.

odpowiedz
kubica - 27.08.2020 / 06:57, *.cyfrowypolsat.pl

@Coach biedronka: Tobie to proponuję w pierwszej kolejności " wziąć" ale słownik języka polskiego.

odpowiedz
Wolfik - 26.08.2020 / 22:46, *.play-internet.pl

Do września może się zgrają, o ile Mioduski się nie wyprzeda. W tej chwili bez szans z Astaną lub Bratysławą.

odpowiedz
Jackoz - 26.08.2020 / 22:46, *.t-mobile.pl

To będzie bardzo trudny mecz

odpowiedz
Ginpasterz - 26.08.2020 / 22:46, *.201.85

Z taką grą przy tym trenerze to problem bedzie z każdym. A najgorzej wyjazd do Astany.

odpowiedz
Loczek - 26.08.2020 / 22:46, *.telkab.pl

Jest miesiąc do meczu może złapią formę...jest szansa!

odpowiedz
LK - 26.08.2020 / 22:45, *.chello.pl

Qrw.... wszyscy za mocni. Nie można sobie wybrać kogoś z Mongolii lub Gibraltaru, aby grać na remis?

odpowiedz
Marcel - 26.08.2020 / 23:42, *.t-mobile.pl

@LK: Przybijam ci piątkę za ten komentarz, jesteś the best! :-)

odpowiedz
Won trenerzyno !!! - 26.08.2020 / 22:44, *.t-mobile.pl

Od każdej drużyny w plecy

odpowiedz
eduardo - 26.08.2020 / 22:44, *.toneticgroup.pl

z taka gra opadamy z kazdym

odpowiedz
Jacek - 26.08.2020 / 22:44, *.amazonaws.com

Dajcie spokój...

odpowiedz
lucho_83 - 26.08.2020 / 22:42, *.chello.pl

Strach się bać.

odpowiedz
d - 26.08.2020 / 22:42, *.chello.pl

wszyscy poza zasięgiem

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 26.08.2020 / 22:42, *.35.8

Szczerze, może tylko z Luksemburczykami mamy jakieś minimalne szanse po męczarniach. Reszta poza zasięgiem.

odpowiedz